Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχει 3G το κινητο οταν παω να κανω κληση, και εκει που παιρνω εχουν 3G..Εμενα μου βγαζει το ακουστικο που καλει, και αμεσως βγαζει το κοκκινο που κλεινει..και λεει "αποτυχια"..κτλ....Δεν ξερω, μπας και πρεπει να ρυθμισω κατι..ταχω κοιταξει και ολα οκ ειναι...

Για το πιξελ μιλησα με τη Wind μουπαν να το παω και αν τους πει η Samsung αντικατασταση θα το κανουν ειπαν..Αλλα η Sasmung που μιλησα λενε πως μονο αν το μαγαζι θελει γινεται, και αν συτρεχουν καποιες προυποθεσεις....ΓΙα ενα πιξελ μουπε h samsung οτι οποτε θελω εντος των 2 ετων μου αλαλζει την οθονη..Αρα σκεφτομαι το αφηνω...να αν θα βγαλει και αλλο..και παω καποια στιγμη να το αλλαξω εκει...γιατι τωρα με τα μαγαζια....θα χασω κανα μηνα ετσι οπως τ αλενε..και μπορει Αν μου δωσουν αλλο να χει και αυτο κατι και τρεχα γυρευε......

 

Υ.Γ ειχα διαβασει καπου εδω αλλα τωρα δεν το βρισκω, για το Wifi, που βαζουμε καπου μια ρυθμιση για να συνδεεται οταν θελει να μπει ιντερνετ πρωτα με wifi οπου υπαρχει και μετα με gprs αν δεν βρει wifi..Οποιος καταλαβε ετσι οπως το γραψα ας πει :P

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Υ.Γ ειχα διαβασει καπου εδω αλλα τωρα δεν το βρισκω, για το Wifi, που βαζουμε καπου μια ρυθμιση για να συνδεεται οταν θελει να μπει ιντερνετ πρωτα με wifi οπου υπαρχει και μετα με gprs αν δεν βρει wifi..Οποιος καταλαβε ετσι οπως το γραψα ας πει :P

 

Δεν υπάρχει πρόγραμμα που κάνει άμεσα αυτό που λες αλλά έμμεσα απενεργοποιώντας το GPRS όποτε δεν το χρειάζεσαι και λέγεται No Data.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, θελω να ανοιξω την registry του Omnia για να διορθωσω τις τιμες που αφορούν την ευαισθησια της οθονης. Εχω τον virual explorer ο οποιος απο οτι λεει εχει registry editor. Απλα δεν ξερω πως το κανω. Στα xp υπαρχει το regedit. πως γινετε ρε παιδια στο Omnia???

Επίσης πως μπορω να βλεπω ταινιες στο κινητο? ειναι σε μορφη avi και εχω τον core player

Ευχαριστω

κατεβασε και βαλε αυτον

http://www.phm.lu/Products/PocketPC/RegEdit/

μετα βαλε αυτες τις ρυθμισεις (ακριβως οτι γραφει)

Improve Touch Sensitivity

[ H K E Y _ L O C A L _ M A C H I N E \ \ H A R D W A R E \ D E V I C E M A P \ T O U C H ]

” C l i c k ” = d w o r d : set to 2000

[ H K E Y _ L O C A L _ M A C H I N E \ \ H A R D W A R E \ D E V I C E M A P \ T O U C H ]

” D o w n U p ” = d w o r d : set to 750

soft reset required

 

improve Screen Calibration Accuracy -

1. Open your Registry Editor(PHM Registry Editor)

2. Go to HKEY_LOCAL_MACHINE/HARDWARE/DEVICEMAP/TOUCH/

3. Click on CalibrationData

4. Value Data change to > 519,503 177,881 182,129 847,127 849,872

5. Click OK to save it.

 

μετα κανε soft reset και εισαι ετοιμος

 

Καλήμερα παιδιά,

από χτες όταν μιλάω στο τηλέφωνο ακούγετε ένας θόρηβος(σπαστικός) κάθε 5 δευτερόλεπτα περίπου.

