Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & τηλεοπτικών εκπομπών [IV]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας! :) Μηπως ξερει καποιος το τραγουδι που παιζει στην διαφημιση της σειρας Moonlight στο STAR?? Ειναι ενα ροκ κομματι... Δεν μπορω με τιποτα να το βρω!!

Σας ευχαριστω πολυ!!! :)

 

Αυτο

?

Android is simple, it just takes a genius to understand its simplicity.

Samsung Galaxy S4 die hard !!

Samsung Galaxy S7

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αυτο
?

 

Οχι δυστυχως δεν ειναι αυτο το τραγουδι... Ειναι αυτο που διαφημιζει στο STAR. Ευχαριστω πολυ παντως που μπηκες στο κοπο! :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! :) Μηπως ξερει καποιος το τραγουδι που παιζει στην διαφημιση της σειρας Moonlight στο STAR?? Ειναι ενα ροκ κομματι... Δεν μπορω με τιποτα να το βρω!!

Σας ευχαριστω πολυ!!! :)

 

Ειναι το Los Angeles των Sugarcult :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=xUoLKdyf2R4

Link to comment
Share on other sites

Οχι δυστυχως δεν ειναι αυτο το τραγουδι... Ειναι αυτο που διαφημιζει στο STAR. Ευχαριστω πολυ παντως που μπηκες στο κοπο! :)

 

Τοτε ειναι αυτο

Android is simple, it just takes a genius to understand its simplicity.

Samsung Galaxy S4 die hard !!

Samsung Galaxy S7

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στην διαφημιση του μεγκα για την σειρα '4' αυτες τις μερες παιζει.Ξερει κανεις πως λεγεται το τραγουδι που ακουγεται?γυναικεια ειναι η φωνη μου φαινεται
Νέα ARoMA-CN-28s-Rooted- και Debloated
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω πως είναι λίγο... άσχετο το μέρος που το ρωτάω αυτό, αλλά μήπως ξέρει κανείς ποιό είναι το καινούριο τραγούδι που έβαλε πρόσφατα η Vodafone στην αναμονή εξηπυρέτησης πελατών αλλά και τη δική μας αντικαθιστώντας τον κλασικό τόνο;

Πήρα στην εξηπυρέτηση πελατών αλλά "δεν είχαν κάποια ενημέρωση" όπως μου είπαν!

Το παλιό που είχαν μόνο στην εξηπυρέτηση ήταν το Shine από Cyanna...

Να κλείσει μια για πάντα το τυφλάδικο και να μείνουν άνεργοι όλοι οι χαφιέδες που'χει για προσωπικό!
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό ενοώ. Ευχαριστώ πολύ...
Να κλείσει μια για πάντα το τυφλάδικο και να μείνουν άνεργοι όλοι οι χαφιέδες που'χει για προσωπικό!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.Ξέρει κανείς πως λέγεται το τραγούδι που παίζει στη διαφήμιση του MTV Swatch Playground.Την πετυχαίνω συνήθως κατά τις 10:00 στο MTV.Δεν έχω καταφέρει να τη βρω πουθενά οπότε δυστυχώς δεν μπορώ να βάλω λίνκ.Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων. Edited by emmanos
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Ήθελα να ρωτήσω, μήπως κάποιος από εσάς ξέρει ποιο είναι το τραγούδι στην διαφήμιση του Star για την σειρά Big Bang Theory! Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :dizzy:
Link to comment
Share on other sites

χαιρεται, θα ηθελα να ρωτησω αν θυμαται καποιος το τραγουδι τιτλων που επαιζε στην εκπομπη μεγκα σαββατοκυριακο πριν απο 2-3 χρονια ( δηλαδη δεν ψαχνω το τραγουδι απο τριφωνο, αλλα ενα αλλο που το ειχε παλαιοτερα, ηταν τραγουδι με μελωδια μονο, χωρις λογια, μοιαζει με αυτο, στο στυλ,

αλλα δεν ειναι αυτο)

οποιος θυμαται θα με υποχρεωσει. το τραγουδι το ειχα βρει παλαιοτερα σε μοια καλοκαιρινη συλλογη αλλα δεν το θυμαμαι τωρα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στην διαφημιση του μεγκα για την σειρα '4' αυτες τις μερες παιζει.Ξερει κανεις πως λεγεται το τραγουδι που ακουγεται?γυναικεια ειναι η φωνη μου φαινεται

 

Είναι το Us της Regina Spector.

.
Link to comment
Share on other sites

παιδια μου λετε ποιο τραγουδι επαιζε εκει στο τελος του 19ου διαγωνισμου ομορφιας του αντεννα;

 

στο 0:22 και στο 1:17 ακουσα 2 καταπληκτικες μουσικες απο τα καλλιστεια 2007 του αντ1 την ωρα που εβγαινε η νταιανα ιγροπουλου (αριθμος 2) τη μια με μαγιο στην πρωτη μουσικη και την αλλη στη δευτερη μουσικη οταν εβγαινε με φορεμα. και μετα στο 2:42 ηταν να την ανακοινωσει η τατιανα στεφανιδου για να της κανει μετα ερωτηση η κριτικη επιτροπη και ακουστηκε μια αλλη μουσικη. το βιντεο ειναι αυτο. ιδου:

μπορειτε να μου βρειτε αυτα τα 2 τραγουδια; μου αρεσουν πολυ. μπορειτε;

 

