Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators

@makis22:

Stin arxi tha dyskolefteis, alla ean sou aresei na asxoleisai perissoteres wres me ti syskevi sou... tha to latrepseis.

 

Ean apla theleis na pairneis tilefwno kai na bgazeis fwtografies kai video... meine kalytera sta symbian. H epilogi diki sou.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση σου.

ασχολουμαι πολλα χρονια με εφαρμογες symbian και θα ηθελα να ρωτησω αν

υπαρχουν εφαρμογες για το συγκεκριμενο λειτουργικο,μιας και θα φυγω απο

τη νοκια.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση σου.

ασχολουμαι πολλα χρονια με εφαρμογες symbian και θα ηθελα να ρωτησω αν

υπαρχουν εφαρμογες για το συγκεκριμενο λειτουργικο,μιας και θα φυγω απο

τη νοκια.

 

:lol::lol::lol::lol:

 

καλα .. τον πρωτο μηνα δεν θα κοιμασε και πολλες ωρες...

 

garmin :blink:??? ΙGo8 δαγκωτό..

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

molis pira tin vodafone to katastima ton anw patissiwn.den xeroun tpt apolitos.oute kan pote anamenete.kanenas sinxronismos.poli ekneuristiko pragma auto.na min xeroume ti na kanoume.na to paroume me agliki rom tha erthei amesa opote perimenoume tin elliniki
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ηθελα να ρωτησω αν

υπαρχουν εφαρμογες για το συγκεκριμενο λειτουργικο,

 

File mou oi efarmoges stin platforma twn Windows Mobile einai poly perissoteres kai sigoura ousiastikoteres.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σας χαιρετώ όλους καθώς είμαι καινούργιος στο forum. Σκέφτομαι κι εγώ να αγοράσω το Omnia και είχα την εξής σκέψη: Γενικά προτιμάω την αγγλική ROM ωστόσο μήπως αν κυκλοφορήσει η Ελληνική πρώτα, τα online shops θα αναγκαστούν να ρίξουν λίγο τις τιμές στην Αγγλική; Ειδικά αν ισχύει ας πούμε αυτή τη τιμή που αναφέρθηκε από τη Vodafone, ποιος θα πάει μετά να το αγοράσει από online shop; Γι'αυτό ήθελα τη γνώμη σας αν αξίζει να περιμένω να βγει η ελληνική έκδοση παρόλο που τελικά θα αγοράσω την αγγλική. Έχει κανείς παρόμοια εμπειρία με άλλο κινητό;
Link to comment
Share on other sites

[για το Diamond η απαντηση για τον:( φιλο που με ρωτησε τι επαθε..]παρναγα τηs επαφεs και εμεινε σταθερο χωριs να ακουει καμμια εντολη μου κολλησε δηλαδη το πηγα στο σερβιs στο πλαισιο και μου εδωσαν χρεωστικο για αντικατασταση συσκευηs..
Link to comment
Share on other sites

παιδια περασα απ το πλαισιο στην Στουρναρη και παραγγειλα το ΟΜΝΙΑ θα το φερουν τελοs του μηνα..:O
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παρναγα τηs επαφεs και εμεινε σταθερο χωριs να ακουει καμμια εντολη μου κολλησε δηλαδη το πηγα στο σερβιs στο πλαισιο και μου εδωσαν χρεωστικο για αντικατασταση συσκευηs..

 

To piges xwris na exeis dokimasei na kaneis hard reset?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ti einai to hard kai ti to soft reset?

 

Hard Reset: επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και σβήσιμο ολων των data

Soft Reset: επανεκκίνηση του ppc

Link to comment
Share on other sites

oxι δεν εκανα ..εκαναν στο πλαισιο αλλα τιποτα..απ οτι μου ειπαν υπαρχει προβλημα γενικοs με τα ελληνικα..ετσι αποφασησα να περιμενω το ομνια..
Link to comment
Share on other sites

Επανερχομαι με το χαζο ερωτημα μου περι χρωματος ( γιατι ακρη ακομη δεν εχω βγαλει ). :worry: :confused:

Αυτα τα 2 , δε σας φαινονται διαφορετικα ( εννοω το μαυρο/ασημι στο περιγραμμα του κινητου )??

[ATTACH]12488[/ATTACH]

 

Δειτε και τα βιντεακια.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
oxι δεν εκανα ..εκαναν στο πλαισιο αλλα τιποτα..απ οτι μου ειπαν υπαρχει προβλημα γενικοs με τα ελληνικα..ετσι αποφασησα να περιμενω το ομνια..

 

Den stekei i apantisi tous alla ok... den se xalase! ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Hard Reset: επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και σβήσιμο ολων των data

Soft Reset: επανεκκίνηση του ppc

 

eyxaristo poli

Link to comment
Share on other sites

Επανερχομαι με το χαζο ερωτημα μου περι χρωματος ( γιατι ακρη ακομη δεν εχω βγαλει ). :worry: :confused:

Αυτα τα 2 , δε σας φαινονται διαφορετικα ( εννοω το μαυρο/ασημι στο περιγραμμα του κινητου )??

