Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα. χρησιμοποιουσα τη συνδεση μου wind plus non stop απροβληματιστα εως εχθες για περιηγηση στο ιντερνετ. απο εχθες ομως δεν μπορω να συνδεθω στο δικτυο με τιποτα. περασα ξανα τις ρυθμισεις wind plus χειροκινητα μηπως και ειχε αλλαξει κατι κατα λαθος. επικοινωνησα και με το τμημα εξυπηρετησης πελατων και με διαβεβαιωσαν πως η συνδεση μου ειναι ενταξει και λειτουργει. χρησιμοποιω τον opera mini καθως και τον ΟPERA που εχει εγκατεστημενο το ΟΜΝΙΑ. το συνηθες μυνημα ειναι οτι: 'ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ ΔΙΑΚΟΜΙΣΤΗΣ" θα εκτιμουσα οποιαδήποτε βοήθεια.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπερα. χρησιμοποιουσα τη συνδεση μου wind plus non stop απροβληματιστα εως εχθες για περιηγηση στο ιντερνετ. απο εχθες ομως δεν μπορω να συνδεθω στο δικτυο με τιποτα. περασα ξανα τις ρυθμισεις wind plus χειροκινητα μηπως και ειχε αλλαξει κατι κατα λαθος. επικοινωνησα και με το τμημα εξυπηρετησης πελατων και με διαβεβαιωσαν πως η συνδεση μου ειναι ενταξει και λειτουργει. χρησιμοποιω τον opera mini καθως και τον ΟPERA που εχει εγκατεστημενο το ΟΜΝΙΑ. το συνηθες μυνημα ειναι οτι: 'ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ ΔΙΑΚΟΜΙΣΤΗΣ" θα εκτιμουσα οποιαδήποτε βοήθεια.

 

εναρξη/ρυθμισεις/συνδεσεις/browser connection

 

τικαρισε να εχει ως προεπιλεγμενη την συνδεση που ΕΣΥ θελεις.

επανεκινηση και τσεκαρισε το.;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω δημητρη και hellas για την αμεση ανταποκριση.

για το οτι ειναι καλο ειχα πεισθει απο τα σχολια πολλων αλλα κυριως τα δικα σου και του Τna.

παω ολοταχως για διαβασμα και αναζητηση της καλυτερης αγορας.(μιας που η εποχη ειναι λιγο περιεργη για αλογιστες αγορες)

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό και έβαλαν και το κουμπί της έντασης να κάνει zoom .... δεν βλέπεις? ΖΟΥΜΑΡΕ :lol:

 

Θαναση κοιτα λιγο ποιο ραδιο εχει η ρομ που φορας..:O

 

μολις δοκιμασα μερικα ραδιος

και με το XXHH1 κλειδωνει σημα ικανο για πλοηγηση ....

 

σε λιγοτερο απο 15":!:

την στιγμη που ολα τα υπολοιπα ηθελαν πανω απο 1':mad:

 

μενει να τσεκαρω τα υπολοιπα,σημα,bluetooth,gprs,wifi και αυτονομια μπαταριας για πιο πληρη αποψη:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

HI4

 

12δεύτερα για 8 δορυφόρους....

 

καλά δεν είναι ???

 

τουμπανο :lol:

 

αλλα οχι να φλασαρω για 3" διαφορα και να στηνω απο την αρχη παλι :rolleyes:

 

θα βγει καπου και το ραδιο της και θα κανουμε δουλιτσα με αυτο;)

 

τι ραδιο εκδοση εχει ?

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

παιδες χρειαζομαι βοηθεια!!

σε κανενα απο τα υπαρκτα προφιλ το κινητο δεν εχει δονηση. οι ρυθμισεις ειναι ΟΚ και οταν ελεγχω την ενταση της δονησης το κινητο δονηται που σημαινει οτι δεν υπαρχει καποιο εσωτερικο προβλημα! Ξερει καποιος κατι ρε σεις???? σας ευχαριστω προκαταβολικα!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, είμαι λίγο άσχετος και προσπαθώ να προσανατολιστώ σαν νέος χρήστης των wm, γι'αυτό αν μπορεί κάποιος να μου στείλει ένα pm απο που να κατεβάσω το destinator + οδηγίες... Please !!!