μπορειτε να μου βρειτε τα τραγουδια των τιτλων των εκπομπων της τατιανας στεφανιδου αξιζει να το δεις και του αξιζει να το ζεις;

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

στο 0:22 και στο 1:17 ακουσα 2 καταπληκτικες μουσικες απο τα καλλιστεια 2007 του αντ1 την ωρα που εβγαινε η νταιανα ιγροπουλου (αριθμος 2) τη μια με μαγιο στην πρωτη μουσικη και την αλλη στη δευτερη μουσικη οταν εβγαινε με φορεμα. και μετα στο 2:42 ηταν να την ανακοινωσει η τατιανα στεφανιδου για να της κανει μετα ερωτηση η κριτικη επιτροπη και ακουστηκε μια αλλη μουσικη. το βιντεο ειναι αυτο. ιδου:
μπορειτε να μου βρειτε αυτα τα 2 τραγουδια; μου αρεσουν πολυ. μπορειτε;

Το πρώτο ονομάζεται "Party all the time" από Sharam!

Link to comment
Share on other sites

παιδια μου λετε ποιο τραγουδι επαιζε εκει στο τελος του 19ου διαγωνισμου ομορφιας του αντεννα;

 

στο 0:22 και στο 1:17 ακουσα 2 καταπληκτικες μουσικες απο τα καλλιστεια 2007 του αντ1 την ωρα που εβγαινε η νταιανα ιγροπουλου (αριθμος 2) τη μια με μαγιο στην πρωτη μουσικη και την αλλη στη δευτερη μουσικη οταν εβγαινε με φορεμα. και μετα στο 2:42 ηταν να την ανακοινωσει η τατιανα στεφανιδου για να της κανει μετα ερωτηση η κριτικη επιτροπη και ακουστηκε μια αλλη μουσικη. το βιντεο ειναι αυτο. ιδου:

μπορειτε να μου βρειτε αυτα τα 2 τραγουδια; μου αρεσουν πολυ. μπορειτε;

 

μπορειτε να μου βρειτε τα τραγουδια των τιτλων των εκπομπων της τατιανας στεφανιδου αξιζει να το δεις και του αξιζει να το ζεις;

 

Το τριτο ειναι αυτο http://www.youtube.com/watch?v=HFcFpAin7vI το δευτερο δεν το βρισκει ουτε το shazam ουτε το soundhound

Android is simple, it just takes a genius to understand its simplicity.

Samsung Galaxy S4 die hard !!

Samsung Galaxy S7

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μπορείτε να μου πείτε ποιο είναι το remix του Morning After Dark (Timbaland ft. Nelly Furtado, Soshy) που παίζει σε μία διαφήμιση του Ant1 για τις εκπομπές του ?? (Δείχνει γενικά σειρές, ταινίες, αθλητικά...)

 

EDIT:

Τελικά το βρήκα: Timbaland Vs. Nirvana - Smells Like Morning After Dark (DJ's From Mars Remix)

Edited by stavros11

my Desktop PC: Intel Core I7-920 2.66GHz - OCZ Gold Low Voltage 6GB 1600MHz - Sapphire 5850 SVGA 1GB - Asus P6T - 2XWD Caviar Blue 640GB - Windows 7 Professional 64bit GR

my Phones: HTC HD (Dutty's HD WM6.5 Leo Holly Grail R0) - HTC Desire AMOLED (AOSP Oxygen v2.0.3 Android 2.3 Gingerbread)

Σταύρος

Link to comment
Share on other sites

πως λεγεται το τραγουδι στην καινουργια διαφημιση της WIND?

 

Αυτο ειναι

Android is simple, it just takes a genius to understand its simplicity.

Samsung Galaxy S4 die hard !!

Samsung Galaxy S7

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις ποιο ειναι το τραγουδι που παιζει στην διαφημιση της heineken?

http://www.youtube.com/watch?v=mZ3xQ6ZhABY

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις ποιο ειναι το τραγουδι που παιζει στην διαφημιση της heineken?

http://www.youtube.com/watch?v=mZ3xQ6ZhABY

 

Αυτό είναι

Edited by fotisk13
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

το τραγουδι που παιζει στη διαφημιση του life tsai το ξερει κανεις?

 

Ποτε μην μαλωνεις με εναν ηλιθιο. Θα σε ριξει στο επιπεδο του και θα σε κερδισει λογω εμπειριας. :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Ξερετε ποια ειναι αυτη η μελαγχολικη μουσικη στα 94.44 λεπτα?

 

http://webtv.antenna.gr/webtv/watch?cid=j_vr_k44_sbq_q_a%3d

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις ποιο ειναι το τραγουδι που παιζει στην διαφημιση της heineken?

http://www.youtube.com/watch?v=mZ3xQ6ZhABY

 

Είναι το jaan pehechaan ho

My phones: LG GOOGLE NEXUS 5 16GB (BLACK) LG G5 32GB, SAMSUNG GALAXY NOTE 8 64GB

My tablet: LG G PAD V400 7.0 8GB (BLACK)

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε ποια ειναι αυτη η μελαγχολικη μουσικη στα 94.44 λεπτα?

 

http://webtv.antenna.gr/webtv/watch?cid=j_vr_k44_sbq_q_a%3d

Είναι από το soundtrack της ταινίας "2046" και λέγεται "Dark Chariot ".

http://www.youtube.com/watch?v=koM48s00ZFQ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...