Jump to content

RYE Traveler 3503 (PNA)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπηκε και το Ozi με τους περισσοτερους χαρτες που μου στειλατε.

Ωραιο φαινετε και πρεπει να δοκιμαστει συντομα.

Εχω ξεκινησει το ψαξιμο για θηκη!!

 

Οσο για το IGO θα συμφωνησω οτι σαν γραφικο περιβαλλον ειναι το καλυτερο αλλα οι χαρτες ειναι αθλιοι απο προσωπικη εμπειρια.Αντε να βγει το κανονικο να δουμε αν θα φτασει το destinator αν και κραταω τις επιφυλαξεις μου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

einai arketa megaloi se ogko toy exoterikou.

logo epikeimenou taxidiou sthgallia ebala sto igo8 ta pois moy gyro apo to hotel pou tha meino kai htan poly pio analytiko apo tou dest.

opsometha.

thn allh week navigon.

an to shkosei o kinezos...

 

gia to igo 2006 plus o ellhnikos xarths einai pano apo 20mb. gia to 8 einai 12.

legetai oti o neos ths creative image thanai kalos

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο :clap: ευγε :yahoo: συγχαρητηρια :up: σε ολους ,με συντονισμενες ενεργειες :tease: μπηκαν ολα στη θεση τους , αυτο θα πει συνεργασια , τωρα χρειαζεται ενας beta tester με σκαφος και ενας ακομη με 4χ4 για να δοκιμαστουν οι χαρτες στην πραξη :lol::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

παιδες το igo8 εχει φάει delete εδω και καιρό.Λέτε να το ξαναψάξω.αξιζει τον κόπο????τουλάχιστον για το εξωτερικό...:worry::worry::worry:
Link to comment
Share on other sites

Για και μένα ! Παρακολουθώντας και εγώ την συζήτηση σας δεν άντεξα στο πειρασμό και είμαι πλέον και εγώ κάτοχος του rye 3503. Το πρώτο που θέλω να ρωτήσω είναι ότι παρατήρησα ένα pixelακι κολλημένο. Σε μαύρο φόντο είναι ελαφρός λευκό (όχι πολύ έντονο), σε κανονική χρήση φυσικά δεν γίνετε αντιληπτό. Το rye ήρθε καινούργιο με την ζελατίνα στην οθόνη και κατά τα άλλα δουλεύει καλά. Αξίζει το κόπο να δω θέμα αντικατάστασης ή θα μπλέξω χειρότερα και θα καταλήξω με κάποιο μεταχειρισμένο ? :X

Ευχαριστώ !

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά, με φέρνετε σε πολύ δύσκολη - περισσότερο από ό,τι ίσως πιστεύετε - και έτσι υποχρεώνομαι για μία ακόμη φορά να διαγράψω αρκετά μηνύματα. Επαναλαμβάνω λοιπόν για μία ακόμη φορά και ελπίζω τελευταία, αυτά που έχω ήδη γράψει και θα σας παρακαλέσω πλέον με όσο το δυνατόν πιο ευγενικό τρόπο, να διαβάσετε προσεκτικά και να τα σεβαστείτε.

 

Καταρχήν, απαγορεύεται η ανάρτηση, δημοσίευση, αποστολή, μεταφορά ή χρήση άλλης μεθόδου για την εγκατάσταση περιεχομένου από άτομο που δεν έχει δικαίωμα να διαθέσει το συγκεκριμένο περιεχόμενο βάσει νόμου ή βάσει εμπιστευτικής σχέσης. Απαγορεύεται η ανάρτηση, δημοσίευση, αποστολή, μεταφορά ή χρήση άλλης μεθόδου για την εγκατάσταση λογισμικού ή περιεχομένου κάθε μορφής (κειμένου, εικόνας, ήχου, video, animation) που παραβιάζει οποιαδήποτε δικαιώματα πνευματικής ιδιοκτησίας οποιουδήποτε φορέα (συμπεριλαμβανομένων των εμπορικών μυστικών).

 

Με άλλα λόγια, ΔΕΝ πρέπει να δίνετε links ή να επισυνάπτετε αρχεία που οδηγούν στη λήψη ή περιέχουν προγράμματα πλοήγησης, χάρτες πλοήγησης (ναι, ακόμη και οι scannαρισμένοι χάρτες είναι copyrighted), πειραγμένα εμπορικά προγράμματα (δηλαδή εφαρμογές και παιχίδια που διανέμονται οπουδήποτε στον κόσμο μόνο επί πληρωμή), seri-als, cra-cks, κλειδιά, αντικλείδια κ.ο.κ.

 

Επιπρόθετα, ΔΕΝ θα πρέπει σε καμία περίπτωση να ύποβάλλετε στα forums του myphone.gr αιτήματα για τη λήψη παράνομου περιεχομένου (π.χ. «στείλτε μου τους χάρτες για την άνω - πέρα δόθε περιοχή», «στείλτε μου το τάδε πρόγραμμα 7»). Τα μηνύματα αυτού του είδους επίσης διαγράφονται χωρίς καμία προειδοποίηση. Το ίδιο όμως συμβαίνει και με ανούσια μηνύματα με περιεχόμενο έχεις PM, στείλε μου PM, στέιλε μου email, σου έστειλα PM, σου έστειλα email κ.ο.κ. ΦΥΣΙΚΑ, αν θέλετε να επικοινωνήσετε προσωπικά με κάποιον μπορείτε να το κάνετε ανά πάσα στιγμή. Ωστόσο, φροντίστε αυτή σας η επικοινωνία να είναι ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ! Μην τη δημοσιοποιείτε σε όλους τους υπόλοιπους επισκέπτες / χρήστες του myphone.gr. Τα άτομα με τα οποία θα επικοινωνήσετε προσωπικά (με την χρήση PMs) γνωρίζουν ότι τους στείλατε PM! Έχουν λάβει ειδοποίηση για αυτό με διαφόρους τρόπους. Και εφόσον επιθυμούν, θα σας απαντήσουν με τον ίδιο τρόπο, εφόσον φυσικά το κρίνουν απαραίτητο.