Έβαλα να ακούσω τραγούδι και δεν τον κάνει.

Το έχει πάθει κάποιος,είναι έτοιμο μήπως το ηχείο να τα παίξει ;

Το κάνει μόνο όταν μιλάω στο κινητό..

Ετοιμάζετε να με κάνει να πάω βόλτα στο service ;

Το έχει πάθει κάποιος;

Μια βοήθεια ;;

Ευχαριστώ

ή καποια ρυθμιση ειναι ή καποιο bug απο καποιο προγραμμα γνωμη κανε ενα hard reset και αν δε λυθει πηγαινε το στο service

Μπορεί να μου δόσει κανείς κάποιο πρόγραμμα για να πάιξω τα java games;

κατεβασε και βαλε αυτο

http://www.sendspace.com/file/26sdzv

Link to comment
Share on other sites

athanaso77 ξερω για το nodata.τοχω διαβασει εδω....Απλως επειδη μπαινω ιντερνετ ακομα και απο gprs πολλες φορες, επειδη εχω (σχεδον) απεριοριστο (μεχρι 40 μβ που δυσκολα τα φτανω οταν η σελδια ειναι 30 κβ συνηθως), βαριεμαι στο nodata να βαγζω και να βαζω κτλ.Απλως ελεγα το κινητο μπaς και ειχε κατι που δεν ειχα δει, του στυλ να συνδεεται σε οτι βρισκει πρωτο ή ναχει προτεραιοτητα σε κατι :P

Αλλα απτη στιγμη που δεν υπαρχει... θα δω τι θα κανω.μαλλον nodata και θα υποστω το κλεισε-ανοιξε.

Βεβαια και με το wifi του σπιτιου μου δεν εχω ακοαμ καταφερει αν συνδεθω(λολ)...το παλευω βεβαια,,,βαζω το κλειδι , μετ αμου λεει το Ομνια λαθος κλειδι...παλευω και με το ρουτερ...

Γενιακ καλο το οΜνια αλλα μεχρι καποιος νεος σε αυτο να τα βρει ολα...θελει κανα διμηνο!!!!:P

Link to comment
Share on other sites

κατεβασε και βαλε αυτο

http://www.sendspace.com/file/26sdzv

 

Το έβαλα ρε φίλε όλα οκ εγκαθιστώ τα games αλλά μετά πάω να τα ανοίξω και δεν ανοίγουν... Υπάρχει κάποια λύση;

Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορειτε να μου πειτε ποια θεωρειτε καλυτερη αγγλικη ρομ???

μενδιαφερει να ειναι γρηγορη..

να εχει ελευθερη μνημη..

καλο σημα gps/τηλ

καλη αποκριση το touch...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φίλε, το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ... Ο cps μου είπε να βάλω το memMaid και να κάνω clean αλλά και ένα Hard Reset μάλλον είναι απαραίτητο. Έβαλα το MemMaid αλλά καθαρίζει πολύ λίγα (περίπου 2 ΜΒ), άρα μάλλον θα κάνω Hard Reset αλλά μόνο όταν δεν πάει άλλο από ταχύτητα :D

Αν βρεις κάποια λύση πες τη μου να ξέρω μήπως και το γλυτώσω το Hard Reset :D

 

Βρε θα με πεθάνετε!!!!!! Τα μισά κάνατε και περιμένετε αποτελέσματα; Το DLL optimizer το ενεργοποιήσατε από το memaid?????

Και αν ΝΑΙ ξαναεγκαταστήσατε τα προγράμματα σας και δεν είδατε διαφορά στην κύρια μνήμη;;;; Ξελαρυγγιάστηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :p

 

παιδια εγω ειχα ενα καμμενο pixel και μου το αλλαξε ο φιλος μου κρυφα απο το μαγαζι που το πηρα.....

