Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω τα διεγραψα παντως αυτα τα κατεστραμενα αρχεια...δ ξερω αν επηρεαζει καπου αλλα μεχρι τωρα δ εχω συνατησει καποιο προβλημα...(αν και νομιζω πως τα συγκεκριμενα αρχεια ειναι μικρες εικονες για το preview και συνεπως δ επηρεαζουν πουθενα)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια καλησπερα ...

 

Μπορει καποιος να με βοηθησει ??? με τις εικονες που μπαινουν οταν γραφεις ενα προγραμματακι σαν το Garmin ... Εχω παει και εχω κανει Hide , Read Only και System τις εικονες και τωρα μου τις δειχνει σαν να ειναι κατεστραμενα αρχεια ... Μηπως καποιος ξερει τι μπορω να κανω γαι να μην τις δειχνει καθολου????

Κατ' αρχήν πρόσεξε τα ονόματα των αρχείων που εμφανίζονται ως κατεστραμμένα. Πήγαινε με έναν task manager και κλείσε εντελώς την Έκθεση. Για να είσαι σίγουρος, κάνε μία επανεκκίνηση. Πήγαινε με έναν file explorer (π.χ. X-plore) στο φάκελο Garmin και δες όλους τους φακέλους. Στους φακέλους που υπάρχει υποφάκελος με το όνομα _PAlbTN, εκεί είναι τα αρχεία που φαίνονται στην έκθεση. Σβήσε τους φακέλους _PAlbTN και κρύψε τα αντίστοιχα αρχεία που βρίσκονται εκτός των φακέλων _PAlbTN. Κάνε άλλη μία επανεκκίνηση για σιγουριά και μόλις ξανανοίξεις την Έκθεση θα έχουν εξαφανιστεί οι ανεπιθύμητες φωτογραφίες.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Είχα ακούσει κάποτε, σε κάποιο pocketpc, έκανε το ίδιο όταν ήταν συνδεδεμένο στο internet. Μήπως παίζει κάτι τέτοιο; :worry:

 

Δεν είναι στο internet το έχω δίπλα μου πάνω στο γραφείο που δουλεύω με το pc μου στην δουλειά μου .Αλλά η οθόνη είναι κλειστή .Όταν πάω να απάντήσω καμιά φορά στο κινητό μου τότε το παρατηρώ .Όχι απαραίτητα εάν μιλάω στο τηλέφωνο ακόμα και όταν θέλω να "παίξω".

London for ever
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια παιζει να εχω το ποιο προβληματικο κινητο μες στο forum!!! του κανω πληρη φορτιση το βραδυ το πρωι εχει σβησει απο μπαταρια!! αυτο μου το κανει δευτερη φορα...
Link to comment
Share on other sites

Eισαι σιγουρος οτι φορτιζει πληρος? Δοκιμασες με αλλο φορτιστη?
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

η πιο υποπτη ειναι η πλακετα!! σε ενα αλλο κινητο παλια ειχα παρομοιο προβλημα και ηταν η πλακετα!! τη δευτερα θα το παω για επισκευη
Link to comment
Share on other sites

To Product Code που γραφεις ειναι του ασημι Ν82 :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

αυτες τις επιλογες κοινο on-line κτλ που εχει απο κατω υπαρχει τροπος να τις βγαλουμε?μπα ε...
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

αυτες τις επιλογες κοινο on-line κτλ που εχει απο κατω υπαρχει τροπος να τις βγαλουμε?μπα ε...

Ή θα τα βγάλεις όλα ή θα πρέπει να κάνεις το κόλπο με το hack ώστε να μπορέσεις να τα αφαιρέσεις και να αφήσεις μόνο τα 6 εικονίδια. Αν θες να αφαιρέσεις μόνο την γραμμή share online μπορείς να εγκαταστήσεις το nokia sahre online beta1 και μετά απλά θα ενεργοποιήσεις/απενργοποιήσεις την ενεργή αναμονή.

Για πιο πολλά μπορείς να κοιτάξεις και στο αντίστοιχο θέμα S60 - Hacks & Patches.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

 

το bluetooth του Ν82 μου τα έπαιξε. Όταν πάω να το ενεργοποιήσω μου βγάζει "Αδυναμία εκτέλεσης ενέργειας Bluetooth":mad:

 

Έχει παρουσιαστεί σε άλλον αυτό το πρόβλημα?

