Jump to content

Μουσικές προτάσεις και αναζητήσεις [VI]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Pop/RnB σε στυλ Craig David με στίχους "My ..., my ..., my .... . My ... and my ..."

Καινούργιο είναι πάντως, γιατί ακούγεται συχνά στα ραδιόφωνα.

 

Το άλλο πάει κάπως έτσι στο ρεφραιν "Έεεελα έεεελα γιατί έχω βαρεθεί"στο ρεφραίν και στα κουπλέ μπαίνουν κάτι άθλιοι rappers. Πρέπει να το λένε αυτές οι βλαμμένες που είχαν κι ένα κομμάτι στο soundtrack της ταινίας "Ψυχραιμία".

 

Σόρρυ αλλά δεν έχω samples, οδηγούσα :p Όποιος τα ξέρει θα τα αναγνωρίσει εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ποιος μου σβησε το μηνυμα μου?? Τελος παντων.. Οχι τη διαφημιση απ τα τζαμπο που ακουγεται στο ραδιοφωνο λεει.. http://youtube.com/watch?v=UpX1RHzp8PU

 

Ψαχνω ενα κομματι απο περυσι το καλοκαιρι..Βρειτε το μου ρε παιδια.. :!:

http://rapidshare.com/files/133453485/__919___967___959___947___961___940___966___951___963___951_.mp3.html

Link to comment
Share on other sites

Pop/RnB σε στυλ Craig David με στίχους "My ..., my ..., my .... . My ... and my ..."

Καινούργιο είναι πάντως, γιατί ακούγεται συχνά στα ραδιόφωνα.

 

Το άλλο πάει κάπως έτσι στο ρεφραιν "Έεεελα έεεελα γιατί έχω βαρεθεί"στο ρεφραίν και στα κουπλέ μπαίνουν κάτι άθλιοι rappers. Πρέπει να το λένε αυτές οι βλαμμένες που είχαν κι ένα κομμάτι στο soundtrack της ταινίας "Ψυχραιμία".

 

Σόρρυ αλλά δεν έχω samples, οδηγούσα :p Όποιος τα ξέρει θα τα αναγνωρίσει εύκολα.

 

Το πρωτο ειναι αυτο μαλλον..http://youtube.com/watch?v=DupfVpCBr10

Craig david? :p

Link to comment
Share on other sites

Το πρωτο ειναι αυτο μαλλον..http://youtube.com/watch?v=DupfVpCBr10

Craig david? :p

Ναι, αυτό είναι. Thanks :)

Craig David είπα οτι μου θύμισε το στυλ, όχι οτι το λέει και ο ίδιος :p

Link to comment
Share on other sites

σου ειπα ποιο ειναι

 

α ναι, thx!

quote καντε αμα ειναι για να το καταλαβαινουμε ;p

thx pantos ;D

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

Ποιο είναι το κομμάτι που μας έχει τρελάνει όλο το καλοκάιρι(με την καλή έννοια);

 

Λέει μέσα "cause after the rain sun...love your life love your life". Άλλοι μου λένε Bob Sinclair, άλλοι Yves La Rock... τελικά ποιος είναι;

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Ποιο είναι το κομμάτι που μας έχει τρελάνει όλο το καλοκάιρι(με την καλή έννοια);

 

Λέει μέσα "cause after the rain sun...love your life love your life". Άλλοι μου λένε Bob Sinclair, άλλοι Yves La Rock... τελικά ποιος είναι;

http://www.justsomelyrics.com/1680892/Lexter-Freedom-To-Love-Lyrics ?

Link to comment
Share on other sites

 

Όχι όχι αυτό...

 

 

Ποιο από αυτά τα 2 είναι αυτό που ακούγεται παντού; :O

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Όχι όχι αυτό...

 

 

Ποιο από αυτά τα 2 είναι αυτό που ακούγεται παντού; :O

 

Εσυ το χεις ακουσει,εμεις θα σου πουμε?:p

Link to comment
Share on other sites

Εδω και κανα μηνα καθε Σαββατο στο Σφερα και συγκεκριμενα η ωρα 12 και τεταρτο το βραδυ παιζει ενα ψιλο-rnb ελληνικο με κοπελα ερμηνευτρια και τον εξης στιχο

 

Ναι μου αρεσεις πολυ μα δε μου φτανουν οσα εχεις θελω ακομα πιο πολλα

 

Αν οποιοσδηποτε γνωριζει πως το λενε και ποια το λεει, let me know

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..ψάχνω ένα κομμάτι που νόμιζα ότι ήταν εύκολο να το βρώ αλλά τελικά δεν...το τραγουδάει άντρας..είναι ψιλοαργό και παίζει σε ραδιόφωνα που παίζουν τα ίδια και τα ίδια..τύπου village...

