Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

έκανα κι εγώ την αναβάθμηση και απο την 20 πήγα στην 31.

καλά γιατί δε λέγατε τόσο καιρό ότι τα hackαρίσματα μένουν!??

τη φωτεινότητα την αναίβασαν με την 31 ή είναι απο το hackαρισμα που του είχα κάνει?

επίσεις έμειναν και τα fonts... όλα μια χαρά...

η ενταση της μουσικής πάντως δε δυνάμωσε, αντιθέτως μου κάνει για ελάχιστα πιο σιγανή.

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια μπορεσε κανενας να κανει update χθες το βραδυ ?????? :mad::mad::mad:

 

 

Προσπαθησα απο 3ης υπολογιστες και τιποτα ( ξεσηκωσα ολους τους φιλους μου για να βρω αλλον υπολογιστη εκτος απο τον δικο μου )

 

Μακαρι να ειναι προβλημα του server της νοκια και οχι του κινητου μου ....

Samsung Galaxy S3
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον χαζή ερώτηση αλλά θα την κάνω, τώρα πρόσεξα ότι όταν σε καλούν αναβοσβήνει μόνο η οθόνη και όχι τα πλήκτρα, ήταν έτσι και στην V30?

 

και τα δύο αναβοσβήνου... στο αθόρυβο γιατι στο κανονικό προφίλ δεν αναβοσβήνει τίποτα

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

πριν καμια ώρα ξεκίνησα τη διαδηκασία

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν μου την κανει .....

 

ολα καλα αναγνωριζει το κινητο , μου δειχνει οτι εχει αναβαθμιση να κανει , παει να κατεβασει την αναβαθμηση και μετα απο τα 2mb μου πεταει μηνυμα οτι η ληψη απετυχε ....

 

Τι να ειναι ρε ****το ..... ????????

Samsung Galaxy S3
Link to comment
Share on other sites

και τα δύο αναβοσβήνου... στο αθόρυβο γιατι στο κανονικό προφίλ δεν αναβοσβήνει τίποτα

 

Εμένα μόνο η οθόνη αναβοσβήνει στο αθόρυβο, στο κανονικό απλά μένει μόνιμα αναμμένη, τα πλήκτρα είναι πάντα σβηστά.

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν μου την κανει .....

 

ολα καλα αναγνωριζει το κινητο , μου δειχνει οτι εχει αναβαθμιση να κανει , παει να κατεβασει την αναβαθμηση και μετα απο τα 2mb μου πεταει μηνυμα οτι η ληψη απετυχε ....

 

Τι να ειναι ρε ****το ..... ????????

κατέβασε το τελευταίο nokia update program, κάνε reset το router σου, και ξαναπροσπάθησε, θα δουλέψει δε παίζει!!!

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση αμα κανω back Up το κινητο κανω hard reset περασω την νεα εκδοση και ξαναβαλω το Back up , λετε να γινεται (υποψιν το κινητο ειναι χακαρισμενο ) ????

 

 

αν και το προβλημα δεν μου το εμφανιζει οταν κανει την ενημερωση του κινητου αλλα οταν κατεβαζει τα αρχεια για την ενημερωση ......

Samsung Galaxy S3
Link to comment
Share on other sites

μου στελει καποιος ενα sms τον οποιο δεν τον εχω στην λιστα των επαφων μου.. αφου τον βαζω στην λιστα των συνεχιζει να εμφανιζει το μηνυμα με τον αριθμο του, σαν να μην υπαρχει τις επαφες... γιατι ;

 

( στα sony ericsson γινοταν αν τον αριθμο ειχες σε δυο διαφορετικες επαφες, εδω γιατι;;; )

( εγω φταιω ή το κινητο; γιατι και με την τελευταια αναβαθμηση δεν αλλαξε τιποτα... )

αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μπορεσε κανενας να κανει update χθες το βραδυ ?????? :mad::mad::mad:

 

 

Προσπαθησα απο 3ης υπολογιστες και τιποτα ( ξεσηκωσα ολους τους φιλους μου για να βρω αλλον υπολογιστη εκτος απο τον δικο μου )

 

Μακαρι να ειναι προβλημα του server της νοκια και οχι του κινητου μου ....

 

Την έκανα εγώ.

Κατέβασε κανονικά το update και όταν άρχισε μου έβγαλε πρόβλημα. Έκανα αυτό που γράφει: έβγαλα τη μπαταρία, σύνδεσα πρώτα το USB και ΜΕΤΑ ξαναέβαλα τη μπαταρία και το άνοιξα αλλά πάλι δεν το έβρισκε με τίποτα.

 

Ξαναέβγαλα τη μπαταρία, την έβαλα πίσω, το άνοιξα κανονικά και αφού το σύνδεσα και το είδε, ξαναάρχισα το update και όλα πήγαν ρολόι

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω το ιδιο επαθα ρε παιδια οταν ξεκινησα για την αναβαθμιση..