[ATTACH]12488[/ATTACH]

 

Δειτε και τα βιντεακια.

 

ειναι θεμα φωτισμου..

 

τσεκαρε τις φωτο και τα videakia στο σιτε που εχω παρακατω.. να δεις... οτι αναλογα με το φωτισμο του δωματιου το ασημενιο χρωμα διαφερει πολυ..

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

ειναι θεμα φωτισμου..

 

τσεκαρε τις φωτο και τα videakia στο σιτε που εχω παρακατω.. να δεις... οτι αναλογα με το φωτισμο του δωματιου το ασημενιο χρωμα διαφερει πολυ..

Αυτο εδω στο πρωτο βιντεο ειναι σιγουρα ολο μαυρο (
).

Το γυρναει τοσες φορες το κινητο και δε φαινεται νομιζω σε καμια περιπτωση ασημενιο οπως ολα τα αλλα.

 

Ισως ειναι ηλιθιο το ερωτημα , αλλα αν σκασω 500€ για κινητο απο το ebay , δε μπορω μετα οταν μου ερθει να του πω "α ξερεις , ηθελα το αλλο το ασημενιο". Γι αυτο το ψαχνω απο τωρα.

Link to comment
Share on other sites

θα δοκιμασω να εναβασω ενα καινουργιο βιντεο σημερα με το καινουργιο σκιν που εβαλα με ομνια κουμπακια..

 

θα αναψω ολα τα φωτα στο δωματιο )

 

αλλα επειδη εχω δει οτι το utube μειωνει πολυ την ποιοτητα απο τα βιντεακια.. μαλλον θα το βλεπουμε παλι μαυρο..

με 550 το περνεις απο εδω.. δεν αξιζει το ρισκο απο το ebay.

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

θα δοκιμασω να εναβασω ενα καινουργιο βιντεο σημερα με το καινουργιο σκιν που εβαλα με ομνια κουμπακια..

 

θα αναψω ολα τα φωτα στο δωματιο )

 

αλλα επειδη εχω δει οτι το utube μειωνει πολυ την ποιοτητα απο τα βιντεακια.. μαλλον θα το βλεπουμε παλι μαυρο..

με 550 το περνεις απο εδω.. δεν αξιζει το ρισκο απο το ebay.

To "απο εδω" που ειναι ακριβως?

485€ το εχω βρει ( 16GB ) , και προσωπικα το εμπιστευομαι το ebay. Και μερικα iphone εχω παρει , και διαφορα αλλα πραγματα. Ποτε δεν ειχα προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Επανερχομαι με το χαζο ερωτημα μου περι χρωματος ( γιατι ακρη ακομη δεν εχω βγαλει ). :worry: :confused:

Αυτα τα 2 , δε σας φαινονται διαφορετικα ( εννοω το μαυρο/ασημι στο περιγραμμα του κινητου )??

[ATTACH]12488[/ATTACH]

 

Δειτε και τα βιντεακια.

 

 

Κοίτα ρε που βγαίνει και σε μαύρο..

(στο 14ο sec φαίνεται ότι ο “τύπος” κρατάει ένα ασημένιο και ένα μαύρο) το θέμα είναι ότι σε κανένα online κατάστημα δεν το έχουμε δει, νομίζω θα είναι κάπως δύσκολο να το βρεις.. (αν δεν σου αρέσει το ασημί πάρε μία μαύρη Silicon Skin Case μία χαρά θα είναι:p)
Eram quod es, eris quod sum..
Link to comment
Share on other sites

παιδια το εχω παρει και δεν μπορω να μπω με τιποτα στο msn γιατι λεει οτι δεν μπορει να συνδεθει λογω μη καλυψης δυκτιου (με wifi δουλευω ).επισης στον explorer μου γραφει :flash lite 2.1 for windows mobile 5 will support flash 7 content authored only for mobile devices only.. και τιποτα αλλο δεν ανοιγει.ξερουμε τι γινεται???

 

ευχαριστω!!

http://www.walldesign.gr[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα ρε που βγαίνει και σε μαύρο..
(στο 14ο sec φαίνεται ότι ο “τύπος” κρατάει ένα ασημένιο και ένα μαύρο) το θέμα είναι ότι σε κανένα online κατάστημα δεν το έχουμε δει, νομίζω θα είναι κάπως δύσκολο να το βρεις.. (αν δεν σου αρέσει το ασημί πάρε μία μαύρη Silicon Skin Case μία χαρά θα είναι:p)
Να που με δικαιωσες :lol: :lol:

Στο ebay αλλος γραφει black και εχει φωτο απο το ασημενιο , αλλος εχει silver , γενικα ειναι λιγο αστα να πανε. Γι αυτο ψαχνομουν να δω τι ισχυει.

Ο ρωσσος τα τσιμπησε και τα δυο :p

Πιο ωραιο το ασημι παντως. Να χτυπαει και το "iPhone killer" υπονοουμενο :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...