 

Επίσης, έχω διαβάσει για το μόνο skin που κυκλοφορεί για το dest... αυτό τουλάχιστον το ξέρω... Είναι κρίμα να το'χω ένα μήνα κοντά και να μην έχω βάλει ακόμα πρόγραμμα πλοήγησης ε ??? Δεν συμφωνείτε ???

Παρολ'αυτά την τελευταία αγγλική ρομ για την βέλτιστη αυτονομία της μπαταρίας την πέρασα...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά. Μια πολύ απλή ερώτηση. Εχω Ελληνική ROM. Αμα το γυρίσω στην official Αγγλική, θα έχω ακόμα το ελληνικό keyboard της Samsung για να γραφω μυνήματα στα ελληνικά??? Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά. Μια πολύ απλή ερώτηση. Εχω Ελληνική ROM. Αμα το γυρίσω στην official Αγγλική, θα έχω ακόμα το ελληνικό keyboard της Samsung για να γραφω μυνήματα στα ελληνικά??? Ευχαριστώ.

 

Όχι... Θα πρέπει να βάλεις εσύ

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Είναι κρίμα να το'χω ένα μήνα κοντά και να μην έχω βάλει ακόμα πρόγραμμα πλοήγησης ε ???

 

Αυτό που ψάχνεις θα το βρεις στο ipmart-forum.com

 

Δοκίμασε το και αν σου κάνει... αξίζει να το έχεις αγορασμένο αν και αυτό το αφήνω στη δική σου κρίση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μερικες ερωτησεις πριν το αγορασω:

 

- Οι φωτογραφιες και τα διαφορα αρχεια (multimedia κυριως) μπαινουν απλα και ομορφα σαν σε σκληρο δισκο, σε φακελους και τετοια ή ειναι σαν το iPhone με το iTunes; Διαγραφονται ευκολα μετα ή πρεπει να κανεις Sync (οπως στο iPhone) για να φυγουν;

 

- Ολες αυτες οι "μετατροπες" που του εχετε κανει γινονται ευκολα ή πρεπει καποιος να ειναι γνώστης ειδικων προγραμμάτων; (Βαζω τον εαυτο μου στους απλους users ενος υπολογιστη που ξερουν να "φερνουν στα ισα του" το PC χωρις να το πανε σε καποιο καταστημα. Ουτε Hacker λοιπον, ουτε ασχετος) Συμφωνα με την περιγραφη αυτη θα ειμαι Ο.Κ με τις μετατροπες και τις "μοντιφες" στο OMNIA;

 

-Υπαρχουν προγραμματα κλειδωματος αρχειων και φακελων ωστε να κρυβω απο τα αδιακριτα ματια οτι χρειαζεται;

 

-Το internet browsing ειναι ικανοποιητικο μεσω Wifi;

 

-Δεν χρησιμοποιω ιδιαιτερα 3G δικτυο. Συμφωνα με αυτο θα χασω πολλες απο τις δυνατοτητες του κινητου;

 

Υ.Γ: Δεν εχω τη δυνατοτητα να το δω και να το δοκιμασω σε καποιο μαγαζι Live και γι'αυτο σας "πρηζω" με ισως "κουφες" ερωτησεις :O

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που ψάχνεις θα το βρεις στο ipmart-forum.com

 

Δοκίμασε το και αν σου κάνει... αξίζει να το έχεις αγορασμένο αν και αυτό το αφήνω στη δική σου κρίση.

πρεπει οπωσδηποτε να βαλεις!

δεν αξιζει καθολου να πληρωσεις,απο τη στιγμη που περαστει στο κινητο το προγραμμα της πλοηγησης ακομα και η ιδια η εταιρια το αναγνωριζει σαν γνησιο.το garmin και το destinator ειναι απο τα καλυτερα,αλλα και το sygic.για garmin και sygic μπορω να βοηθησω στην εγκατασταση,δεν ειναι και τργικα δυσκολο,ασε που και στα αναλογα θεματα υπαρχουν πολλοι προθυμοι να σε βοηθησουν

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά. Μια πολύ απλή ερώτηση. Εχω Ελληνική ROM. Αμα το γυρίσω στην official Αγγλική, θα έχω ακόμα το ελληνικό keyboard της Samsung για να γραφω μυνήματα στα ελληνικά??? Ευχαριστώ.

