Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3. ειδα μια επιλογη στο μενου του, που ελεγα n-gaged. παιζει παιχνιδια αυτου του κονσολοκινητου? απο που τα κατεβαζω?

Καλορίζικο!:)

Για το N-Gage διάβασε το ανάλογο θέμα. Θα σε διαφωτίσει περισσότερο.

 

 

************************

 

@ elteo

Μην ξεχνάμε τη πολλαπλή παράθεση...

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φιλε μου ευχαριστω για την απαντηση ...

 

Παω να βαλω Video αντι για εικονα και στην επεξεργασια της επαφης δεν μου βγαζει καποια επιλογη που να λεει για το Video μηπως μπορεις να με βοηθησεις λιγο ???

Samsung Galaxy S3
Link to comment
Share on other sites

To 1o το κάνει και από μόνο του το Ν82, δεν χρειάζεται να βάλεις εφαρμογή, αρκεί το βίντεο να είναι σε μορφή mp4 ή σε 3gp.

 

Νομίζω ότι πρέπει να έχεις και το ανάλογο πρόγραμμα για να μπορείς να έχει video ring tone, το οποίο αν θυμάμαι καλά ονομάζεται skytones.

Αν κάνω λάθος διορθώστε με...

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ευχαριστω για την απαντηση ...

 

Παω να βαλω Video αντι για εικονα και στην επεξεργασια της επαφης δεν μου βγαζει καποια επιλογη που να λεει για το Video μηπως μπορεις να με βοηθησεις λιγο ???

Δεν θα το βρεις από τις Επαφές...

Θα πας στα Προφίλ > Επιλογές > Διαμόρφωση > Ήχος κλήσης και από τη λίστα θα επιλέξεις ένα βίντεο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ευχαριστω για την απαντηση ...

 

Παω να βαλω Video αντι για εικονα και στην επεξεργασια της επαφης δεν μου βγαζει καποια επιλογη που να λεει για το Video μηπως μπορεις να με βοηθησεις λιγο ???

Αν θες να χτυπάει ένα βίνεο για όλα τα νούμερα θα πας στο προφίλ που έχει επιλεγμένο και θα πατήσεις Επιλογές > Διαμόρφωση > Ήχος κλήσης και θα επιλέξεις το βίντεο που θες.

 

Αν όμως θες για κάθε επαφή να εμφανίζει και διαφορετικό βίντεο θα πας στην επαφή που θες θα πατήσεις Επιλογές > Άνοιγμα και μετά ξανά Επιλογές > Ήχος κλήσης και επιλέγεις το βίντεο.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Οκ καταλαβα ...

 

Παω στους ηχους κλησεις και δεν μου εμφανιζει τα video εμφανιζει μονο τα τραγουδια που εχω.... .

Ουτε με αφηνει να ψαξω για να τα βρω... το video που εχω ειναι mp4

 

Πρεπει το Video να ειναι στην μνημη του τηλεφωνου η δεν εχει καμια σχεση αυτο ????

Samsung Galaxy S3
Link to comment
Share on other sites

Οκ καταλαβα ...

 

Παω στους ηχους κλησεις και δεν μου εμφανιζει τα video εμφανιζει μονο τα τραγουδια που εχω.... .

Ουτε με αφηνει να ψαξω για να τα βρω... το video που εχω ειναι mp4

Εγώ τα βίντεο τα βάζω στον φάκελο Κλιπ Βίντεο, αν τα έχεις εκεί πρέπει να στα εμφανίζει, αν δεν τα έχεις εκεί δοκίμασε να βάλεις ένα μέσα στον φάκελο Κλιπ Βίντεο και προσπάθησε ξανά. Δεν έχει σχέση αν τα έχεις στην μνήμη του τηλεφώνου ή στην κάρτα μνήμης.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως μπερδευτηκα...

 

Ψαχνω να βρω τον φακελο κλιπ video και δεν τον βρησκω...

 

Τους μονο φακελους που βγαζει ειναι το My Video kai Video ....

Samsung Galaxy S3
Link to comment
Share on other sites

Ο "Video" είναι.