Μέχρι στιγμής έχω κάνει format και εγκατάσταση του νέου firmware και δεν έφτιαξε.

 

Μπορώ να κάνω κάτι άλλο ή το στέλνω στο service?

 

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Eαν εκανες hard format και δεν εστρωσε δυστυχος δεν μπορεις να κανεις κατι αλλο, ισως ακομη ενα hard format μετα θα πρεπει να το πας για service.. :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

 

το bluetooth του Ν82 μου τα έπαιξε. Όταν πάω να το ενεργοποιήσω μου βγάζει "Αδυναμία εκτέλεσης ενέργειας Bluetooth":mad:

 

Έχει παρουσιαστεί σε άλλον αυτό το πρόβλημα?

Μέχρι στιγμής έχω κάνει format και εγκατάσταση του νέου firmware και δεν έφτιαξε.

 

Μπορώ να κάνω κάτι άλλο ή το στέλνω στο service?

 

Thanks

Αφού λες ό,τι έχει κάνει και φορμάτ και firmware update τότε το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι άλλο ένα φορμάτ (δεν έχεις να χάσεις τίποτα) και αν δεν γίνει κάτι τότε να το πας σε κάποιο nokia shop να το κοιτάξουν.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Nokia 6220 Classic vs Nokia N82: Silliness

 

http://www.symbian-guru.com/wp-content/uploads/2008/09/nokia_6220_vs_feature.jpg

 

http://www.symbian-guru.com/welcome/2008/09/nokia-6220-classic-vs-nokia-n82-silliness.html

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας

ξερετε ποσο κανει να αλλαξω την προσοψη σε νοκια σοπ απο ασημι σε μαυρο;

thanks

α και ποσο καιρο κανουνε;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στην αλλάζουν κατευθείαν. Αρκεί βέβαια να την έχουν. Υπολογίζω κοντά στα 70 ευρώ για αλλαγή όλων των μερών του σε μαύρο.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί το Ν82 συνδεδεμένο με hfree bluetooth όταν μπαίνω στο αμάξι να ξεσυνδέεται από δαύτο (χωρίς να κλείνει) και να συνδέεται με το bluetooth car kit χωρίς να ψάχνομαι ...αυτόματα;:worry:
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί το Ν82 συνδεδεμένο με hfree bluetooth όταν μπαίνω στο αμάξι να ξεσυνδέεται από δαύτο (χωρίς να κλείνει) και να συνδέεται με το bluetooth car kit χωρίς να ψάχνομαι ...αυτόματα;:worry:

γινεται αλλα πατα μωρε το κουμπακι του ακουστικου σου στο αυτι να το απενεργοποιησειs, μπλοκαρουν καμια φορα δεν πιστευω να χασειs τοσο πολυτιμο χρονο κανονταs αυτη την ενεργεια:p

Link to comment
Share on other sites

το είδα σε φίλο με το HTC Diamond...ξεσυνδέονταν από το Samsung Wep200 του και συνδέονταν στο Μotorola (συνδεδεμένο με τα ηχεία του αυτοκινήτου) και ζήλεψα :lol:
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

το είδα σε φίλο με το HTC Diamond...ξεσυνδέονταν από το Samsung Wep200 του και συνδέονταν στο Μotorola (συνδεδεμένο με τα ηχεία του αυτοκινήτου) και ζήλεψα :lol:

 

εσυ ξερω τι θεs...να μπαινειs στο αμαξι και να λεs φωνιτικα κλεισε εσυ , ανοιξε εσυ ,:lol::lol::lol αγορι μου εισαι για 4g δικτυα ,ιαπωνια και δεν συμαζευεται:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Μέσα είσαι...!:lol:Αλλά αυτό γίνεται και με 2 G εδώ.:lol:

 

παντοs να σου πω μεταξυ σοβαρου και αστειου επειδη εχω πεταξει ολα τα BT απο το παραθυρο του αυτοκινητου λογο των γνωστων προβληματων((ελα μ'ακουssss εγω σ'ακουωωω--αααα τωρα εγω δεν σ'ακουω))και παει λεγονταs...κατεληξα σε ενα αψογο BT ακουστικο μοτορολα(το μικρουλι που εβγαλε τωρα τελευταια) και ενα car kit που δεν το ξερει η μανα του.και το ν92 και το ν95 8g συνεργαζονται αψογα:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...