Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & τηλεοπτικών εκπομπών [IV]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

xaxanoula, δεν είναι remix αυτού που λες (αν και μοιάζουν). Είναι άλλο τραγούδι.

Συγκεκριμένα είναι η γαλλική έκδοση του τραγουδιού των Touch & Go,

.

 

elmpo, αυτό που παίζει στο βίντεο (δηλαδή τη διασκευή με τους γαλλικούς στίχους) θα το βρεις

 

Σ'ευχαριστώ πολύ DesertSMisSRaiN !!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπερα, μπορει καποιος να μου πει το ονομα του τραγουδιου που επαιξε στο food and the city episode 9 - παλαιο φαληρο απο 34:40 μεχρι 35:12 ?

 

πιο συγκεκριμενα παρακαλω βοηθηστε εχω βαρεθει να ψαχνω :)

 

http://www.megatv.com/foodandthecity/default.asp?catid=21030#toppage

 

 

απλα καντε κλικ στο επισοδιο 9 κατω δεξια

Edited by zachtz
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς το τραγούδι που παίζει στην νέα διαφήμιση της molto;

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κάποιος το τραγούδι που έβαζαν χτές στο Ραδιο Αρβύλα?Νομίζω οτι έλεγε i am not in love και οτι ήταν διασκευή.:shifty:

Jared Evan "In love with you"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, μπορει καποιος να μου πει το ονομα του τραγουδιου που επαιξε στο food and the city episode 9 - παλαιο φαληρο απο 34:40 μεχρι 35:12 ?

 

πιο συγκεκριμενα παρακαλω βοηθηστε εχω βαρεθει να ψαχνω :)

 

http://www.megatv.com/foodandthecity/default.asp?catid=21030#toppage

 

 

απλα καντε κλικ στο επισοδιο 9 κατω δεξια

 

Εύκολο ;)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, παιδιά! Μήπως ξέρετε ποιο είναι το τραγούδι που παίζει στο τέλος-τέλος του τελευταίου τρέιλερ της "Γενιάς των 592Ε" (θα το βρείτε κάτω-κάτω στην ενότητα "video αποσπάσματα" με τίτλο "Πέμπτη στις 22:50")

Είναι απίστευτα γνωστή μελωδία αλλά παίζει ελάχιστα. Οπότε κάποιος πρέπει να το ξέρει από πριν για να απαντήσει, δε γίνεται να το ψάξει.

 

Το ψάχνω απεγνωσμένα πολύυυυυ καιρό, please help!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, παιδιά! Μήπως ξέρετε ποιο είναι το τραγούδι που παίζει στο τέλος-τέλος του τελευταίου τρέιλερ της "Γενιάς των 592Ε" (θα το βρείτε κάτω-κάτω στην ενότητα "video αποσπάσματα" με τίτλο "Πέμπτη στις 22:50")

Είναι απίστευτα γνωστή μελωδία αλλά παίζει ελάχιστα. Οπότε κάποιος πρέπει να το ξέρει από πριν για να απαντήσει, δε γίνεται να το ψάξει.

 

Το ψάχνω απεγνωσμένα πολύυυυυ καιρό, please help!!!

 

;)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

with a "Playground Love"??

:lol: :lol:

Παρακαλώ ;)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ,ψαχνω το τραγουδι στην διαφημιση what's up που παιζει πριν και στα διαλλειματα του dancing with the stars

 

ας βοηθησει καποιος τον φιλο....ψαχνω και εγω το ιδιο τραγουδι

Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, όποιος θέλει να τον βοηθάμε, ας μας βοηθήσει να τον βοηθήσουμε ;)

Μην λέτε απλά "μια μουσική που παίζει στο διάλλειμα του Dancing with the Stars"...ΒΡΕΙΤΕ ένα απόσπασμα του DWTS που να παίζει η μουσική, ή βρείτε το βίντεο στο youtube και δώστε μας το link να σας βοηθήσουμε.