Κλιπ βίντεο αναφέρετε στην "Διαχείριση αρχείων", ενώ αν πας κατευθείαν στην μνήμη θα τον δεις ως "Video".

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη παιδιά αλλά το είπα έτσι, γιατί δεν ήξερα αν ο ODY07 είχε περασμένο κάποιο file manager.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ευχαριστω παρα μα παρα πολυ ... το εφτιαξα χαρη σε σενα ...

 

File explorer εβαλα πριν λιγο ....

 

Ξερεις κανενα καλο προγραμματακι να μου προτεινεις ...

 

Οτι να'ναι

Samsung Galaxy S3
Link to comment
Share on other sites

Για να πάρεις μια γεύση, ρίξε μια ματιά εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=200061.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

SanDisk 8 gb

 

Oι περισσοτεροι εχουμε βαλει αυτη την καρτα και δεν υπαρχει κανενα προβλημα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Πόσοι από εσάς έχετε αλλάξει τη κάρτα της Nokia και τι έχετε βάλει?

Έχω δουλέψει για λίγο καιρό την TwinMOS microSD 2GB και μετά την SanDisk microSDHC 8GB εντελώς απροβλημάτιστα.

Τώρα πλέον έχω τη νέα 8άρα της SanDisk, αυτή εδώ. Φυσικά χωρίς κανένα πρόβλημα.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

ok παιδιά ευχαριστώ! Αυτό το Product Code(0567264) σε ποιά χώρα ανήκει? Δεν το βρήκα στη πρώτη σελίδα.

 

http://europe.nokia.com/A4577224

 

Sorry, there is no software currently available for that product code via the Nokia Software Update tool.

 

Aσχετο....τώρα είδα ότι το δικό μου είναι Made in Finland:yahoo:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Έχω δουλέψει για λίγο καιρό την TwinMOS microSD 2GB και μετά την SanDisk microSDHC 8GB εντελώς απροβλημάτιστα.

Τώρα πλέον έχω τη νέα 8άρα της SanDisk, αυτή εδώ. Φυσικά χωρίς κανένα πρόβλημα.

Panosz75 είδες διαφορά από την προηγούμενη 8Gb Sandisk που είχες?

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα, Made in Finland λέει. Να τον αλλάξουμε? Να βάλουμε τον ελληνικό?

Υ.Γ. Γιατί δεν βγαίνουν όλα τα τηλ με έναν ίδιο Product Code?

Link to comment
Share on other sites

σε μένα βγάζει ποια είναι η τελευταία έκδοση ...το product code μου είναι 0551523.

 

Latest available software for Nokia N82, product code 0551523

Version: 20.0.062

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σαs. ξαφνικα δεν λειτουργει η κυρια καμερα. ενω ανοιγω το καλυμα δεν εμφανιζεται στην οθονη η λειτουργια τηs καμεραs. αν μπω απο το μενου στην καμερα μου εμφανιζει την δευτερη καμερα. μηπωs μπορει να βοηθησει κανειs;
Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σαs. ξαφνικα δεν λειτουργει η κυρια καμερα. ενω ανοιγω το καλυμα δεν εμφανιζεται στην οθονη η λειτουργια τηs καμεραs. αν μπω απο το μενου στην καμερα μου εμφανιζει την δευτερη καμερα. μηπωs μπορει να βοηθησει κανειs;

Δοκίμασε να κάνεις επανεκκίνηση και δες αν διορθώθηκε το πρόβλημα. Ειδάλλως, κλείσε το τηλέφωνο, βγάλε την κάρτα μνήμης και ξαναάνοιξέ το. Αν η κάμερα λειτουργεί χωρίς την κάρτα μνήμης, τότε πιθανώς κάποια εφαρμογή που έχεις εγκαταστήσει εκεί δημιουργεί πρόβλημα. Αν δε δεις προκοπή και μετά από αυτά, δοκίμασε μορφοποιήση της μνήμης του τηλεφώνου, αφού πάρεις τα απαραίτητα backup.

 

Την έσχατη λύση βέβαια αποτελεί πάντα η επίσκεψη σε Nokia shop.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...