Ηταν γεματη η μπαταρια, τουλαχιστον τα κουτακια ηταν ολα -οι γραμουλες- αλλα με το που ξεκινησε μου εβγαλε οτι αποσυνδεθηκε, και να κανω την διαδικασια που αναφερει ο φιλος aris71 απο πανω και αλλα παιδια.. (πρωτη φορα αυτο, εχω ξανακανει και ελειπε και ενα κουτακι απ'τη μπαταρια κιολας)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μου στελει καποιος ενα sms τον οποιο δεν τον εχω στην λιστα των επαφων μου.. αφου τον βαζω στην λιστα των συνεχιζει να εμφανιζει το μηνυμα με τον αριθμο του, σαν να μην υπαρχει τις επαφες... γιατι ;

 

( στα sony ericsson γινοταν αν τον αριθμο ειχες σε δυο διαφορετικες επαφες, εδω γιατι;;; )

( εγω φταιω ή το κινητο; γιατι και με την τελευταια αναβαθμηση δεν αλλαξε τιποτα... )

 

Επειδή το μήνυμα έχει αποθηκευτεί στην μνήμη και απλά δεν το ανανεώνει. Το επόμενο μήνυμα που θα σου έρθει από αυτόν τον αριθμό θα εμφανίζεται κανονικά το όνομα που έχεις δώσει!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση αμα κανω back Up το κινητο κανω hard reset περασω την νεα εκδοση και ξαναβαλω το Back up , λετε να γινεται (υποψιν το κινητο ειναι χακαρισμενο ) ????

 

 

αν και το προβλημα δεν μου το εμφανιζει οταν κανει την ενημερωση του κινητου αλλα οταν κατεβαζει τα αρχεια για την ενημερωση ......

Ναι θα κρατήσει τη δυνατότητα να περνάς μην υπογεγραμμένες εφαρμογές.

Αλλά να μπαίνεις στους SYS και PRIVATE, όχι.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παλι τα ιδια ....

 

παω να κανω αναβαθμηση και δεν κανει τιποτα ....

 

εχω απενεργοποιηση τειχος προστασια, εχω απενεργοποιηση antivirus , εχω αλλαξει τα παντα και τιποτα ..... μου βγαζει την εξης εικονα .... η πρωτη εικονα ειναι στο σημειο που κολλαει ..... η δευτερη ειναι το μηνυμα που πεταει

Samsung Galaxy S3
Link to comment
Share on other sites

Έκανα αυτό που γράφει: έβγαλα τη μπαταρία, σύνδεσα πρώτα το USB και ΜΕΤΑ ξαναέβαλα τη μπαταρία και το άνοιξα αλλά πάλι δεν το έβρισκε με τίποτα.

 

Ξαναέβγαλα τη μπαταρία, την έβαλα πίσω, το άνοιξα κανονικά και αφού το σύνδεσα και το είδε, ξαναάρχισα το update και όλα πήγαν ρολόι

 

Και εμένα έτσι ακριβώς μου έκανα , αλλά ήθελε να συνδέσω και φορτιστή!!

 

Πάντως ρε παιδιά εσείς που λέτε για το πρόβλημα με την κλήση εμένα δεν μου ξαναέτυχε μετά την αναβάθμηση ... Δεν ξέρω τι να πω , αλλά τόσες μέρες και δεν μου το έκανε... Μια χαρά τα πάει και το Rotate όσο πάει γίνεται πιο γρήγορο!!

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Παλι τα ιδια ....

 

παω να κανω αναβαθμηση και δεν κανει τιποτα ....

 

εχω απενεργοποιηση τειχος προστασια, εχω απενεργοποιηση antivirus , εχω αλλαξει τα παντα και τιποτα ..... μου βγαζει την εξης εικονα .... η πρωτη εικονα ειναι στο σημειο που κολλαει ..... η δευτερη ειναι το μηνυμα που πεταει

 

Δοκίμασε την αγγλική έκδοση του updater γιατί η ελληνική καμιά φορά δημιουργεί προβλήματα

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι?το πληκτρο του τερματισμου κλησεως σας παταει οπως κ το πρασινο?γιατι εμενα τον τελευταιο μηνα δεν παταει καλα.τι μπορω να κανω για αυτο?
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω μηπως παιζει προβλημα που εχω απενεργοποιηση το lifeblog απο το κινητο ????

 

Δε φταίει αυτό, κι εγώ απενεργοποιημένο το έχω

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω μηπως παιζει προβλημα που εχω απενεργοποιηση το lifeblog απο το κινητο ????

 

Πάντως στο μήνυμα αναφέρει ότι έχεις συνδέση το καλώδιο με hub και όχι στο pc απευθείας. Καλό είναι να βάλεις και τροφοδοτικό.

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Στο μηνυμα αναφερει οτι μπορει το προβλημα να προερχεται απο αυτο που ειπες φιλε μου ......

 

Εχω λαπτοπ , και δεν χρησιμοποιω HUB ....

Samsung Galaxy S3
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι?το πληκτρο του τερματισμου κλησεως σας παταει οπως κ το πρασινο?γιατι εμενα τον τελευταιο μηνα δεν παταει καλα.τι μπορω να κανω για αυτο?

μονο εγω ειμαι ο γκαντεμης?

Link to comment
Share on other sites

@ODY07 μεσα στην διαχ. εφαρμογων υπαρχει ενα αρχειο που εχει κανει εγκατασταση την πρωτη φορα που συνδεσες την συσκευη σου με το pc suite. Διεγραψε το μετα συνδεσε το κινητο σου με το pc suite και δοκιμασε να κανεις ξανα αναβαθμιση. Ισως να την κανει.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

μονο εγω ειμαι ο γκαντεμης?

 

Μπα και του κολλητου μου το Ν82 (μαυρο) ετσι ειναι..Το κοκκινο πληκτρο πιεζεται περισσοτερο..σαν να εχει χαλαρωσει καπως.Δε νομιζω οτι μπορεις να κανεις κατι γι'αυτο..Ουτε και αν αξιζει να το πας για επισκευη/αντικατασταση;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...