 

2 Finger-friendly (λογω μεγεθους πληκτρων) νομιζω οτι ειναι αυτό

α) PCM keyboard (εκδοσεις 0.12-0.14-0.16)

(η 0.12 πρεπει να ναι πιο συμβατη/σταθερη αποτι ακουω)

 

β) Blimkeys απο εδω : http://www.omniacs.net/showthread.php?t=196

Link to comment
Share on other sites

 

Εγω νομιζω πως εκανα ενα λεπτομερεστατο review σε οσα πραγματα ενδιαφερουν ΕΜΕΝΑ προσωπικα...

Και μαλιστα ειχα και ενα ΟΜΝΙΑ διπλα μου ωστε να κανω καποιες απαραιτητες (για ΕΜΕΝΑ παντα) συγκρισεις...

Προσωπικα για εμενα λοιπον το ΟΜΝΙΑ θα ηταν η τεταρτη επιλογη μου..

Πρωτο και μιλια μακρυα το HD,μονο και μονο απο την απιστευτη οθονη του που κανει τη πλοηγηση στο ιντερνετ μια μοναδικη εμπειρια,οπως και την επεξεργασια εγγραφων word και στο destinator δε σου βγαινουν τα ματια (λογω ηλικιας θα αρχισει και η πρεσβυωπια σε λιγο)...κι αν δεν ειχε και καθολου καμερα θα ηταν καλυτερα...και τα βιντεο να κολλουσαν και να μην επαιζε ουτε frame δεν θα με ενδιεφερε καθολου.

Δευτερο το ΕΤΕΝ DX900 που θα εχει σιγουρα φοβερο GPS οπως ολα τα ΕΤΕΝ και DUAL SIM,που θεωρω πολυ πιο χρησιμο απο τα χαζο-multimedia φρου-φρου και αρωματα.

Τριτο το XPERIA μονο και μονο επειδη λογω της "μαμας" HTC,το περιελαβαν στο xda-developers και θα του "βγαλουν τα ματακια"-με τη καλη εννοια..

Και τεταρτο το ΟΜΝΙΑ που πιστευω οτι κατα βαση ΔΕΝ απευθυνεται στον "εξοικιωμενο" windows mobile user,παρα σε οσους "εψαχναν" μια ευκαιρια να μεταπηδησουν στη πλατφορμα των windows mobile...

Γι αυτο και η Samsung,προσπαθησε να "ενισχυσει" καποια χαρακτηριστικα (φορητοτητα,καλη καμερα,multimedia),που ενδιαφερουν κατα βαση το "target group" που αγοραζε τα "απλα κινητα" (αντε μεχρι symbian),ωστε να κανει αυτη τη μεταβαση οσο το δυνατο "πιο ευκολη"...

 

Ρε μάγκες ακούστε τι λένε οι "HDakides" ότι το Omnia είναι δεν είναι για power user!!! :lol:

Λες και επειδή παίρνεις wm δεν πρέπει να κοιτάξεις (φορητοτητα,καλη καμερα,multimedia)

Pε μεγάλε είσαι για γέλια σκας 750eurakia και δεν απαιτείς από το κινητό σου να τα κάνει αυτά. Tι να πω....!

Tα wm είναι κατάβαση κατασκευασμένα για να σου προσφέρουν αυτά τα χαρακτηριστικά...

 

Τι διαφορα έχει ρε μεγάλε το HD από το omnia αφού και τα 2 wm 6.1 φοράνε :blink:

 

Η ΜΟΝΗ πατατα που εκανε ηταν με τη μπαταρια...Οχι οτι τα windows mobile "φημιζονται" για τη μπαταρια τους,αλλα σε αυτο το θεμα επρεπε να προσεξει περισσοτερο...Απο εκει που ειχε ο αλλος ενα ΝΟΚΙΑ και το φορτιζε οποτε θυμοταν,τωρα πρεπει να το βαζει καθε βραδυ στη φορτιση..

 

δεν ξέρω για το HD και τις μετριότητες τις HTC που βγάζει ένα κινητό με οθοναρα και δεν το τροφοδοτεί με μια μπαταρία τουλάχιστον 1500mha.

