Jump to content

Νέο πρόθεμα: 690


Dromeas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 86
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι sorry του Ιουλίου πήρες χθές είδα την διαφήμιση του SPORTY με ΔΩΡΟ Πακέτο Σύνδεσης Q-CARD!.Πάντως είδα σε κάποιο θέμα που έλεγαν ότι στην Αθήνα τα πακέτα σύνδεσης τα έχουν απο 0,50€.Και μάλιστα 0,50€ το Mo'Mad και 0,65€ το Wind F2G.Άμα βρώ το συγκεκριμένο θέμα θα σε ενημερώσω.Και πάλι sorry που σε έκανα και πήρες το Sporty!SORRY!:(:cry::cry:

Δές και το link:http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=197853

Στην αρχή θα δείς που θα μιλάει για την Vodafone αλλά μετά θα μιλάει και για τις άλλες.Καλύτερα με το που θα μπείς στο παραπάνω θέμα να πάςς στην τελευταία σελίδα!.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάλι επειδή είμαι συνδρομητής της Tellas στον λογαριασμό αυτή τη φορα μου ήρθε δώρο ένα πακέτο F2G με πρόθεμα 690 και επιτέλους με κάρτα sim WIND και όχι ΤΙΜ όπως γίνεται κατα κόρον με τα πακέτα καρτοκινητης που υπάρχουν ακόμα στα περιπτερα..'ετσι η οθόνη του Nokia μου εγραψε επιτέλους WIND..έχω το Ν95 8GB και ακόμα θυμαμαι τον καβγα που είχα στήσει με μια ΑΣΧΕΤΗ υπάλληλο του καταστήματος ΠΛΑΤΕΙΑΣ ΒΙΚΤΩΡΙΑΣ...(ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?????) η οποία επέμενε ότι το ότι η οθόνη του κινητού δεν έγραφε WIND αλλά TIM επειδή ήταν θέμα συσκευής...της τρίβεις τώρα στην μούρη το πακετάκι με το κανονικό λογότυπο η όχι????????????????????????
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

entaxei re file.siga to thema.

egw pali krataw oles tis palies sim kartes pou exw epidi grafoun tim kai oxi wind.

exo akoma kai ta wallpaper kai screensavers ths tim apo tis palies siskeves.

makari na eixa kai pio palia karta pou na egrafe telestet:!:

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Πριν κανενα 2μηνο με καλεσαν απο wind για εναν ανεξοφλητο υπολοιπο με ενα νουμερο 6955ΧΧΧΧΧΧ.Το προθεμα 695 της vodafone δεν ειναι?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα μπορει να εχει γινει φορητοτητα...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Κάποιος που έχει αγοράσει πακέτο σύνδεσης Momad με πρόθεμα 690, απο κάποιο περίπτερο ή κατάστημα ψιλικών στην Αθήνα (κατά προτίμηση κέντρο), μπορεί να μου προτείνει συγκεκριμένο σημείο για να μην ψαχνω όλα τα περίπτερα για να βρω πρόθεμα 690?

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά όλα τα περίπτερα που έχουν πακέτα σύνδεσης Mo'Mad θα έχουν πακέτα σύνδεσης που το πρόθεμα τους θα ξεκινάει απο 690 διότι τα πρώτα πακέτα σύνδεσης Mo'Mad με πρόθεμα απο 690 ξεκίνησαν την πώληση τους τον Ιούνη μαζί με γνωστό αθλητικό περιοδικό!!!!!!!!:D εκτός και εάν έχουν περισσέψει μερικά με 693!:(.Κάνε μια γύρα σε 2-3 περίπτερα και θα βρείς!:p.
Link to comment
Share on other sites

Εγω πηρα απο εναν φιλο μου ενα πακετακι που ειχε απο το max power και δεν το χρησιμοποιουσε

Ειχε 11ε αν θυμαμε καλα μεσα

Ειναι wind F2Go και εχει και το προθεμα 690ΧΧΧΧΧΧΧ το κρατησα γιατι ειναι και σχετικα ευκολο:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...