Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

aληθεια καμια εφαρμογη με τον καιρο οπως ειχε το kaiser υπαρχει?

 

μπα... δεν βγαλανε ακομα... :lock:

 

εκεινο το ωραιο που ειπες πριν οτι δεν βλεπεις εικονες.... εννοεις "flash". οι εικονες ειναι οκ...:chair:

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

ναι πχ στο eshop που μπηκα δεν μου εμφανιζει τις εικονες..καλα για flash δε θυμαμαι να μου επαιζε ουτε το kaiser οταν ειχε flash σε εισαγωγη καποιου site.sorry αν το ειπα λαθος πριν..
http://www.walldesign.gr[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι πχ στο eshop που μπηκα δεν μου εμφανιζει τις εικονες..καλα για flash δε θυμαμαι να μου επαιζε ουτε το kaiser οταν ειχε flash σε εισαγωγη καποιου site.sorry αν το ειπα λαθος πριν..

 

in.gr (ειχα το προβλημα με το μυνημα του φλασ), οι εικονες ομως ειναι οκ.

 

μηπως εχεις πει στο browser να μην τις κατεβαζει ? δεν εχω ασχοληθει και ουτε προκειται με surf στο pda, το θεωρω χασιμο..:down:

 

μονο σε εκτακτες μονο περιπτωσεις..

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
aληθεια καμια εφαρμογη με τον καιρο οπως ειχε το kaiser υπαρχει?

 

Yparxi panta kai i epilogi tou SPB weather bebaia.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μια μικρή βοήθεια… Είχα εγκατεστημένο το Batti και επειδή κατά την γνώμη μου έπαιρνε χώρο στο κινητό το έκανα remove, αλλά αυτή η γραμμή πάνω από το “star” εξακολουθεί να βρίσκεται εκεί.. καμία εισήγηση πώς να φύγει? (το έκανα soft reset αλλά τίποτα, έκανα εγκατάσταση/απεγκατάσταση ξανά το Batti αλλά τίποτα η γραμμή εκεί!!)
Eram quod es, eris quod sum..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητάκι τσουλάει χωρίς θήκες, μεμβράνες, προστατευτικά και λοιπές μ**ς ή δεν την παλεύει?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!Παρακολουθω μερες το θεμα και τελικα αυτο το τηλ. θα με κανει να φυγω και εγω απο τα Symbian(Nokia), με μεγαλη μου χαρα θα ελεγα...Μια ερωτηση για αρχη:Εχει δοκιμασει καποιος καρτουλα SIM, 2σε1?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητάκι τσουλάει χωρίς θήκες, μεμβράνες, προστατευτικά και λοιπές μ**ς ή δεν την παλεύει?

αμα την παλευεις να εχει γραμμες και χαρακιες . . . κανενα προβλημα . .

οχι μονο τσουλαει.. αλλα κολυμπαει κιολας. :this:

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

αμα την παλευεις να εχει γραμμες και χαρακιες . . . κανενα προβλημα . .

οχι μονο τσουλαει.. αλλα κολυμπαει κιολας. :this:

Δεν τις γουστάρω μωρέ τις θήκες αλλά αν είναι για την ασφάλεια του omnia, θα κάνω μια υποχώρηση:dance:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μόλις πήγα Πλαίσιο (Στουρνάρη) και το έκανα προπαραγγελία, 554 το 8άρι, 620 το 16άρι, πρώτη εβδομάδα Οκτωβρίου (μου έδειξαν το email από Samsung). Σε χθεσινή τηλεφωνική επικοινωνία με Samsung μου είπαν ότι θα είναι Ελληνικότατο (τόσο το μενού όσο και το πληκτρολόγιο), και σε σχετική ερώτησή μου μου απάντησαν ότι ΔΕΝ θα περινιέται σε ξένες συσκευές. Οπότε αποφάσισα να μη το ρισκάρω από e-shop για 100 Ευρώ διαφορά, άλλωστε από εδώ ότι πάθει θα το τρέχω στο σέρβις και δεν θα το στέλω πίσω στο Expansys π.χ. Ας ελπίσω πως δε θα το μετανιώσω σα συσκυή γιατί ένα χρόνο είχα το iphone το οποίο τα σπάει σαν interface αλλά το είχα πληρώσει διπλό (βλέπε Ελληνικά, αναβαθμίσεις, ξεκλειδώματα κλπ)
Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μόλις πήγα Πλαίσιο (Στουρνάρη) και το έκανα προπαραγγελία, 554 το 8άρι, 620 το 16άρι, πρώτη εβδομάδα Οκτωβρίου (μου έδειξαν το email από Samsung). Σε χθεσινή τηλεφωνική επικοινωνία με Samsung μου είπαν ότι θα είναι Ελληνικότατο (τόσο το μενού όσο και το πληκτρολόγιο), και σε σχετική ερώτησή μου μου απάντησαν ότι ΔΕΝ θα περινιέται σε ξένες συσκευές. Οπότε αποφάσισα να μη το ρισκάρω από e-shop για 100 Ευρώ διαφορά, άλλωστε από εδώ ότι πάθει θα το τρέχω στο σέρβις και δεν θα το στέλω πίσω στο Expansys π.χ. Ας ελπίσω πως δε θα το μετανιώσω σα συσκυή γιατί ένα χρόνο είχα το iphone το οποίο τα σπάει σαν interface αλλά το είχα πληρώσει διπλό (βλέπε Ελληνικά, αναβαθμίσεις, ξεκλειδώματα κλπ)

 

γιατι πληρωσες το iphone διπλο ? :fool:

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

Δεν τις γουστάρω μωρέ τις θήκες αλλά αν είναι για την ασφάλεια του omnia, θα κάνω μια υποχώρηση:dance:

 

εχει κατι θηκες το πλαισιο σαν πρ@...λ@...τικ@.