Mάλλον δεν έμαθε από τα δυο προηγούμενα :p

 

το δικώμου omnia κρατάει 4 μερούλες μα κανονική χρήση!:D

My SmartPhones history

Nokia: Nokia 6600 / Nokia N70 / Nokia N73 / Nokia N95 / Nokia N95 Black / Nokia N97

Win Mobile: HTC P3300 / HTC P3350 / Omnia / Omnia II

Apple: iPhone 3G / iPhone 3GS / iPhone 4G / iPhone 4S / iPhone 5 16GB / iPhone 5s 16GB / iPhone 6 64GB

Link to comment
Share on other sites

2 Finger-friendly (λογω μεγεθους πληκτρων) νομιζω οτι ειναι αυτό

α) PCM keyboard (εκδοσεις 0.12-0.14-0.16)

(η 0.12 πρεπει να ναι πιο συμβατη/σταθερη αποτι ακουω)

 

β) Blimkeys απο εδω : http://www.omniacs.net/showthread.php?t=196

http://www.spbsoftwarehouse.com/products/keyboard/screenshots.html?en

Link to comment
Share on other sites

Μερικες ερωτησεις πριν το αγορασω:

 

- Οι φωτογραφιες και τα διαφορα αρχεια (multimedia κυριως) μπαινουν απλα και ομορφα σαν σε σκληρο δισκο, σε φακελους και τετοια ή ειναι σαν το iPhone με το iTunes; Διαγραφονται ευκολα μετα ή πρεπει να κανεις Sync (οπως στο iPhone) για να φυγουν;

 

- Ολες αυτες οι "μετατροπες" που του εχετε κανει γινονται ευκολα ή πρεπει καποιος να ειναι γνώστης ειδικων προγραμμάτων; (Βαζω τον εαυτο μου στους απλους users ενος υπολογιστη που ξερουν να "φερνουν στα ισα του" το PC χωρις να το πανε σε καποιο καταστημα. Ουτε Hacker λοιπον, ουτε ασχετος) Συμφωνα με την περιγραφη αυτη θα ειμαι Ο.Κ με τις μετατροπες και τις "μοντιφες" στο OMNIA;

 

-Υπαρχουν προγραμματα κλειδωματος αρχειων και φακελων ωστε να κρυβω απο τα αδιακριτα ματια οτι χρειαζεται;

 

-Το internet browsing ειναι ικανοποιητικο μεσω Wifi;

 

-Δεν χρησιμοποιω ιδιαιτερα 3G δικτυο. Συμφωνα με αυτο θα χασω πολλες απο τις δυνατοτητες του κινητου;

 

Υ.Γ: Δεν εχω τη δυνατοτητα να το δω και να το δοκιμασω σε καποιο μαγαζι Live και γι'αυτο σας "πρηζω" με ισως "κουφες" ερωτησεις :O

 

-ειναι οπως στα windows στο pc ,βαζεις ενα mp3 πας το ακους,το ιδιο και με ταινια

-αφου ξερεις απο windows θελει μερικες μερες απλα για το συνιθησεις

-ναι υπαρχουν

-ικανοποιητικο

-το 3g ειναι για βιντεικληση και για πιο γρηγορα ιντερνετ (αν το υποστηριζεται απο την περιοχη που βρισκεσαι)

τιμια αγορα ,πολλα θετικα (σιγουρα και καποια αρνητικα )

αυτη τη στιγμη ειναι στις 2-3 κορυφαιες συσκευες

διαβασε εδω για περισσοτερες πληροφοριες

http://www.omniacs.net/

 

http://3286.servehttp.com/omnia/#v6

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
δεν αξιζει καθολου να πληρωσεις,απο τη στιγμη που περαστει στο κινητο το προγραμμα της πλοηγησης ακομα και η ιδια η εταιρια το αναγνωριζει σαν γνησιο.

 

Les e? Wraia logiki! :!:

 

Ean eixame oloi tin idia logiki... den tha eixes kan afti tin polyteleia na to katebaseis spasmeno kai na kafhiesai giafto! :confused:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μερικες ερωτησεις πριν το αγορασω:

 

- Οι φωτογραφιες και τα διαφορα αρχεια (multimedia κυριως) μπαινουν απλα και ομορφα σαν σε σκληρο δισκο, σε φακελους και τετοια ή ειναι σαν το iPhone με το iTunes; Διαγραφονται ευκολα μετα ή πρεπει να κανεις Sync (οπως στο iPhone) για να φυγουν;

 

- Ολες αυτες οι "μετατροπες" που του εχετε κανει γινονται ευκολα ή πρεπει καποιος να ειναι γνώστης ειδικων προγραμμάτων; (Βαζω τον εαυτο μου στους απλους users ενος υπολογιστη που ξερουν να "φερνουν στα ισα του" το PC χωρις να το πανε σε καποιο καταστημα. Ουτε Hacker λοιπον, ουτε ασχετος) Συμφωνα με την περιγραφη αυτη θα ειμαι Ο.Κ με τις μετατροπες και τις "μοντιφες" στο OMNIA;

