Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αφου κανεις format την καινουρια καρτα μεσα στην συσκευη σου θα επιλεξεις εμφανιση κρυφων αρχειων και φακελων (στον υπολογιστη) αντιγραφη ολα και επικολληση στην καινουρια καρτα. Οταν θα σε ρωτησει για αντικατασταση επελεξε Ναι.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

βρε παιδια μια βοηθεια!!εκανα αντιγραφη-επικολιση ολων των αρχειων μου,απο μια 4αρα σε μια 8αρα μεμορυ απο τον υπολογιστη(με ανοιγμενα τα κρυφα αρχεια).ολα οκ εκτος απο τις εφαρμογες GARMIN-NDRIVE.που πηγαν;απο τηνληψη εφαρμογων τις βλεπω εγκαταστημενες στην 8αρα μεμορυ.στην διαχειριση αρχειων παλι τις βλεπω.στην μνημη (καρτα) ομως δεν εχει μειωθει ο χωρος της.παλαβα πραματα!!!!! τι εχει γινει;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Eγκατεστησε μονο τα .sis των προγραμματων που μας γραφεις μπορει να εμφανιστουν..

 

Το καλυτερο αφου αγορασες καινουρια καρτα θα ειναι να κανεις hard format στη συσκευη και format στην καρτα μνημης που και που χρειαζεται για να λειτουργει καλυτερα η συσκευη.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253385#post2253385

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια μια βοηθεια!!εκανα αντιγραφη-επικολιση ολων των αρχειων μου,απο μια 4αρα σε μια 8αρα μεμορυ απο τον υπολογιστη(με ανοιγμενα τα κρυφα αρχεια).ολα οκ εκτος απο τις εφαρμογες GARMIN-NDRIVE.που πηγαν;απο τηνληψη εφαρμογων τις βλεπω εγκαταστημενες στην 8αρα μεμορυ.στην διαχειριση αρχειων παλι τις βλεπω.στην μνημη (καρτα) ομως δεν εχει μειωθει ο χωρος της.παλαβα πραματα!!!!! τι εχει γινει;

 

εγω βασικα προτεινω ενα Ghost με οποιο προγραμμα θελεις της παλιας σου καρτας και μετα επαναφορα στην νεα του image.... το εκανα και στη δικη μου περιπτωση εδω και 3 μηνες δουλευει μια χαρα

μέτρον άριστον
Link to comment
Share on other sites

μετα απο ενα πεσιμο μου μπηκε πιο μεσα η υποδοχη στην οποια μπαινουν τα ακουστικα

 

http://www.imageshack.gr/files/egc0os9qbj7p1h18zsc7.jpg

 

ξερει κανεις αν συνδεεται ( ειναι κολλημενη πανω στην πλακετα ) ή αν συνδεεται με καλωδιο πανω της ; ρωταω για να δω ποσο μεγαλη ζημια εκανα:wacko::blink::(

αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

Ριξε μια ματια παρακατω.. :rolleyes:

 

http://rapidshare.de/files/48416707/N82_RM-313_RM-314_sm_level_1and2_UNPROTECTED.pdf.html

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

μετα απο ενα πεσιμο μου μπηκε πιο μεσα η υποδοχη στην οποια μπαινουν τα ακουστικα

ξερει κανεις αν συνδεεται ( ειναι κολλημενη πανω στην πλακετα ) ή αν συνδεεται με καλωδιο πανω της ; ρωταω για να δω ποσο μεγαλη ζημια εκανα:wacko::blink::(

Μετά την πτώση συνέδεσες τα ακουστικά; Δες αν λειτουργούν σωστά για να διαπιστώσεις αν έγινε ζημιά ή όχι.

In Trance We Trust
Link to comment
Share on other sites

Μετά την πτώση συνέδεσες τα ακουστικά; Δες αν λειτουργούν σωστά για να διαπιστώσεις αν έγινε ζημιά ή όχι.

 

ειναι πιο μεσα και οταν προσπαθω να βαλω τα ακουστικα δεν καταφερνω να βαλω ολο το βυσμα μεσα, ετσι ακουω μονο απο το ενα. αυτο το εκανα μεχρι να συνειδητοποιήσω οτι ειχε γινει ζημια ( μεχρι εκεινη τι στιγμη νομιζα πως χαλασαν τα ακουστικα γιαυτο και δεν ακουγα καλα ), επειτα δεν "τολμισα" να τα ξαναβαλω με το σκεπτικο πως μπορει να του κανω μεγαλυτερη ζημια...