 

επισης ξερω οτι η samsung δεν το αλλαζει αν ειναι καμμενο ενα pixel αλλα απο 5 και πανω και αυτα σε συνδιασμο...

δηλ να ειναι κοντα το ενα με το αλλο στην ιδια ευθεια και ετσι και αλλιως και αλλιωτικα.........:mad:

 

 

γιαυτο ακομα αυτη η εταιρια ειναι μακραν πισω σε service,εξυπηρετηση κ.α σε σχεση με αλλες εταιριες χρονια στον τομεα αυτο (νοκια,ericsson)...

 

κριμα για την samsung παντως....ειλικρινα κριμα..

 

εχω πολλα παραδειγματα με ομνια και εξυπηρετηση και δεν τους τα φτιαχνουν και ειναι απο εξωτερικο λενε και δεν υπαρχουν ανταλακτικα και δεν ειναι η αποδειξη αγορας εγγυηση και και και και και.....σαν τους πολιτικους ενα πραμα...και παλι ΚΡΙΜΑ

 

E,τώρα είναι που θα ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΩ!!!!!!! Σέρβις και εξυπηρέτηση <<Nokia>>???? Σε ποιον πλανήτη και για ποια χιλιετία μιλάμε;;;;;;;; Συγνώμη αλλά τέτοιες γελοιότητες θεωρώ ότι δεν αρμόζουν εδώ...

 

:spam::dash:

 

Εχει 3G το κινητο οταν παω να κανω κληση, και εκει που παιρνω εχουν 3G..Εμενα μου βγαζει το ακουστικο που καλει, και αμεσως βγαζει το κοκκινο που κλεινει..και λεει "αποτυχια"..κτλ....Δεν ξερω, μπας και πρεπει να ρυθμισω κατι..ταχω κοιταξει και ολα οκ ειναι...

Για το πιξελ μιλησα με τη Wind μουπαν να το παω και αν τους πει η Samsung αντικατασταση θα το κανουν ειπαν..Αλλα η Sasmung που μιλησα λενε πως μονο αν το μαγαζι θελει γινεται, και αν συτρεχουν καποιες προυποθεσεις....ΓΙα ενα πιξελ μουπε h samsung οτι οποτε θελω εντος των 2 ετων μου αλαλζει την οθονη..Αρα σκεφτομαι το αφηνω...να αν θα βγαλει και αλλο..και παω καποια στιγμη να το αλλαξω εκει...γιατι τωρα με τα μαγαζια....θα χασω κανα μηνα ετσι οπως τ αλενε..και μπορει Αν μου δωσουν αλλο να χει και αυτο κατι και τρεχα γυρευε......

 

Υ.Γ ειχα διαβασει καπου εδω αλλα τωρα δεν το βρισκω, για το Wifi, που βαζουμε καπου μια ρυθμιση για να συνδεεται οταν θελει να μπει ιντερνετ πρωτα με wifi οπου υπαρχει και μετα με gprs αν δεν βρει wifi..Οποιος καταλαβε ετσι οπως το γραψα ας πει :P

 

A.H αποκατάσταση της αλήθειας (μην ξανακούσω για N**** και Α.C.).

Β.Καλέ μου φίλε τη δέσμευση Επισκευής, που ακόμη προσφέρει η Wind, δεν την γνωρίζεις;;; Χοντρικά, σε 7 εργάσιμες πρέπει να στο έχουν επιστρέψει επισκευασμένο,αλλιώς την 8η σου δίνουν ολοκαίνουργια συσκευή! Ψάξε λίγο σχετικά στα παλαιά post μου,αλλά και στην ιστoσελίδα τους... Ναι η υπηρεσία παρέχετε κανονικότατα και έκανα χρήση του δικαιώματος αυτού προσωπικά!