 

-Υπαρχουν προγραμματα κλειδωματος αρχειων και φακελων ωστε να κρυβω απο τα αδιακριτα ματια οτι χρειαζεται;

 

-Το internet browsing ειναι ικανοποιητικο μεσω Wifi;

 

-Δεν χρησιμοποιω ιδιαιτερα 3G δικτυο. Συμφωνα με αυτο θα χασω πολλες απο τις δυνατοτητες του κινητου;

 

Υ.Γ: Δεν εχω τη δυνατοτητα να το δω και να το δοκιμασω σε καποιο μαγαζι Live και γι'αυτο σας "πρηζω" με ισως "κουφες" ερωτησεις :O

 

 

Με πρόλαβε ο φίλος hellas200 :)

1.) Καμία σχέση με το Iphone και itunes .Ολα είναι έτοιμα τακτοποιημένα όπως έχουμε συνηθισει τόσα χρόνια και με τα windowz .

2.) Απλά κάνεις εγκατάσταση κάποια προγράμματα . Δεν είναι ανάγκη όλα μαζί . Σιγα - σιγα περνάς και το μαθαίνεις . Εγώ το έχω σχεδόν ένα μήνα , έχω περάσει τα απίστευτα και παρόλα αυτά δε κολλάει . Τα win6.1 δείχνουν τρομερή ανθεκτικότητα . :lol:

3.) Resco file browser (από το γνωστό μαγαζί).

4.) Από άποψη ταχύτητας ναι αλλά μην περιμένεις και να είναι σαν το pc λόγω ανάλυσης οθόνης . Στην ανάγκη ας πούμε κάνεις την δουλειά σου ( προσωπική άποψη) .

5.) Ούτε εγώ χρησιμοποιώ και μάλλον κερδίζω έτσι σε μπαταρία . :D:D

Καλημέρα μας παιδιά . :ninja:

Τώρα : Xiaomi Poco F3 128GB,Nvidia Shield K1,Ipad Air, Ainol Fire, Ipad 3,Xbox Series S,Xbox 360,Wii U ,3DsXL,Psp,Ps2,Ps1,Spectrum 48k,Amiga 1200,Amiga 1200 Tower 040+PPC

Παλιά : Poco F3 128GB, Samsung S7 Edge,Note 4,Note 3,Samsung tab pro 8.4,Samsung S3,Iphone 4,Nexus 7,Samsung Galaxy tab 10.1,Ainol Aurora II,Yinlips YDPG18,Archos 80 G9 250 Gb, Haipad M7

Link to comment
Share on other sites

Ποσο κυμαινεται η τιμη του σαν σκετη συσκευη;

Σκεφτομαι "αγρια" την αγορα του αλλα θα ειναι το 1ο μου WM κινητο !!!

 

Θελω σχεδον τα παντα απο το επομενο κινητο μου !!! :p

Καλη κινηση; Κακη κινηση; Καλα θα κανω να μπω στα WM με το Omnia;

 

Το επόμενο κινητό σου να είναι τότε το Omnia 930,ή Τ... με ενσωματωμένο δέκτη ψηφιακής TV και καλύτερη+λίγο μεγαλύτερη οθόνη...!!! Οι υπόλοιποι μάλλον βιαστήκαμε λιγάκι... :(:(

Link to comment
Share on other sites

Avrio proi proi to exo tsimpisei!!!!

mipos exei kaneis kamia kalyteri protasi apo to omnia?An me prolavei kaneis exei kalos!!!!!!! allios to piraaaaaa kai epitelous tha xefygo apo ta toson xronon symbian kinita!!!

Fysika to n95 mou tha to kratiso apla thelo epitelous na paro kati diaforetiko kai kalo

 

To καλύτερο Omnia είναι το νέο...930,ή Τ... :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
To καλύτερο Omnia είναι το νέο...930,ή Τ... :(:(:(

 

Egw tha elega na iremisete mias kai gia to sygkekrimeno montelo exoun akoustei liga apo ta opoia tipota episimo kai tha diatethei apokleistika gia tin agora tis Asias mono. Nomizw oti einai poly nwris gia na asxolithei kapoios me afto.

