Jump to content

Μουσικές προτάσεις και αναζητήσεις [VI]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

gia sas paidia psaxnw to parakatw kommataki...

 

http://www9.zippyshare.com/v/54530750/file.html

 

thanks ek twn proterwn...

Δεκάδες tips & tricks σχετικά με Η/Υ, προγραμματισμό, hacking, software, hardware, linux και πολλά ακόμα...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προχωρήστε το βιντεάκι μέχρι τα 7,00 λεπτά και ακούστε το τραγούδι.

Πώς λέγεται?Θέλω να το βρω να το κατεβάσω.

 

http://youtube.com/watch?v=0dEe2vht0Sc

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Προχωρήστε το βιντεάκι μέχρι τα 7,00 λεπτά και ακούστε το τραγούδι.

Πώς λέγεται?Θέλω να το βρω να το κατεβάσω.

 

http://youtube.com/watch?v=0dEe2vht0Sc

 

Μαίρη Μαράντη - Να τα γκρεμίσω

When the sun is cold and black, when you wanna scream and shout, and the record plays the dark side of the moon...
Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ πολύ φίλε :)

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, άκουσα πρόσφατα ένα τραγούδι που έλεγε σε κάποιο σημείο είμαι ενα ούφο με σκούφο ή κάτι τέτοιο. Δε θυμάμαι άλλα λόγια, αλλά μου φάνηκε ωραίο τραγουδάκι. Ξέρει κανείς τίτλο?:)
House: "Well, here's the flaw in your argument: if I enjoy hating life, I don't hate life, I enjoy it.":up:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ψαχνω το πρωτο τραγουδακι που παιζει στο εξης βιντεο. Δυστυχως δεν ξερω γαλλικα και δεν μπορω να ψαξω για τους στιχους!

 

Εχει μεγαλη διάρκεια ετσι αν το ξερει κανεις ας μου πει πιο ειναι

 

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς ένα τραγούδι που λέει: όλους εγώ τους συγχωρώ...γιατί κάποιος θα στη φέρει...δε θέλω έλληνα γιατρό...

... φέρτε μου έναν ινδό. εγώ στο Σείριο θα βρεθώ (η κάπως έτσι)

 

 

Μη χαίρεσαι και εγώ το ψάχνω... Όποιος το ξέρει... Δεν έχω καταφέρει να βρω τίποτε με το google.

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω ενα κομματι φοβερο και τρομερο,ειναι συνεχομενη ηλεκτρονικη μουσικη και σε καποια διαστηματα μπαινει ενας ηχος εκκλησιας ας πουμε και μετα ξανα το νταμπα ντουμπα.
Link to comment
Share on other sites

κομματαρα το Deep Fear - Side kick!

 

προταση:τωρα τελευταια ακουω πολυ σχεδον ολα τα tracks απο αυτο το cd: VA - Matinne Winter Compilation (2CDs House)

εχω ξεχωρισει το Sidekick - Deep Fear (Phobia Club Mix), το Steve Angello pres. - Who’s Who (Sweden) και το Nicone - Una Rosa (Original)!

αλλα και τα υπολοιπα αξιζουν!

Link to comment
Share on other sites

Στους τιτλους τελους της ταινιας ο Ηλιας Του 16ου παιζει ενα ωραιο τραγουδακι.Ξερει κανεις τιτλο ?

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Στους τιτλους τελους της ταινιας ο Ηλιας Του 16ου παιζει ενα ωραιο τραγουδακι.Ξερει κανεις τιτλο ?

 

 

φιλαρακι ετυχε να δω την ταινια πολυ προσφατα.... το τραγουδακι που ψαχνεις λεγεται ........ Ελλη Κοκκινου - Μην Τα Παρατας Ποτε :)

honda astrea supra 109 (piston narita 53 cm,kentroforos f200 1o stadio fuego,karmpilater 22ari shark,racing,lastixa veerubber.eksatmisi sebring.xrwma prasino laxani.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.Ψάχνω αυτό το κομματάκι:

http://rapidshare.com/files/195978607/what_is_that_songs_name.mp3.html

το εγγραψα στο fl studio μονος,ίσα ίσα για να ακούγεται το θέμα του..Αν θυμίζει κάτι σε κάποιον...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)

:shifty: try again...
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς ένα τραγούδι που λέει: όλους εγώ τους συγχωρώ...γιατί κάποιος θα στη φέρει...δε θέλω έλληνα γιατρό...

