Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τι προτείνεις?

Προτίμησε το Sygic καλύτερα.

Το Garmin δημιουργεί πρόβλημα με το πλήκτρο της δίεσης.

Περισσότερα στο αντίστοιχο θέμα: Sygic GPS Navigator Mobile Symbian 3rd - v.7199

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Μολις το παρhγκηλα απο Αγγλια στα 390 ευρο τελικη τιμη !!!

 

 

Οποιος ενδιαφερεται ας το τσιμπησει απο ΕΔΩ

 

http://cgi.ebay.co.uk/BRAND-NEW-UNLOCKED-NOKIA-N82-TITANIUM-MOBILE-PHONE_W0QQitemZ120228364160QQihZ002QQcategoryZ3312QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

 

ΤΖΑΜΠΑ ΛΕΜΕ !!!!

HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους το είδα και εγώ από κοντα το τηλέφωνο γιατί μέχρι τώρα μόνο από φωτογραφίες το έβλεπα. Καλά μιλάμε το τηλεφωνάκι είναι όλα τα λεφτά :w00t::yahoo::clap:

Είμαι πλέον :love: με το τηλέφωνο :p. Το μόνο τώρα είναι να περιμένω να έρθει σε μαύρο για να το πάρω και ελπίζω να μην αργήσει πολύ..

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

auto emociόn

Link to comment
Share on other sites

Σε συνεχεια της συζητησης για τις θηκες, βρηκα 3 θηκες flip αρκετα «αλμυρες» θα λεγα

 

http://www.moderntalking.gr/index.php?target=products&product_id=30877

http://www.noreve.com/brand/Nokia/product/Housse_cuir_Nokia_N82_Tradition.html

http://www.beyzacases.com/pd-nokia-n82-leather-case---flipsr---vintage-brown.cfm

 

τις εχει δοκιμασει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως υπαρχει ελειμμα του Ν82 γιατι εδω Καστορια παντου ρωτησα κανεις δεν το εχει ακομα. και το περιμενω 2 μηνες να ερθει το εχω παραγειλει. απο ενα μααγαζι εδω. ουτε ο ΟΤΕ δεν το εχει ουτε ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ:cry::cry:
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Απλά είναι μαλακοπίτουρες. Φρόντίζουν να πάει πρώτα σε Αθήνα-Θεσσαλονίκη, άντε και σε καμιά Πάτρα και την υπόλοιπη Ελλάδα την έχουν γραμμένη! Έτσι γίνεται πάντα φίλε μου.
Link to comment
Share on other sites

παιδια στο n73 ειχε κατω αριστερα ενα πληκτρο με ενα μολυβακι με το οποιο πολυ γρηγορα αλλαζες γλωσσα, στα μθνηματα ή στις επαφες για παραδειγμα. Αντιστοιχο πληκτρο στο n82 υπαρχει? ή πρεπει να αλλαζω γλωσσα απ τις ρυθμισεις???
MyPhone member since 2003! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

παιδια στο n73 ειχε κατω αριστερα ενα πληκτρο με ενα μολυβακι με το οποιο πολυ γρηγορα αλλαζες γλωσσα, στα μθνηματα ή στις επαφες για παραδειγμα. Αντιστοιχο πληκτρο στο n82 υπαρχει? ή πρεπει να αλλαζω γλωσσα απ τις ρυθμισεις???

Τις λειτουργίες του μολυβιού τις επιτελεί η δίεση και το αστεράκι.

Ειδικότερα η αλλαγή της γλώσσας γίνεται από το πλήκτρο με το αστεράκι.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Τις λειτουργίες του μολυβιού τις επιτελεί η δίεση και το αστεράκι.

Ειδικότερα η αλλαγή της γλώσσας γίνεται από το πλήκτρο της δίεσης.

 

 

Σωστά, εκτός από ένα σημείο.

Η αλλαγή της γλώσσας γραφής γίνεται με το αστεράκι και όχι με τη δίεση, τουλάχιστο στο Ν82. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

ειδα διαφημηστικο στο πλαισιο Ν82 354 ευρο χωρις συνδεση (μαλον λαθος):mad:

 

αν δεν ειναι ομως? ;)

 

να παρουμε 5-6 :D

 

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=22&product=1045180

 

αν και μαλλον λαθος πρεπει να ειναι ..

