Jump to content

Οι διαφημίσεις που μας αρέσουν


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μια απο τις πιο έξυπνες διαφημίσεις που έχω δει ποτέ είναι αυτη της Q."μην το πεις ούτε του παπά".θανάσιμη!!μου αρέσει επίσης και αυτή της VW Jetta (με τους τύπους που ακόλουθεί ο ένας τον άλλο για να θαυμάσουν τα αυτοκίνητά τους που είναι ίδια),επειδή μου αρέσει το τραγουδάκι,μου φτιάχνει τη διάθεση!μηπως ξέρετε να μου πείτε ποιο είναι το τραγουδάκι αυτό???

I 'm not scared,I'm not scared,I'm not scared...

Please Wesley...why,can't i stay...? :cry:

 

ANGEL(5.15)

A Hole In The World

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μια απο τις πιο έξυπνες διαφημίσεις που έχω δει ποτέ είναι αυτη της Q."μην το πεις ούτε του παπά".θανάσιμη!!μου αρέσει επίσης και αυτή της VW Jetta (με τους τύπους που ακόλουθεί ο ένας τον άλλο για να θαυμάσουν τα αυτοκίνητά τους που είναι ίδια),επειδή μου αρέσει το τραγουδάκι,μου φτιάχνει τη διάθεση!μηπως ξέρετε να μου πείτε ποιο είναι το τραγουδάκι αυτό???

Bob Sinclair - Love Generation :)

 

Ωραία είναι κι αυτή του Atos (?) που τραβάει πάνω τους περαστικούς

Link to comment
Share on other sites

H διαφήμιση με το e-ticket και το 19 :p

 

αααα και στα 19 γνώρισα την γυναίκα μου!!!

Την βαρόνη Γκούντρουνν :lol: :p

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

H διαφήμιση με το e-ticket και το 19 :p

 

αααα και στα 19 γνώρισα την γυναίκα μου!!!

Την βαρόνη Γκούντρουνν :lol: :p

 

Μ' αρέσει έτσι όπως το λέει... :p :p

Μην κλάψεις αν τα όνειρα σου γκρεμιστούν.Κλάψε αν δεν έχεις τη δύναμη να χτίσεις άλλα......
Link to comment
Share on other sites

H διαφήμιση με το e-ticket και το 19 :p

 

αααα και στα 19 γνώρισα την γυναίκα μου!!!

Την βαρόνη Γκούντρουνν :lol: :p

Κορηφή!! :lol:

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτη του FIFA06 με τον ροναλντινιο και τον ρουνευ , Πολη καλα φτιαγμενη ;)
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Έχει δει κανείς την καινούρια της coca cola με τα κινούμενα σχέδια? Μου είπαν ότι είναι πολύ καλή, και δεν την έχω πετύχει ακόμα...
yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Έχει δει κανείς την καινούρια της coca cola με τα κινούμενα σχέδια? Μου είπαν ότι είναι πολύ καλή, και δεν την έχω πετύχει ακόμα...

την έχουμε ξανα αναφέρει, όντως είναι πολύ καλή, "Το ποδόσφαιρο ενώνει τον κόσμο"

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

H νέα της Vodafone με την πεταλούδα....

 

Αυτή θα έλεγα κι εγώ έχουν κάνει καταπληκτική δουλειά!Στην αρχή νόμιζα ότι ήταν κανονικά πλάνα και μετά άρχισαν να κάνουν τα τρελά οι λιβελούλες! (αυτό το γιατί τις λένε πεταλούδες δεν κατάλαβα, μάλλον για ευκολία)

KCB
Link to comment
Share on other sites

Τι πληρωνεις??? Tριχες baby...τριχες...! :lol: :lol: :lol: :D

Sony Ericsson :love:

:shoot:Nokia:whip:

 

:cry: :...Δεν θα ξεχάσω ποτέ πόσο με πλήγωσες εκείνη την ημέρα...: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Η καινουρια διαφημιση της vodafone ειναι η καλυτερη διαφημιση που εχω δει εδω και πολυ καιρο. Σε κανει να ταξιδεψεις καπου αλλου...εστω και για λιγα δευτερολεπτα.

 

Περιπου ιδια ηταν και ενος ποτου πριν μερικους μηνες, ισως και καλυτερη εκεινη!

Link to comment
Share on other sites

Η καινουρια διαφημιση της vodafone ειναι η καλυτερη διαφημιση που εχω δει εδω και πολυ καιρο. Σε κανει να ταξιδεψεις καπου αλλου...εστω και για λιγα δευτερολεπτα.

 

Περιπου ιδια ηταν και ενος ποτου πριν μερικους μηνες, ισως και καλυτερη εκεινη!

Συμφωνώ κι επαυξάνω φίλε Lumens!

 

Η αναφορά στην ιδέα του NOW είναι πραγματικά ένα κόσμημα, από πλευράς σκηνοθεσίας και υλοποίησης (οι κινήσεις της κάμερας, ο φωτισμός, η οπτική της φύσης μέσα από "άλλο μάτι" και φυσικά... οι παραστατικότατες και φυσικές κινήσεις των πεταλούδων)... :w00t:

 

Επειδή τυχαίνει να ασχολούμαι με τον τομέα των οπτικών εφέ και των 3Δ γραφικών, τουλάχιστον στις σπουδές μου, μπορώ να πώ πως η δουλειά είναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ!!

 

Αν κάποιος έχει πληροφορίες, σχετικές, ας αναφέρει περισσότερα! Με ενδιαφέρει πολύ!

Και μάλιστα, αναζητώ με μανία, τη μουσική του spot, όπως και αν κανείς το έχει σε αρχείο βίντεο!!! Ας μου στείλει Π.Μ!! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο.. εκπληκτική διαφήμιση!

Συγχαρητήρια στην ομάδα μάρκετινγκ της Βόντα που κατάφερε να συγκροτήσει τέτοια ωραία διαφήμιση :)

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
H πιο καλή διαφήμιση που έχω δει,είναι ενός ποτού (Bombay Sapphire),την οποία δεν την βλέπω όμως ποτέ παρά μόνο στο Filmnet.Μιλάμε για πολύ εμπνευσμένη διαφήμιση ;)
Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα μία καταπληκτική διαφήμιση που με ενθουσίασε :D . Διαφημίζει τη Vodafone και δείχνει τη ζωή μιας πεταλούδας....Είναι υπέροχη :) :) :) :)
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Αυτή θα έλεγα κι εγώ έχουν κάνει καταπληκτική δουλειά!Στην αρχή νόμιζα ότι ήταν κανονικά πλάνα και μετά άρχισαν να κάνουν τα τρελά οι λιβελούλες! (αυτό το γιατί τις λένε πεταλούδες δεν κατάλαβα, μάλλον για ευκολία)
Να και ένας άνθρωπος που το επισήμανε! :rolleyes: Κι έλεγα κανείς δεν γνωρίζει αυτά τα εξαίσια έντομα; ;)
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις ποιο ειναι το μουσικο κομματι της διαφημισης της Vodafone με την πεταλουδα?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1079196#post1079196 ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...