Jump to content

RYE Traveler 3503 (PNA)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Οπως ολοι και εμενα απο την Κυριακη που το χρειατστικα δεν βρισκει πανω απο 2-4 δορυφορους στην καλυτερη περιπτωση , για να δουμε .........:mad:
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι ενας απο εσας.... Το Σαββατο ολα καλα και σημερα περιμενα σαν χαζοσ να πιασει σημα.... Του εκανα κανα δυο φορες reset αλλα τιποτα....Αφου εχουν και οι κινεζοι δορυφορους, τι τους θελουμε τους αμερικανους:p:p

Αντε να δουμε τι και ποτε θα γινει κατι

Link to comment
Share on other sites

και εγω μια απο τα ιδια .

εστειλα μυνημα και μου στειλαν ακριβως την ιδια απαντηση αντε να δουμε

Αν κανενας αλλο εχει κανενα αλλο νεο ασ μας το πει

Link to comment
Share on other sites

Να αρχίζουμε να μαζευόμαστε σιγα σιγα παιδιά να κάνουμε κάτι πάει 5η μέρα τώρα.

Ολοι μαζί μπορουμε να πιέσουμε.

Υπάρχει και η Γενική Γραμματεία Καταναλωτή ..... http://www.efpolis.gr/

Επίσης συμφωνώ με τον gtsoukn απλα κάποιος μας στέλνει το ιδιο e-mail !!!!

Προσωπικά αγόρασα καινούριο για να κάνω τη δουλειά μου και δεν το χρησιμοποιώ αλλα αν δεν λειτουργήσει μέχρι και αυριο θα το αναφέρω φυσικά στην ΓΓΚ και απο Δευτέρεα εξόδικο!

Αν είναι τοσο σοβαρή εταιρία ας μας τα αλλάξει λοιπόν!

λυπάμαι το φίλο που ήταν ταξίδι και έχασε το σήμα, και τον ασφαλιστή μου που αγόρασε κι αυτός καινούριο για να κάνει τη δουλειά του.

Link to comment
Share on other sites

Nα σας πω και κατι που μου ειπαν απο το τηλεφωνο.

Τους λεω λοιπον το προβλημα (χωρις να δωσω serial number η δικα μου στοιχεια) και επισης τους ειπα οτι δοκιμασα και αλλα προγραμματα και μου ειπαβ οτι καταρχην εχω χασει την εγγυηση επειδη το εκανα αυτο και μετα μου ειπαν οτι υπαρχει παγκοσμιο προβλημα.

Εμενα μου κανει λιγο περιεργο αυτο .

Μαλλον παιζεται σεναριο αλλαγης για αυτους που ειναι σε εγγυηση

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...

 

Απ΄ ότι διαβάζω στα ξένα furom το συγκεκριμένο πρόβλημα (no lock) θα λυθεί αυτόματα σε όλες τις χώρες ξεκινώντας από 20/06 μέχρι και τις 22/06.

Σε κάθε περίπτωση θα πάρω ένα τηλέφωνο στην CIT να ενημερωθώ και επίσημα....

Αυτοί έχουν μαζί με τον Κωτσόβολο την τελική ευθύνη απέναντί μας.

Είδομεν...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι έχετε εγγύηση γιατί δεν πάτε στον Κοτσώβολο να το αλλάξετε με κάποιο άλλο? Και αν όπως είπε ο φίλος έχετε βάλει και άλλα προγράμματα και τίθεται θέμα εγγύησης, τότε απλά μην το πείτε - εγώ το sygic που είχε το έχω αφήσει άθικτο στη ram, όλα τα άλλα τα τρέχω από sd.

 

Το πρόβλημα το έχουμε εμείς που είμαστε εκτός εγγύησης, και που απ'ότι καταλαβαίνω είναι μάλλον χλωμό να μας τα αντικαστήσουν.... εκτός και αν βγεί patch και κάνουμε μόνοι μας update και όλα καλά, απλά θα έχουμε μείνει χωρις μηχάνημα τόσες μέρες...