 

και λέει σε κάποια φάση chasing shadows...και στο utube δεν βρήκα κάτι και πρέπει να είναι διαφορετικός ο τίτλος του...έχετε καμιά ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε αυτό: Morcheeba - Enjoy The Ride

http://www.youtube.com/watch?v=w16JlLSySWQ

ναι το βρήκα αυτο και γώ ...όχι δεν είναι. άντρας τραγουδάει όχι γυναίκα..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..ψάχνω ένα κομμάτι που νόμιζα ότι ήταν εύκολο να το βρώ αλλά τελικά δεν...το τραγουδάει άντρας..είναι ψιλοαργό και παίζει σε ραδιόφωνα που παίζουν τα ίδια και τα ίδια..τύπου village...

 

και λέει σε κάποια φάση chasing shadows...και στο utube δεν βρήκα κάτι και πρέπει να είναι διαφορετικός ο τίτλος του...έχετε καμιά ιδέα?

 

Δεν έχω καμιά ιδέα για αυτό που ψάχνεις, αλλά αυτό που γράφεις στην υπογραφή σου, το ψάχνεις ακόμα; :shifty:

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καμιά ιδέα για αυτό που ψάχνεις, αλλά αυτό που γράφεις στην υπογραφή σου, το ψάχνεις ακόμα; :shifty:

λολ..παιδιά σίγουρα το ξέρετε!!! αλλά παίζει να είμαι και κουφάλογο και να μην άκουσα καλά..είναι άντρας και κλαψιάρικο! ΛΟΛ! αχ τώρα πρέπει να ακούω village...γιατί παίζει ανά μισή ώρα τα ίδια και τα ίδια...οπότε έχω ελπίδες ...αλλά σηκώνουν τηλέφωνα στον village για να ρωτήσω?

 

το βρήκα σε bitrate 128 το κομμάτακι της υπογραφής μου...:)

Link to comment
Share on other sites

το βρήκα σε bitrate 128 το κομμάτακι της υπογραφής μου...:)

 

Κρίμα, γιατί είπα να σου κάνω δώρο για τα γενέθλιά σου :p

 

Αν ακούσεις ξανά το κομμάτι, ηχογράφησέ το. Πιο πολλές πιθανότητες έχεις να το βρεις από εδώ παρά να σηκώσουν τηλέφωνο στο Village ;)

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα, γιατί είπα να σου κάνω δώρο για τα γενέθλιά σου :p

 

Αν ακούσεις ξανά το κομμάτι, ηχογράφησέ το. Πιο πολλές πιθανότητες έχεις να το βρεις από εδώ παρά να σηκώσουν τηλέφωνο στο Village ;)

ΤΟ ΒΡΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Τι σου είπα??? Village...εγγύηση..τα ίδια και τα ίδια!ΛΟΛ!

 

dan wilson - breathless ήταν το κομμάτι...

 

I'm hunting shadows in the dark Λέει...εγώ το έκανα chasing! μην με σταυρώσετε ...σε κομμωτήριο το άκουσα! thanks Πάντως:)

 

(α και στον village Να πάρουν το τηλέφωνο και να το βάλουν σε γνωστό σημείο...δεν το σηκώναν...googlara τους στίχους και το βρήκα...)

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ... τώρα που το σκέφτομαι έχω κι εγώ ένα τραγουδάκι που ψάχνω. Το είχα ακούσει στο Mad Radio και στο ρεφρέν έλεγε το εξής : "Bring it back bring it back bring it back..." (ή bring it on bring it on) και κάτι άλλα που δεν συγκράτησα. Το τραγούδι είναι ροκ και τραγουδάει άντρας ή συγκρότημα...

 

Anyone;

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Χμμμ... τώρα που το σκέφτομαι έχω κι εγώ ένα τραγουδάκι που ψάχνω. Το είχα ακούσει στο Mad Radio και στο ρεφρέν έλεγε το εξής : "Bring it back bring it back bring it back..." (ή bring it on bring it on) και κάτι άλλα που δεν συγκράτησα. Το τραγούδι είναι ροκ και τραγουδάει άντρας ή συγκρότημα...

 

Anyone;

 

Μήπως Bring It On Back από Jet ?

When the sun is cold and black, when you wanna scream and shout, and the record plays the dark side of the moon...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...