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά φυσικά και είναι λάθος, πήγα στο Πλαίσιο και το βρήκα 519 ευρώ. Τους ρώτησα και μου ζήτησαν συγγνώμη λέγοντάς μου πως έγινε τυπογραφικό λάθος.
Link to comment
Share on other sites

ερωτηση a-gps (συνεχιζω να μην καταλαβαινω τι παιζει με αυτο το συστημα). Εφοσον αρχισω να οδηγω προς καπου κ εχω τους χαρτες ανοιχτους αρκετη ωρα, ας πουμε 2 ωρες, θα συνδεεται συνεχως με το δικτυο για υπο-βοηθηση και θα με χρεωνει, ή οχι τελικα?
MyPhone member since 2003! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

ερωτηση a-gps (συνεχιζω να μην καταλαβαινω τι παιζει με αυτο το συστημα). Εφοσον αρχισω να οδηγω προς καπου κ εχω τους χαρτες ανοιχτους αρκετη ωρα, ας πουμε 2 ωρες, θα συνδεεται συνεχως με το δικτυο για υπο-βοηθηση και θα με χρεωνει, ή οχι τελικα?

 

Όχι φίλε μου. Το a-gps το χρησιμοποιεί στην αρχή μόνο για να κλειδώσει. Και από ότι είδα στο δικό μου 5kb χρεώνει. Θα σε χρεώσει πάλι μόνο στην περίπτωση που χάσει το σήμα κατά την διάρκεια της πλοήγησης και ψάχνει να βρει πάλι δορυφόρο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε μου. Το a-gps το χρησιμοποιεί στην αρχή μόνο για να κλειδώσει. Και από ότι είδα στο δικό μου 5kb χρεώνει. Θα σε χρεώσει πάλι μόνο στην περίπτωση που χάσει το σήμα κατά την διάρκεια της πλοήγησης και ψάχνει να βρει πάλι δορυφόρο.

nice. thanx!

MyPhone member since 2003! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση...Τι ακριβως πρεπει να ενεργοποιησω ετσι ωστε οταν μπαινει στην κατασταση αναμονης να μου κανει μαυρη την οθονη και να μου αφηνει μονο την μπαρα με την ωρα και την ημερομηνια? :what:

Προς το παρον με το που κλειδωνει το πληκτρολογιο,φαινεται ολο το desktop του κινητου απλα πολυ αχνο,ενω παλιοτερα εμφανιζοταν η μπαρα αυτη...

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση...Τι ακριβως πρεπει να ενεργοποιησω ετσι ωστε οταν μπαινει στην κατασταση αναμονης να μου κανει μαυρη την οθονη και να μου αφηνει μονο την μπαρα με την ωρα και την ημερομηνια? :what:

Προς το παρον με το που κλειδωνει το πληκτρολογιο,φαινεται ολο το desktop του κινητου απλα πολυ αχνο,ενω παλιοτερα εμφανιζοταν η μπαρα αυτη...

 

ρυθμισεις-γενικες-προσθετες ρυθμισεις-θεματα-Εξοικονομιση ενεργειας

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις αν θα χασουμε την δωρεαν τριμηνη φωνητικη πλοηγηση μολις αναθμισουμε σε Nokia Μaps 2 Beta? Σκεφτομαι να αναβαθμισω αλλα φοβαμαι μην σταματησει η δωρεαν πλοηγηση (μεχρι βεβαια να βαλω το sygic)
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις αν θα χασουμε την δωρεαν τριμηνη φωνητικη πλοηγηση μολις αναθμισουμε σε Nokia Μaps 2 Beta? Σκεφτομαι να αναβαθμισω αλλα φοβαμαι μην σταματησει η δωρεαν πλοηγηση (μεχρι βεβαια να βαλω το sygic)

Νομίζω πως την κρατάει τη άδεια πλοήγησης, αλλά θα έχεις άλλα προβλήματα αν το βάλεις.

Σου προτείνω να μην το βάλεις.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Στο γράφει και η ίδια η ΝΟΚΙΑ ότι έχει προβλήμα στην φωνητική πλοήγηση στην ΒΕΤΑ...
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου ειπαν στη wind 440 euro. Παιζει να είναι τόσο;;;

 

Η WIND το πουλάει 581 ευρώ, ο Γερμανός 525, το Πλαίσιο 519.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...