 

Τέλος αν δεν θέλετε να γεμίσει το γραμματοκιβώτιό σας με χιλιάδες spam μηνύματα, ΠΟΤΕ, μην δημοσιοποιείτε οπουδήποτε στο Internet την ηλεκτρονική σας διεύθυνση (email). Είναι πολύ εύκολο να συλλεχθεί από διάφορα περίεργα ρομποτάκια (spam bots) τρίτων και πριν το καταλάβετε να γεμίσει το mailbox σας με χιλιάδες spam μηνύματα.

 

Πραγματικά, δεν θέλω ούτε να γίνομαι κουραστικός, ούτε όμως και να επαναλαμβάνομαι ξανά και ξανά. Ελπίζω ειλικρινά να έγινα κατανοητός αυτήν τη φορά. Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας και ελπίζω να σεβαστείτε τους όρους χρήσης.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο εμένα.Μετα απο όσα δίαβασα αγόρασα και εγώ το RYE!Μπορείτε να με βοηθήσετε ..[/email].Eυχαριστώ.

 

Καλα ρε συ το μυνημα ακριβως απο πανω σου δεν το διαβασες???

Η μηπως δεν φαινετε γιατι πχ η κοκκινη τεραστια γραμματοσειρα δεν σου εκανε εντυπωση!!!!Κανε ενα edit στο μυνημα σου και μετα ολο και κατι θα γινει!

Αφου φαγαμε που το φαγαμε το κραξιμο ας συγκρατηθουμε λιγο!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πολλά απαγορεύονται τόσο στον ηλεκτρονικό κόσμο όσο και στον πραγματικό.

Πόσες φορές όμως έχουν τηρηθεί;

Και μια ερώτηση.

Τα προγράμματα και οι χάρτες κοστίζουν.

Αφού δεν δίνονται προγράμματα σε μορφή δοκιμαστική αναγκαζόμαστε αντί του να πληρώνουμε κάτι για να το δοκιμάσουμε επειδή δεν το γνωρίζουμε, να αναγκαστούμε να το πάρουμε με παράνομο τροπο.

Ας το κοιτάξουν αυτό οι εταιρίες και μετά να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε.

Ακόμη και μερικές προσφορές και στον τομέα τς πλοήγησης δεν θα έβλαπτε.

 

Αν γινόντουσαν αυτά τα βήματα το πειρατικό λογισμικό θα ήταν η εξαίρεση κι όχι ο κανόνας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα νέος και εγώ. Κατόπιν παρακολούθησης του θέματος για αρκετές εβδομάδες (πριν την παρέμβαση) αποφάσισα να αγοράσω και εγώ το RYE 3503. Οι πληροφορίες και οι πολύ καλές κριτικές που δέχτηκε η συσκευή από αυτό εδώ το forum με οδήγησαν στην αγορά. Θα ταξιδέψω Γερμανία, Ολλανδία και Βέλγιο το Πάσχα και θα σας πω εντυπώσεις για όποιο πρόγραμμα έχω επιλέξει να έχω επάνω.
Link to comment
Share on other sites

Απλα οπως αγορασα το dest και το δοκιμασα ετσι οταν αγορασεις καποιο καινουργιο θα μας πεις εντυπωσεις.;)

 

Τα υπολοιπα πμ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απλα οπως αγορασα το dest και το δοκιμασα ετσι οταν αγορασεις καποιο καινουργιο θα μας πεις εντυπωσεις.;)

 

Τα υπολοιπα πμ.

SYMFONO APOLYTA.

EFEXHS MONO SAUTO TO KODIKA THA APANTO ESTO KAI SE PM PLHN TOY PYRHNA OI OPOIOI EXOUN FREE ACCESS

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

...............................................

...............................................

bghke to igo8!!!!!!!!!!!!!!

me th proth eykeria tha to agoraso.

syntoma tha exete tis entyposeis mou...

 

Αμαν !!! Σοβαρα μιλας ??? Πες μας αν αξιζει να αρχισουμε να μαζευουμε λεφτα . Μηπως εμαθες και τιποτα για την τιμουλα του και τα σημεια πωλησης του :wink::wink::wink:

Link to comment
Share on other sites

PAIDIA EXW KI EGW ENA RYE 3503 KAI EXW TO EXIS PROVLIMA.

PROSPATHW NA TOY VALW MESW KALWDIOY USB MIA TAINIA SE MORFI MP4 STIN SD KARTOULA POU TOU EXW!

DEN TIN PERNAEI

XEKINAEI TIN EGRAFI MESW TOY ACTIVESYNC KAI META STAMATAEI XWRIS KAPOIO MINIMA!KAI DEN TO XEI GRAPSEI

ENW MIKRA VIDEO EXW PERASEI

 

SIMERA PIGA NA TOY BALW ENA FAKELO ME XARTI TIS GALLIAS POU MOU DWSE O MIOGPS KAI MOU KANEI TO IDIO ME TIN TAINIA

TI LETE NA FTAIEI?TI MPORW NA KANW!HELP OSO GINETE PIO GRIGORA GIATI EXW TAXIDI TO SAVATO KAI TA THELW AYTA!!!!

THANKS PROKATAVOLIKA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...