 

Ζητάτε βοήθεια σε ένα μη μουσικό forum και εγώ προσωπικά χαίρομαι να σας βοηθάω όποτε μπορώ, αλλά τηλεόραση δε βλέπω. Οπότε πριν ρωτήσετε κάτι γενικό και αφηρημένο, ψάξτε λίγο για το Χ, Ψ βίντεο, απλά αντί να το αναφέρετε.

 

Φιλικά πάντα.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

καλημέρααα!!! αν μπορεί κάποιος να με βοηθείσει θα το ήθελα πολυ :D:D:D:D ψάχνω το τραγούδι που παιζει στη διαφήμησα της vodafone με τα chatphones.. συγκεκριμένα αυτή που δείχνει μια κοπελα να κρέμεται αναποδα απο τ μονόζυγο και ενα τυπα που κάνει ποδήλατο πάνω στο διάδρομο και πέφτει και λιώνει στο γελιο ... thank you :p
Link to comment
Share on other sites

καλημέρααα!!! αν μπορεί κάποιος να με βοηθείσει θα το ήθελα πολυ :D:D:D:D ψάχνω το τραγούδι που παιζει στη διαφήμησα της vodafone με τα chatphones.. συγκεκριμένα αυτή που δείχνει μια κοπελα να κρέμεται αναποδα απο τ μονόζυγο και ενα τυπα που κάνει ποδήλατο πάνω στο διάδρομο και πέφτει και λιώνει στο γελιο ... thank you :p

 

Νομίζω ότι και σε αυτή παίζει το Cornershop - Brimful Of Asha

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ! ΑΠΟ ΤΟ 2:33 ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ! ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΡΕΛΟ ΚΟΛΛΗΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ! :wacko::wacko: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΩΤΕΡΩΝ!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ,ψαχνω το τραγουδι στην διαφημιση what's up που παιζει πριν και στα διαλλειματα του dancing with the stars

 

ας βοηθησει καποιος τον φιλο....ψαχνω και εγω το ιδιο τραγουδι

 

Είναι το "Fire" των Kasabian παιδιά..

Link to comment
Share on other sites

Πώς λέγεται το τραγούδι που ακούγεται απο το 29:30 κ μετά μέχρι το 30 κ κάτι???Βάλτε τα δυνατά σας να με βοηθήσετε γιατί έχω φάει τρελό κόλλημα! http://www.megatv.com/izoitisallis/default.asp?catid=20694&subid=2&pubid=23811761

MEGA TV: Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ - Επεισόδιο 299 - video , online επεισόδια 2ος κύκλος

http://www.megatv.com

‎21/2/2011 - Επεισόδιο 299 - - video , online επεισόδια 2ος κύκλος - MEGA TV: Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Πώς λέγεται το τραγούδι που ακούγεται απο το 29:30 κ μετά μέχρι το 30 κ κάτι???Βάλτε τα δυνατά σας να με βοηθήσετε γιατί έχω φάει τρελό κόλλημα! http://www.megatv.com/izoitisallis/default.asp?catid=20694&subid=2&pubid=23811761

MEGA TV: Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ - Επεισόδιο 299 - video , online επεισόδια 2ος κύκλος

http://www.megatv.com

‎21/2/2011 - Επεισόδιο 299 - - video , online επεισόδια 2ος κύκλος - MEGA TV: Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ

 

 

 

ορίστε!
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς αυτό το τραγούδι; http://apps.facebook.com/funpatrol/ Edited by _dimdim_

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς το τραγούδι που παίζει στην νέα διαφήμιση της molto;

 

Στα σχόλια από κάτω

 

Agapitoi Fans,



To tragoudi auto dustuxws den kukloforei,,

 

 

MoltoSupport 5 days ago

Link to comment
Share on other sites

Στα σχόλια από κάτω

 

Όταν έκανα εδώ την ερώτηση δεν είχε απαντήσει ακόμα, μετά το είδα και εγώ...

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...