Link to comment
Share on other sites

Ειδα σε ενα ξενο forum για το προβλημα μας, οντος λενε οτι στις 20 του μηνος θα φτιαξει αλλα επισης εχουν βγαλει ενα fix. δεν το εχω δοκιμασει γιατι δεν κατεχω πολυ τον προγραμματισμο. Αν καποιος το δοκιμασει ας μας ενημερωσει. Εχει και οδηγιες το .rar

 

το forum

http://www.gpsunderground.com/forums/showthread.php?p=69550

 

και το link

http://rs361.rapidshare.com/files/245511930/Godspeed.ini_for_Godspeed20080109_and_later.rar

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως εστειλα ξανα email στην εταιρεια και μου ειπαν οτι μεχρι τις 22/6 θα ειχει ληθει το προβλημα χωρις να γινει καποια αναβαθμιση στο stoftware η στο hardware

Για να δουμε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το sygic μου ζητάει κωδικό ενεργοιποίησης μεσα απο το site mapclub.gr

Πρεπει να βαλω τον 16ψηφιο που είναι με αυτοκόλλητο πανω στο cd που το αγόρασα.

Θυμάτε κανένας αν είχε πάρει cd μαζι με το rye?

Link to comment
Share on other sites

λοιπον οσοι εχετε προβλημα με το gps κατεβαστε στο αρχειο που λεει ο φιλος λιγο ποιο πανω και καντε τα εξις.

το rar εχει 2 αρχεια ενα αλλο rar και ενα doc .

Στο doc εχει τις οδηγιες στο 3503 θα ακολουθησετε την μανουαλ μεθοδο.

Θα κανει update και μετα δεν θα εχεται κανενα προβλημα .

Εμενα μετα απο αυτο βρησκει τους δορυφορους σφαιρα

 

:D

Link to comment
Share on other sites

λοιπον οσοι εχετε προβλημα με το gps κατεβαστε στο αρχειο που λεει ο φιλος λιγο ποιο πανω και καντε τα εξις.

το rar εχει 2 αρχεια ενα αλλο rar και ενα doc .

Στο doc εχει τις οδηγιες στο 3503 θα ακολουθησετε την μανουαλ μεθοδο.

Θα κανει update και μετα δεν θα εχεται κανενα προβλημα .

Εμενα μετα απο αυτο βρησκει τους δορυφορους σφαιρα

 

:D

Αδερφε δουλευει και με destinator? To δοκιμασες εσυ και εφτιαξε?????

Link to comment
Share on other sites

NAIIIIII ΔΟΥΛΕΥΕΙ και ειναι παρα πολυ ευκολο τελικα. επιασα επιτελους μετα απο μια βδομαδα δορυφορο (dest 7). Οποιος εχει προβλημα ας μου στειλει pm
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει να κανει με τι προγραμμα δουλευεις.

Πρεπει ολα τα αρχεια να τα βαλεις στην καρτα την sd και στον κεντρικο φακελο και σε κανενα υποφακελο και θα δουλεψει στο φουλλλ

Link to comment
Share on other sites

Ειδα σε ενα ξενο forum για το προβλημα μας, οντος λενε οτι στις 20 του μηνος θα φτιαξει αλλα επισης εχουν βγαλει ενα fix. δεν το εχω δοκιμασει γιατι δεν κατεχω πολυ τον προγραμματισμο. Αν καποιος το δοκιμασει ας μας ενημερωσει. Εχει και οδηγιες το .rar

 

το forum

http://www.gpsunderground.com/forums/showthread.php?p=69550

 

και το link

http://rs361.rapidshare.com/files/245511930/Godspeed.ini_for_Godspeed20080109_and_later.rar

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ευχάριστω.. Δουλέυει!!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά γιατί μπλέξατε με patches και δεν κάνατε υπομονή όπως μας είπαν από το service?

 

Εγώ με χαρά αναφέρω οτι 2 συσκευές RYE3503 επανήλθαν κανονικά χωρίς καμμία παρέμβαση. Μάλιστα έχω την αίσθηση οτι λοκαρε λίγο πιό σύντομα από ότι συνήθως - λέτε να του έκανε καλό η αλλαγή???

Link to comment
Share on other sites

Και μενα παιδιαδυο συσκευες σημερα το πρωι επαιζαν κανονικοτατα...:D:D;)
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...