Jump to content

LG KF600


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τέλειο ακούγεται!!!Με έπεισες θετικά για την αγορά του! Αν στην καθημερινή χρήση παρατηρήσεις κάτι που σε "χαλάει" να μας το πείς σε παρακαλώ. Α! καλορίζικο κιολας!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 105
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

να στε καλα παιδια,το κινητο θα το κρατησω λογω του οτι μου αρεσει πολυ οποτε οτι αρνητικο κι αν δω θα το γραψω εννοειται.επισης του χω βαλει μια 4gb καρτουλα και παει αρκετα καλα απο θεμα ταχυτητας:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ταξιδιωτης22 εχω ακουσει πως τα πληκτρα ειναι λιγο σκληρα κ δεν βολεύουν για μυνηματα.Ισχυει αυτο?:worry:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λιγο ναι,δυσκολια παντως δεν ειδα.πιο πολυ ειχα δει με το N81 η το w890 που στο δευτερο ειναι υπερβολικα μαλακα σαν ψευτικα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ταξιδιώτη22 καλορίζικο και ευχαριστούμε για το review. Με έπεισες και σκέφτομαι να το πάρω. Μήπως ξέρεις που μπορώ να βρω screen protector αφού είναι αμαρτία να γρατζουνιστεί η οθόνη του ?
Life is a game
Link to comment
Share on other sites

Ταξιδιωτης22 αυτο που ακουγεται,πως η διαχειρηση αρχειων,(συγκεκριμενα φωτογραφιων) ειναι εκνευριστικα αργη ισχυει?:worry:επισης αν καμια φωτογραφια εβαλες στον υπολογιστη σου,πως ειναι σαν ποιοτητα??:rolleyes:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αργη ειναι,εκνευριστικα ομως οχι,εγω εχω καραφορτωσει την 4αρα καρτουλα που του χω βαλει και ειναι καπως λογικο να μην ειναι σφαιρα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το review σου ταξιδιώτη!! Δεν αφήνεις ούτε ένα παραθυράκι για ερώτηση :rolleyes:.. :respect:

 

Αφηνει.αφηνει!!Λοιπον ερωτηση,μπορεις να κανεις προσθηκη και αποθηκευση νεων λεξεων στο Ελληνικο λεξικο του Τ9 η ειναι σα τα Samsung;Επισεις δημιουργια υποφακελων στα SMS γινετε;Και τελος για να μη σε κουραζω,οι φωτο στη καρτα μνημης φαινοντε σε μικρογραφιες;Μπορεις να τις δεις full screen στη καρτα μνημης(εχουμε καει απ τη Samsung βλεπεις!)

Ταξιδιωτη ευχαριστω και ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

ναι αποθηκευει κανονικα λεξεις.

οι φωτογραφιες στην καρτα μνημης εμφανιζοντε και σαν μικρογραφιες κανονικοτατα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

2 μερες με χει βγαλει προς το παρον

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Agorasa kai egw to kf 600 kai mporw na pw oti einai ena para polu kalo kinhto an skeftei kaneis to idiaitero design tou kai thn sxetika xamhlh tou timh .

 

To mono isws provlhma pou exw kai tha hthela an kapoios kserei na me voithisei einai sxetika me ton tropo pou apothikeuei arxeia pou tou stelneis mesw bluetooth . Sugkekrimena ta apothikeuei sth mnhmh tou thlefwnou pou tygxanei na einai apelpistika mikrh (20mb) me apotelesma na mh mporei na dextei oute megala arxeia oute pollaples epiloges px 10 mp3 . Apothikeuei automata to arxeio xwris na rwtaei pou theleis na to apothikeuseis ( eswterikh h ekswterikh mnhmh ) kai to mono pou mporeis na kaneis meta einai na to metakinhseis xeirokinhta sthn ext memory . Kanw kati lathos ? uparxei kapoia ruthmish ? Diafwtiste me :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε πολύ για τις πληροφορίες!

ήθελα όμως να ρωτήσω και κάτι ακόμη,

μπορείτε να μας πείτε τι sar έχει?

γιατί ψάχνω στο νετ και δε βρήκα τπτ μέχρι στιγμής...

Link to comment
Share on other sites

Είναι απίστευτο το πόσο πρέπει να ψάξει κανείς στο Internet για να ανακαλύψει ένα τόσο σημαντικό στοιχείο όσο το SAR μιας συσκευής... Από το ρουμάνικο manual του KF600 (είναι μάλλον το μόνο που υπάρχει online), και αν μεταφράζω σωστά, το SAR στο αυτί είναι 0,471 W/kg και στο σώμα 0,743 W/kg. Νομίζω πρώτη φορά βλέπω SAR στο αυτί μικρότερο από αυτό του σώματος.
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ!

ναι βρε παιδί μου, αυτή η LG, πάσχει από ηλεκτρονική προώθηση των κινητών της (βλέπε ιστοσελίδες nokia, sonyericsson).

δεν πιστεύω να αλλάζει τίποτα στις τιμές sar όσον αφορά τις συσκευές που διατίθενται στην Ελλάδα, έτσι δεν είναι?

βασικά για αυτό ζήτησα από τους φίλους μας πιο πάνω που αγοράσανε το κινητό να μας ενημέρωναν τι αναφέρει στο ελληνικό manual...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Καλησπέρα πήρα πριν από 10 ημέρες το κινητό με επιδότηση cosmote και σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστμένος. Κάποιες απορίες που έχω:

1.- Υπάρχει δυνατότητα οπτικής ή ηχητικής ειδοποίησης για αναπάντητες κλήσεις και sms

2.- Η διαδικασία του συχρονισμού γίνεται αυτόματα ή πρέπει να βρίσκω κάθε νέα επαφή που αλλάζει και να την περνάω από τη συσκευή στο pc ή αντίστροφα

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετε σε ολους,

 

Σκεφτομαι να παρω το LG KF600 και θα ηθελα να μου πειτε αν παρουσιαζει προβληματα και αν παιζει καλα τα τραγουδια και γενικος αν αξιζει να το αγορασω. :O

Link to comment
Share on other sites

Από ότι κατάλαβα είναι ένα πολύ καλό κινητό:D. Αλλά με προβληματίζει η οθόνη αφής και το μέγεθος του :( Δεν ξέρω. Η οθόνη αφής δεν μπορει εύκολα να χαλάσει η να καλεσει κάπου χωρίς εγώ να το θέλω? Θα αντέξει για πολύ ή σε κανα 6μηνο θα θέλει άλλαγμα?

 

 

 

Υ.Γ. Είναι Συμπιαν?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η μαμά μου θέλει να το αγοράσει αυτό το κινητό (KF600)αλλά πιστεύω ότι θα την δυσκολέψουν τα πλήκτρα αφής.Εσείς τι λέτε;Είναι εύκολα στη χρήση;:worry::worry:.Η τιμή του είναι 330 ευρώ ή έχει κατέβει;;
Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι πολύ φθηνό. Αξίζει να το αγοράσω? Πείτε μου σύντομα. Ψάχνω ένα φθηνό κινητό που να έχει καλό ωτιζάιν, να παίζει πολυ καλή ουσική, να έχει αρκετά καλή ποιότητα φοτωγραφιών, να είναι εύχρηστο και να μην χαλάει. Είναι καλό? Μήπως είναι λίγο μεγάλο? Σε σχέση με το Νοκια 5610 είναι πολύ μεγαλύτερο? Παρακαλώ απαντήστε σύντομα

 

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...