Jump to content

Οι διαφημίσεις που μας αρέσουν


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gkr41 (15 Απρ. 2004 , 16:19)

 

Wirelessly posted (Sharp GX10i: SHARP-TQ-GX10i/1.0gr Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0 UP.Browser/6.1.0.6.1.d.1 (GUI) MMP/1.0)

 

 

 

To klouvi itan mesa sto ploio.

Itan 2 diafimiseis me kai horis klouvi.

Episis iparhei kai i alli sto aerodromio kai i alli stin paralia.Oi 2 teleftees mono me vrazilianous.[/b]

 

H prwth htan sto ploio kai h deuterh sto klouvi. Gia poio logo na uparxei to klouvi sto ploio (apo th stigmh kiolas pou auto vouliakse sthn 1h diafimhsh :p)? Tis alles duo pou anafereis den tis thumamai.

 

 

Proti einai afti me to klouvi sto ploio kai defteri einai horis to klouvi sto ploio.

Mperdepses ti seira!

An thimitheis o Cantona leei the rematch doesnt need a cage (kapos etsi) otan ton rotan oi paihtes.

Oi alles pou anafero itan otan egine to mountial sti galia kai afti me tin paralia pio palia (eihe kai ena tragoudaki pou to legane sfirizontas)

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aggelopas (15 Απρ. 2004 , 17:29)

 

An thimitheis o Cantona leei the rematch doesnt need a cage (kapos etsi) otan ton rotan oi paihtes.

 

Σωστός. Εγώ τα μπέρδεψα. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nikkosnet ( 1 Μάι. 2004 , 01:31)

 

Για τελευταια φορα....στο σεναριο ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΙΒΙΖΑ!!!!! κορυφαια.... :lol: :happy:

 

 

Χαχχαχαχαχαχαχαχα...Κορυφαια οντως....ΕΠισης μου αρεσε πολυ η διαφημηση απο τον Βεροπουλο,που μπαινουν μεσα οι γονεις και χαλαρα τρωνε με την κορη και τον φιλο τους,που πριν ηταν λιγο...ατακτοι... :whistle:

 

:p :p

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SonyEricssonT610/R201 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από kokalo

Αξεπέραστη αν και οι συνέχειες της ήταν χαζές ήταν της TELESTET με την Natashha (Natashha?????????????? Ahh this? Last year!!!)

ΚΟΡΥΦΑΙΑ!!!

 

Καλή είναι και της Eurobank (Αυτό με τον ... Τοτό το ξέρετε?).

 

Top! No1!

να κοιτάς εκεί που θες να πας, διαφορετικά θα πας εκεί που κοιτάς...
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SonyEricssonT610/R201 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από nikkosnet

Για τελευταια φορα....στο σεναριο ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΙΒΙΖΑ!!!!! κορυφαια.... :lol: :happy:

 

All time classic: Den exoume I-B-I-Z-A-A-A!! Thimaste omws kai kapoion Italo pou eftiaxe nescafe caqutsino kai trelainei tin kouklara me to"den exw autokinito kardia mou"?

 

Neo aima stin arena: o kinezos mermigas tis Telas.

Aiii-a! Ko-ma-ta-kia

I kathos mila sto tilefono: ai-ai-ai

Ai-aiai...

...Things are about to happen on your telepho-wow-one...

να κοιτάς εκεί που θες να πας, διαφορετικά θα πας εκεί που κοιτάς...
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλες της ΤΙΜ με το γυμναστηριο,αλλα και η τελευταια του ΑΧΕ.Αυτη που δειχνει ενα ζευγαρι να ξυπναει μαζι και σιγα σιγα να ντυνεται επιστρεφοντας απο εκει οπου ειχαν ξεκινησει.Απο ενα σουπερ μαρκετ... :cool:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

S.O.S. -S.O.S.!!!!ΨΑΧΝΩ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΛΑΣΙΚΗ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΤΟΥ GRANT'S (ΤΟ ΟΥΙΣΚΥ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΝΑ ...ΤΡΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΗΜΕΙΑ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ) OΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΣ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
να κοιτάς εκεί που θες να πας, διαφορετικά θα πας εκεί που κοιτάς...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Victoria_Wolf ( 5 Μάι. 2004 , 00:34)

 

S.O.S. -S.O.S.!!!!ΨΑΧΝΩ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΛΑΣΙΚΗ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΤΟΥ GRANT'S (ΤΟ ΟΥΙΣΚΥ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΝΑ ...ΤΡΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΗΜΕΙΑ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ) OΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΣ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

 

 

νομιζω οτι θε ηταν καλυτερο να κανεις την ερωτηση σου ΕΔΩ ;)

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

απο αυτεσ της TELESTET με την Νατασσα η κορυφαια ηταν οταν του εστελνε MMS του Τακη που ελεγε " I Take Takis? " και αυτος ειπε " I Take The ΒΟΥΝΑ!!! " :lol: :lol: :lol: :lol:
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικό!!! σας ευχαριστώ και τους δυο παίδες!!!
να κοιτάς εκεί που θες να πας, διαφορετικά θα πας εκεί που κοιτάς...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Πανέξυπνη είναι και η διαφήμιση του VW Polo που πέφτει το αμάξι από το φορτηγό και σταματάει μπροστά από τους δύο που κάνουν οτοστοπ...

Κορυφή!!!!

Kill a man, and you are a murderer. Kill millions of men, and you are a conqueror. Kill them all, and you are god.

- Jean Rostand

Link to comment
Share on other sites

Είχατε δει τη διαφήμιση της Pepsi με τους Beckam, R. Carlos, Casillas που διαδραματίζεται στην άγρια δύση και υποτίθεται ότι μονομαχεί ο Beckam με τον Casillas και τελικά αντί να σουτάρει ο Beckam σουτάρει το άλογό του... :p Δεν την έπαιξαν πολύ στην Ελλάδα, εγώ νομίζω την είδα στο Internet. Από τις πιο ωραίες που έχω δει αν όχι η καλύτερη!!! Και γενικά αυτές με τα αστέρια του ποδοσφαίρου να κάνουν τα τρελλά τους (The Cage, Ronaldinio με τη Nike κλπ.) είναι οι αγαπημένες μου.

Kill a man, and you are a murderer. Kill millions of men, and you are a conqueror. Kill them all, and you are god.

- Jean Rostand

Link to comment
Share on other sites

Guest andrea doria
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pro ( 2 Ιούν. 2004 , 15:05)

 

re guys, ti diafnmize ekeivn me to omoiwma tou eiffel sta filiatra; (dev tnv bazw gia kalutern, apla exw kollnsei 1-2 meres...).

 

 

Αν θυμάμαι καλά... διαφήμιζε το Gordon's Space :)

Link to comment
Share on other sites

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pro ( 2 Ιούν. 2004 , 17:46)

 

THANX. Hmouv meta3u space kai fanta...

 

 

Kala isoun giati itan fanta! ;)

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ Gοrdon's νομίζω ότι ήταν... αλλά δεν βάζω και το χέρι μου στη φωτιά

Kill a man, and you are a murderer. Kill millions of men, and you are a conqueror. Kill them all, and you are god.

- Jean Rostand

Link to comment
Share on other sites

Kαι η άλλη του frulite! Που είναι 2 αλάνια και μια κοπέλα σε ένα ταξί και τους λέει "15 ευρώ" μόλις φτάνουν στο τέλος της διαδρομής, αλλά αυτοί τα μετράνε και έχουν μόνο 10, και λέει ο ένας "μπορείτε να κάνετε 5 ευρώ όπισθεν;". :D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...