 

λογικα πρεπει να εχει σπασει κατι πανω στην προσοψη ( απο οτι ειδα στις εικονες:( ) . μαλλον θα το παω σε κανενα καταστημα να μου που καμια γνωμη και φυσικα ποσο θα βγει:cry::cry::cry:

 

κοιταζοντας αλλα παλια ανοιγμενα :D κινητα μου ειδα πως σε ολα την "κοντρα" την κανει η προσοψη και πως στην πλακετα απλα εφάπτονται τα ¨σιδερακια".

 

το σιγορο ειναι πως δεν θα το παω στην αθηνα να το δουνε! ( την τελευταια φορα "φρικαρα με την τιμη που ακουσα για να ξαναπερασουν απο την αρχει το λογισμικο του , ειχα ξεχασει τον κωδικο! ).

αν ζητησω να παω για κανενα 2λεπτο την προσοψη και την κολησω ο ιδιος λετε αν ατο δεχτει καμια αντιπροσωπεια;

αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να αναφερει ολα τα προβληματα της πιο καινουργιας αναβαθμισης μαζεμενα? μετα απο ενα hard - soft φορματ μου βγαζει αρκετα κολληματα και σκεφτομαι να του κανω καμια αναβαθμιση. τωρα εχω την 30.0.0.19
Το μεγαλύτερο online football manager --> εδώ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Εάν κάνουμε hard format το κινητό, έχοντας την έκδοση 31.0.016, υπάρχει λέτε περίπτωση να διορθωθεί το πρόβλημα του alarm και της αλλαγής της ημ/νίας; Το δοκίμασε κανείς; Το ρωτάω αυτό γιατί το ανέφερε κάποιος σε ένα discussion group στην ιστοσελίδα της Nokia και σκέφτηκα να το δοκιμάσω...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Εάν κάνουμε hard format το κινητό, έχοντας την έκδοση 31.0.016, υπάρχει λέτε περίπτωση να διορθωθεί το πρόβλημα του alarm και της αλλαγής της ημ/νίας; Το δοκίμασε κανείς; Το ρωτάω αυτό γιατί το ανέφερε κάποιος σε ένα discussion group στην ιστοσελίδα της Nokia και σκέφτηκα να το δοκιμάσω...

 

To εχω δοκιμασει καμποσες φορες και δεν γινεται τιποτα,εχω το προβλημα με το ξυπνητηρι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει κανενας τροπος να αλλαξω την ωρα που με ειδοποιει το κινητο για τα γεννεθλια??

Εχω βαλει καποια γεννεθλια στις επαφες και με ειδοποιει στις 12 το βραδυ.Αν το εχει δει κανεις ας μας πει!!!!

ΤΗΑΝΚS!!!!!!!!!!!

Ericsson 388 -> Nokia 6110 -> Nokia 6150 -> Ericsson T29 ->Nokia 8210 -> Nokia 6510 Nokia -> 8850 Nokia -> Nokia 3650 -> Nokia 6630 Ericsson K750i->Nokia N70 -> Nokia N73 ->Nokia N82 ->N79->N97 Mini
Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει κανενας τροπος να αλλαξω την ωρα που με ειδοποιει το κινητο για τα γεννεθλια??

Εχω βαλει καποια γεννεθλια στις επαφες και με ειδοποιει στις 12 το βραδυ.Αν το εχει δει κανεις ας μας πει!!!!

ΤΗΑΝΚS!!!!!!!!!!!

Θα πας στο ημερολόγιο, θα ανοίξεις την καταχώρηση των γενεθλίων που έχεις και στην επεξεργασία έχει την επιλογή για ν' αλλάξεις την ώρα και την ημερομηνία της ειδοποίησης.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Θα πας στο ημερολόγιο, θα ανοίξεις την καταχώρηση των γενεθλίων που έχεις και στην επεξεργασία έχει την επιλογή για ν' αλλάξεις την ώρα και την ημερομηνία της ειδοποίησης.

