Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

[...] ενω καταχωρησα αρκετες φορες το wep key για το wifi μου μαλλον δεν το αποθηκευει και μου το ξαναζηταει καθε φορα που μπαινω να συνδεθω.

μηπως ξερει κανεις τι συμβαινει ??????????????????????? [...]

Θα πρέπει να πας: Μενού->Εργαλεία->Ρυθμίσεις->Σύνδεση->Σημεία πρόσβασης

Βρίσκεις το σημείο πρόσβασης που αντιστοιχεί στο router σου και επιλέγεις "Επεξεργασία". Στο σημείο που λέει: Ρυθμίσεις ασφαλείας WLAN->Προδιανεμημένο κλειδί, βάζεις τον κωδικό του router σου. Στο εξής δε θα στο ξαναζητήσει. :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εννοεί πως έχει έναν κλασσικό επεξεργαστή αλλά και 3D Graphics HW Accelerator που αναλαμβάνει τη διεκπεραίωση των γραφικών.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

εμένα θα μου απαντήσει κάποιος πως θα απενεργοποιήσω τις αυτόματες φωνητικές εντολές του τηλεφωνικού καταλόγου; ειναι δυνατον να μην γινεται; υπάρχει περίπτωση να είναι τόσο χαζοί αυτοί οι beta testers της νοκια? έχουν σπάσει τα νεύρα μου!
The Sailor Man! ;-P
Link to comment
Share on other sites

εμένα θα μου απαντήσει κάποιος πως θα απενεργοποιήσω τις αυτόματες φωνητικές εντολές του τηλεφωνικού καταλόγου; ειναι δυνατον να μην γινεται; υπάρχει περίπτωση να είναι τόσο χαζοί αυτοί οι beta testers της νοκια? έχουν σπάσει τα νεύρα μου!
Μαλλον εννοεις την εκφωνηση του ονοματος καλουντος αν ειναι αυτο πηγαινε ρυθμισεις,προφιλ επεξεργασια,ονομ καλουντος οχι
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Οχι, εννοω την αυτοματη φωνητικη λειτουργια που 3εκιναει αμα κρατησεις πατημενο κουμπι πανω απο το C η το κουμπι του hands-free (bluetooth). Ψαχνω και για task manager μηπως καταφερω και κλεισω το vcommandmanager που ειναι Hidden task αλλα τιποτα, οσους δοκιμασα, δεν μπορουν να το σταματησουν.
The Sailor Man! ;-P
Link to comment
Share on other sites

kalimera se olous tous filous.mipos gnorizei kanenas (an to epsakse) to kostos allagis ton prosopseon tou n82 apo asimi se mayro se kapio nokia shop. eyxaristo ek ton proteron.

 

Εαν διαβασεις τα προηγουμενα το γραφει..

 

Υ.Γ.

Καλο θα ηταν να εγραφες με ελληνικους χαρακτηρες.

Ειναι δυσκολα στην αναγνωση τα greeklish.

Τελος καθιστουν την αναζητηση αχρηστη. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά σήμερα πήρε ο θείος μου ενα ν82 από βόντα και κάθε φορα που κάνει επανεκίνηση του ζητάει ημερομηνία και ώρα,πρέπει να ρυθμίσω τίποτα η είναι ελλατωματικό?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν του ζητά ημερομηνία/ώρα κάθε φορά, σημαίνει πως υπάρχει πρόβλημα με την εσωτερική μπαταρία.

Ας το επιστρέψει για να του κάνουν αντικατάσταση.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά σήμερα πήρε ο θείος μου ενα ν82 από βόντα και κάθε φορα που κάνει επανεκίνηση του ζητάει ημερομηνία και ώρα,πρέπει να ρυθμίσω τίποτα η είναι ελλατωματικό?