 

... φέρτε μου έναν ινδό. εγώ στο Σείριο θα βρεθώ (η κάπως έτσι)

 

 

Μη χαίρεσαι και εγώ το ψάχνω... Όποιος το ξέρει... Δεν έχω καταφέρει να βρω τίποτε με το google.

 

Κανείς; Έστω και μερικά lyrics ακόμη αν ξέρει κάποιος, ή οποιαδήποτε πληροφορία...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.Ψάχνω αυτό το κομματάκι:

http://rapidshare.com/files/195978607/what_is_that_songs_name.mp3.html

το εγγραψα στο fl studio μονος,ίσα ίσα για να ακούγεται το θέμα του..Αν θυμίζει κάτι σε κάποιον...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)

 

Επίσης θα ήθελα να μου πει κάποιος πληροφορίες γι'αυτό:

http://rapidshare.com/files/196355787/Pandora.mp3.html

είναι του Mike Foyle,ο τίτλος του -μάλλον- Pandora αλλά δεν μπορώ να το βρω.Μονο τα Remixes εντοπίζω...Υποψιάζομαι μήπως έχει άλλο τίτλο σαν original.Δεν ξέρω,ακούστε το και αν ξέρετε τπτ...θα χαρώ :)

:shifty: try again...
Link to comment
Share on other sites

μολις πριν λιγο στην εκπομπη "ραδιο αρβυλα" επαιξε ενα τραγουδι! αμεσως πριν τις διαφημισεις! το ακουσε κανεις? αν ναι, ποιο ειναι?

thanx

Link to comment
Share on other sites

Επίσης θα ήθελα να μου πει κάποιος πληροφορίες γι'αυτό:

http://rapidshare.com/files/196355787/Pandora.mp3.html

είναι του Mike Foyle,ο τίτλος του -μάλλον- Pandora αλλά δεν μπορώ να το βρω.Μονο τα Remixes εντοπίζω...Υποψιάζομαι μήπως έχει άλλο τίτλο σαν original.Δεν ξέρω,ακούστε το και αν ξέρετε τπτ...θα χαρώ :)

Το original έχει τίτλο Pandora (Original Mix). Αν δε μπορείς να το βρείς έτσι, μάλλον κάνεις κάτι λάθος :p

Link to comment
Share on other sites

Το original έχει τίτλο Pandora (Original Mix). Αν δε μπορείς να το βρείς έτσι, μάλλον κάνεις κάτι λάθος :p

 

Άκουσε το απόσπασμα που έχω ανεβάσει και πες μου αν αυτό είναι το original mix που λες :rolleyes:

Έχω κατεβάσει ότι Pandora του Foyle έχω βρει αλλά όχι αυτό που παίζει στο απόπασμα... :(

:shifty: try again...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ψαχνω το πρωτο τραγουδακι που παιζει στο εξης βιντεο. Δυστυχως δεν ξερω γαλλικα και δεν μπορω να ψαξω για τους στιχους!

 

Εχει μεγαλη διάρκεια ετσι αν το ξερει κανεις ας μου πει πιο ειναι

 

 

αποτι καταλαβα στο ρεφρεν λεει "il aime le noir" κτλ (του αρεσει το μαυρο):blink:

εψαξα google + YOUTUBE αλλα δε βρηκα κατι...αν μπορει ας βοηθησει και καποιος αλλος...

Link to comment
Share on other sites

ξενο τραγουδι ,μαλλον σε διαφορες διασκευες.πρεπει να ξεκινησε απο ποπ αν και εγω το ακουσα σε ροκ βερσιον.τραγουδαει αντρας.

δεν συγκρατησα πολλους στιχους περα απο το ρεφρεν που λεει κατι σαν "you had a boyfriend,i had a girlfriend" και στους επομενους στιχους επαναλαμβανεται η λεξη Boyfriend/girlfriend

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ξενο τραγουδι ,μαλλον σε διαφορες διασκευες.πρεπει να ξεκινησε απο ποπ αν και εγω το ακουσα σε ροκ βερσιον.τραγουδαει αντρας.

δεν συγκρατησα πολλους στιχους περα απο το ρεφρεν που λεει κατι σαν "you had a boyfriend,i had a girlfriend" και στους επομενους στιχους επαναλαμβανεται η λεξη Boyfriend/girlfriend

 

killers - somebody told me?

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ένα τραγούδι το οποίο έχει τις εξής φράσεις

You can find it

in my arms

we'll be lost

heart to life

you can try, you can...

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...