:rolleyes:;)

Link to comment
Share on other sites

Cps από που ενεργοπειώ αυτό το Dll Optimizer; Αν δεν ξανακάνω αγκατάσταση όλα τα progs δεν θα δω διαφορά; Γιατί αν είναι να τα ξαναπεράσω όλα, τότε ας κάνω και Hard Reset :D
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εντελως ξαφνικα ο ΟΠΕΡΑ μου ανοιγει τις σελιδες στα αλαμπουρνεζικα εκτος απο αυτες που εχω στα αγαπημενα που μου τις δειχνει κανονικα!!

Επισης και στον ΙΕ ολα κανονικα μου τα δειχνει!!

Κουφο ε?

Οι ρυθμισεις ειναι σε χωρα Ελλαδα βεβαια.Ξερει κανεις τι να κοιταξω?

 

Το προβλημα εμφανιζεται μονο με gprs συνδεση και οχι οταν μπαινω με wifi ,και soft reset που εκανα τιποτα.:blink:

 

Καλησπέρα

Εχω το 16 gb εδω και 2 εβδομάδες και εχω να πω ότι το ΟΜΝΙΑ είναι σούπερ!

2 γρηγορες ερωτήσεις

HDSPA με Wind στην Αθηνα εχει δει κανεις??

Πως το γυρναω σε απλο gsm για οταν δεν θέλω gprs internet??

thanks :)

 

και μια τελευταια προσπαθεια σε αυτο

tsak8 - Χρήστος

LG G6 / LG G Pad 8,3"

Link to comment
Share on other sites

Cps από που ενεργοπειώ αυτό το Dll Optimizer; Αν δεν ξανακάνω αγκατάσταση όλα τα progs δεν θα δω διαφορά; Γιατί αν είναι να τα ξαναπεράσω όλα, τότε ας κάνω και Hard Reset :D

 

Memaid->Jump To (κάτω αριστερά)->Tweaks->DLL Optimizer->Enable->Soft Reset (Yes) και ξαναπροσπαθούμε για επανεγκατάσταση τουλάχιστον όσων προγραμμάτων ΔΕΝ απαιτούν χρονοβόρες ρυθμίσεις του χρήστη (πχ spb menou).

Επανεγκατάσταση cabs: Απλά ξανατρέχουμε τα .cab αρχεία μας και η συσκευή κάνει απεγκατάσταση και νέα εγκατάσταση του προγράμματος μόνη της σε ελάχιστο χρόνο,απλά απαντώντας <<θετικά>> στις προτροπές της!

Συνολικός χρόνος για πάνω από 10-15 προγράμματα <10min.

Τόσο απλά κέρδισα περίπου 25mb κύριας μνήμης (πραγματική και όχι εικονική) καθότι μετά έβαλα και πολλά άλλα+Garmin!!!

;):D;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Θα ήθελα αρχικά να ευχαριστήσω όλους για το καταπληκτικό αυτό forum. Με βοήθησε πολύ σε αρκετά πράγματα σχετικά με το omnia. Αν και μου βγήκαν τα μάτια για να διαβάσω όλες αυτές τις σελίδες!!!! :)

Θέλω να αγοράσω μία θήκη για το omnia και θέλω να μου πείτε αν ξέρετε αν το μαγνητάκι που έχουν μερικές θήκες επηρρεάζει το κινητό.

Ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια.. μια πρωτη επαφη που ειχα σημερα με το ομνια μιας φιλης μου με ξενερωσε η οθονη του... επρεπε να βαζω το δακτυλο μου με δυναμη... ειναι οντως ετσι ή η φιλη μου κατεστρεψε την οθόνη?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια.. μια πρωτη επαφη που ειχα σημερα με το ομνια μιας φιλης μου με ξενερωσε η οθονη του... επρεπε να βαζω το δακτυλο μου με δυναμη... ειναι οντως ετσι ή η φιλη μου κατεστρεψε την οθόνη?

η οθονη ειναι σχεδον ιδια με ολα τα ppc εκτος και αν το συγκρινουμε με το iphone που σε αυτο το σημειο το iphone ειναι κορυφη

παιδια μπορειτε να μου πειτε ποια θεωρειτε καλυτερη αγγλικη ρομ???