 

Apolafste ti syskevi sas kai min to kanete opws symbainei me ta HTC pou me to pou agorazeis mia syskevi tin alli mera anakoinwnetai i epomeni k.o.k. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι λετε εσεις παιδια για το αν ειναι η οχι το ομνια καλυτερο απο καποιο αλλο η χειροτερο....:O

 

οι περισσοτεροι ξερετε την εμονη που εχω με το εξωτερικο πληκτρολογιο στα pda μου...ε στο ομνια δεν με τρελαινει και παρα πολυ η απουσια του,αντιπαραθετοντας αυτην την ελλειψη απεναντι στα τοσα αλλα πλεονεκτηματα του:)

 

αλλα ρε παιδια ενα πραγμα δεν μπορω να συνηθισω με τπτ ....

 

αυτην την ηλιθια σκεψη οποιου το σχεδιασε να αφησει το πενακι απ'εξω,

την βρισκω τουλαχιστον απαραδεκτη και πραξη ανθρωπου με ψυχολογικα προβληματα!!!η με πολυ μικρα δαχτυλακια:mad:

 

η το εχεις σε καποια τσεπη και καπου (φυσιολογικα) θα το χασεις-ξεχασεις,

η που θα το εχεις κρεμασμενο στο τηλεφωνο-θηκη να χτυπαει εδω και κει σαν και να μην πω τι:X

 

ειναι το μονο (πραγματικα το μονο για μενα) τεραστιο μειονεκτημα αυτου του τηλεφωνου!!!!

 

και δεν με ενοχλει απλα....αλλα με τρελαινει :mad:

 

θα ειναι και ο μοναδικος λογος που θα δωσω το ομνια,αν δεν βρω λυση για αυτο:mad:

 

Διαφωνώ ως προς τη συγκεκριμένο σοβαρότατο ατόπημα... Το μέγιστο σφάλμα είναι η μη ύπαρξη συμβατής θύρας USB με τις κοινές,όπου και απαιτεί υποχρεωτικά το δικό του καλώδιο.Αναπολώ το προηγούμενο κινητό μου... ήθελε φόρτιση; ακόμη και στο δρόμο έβρισκες να το φορτίσεις! Είσαι κάπου και θες να μεταφέρεις ένα αρχείο,ενώ δεν έχεις μαζί σου το φλασάκι;...μια απλή θύρα βρε κιτρινιάρηδες!!!

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ για τέτοια συσκευή!

Link to comment
Share on other sites

Ρε μάγκες ακούστε τι λένε οι "HDakides" ότι το Omnia είναι δεν είναι για power user!!! :lol:

Λες και επειδή παίρνεις wm δεν πρέπει να κοιτάξεις (φορητοτητα,καλη καμερα,multimedia)

Pε μεγάλε είσαι για γέλια σκας 750eurakia και δεν απαιτείς από το κινητό σου να τα κάνει αυτά. Tι να πω....!

Tα wm είναι κατάβαση κατασκευασμένα για να σου προσφέρουν αυτά τα χαρακτηριστικά...

 

Τι διαφορα έχει ρε μεγάλε το HD από το omnia αφού και τα 2 wm 6.1 φοράνε :blink:

 

 

 

δεν ξέρω για το HD και τις μετριότητες τις HTC που βγάζει ένα κινητό με οθοναρα και δεν το τροφοδοτεί με μια μπαταρία τουλάχιστον 1500mha.

Mάλλον δεν έμαθε από τα δυο προηγούμενα :p

 

το δικώμου omnia κρατάει 4 μερούλες μα κανονική χρήση!:D

 

Φίλε, κάνεις μεγάλο ατόπημα κατά τη γνώμη μου.

Ο προηγούμενος φίλος, djdog, κάνει μια σύγκρισει που ανταποκρίνεται στις προσωπικές του απαιτήσεις, και μάλιστα το τονίζει αυτό, και λέει την προσωπική του γνώμη.

Δεν είναι κανείς υποχρεωμένος να συμφωνεί μαζί του.

Είμαστε ολοι όμως υποχρεωμένοι να τον σεβαστούμε όπως όλους άλλωστε και να μη μιλάμε με αυτόν τον τρόπο.

 

 

 

 

ΥΓ, Μη σε ξεγελάει το αβατάρ μου, Ομνια έχω κι εγώ, αλλά όχι για πολύ ακόμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...