Αν γνωρίζω σωστά αυτό σημαίνει ό,τι έχει τελειώσει η εσωτερική μπαταρία του κινητού και γι' αυτο δεν κρατάει ημερομηνία και ώρα. Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να το πας σε ένα nokia shop και να στο φτιάξουν ή μπορείς να το πας πίσω στο μαγαζί που το πήρες, να τους το πεις και αν γίνεται να σου δώσουν ένα άλλο. Για το 2ο δεν ξέρω κατά πόσο είναι εφικτό να γίνει, αλλά πιστεύω ό,τι δεν έχεις να χάσει και τίποτα αν τους το πας.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πρόκειται για ένα επεξεργαστή και άλλον ένα για την επιτάχυνση των γραφικών και όχι περί διπλού επεξεργαστή(είται διπλού πυρήνα ή δύο πανομοιότυπων επεξεργαστών) και ανάλογα το μοντέλο του κινητού και επιπλέον ξεχωριστό επεξεργαστή γραφικών όπως π.χ. στο N82;
Link to comment
Share on other sites

Ναι.:)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα μετα απο εναμιση μηνα τα ακουστικα του κουτιου να ακουσω ραδιοφωνο. Πριν τα συνδεσω εντυπωσιαστηκα με την εμφανιση και με την πρακτικοτητα τους. Ειδικα αυτο που τα περνας πισω απο το αυτι δεν το ειχα ξαναδει σε ακουστικα κινητου. Αλλα οταν τα εβαλα στο αυτι εφαγα μια ξενερα..... Τι μουφα ειναι αυτη??? Ραδιοφωνο ακουγα με το ζορι. Συνομιλια δεν ακουγα τιποτα. Και η ενταση στο τερμα... Στα mp3 την ψιλοπαλευαν. Απαραδεκτο για 500 ευρω κινητο.
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα μετα απο εναμιση μηνα τα ακουστικα του κουτιου να ακουσω ραδιοφωνο. Πριν τα συνδεσω εντυπωσιαστηκα με την εμφανιση και με την πρακτικοτητα τους. Ειδικα αυτο που τα περνας πισω απο το αυτι δεν το ειχα ξαναδει σε ακουστικα κινητου. Αλλα οταν τα εβαλα στο αυτι εφαγα μια ξενερα..... Τι μουφα ειναι αυτη??? Ραδιοφωνο ακουγα με το ζορι. Συνομιλια δεν ακουγα τιποτα. Και η ενταση στο τερμα... Στα mp3 την ψιλοπαλευαν. Απαραδεκτο για 500 ευρω κινητο.

Μηπως δεν κουμπωσαν καλα;Σε εμενα δουλευουν αρκετα δυνατα.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως δεν κουμπωσαν καλα;Σε εμενα δουλευουν αρκετα δυνατα.

 

Μαλλον θα ειχε κουφαθει με αλλα ποιο δυνατα ακουστικα που βαζει και επειδη θα παιζουν τα μαματα ποιο σιγα θα καταλαβε τη διαφορα,,,:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

παιδια το προβλημα που ειχα παραμενει.

 

οταν παω να ανοιξω με τον browser ena flash video πχ του youtube μου βγαζει μηνυμα "ανοιγμα video σε νεα σελιδα ή εφαρμογη".επιλεγω την προεπιλεγμενη εφαρμογη του browser αλλα φαινεται συνεχως να κανει buffering χωρις αναπαραγωγη. τι παιζει?

οσοι εχετε κανει την αναβαθμιση μπορειτε να μου πειτε τι κανετε σ αυτο το θεμα?

Αγγελίες μόνο στο Buy & Sell forum
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτησουλα .Ποια ειναι η τελευταια αναβαθμηση αυτην την ωρα που μιλαμε ? ευχαριστω

 

v 20.0.062 ----- 28-02-08

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Τελικά από που πρέπει να αγοράσει κάποιος το Ν82 σε μαύρο και να μην έχει σκόνη κάτω από την οθόνη?Από ΠΛΑΙΣΙΟ το έχει πάρει κανένας σε μαύρο?Και εκεί έχει σκόνη?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες τι παιζει τελικα μετην τιμη του?εδω βλεπω οτι λετε για 430 ευρο αλλα οπου κιαν εχω κοιταξει wind,germanos τοεχουν στα 520 σκεφτομε να το παρω αλλα μην μας πιασουν και τον κ...ο:X
Link to comment
Share on other sites

Το Ν82 ειναι τελειο κινητο..

 

Εαν το παρεις δεν θα το μετανιωσεις :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

ναι το εχω βαλει στο ματι απο καιρο :)και απο τιμη τι :ninja:λες

Διαβασε το παρακατω αρθρο και θα καταλαβεις.. :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2335184#post2335184

 

Υ.Γ.

@Labrokratis καλως ηρθες :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...