μενδιαφερει να ειναι γρηγορη..

να εχει ελευθερη μνημη..

καλο σημα gps/τηλ

καλη αποκριση το touch...

εδω υπαρχουν τα παντα

http://www.bytheway.gr/portal2/forum/forumdisplay.php?f=125

για ελληνικη

BDHJ3+Radio BUIB1, ΤurboGR2

http://rapidshare.com/files/205178715/TurboGR2_i900BDHJ3-BUIB1.rar

για αγγλικη

DXIA5/DZIA5/DXIA2 (Updated by Taril) (27-02-09)

http://www.4shared.com/file/83338035/ec300480/i900-OMNIA-DXIA2-UPDATES-30012009exe.html

κατεβασε και βαλε αυτο

http://www.sendspace.com/file/26sdzv

 

Το έβαλα ρε φίλε όλα οκ εγκαθιστώ τα games αλλά μετά πάω να τα ανοίξω και δεν ανοίγουν... Υπάρχει κάποια λύση;

-τα παιχνιδια τρεχουν μεσα απο το java

-εχεις εγκαταστησει τα

fp_ppc_en

my_flash3_1

netv35.wm

αν οχι βαλτα και βλεπεις

υ.γ. αν εχεις ελληνικη ρομ μπορει εκει να ειναι το προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

και συγνωμη για την ενόχληση αλλά πραγματικά επειδή τα νεύρα μου χορεύουν καν - καν θα εκτιμούσα ιδιαιτέρως την βοήθεια σας.

Το Σάββατο 14 Μαρτίου πήγα στο e-shop και αγόρασα το πολυπόθητο τηλέφωνο. Πήγα στην Vodafone, μου πέρασαν τις ρυθμίσεις για το internet, mms κλπ καθώς και το garmin mobile xt. Μου είπαν να πάω σε ανοικτή περιοχή και να ενεργοποιήσω το garmin κάνοντας υπομονή να βρει δορυφόρο...ακόμη τον ψάχνει...απογοητευμένη κάλεσα την samsung και μου είπαν να κάνω τις εξής ρυθμίσεις : Σύστημα, εξωτερικό gps, θύρα com 3, Υλικό, com 9 & ταχύτητα 4800 και όλα θα ήταν οκ. Τίποτα και πάλι.

Χτες το πήγα στο e-shop που το αγόρασα και τους είπα να το ρυθμίσουν αλλά αυτοι δεν νιώθουν καθόλου. Το πήρα και αυριο ετοιμάζομαι να πάω στην Garmin στον Άλιμο... Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε γιατί έχω απελπιστεί... και ένα παραπάνω που εσεις τα έχετε καταφέρει τέλεια...

Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΗ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΌΝΟ ΣΑΣ

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θέλω να αγοράσω μία θήκη για το omnia και θέλω να μου πείτε αν ξέρετε αν το μαγνητάκι που έχουν μερικές θήκες επηρρεάζει το κινητό.

 

Δεν έχουν αναφερθεί τέτοιου είδους προβλήματα.

 

Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΗ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΌΝΟ ΣΑΣ

 

Θα έλεγα να ξεκινήσεις απλά... Βάλε το GPS Test, άνοιξέ το σε ανοιχτό ουρανό και άστο να βρει μόνο του τη θύρα και περίμενε μέχρι να κλειδώσει δορυφόρους. Εάν μέχρι εκεί όλα πάνε καλά, αυτό σημαίνει ότι δεν έχει πρόβλημα το GPS της συσκευής σου. Μετά άνοιξε το Garmin και πες μας τα αποτελέσματα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν αναφερθεί τέτοιου είδους προβλήματα.

 

 

 

Θα έλεγα να ξεκινήσεις απλά... Βάλε το GPS Test, άνοιξέ το σε ανοιχτό ουρανό και άστο να βρει μόνο του τη θύρα και περίμενε μέχρι να κλειδώσει δορυφόρους. Εάν μέχρι εκεί όλα πάνε καλά, αυτό σημαίνει ότι δεν έχει πρόβλημα το GPS της συσκευής σου. Μετά άνοιξε το Garmin και πες μας τα αποτελέσματα.