 

Ναι αλλα εχω περασει πολλα γεννεθλια ενα ενα θα πρεπει να τα κανω??Υπαρχει κανενας αλλος τροπος?

Ericsson 388 -> Nokia 6110 -> Nokia 6150 -> Ericsson T29 ->Nokia 8210 -> Nokia 6510 Nokia -> 8850 Nokia -> Nokia 3650 -> Nokia 6630 Ericsson K750i->Nokia N70 -> Nokia N73 ->Nokia N82 ->N79->N97 Mini
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα εχω περασει πολλα γεννεθλια ενα ενα θα πρεπει να τα κανω??Υπαρχει κανενας αλλος τροπος?

Δυστυχώς δεν νομίζω ότι υπάρχει άλλος τρόπος για να τ' αλλάξεις όλα μαζί, θα πρέπει να το κάνεις ξεχωριστά.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να τα ρυθμίσεις όλα μαζί με την εφαρμογή best birthday. Νομίζω όμως ότι τα γενέθλια πρέπει να τα έχεις ορίσει από τον τηλεφωνικό κατάλογο για κάθε επαφή.. δεν είναι και πολύ σίγουρος για αυτό.
Link to comment
Share on other sites

EDIT

Δίκιο έχεις navi55, μπορείς να μαρκάρεις όλες τις καταχωρήσεις από το best birthday και να ορίσεις μια κοινή ώρα για όλα ή γι αυτά που θες εσύ. Απλά θα πρέπει τα γενέθλια να είναι καταχωρημένα μέσα στις επαφές για να τα τραβήξει το best birthday.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να κάνεις καταχώρηση ξεχωριστά με αυτή την εφαρμογή. Μπορείς να τα μαρκάρεις και να ορίσεις ώρα για όλα.
Link to comment
Share on other sites

γει σας.εχω μεγαλο προβλημα με το κινητο μου.συχνα πκνα μου βγαζει το μηνυμα <<μνημη τηλ πληρης...>> χωρις ομως να ισχθει αυτο.εεκανα επαναφορα εργ. ριθμσεων αλλα τπτ.με το μηνυμα αυτο να εμφανιζεται και οτα;ν παω να αποθηκευσω αριθμο στο καταλογο μου,να αλλαξω ηχομ κλησης ή να δυναμωσω την ενταση.επισης το ακουστικο μια λειτουργει μι8α οχι και ετσι αναγκαζμα να μιλαω με το μεγαφωνο....τελος δεν εμφανιζει τις αναπαντητες οταν εχω ουτε τις κλοησεις π κανω,εχει μπλοκαρει σε καποιες παλιες κλησεις ο καταλογοςγια δωστε μια βοηθεια σας παρακαλω
Link to comment
Share on other sites

γει σας.εχω μεγαλο προβλημα με το κινητο μου.συχνα πκνα μου βγαζει το μηνυμα <<μνημη τηλ πληρης...>> χωρις ομως να ισχθει αυτο.εεκανα επαναφορα εργ. ριθμσεων αλλα τπτ.με το μηνυμα αυτο να εμφανιζεται και οτα;ν παω να αποθηκευσω αριθμο στο καταλογο μου,να αλλαξω ηχομ κλησης ή να δυναμωσω την ενταση.επισης το ακουστικο μια λειτουργει μι8α οχι και ετσι αναγκαζμα να μιλαω με το μεγαφωνο....τελος δεν εμφανιζει τις αναπαντητες οταν εχω ουτε τις κλοησεις π κανω,εχει μπλοκαρει σε καποιες παλιες κλησεις ο καταλογοςγια δωστε μια βοηθεια σας παρακαλω

 

Δοκίμασες να κάνεις Hard format;;

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω πως εννοείς πως κάνουν hard format, σωστά;

Διαβάστε πριν ρωτήσετε: S60 3rd Edition Platform FAQ::12

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

εκανα το φορματτ και ολα οκ με το τηλ μου.μονο που δεν εκανα μπακ απ τον καταλογο μου και τωρα ειμαι με -200 τηλ.να φανταστω η μονη λυση ειναι να τα βρω απο αλλου και οχι μεσω το κινητου με καποιοπ τροπο???
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...