δεν 3ερω αμα εχει γευσεις..

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

γιατι πληρωσες το iphone διπλο ? :fool:

 

αυτά παθαίνει όποιος δεν άκουγε μικρός Thin Lizzy (Jailbreak) :tease:

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

αυτά παθαίνει όποιος δεν άκουγε μικρός Thin Lizzy (Jailbreak) :tease:
Λοιπόν, συσκευή 1η 550 ευρώ πέφτει και χαλάει η κάμερα, την δίνω για 300, με 350 παίρνω το καινούργιο, τελωνείο, turbo sim 50 ευρώ, ελληνικά 30 Ευρώ αγορασμένα, μετά αναβάθμιση για να παίζει χωρίς turbo sim, χέσε μέσα ...

 

Άσχετο, εάν βρίσκατε Omnia αγγλικό 16άρι 1 μήνα με 450 Ευρώ θα το πέρνατε ή θα περιμένατε το Ελληνικό ;

Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, συσκευή 1η 550 ευρώ πέφτει και χαλάει η κάμερα, την δίνω για 300, με 350 παίρνω το καινούργιο, τελωνείο, turbo sim 50 ευρώ, ελληνικά 30 Ευρώ αγορασμένα, μετά αναβάθμιση για να παίζει χωρίς turbo sim, χέσε μέσα ...

 

Άσχετο, εάν βρίσκατε Omnia αγγλικό 16άρι 1 μήνα με 450 Ευρώ θα το πέρνατε ή θα περιμένατε το Ελληνικό ;

 

1. λυπαμε αλλα θελει πολυ προσοχη . . οταν τα τηλεφωνα ειναι πανω απο 300 ευρα . .

2. αμα ηταν απο εδω ελλαδα ναι . . απο ebay δεν ειμαι οπαδος ακομα, γιατι 3ερω οτι αμα το ξεκινήσεις μετα σε περνει απο κατω σαν τον τζογο . . :)

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

1. λυπαμε αλλα θελει πολυ προσοχη . . οταν τα τηλεφωνα ειναι πανω απο 300 ευρα . .

2. αμα ηταν απο εδω ελλαδα ναι . . απο ebay δεν ειμαι οπαδος ακομα, γιατι 3ερω οτι αμα το ξεκινήσεις μετα σε περνει απο κατω σαν τον τζογο . . :)

 

Μιλάμε από Έλληνα που το έχει αγοράσει από expansys με δερμάτινη θήκη και έξτρα καρτούλα μνήμης 2 gb. Απλά ξεχνάω τα ελληνικά μενού μετά. Το ελληνικό πληκτρολόγιο και το sorting των επαφών τουλάχιστον δουλεύουν ΟΚ ;

Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

Πηγα στην vodafone και μου είπαν ότι η σησκευή θα κυκλοφωρήσει 26 σεπτεμβριου και η τμή της θα είναι 599 Ευρώ μαζι με προγραμμα πλοήγησης.

Ξέρει κανείς αν το πρόγραμμα περιλαμβάνει όλη την Ελλάδα ?

Το εξωτερικό ηχείο ειναι καλής ποιότητας ?

Παιρνει παιχνιδια που χρησιμοποιουν g-sensor?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, συσκευή 1η 550 ευρώ πέφτει και χαλάει η κάμερα, την δίνω για 300, με 350 παίρνω το καινούργιο, τελωνείο, turbo sim 50 ευρώ, ελληνικά 30 Ευρώ αγορασμένα, μετά αναβάθμιση για να παίζει χωρίς turbo sim, χέσε μέσα ...

 

Άσχετο, εάν βρίσκατε Omnia αγγλικό 16άρι 1 μήνα με 450 Ευρώ θα το πέρνατε ή θα περιμένατε το Ελληνικό ;

Χτες παρηγγειλα το 16ρι απο ebay , καινουργιο με κατι δωρακια και καλα ( 4gb card και θηκη κτλ ) , στα 485€. :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Χτες παρηγγειλα το 16ρι απο ebay , καινουργιο με κατι δωρακια και καλα ( 4gb card και θηκη κτλ ) , στα 485€. :rolleyes:

 

Link ? Apo US i apo Europe ?

Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

Link ? Apo US i apo Europe ?
Hong Kong :p

Το αμερικανικο ebay , αν εννοεις αυτο.

cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=310085291337&ssPageName=ADME:X:RTQ:US:1123

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...