 

Κατ' αρχήν ευχαριστώ για την απάντηση...Λοιπόν το κατέβασα το προγραμματάκι. Το τρέχω στον υπολογιστή και το εγκαθιστώ μετά στο omnia? Είμαι αδαης!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Εγκατέστησε την έκδοση που μπαίνει κατευθείαν μέσα στη συσκευή σου. Πέρασε το στη συσκευή σου και τρέξτο με ένα απλό κλικ.

 

http://www.smartphonefreeware.org/download/gps-test-1.04

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

και συγνωμη για την ενόχληση αλλά πραγματικά επειδή τα νεύρα μου χορεύουν καν - καν θα εκτιμούσα ιδιαιτέρως την βοήθεια σας.

Το Σάββατο 14 Μαρτίου πήγα στο e-shop και αγόρασα το πολυπόθητο τηλέφωνο. Πήγα στην Vodafone, μου πέρασαν τις ρυθμίσεις για το internet, mms κλπ καθώς και το garmin mobile xt. Μου είπαν να πάω σε ανοικτή περιοχή και να ενεργοποιήσω το garmin κάνοντας υπομονή να βρει δορυφόρο...ακόμη τον ψάχνει...απογοητευμένη κάλεσα την samsung και μου είπαν να κάνω τις εξής ρυθμίσεις : Σύστημα, εξωτερικό gps, θύρα com 3, Υλικό, com 9 & ταχύτητα 4800 και όλα θα ήταν οκ. Τίποτα και πάλι.

Χτες το πήγα στο e-shop που το αγόρασα και τους είπα να το ρυθμίσουν αλλά αυτοι δεν νιώθουν καθόλου. Το πήρα και αυριο ετοιμάζομαι να πάω στην Garmin στον Άλιμο... Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε γιατί έχω απελπιστεί... και ένα παραπάνω που εσεις τα έχετε καταφέρει τέλεια...

Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΗ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΌΝΟ ΣΑΣ

 

μαλλον το omnia σου ειναι μια χαρα αλλα επειδη δεν εισαι μυημενη στα windows mobile σου ειναι δυσκολο ,σαν αρχη διαβασε οσο μπορεις απο εδω

 

http://www.bytheway.gr/portal2/forum/forumdisplay.php?f=117

και εδω

http://www.omniacs.net/forumdisplay.php?f=13

 

που υπαρχουν απαντησεις σε πολλες αποριες σου

(και παλι εδω ειμαστε ...)

Link to comment
Share on other sites

Εχει 3G το κινητο οταν παω να κανω κληση, και εκει που παιρνω εχουν 3G..Εμενα μου βγαζει το ακουστικο που καλει, και αμεσως βγαζει το κοκκινο που κλεινει..και λεει "αποτυχια"..κτλ....Δεν ξερω, μπας και πρεπει να ρυθμισω κατι..ταχω κοιταξει και ολα οκ ειναι...

 

Μην ανησυχείς!Κι εγώ την είχα πατήσει έτσι αρχικά!Έλεγξε τα εξής:

 

-Να πιάνει το κινητό σου δίκτυο 3G

-Να πιάνει το κινητό του φίλου που παίρνεις τηλέφωνο 3G

-Να έχει ο φίλος σου ενεργοποιημένο το 3G

 

Αν όλα αυτά είναι ΟΚ έλεγξε το δίκτυο και τις ρυθμίσεις......δηλαδή πάρε ένα τηλεφωνάκι στην εταιρεία κινητής σου.

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση...σε ομνια αγορασμενο απο cosmote κ με το my view μεσα μπορω να περασω οποια ρομ θελω απροβληματιστα η θα δημιουργηθει κανενα προβλημα στην πορεια???

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...