Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι παιδια,,,νορμαλ καπου στα 2-3 δευτερολεπτα,,,,

τα 5+ δευτερολεπτα ανηκουν σε εποχες ν73

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

εχω 8αρα και ελευθερα 450mb..κανει 4 δευτερα να ανοιξει.. νομιζω ειναι οk...:)

Mia xara einai , απλα οσο πιο πολλα προγραμματα τοσο πιο πολυ αργει...

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Ναι, υποστηρίζει.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

παιδια χτες μου εκανε το πρώτο κολλημα!!επρπε να βγαλω την μπαταρια αλλα μετα απο αυτο ολα οκ!λετε να φταιει το θεμα?αλλα δεν το εχει ξανακανει!
http://www.mobileburn.com/media/logos/thumbs/symbian.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ίσως έτυχε.

Δεν έχει άξιο σημασίας ένα κόλλημα.

Αν συνεχίσει το ξανασυζητάμε.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει ανακοινωθεί τίποτα...

Αλλά ούτε και έχει ακουστεί κάτι στο internet γενικότερα.

Πιστεύω άλλη μια αναβάθμιση είναι επιβεβλημένη.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Οταν συνδεω το κινητο με καλωδιο στο Pc και μου βγαζεις τις επιλογες Pc Suite, Μεταφορα δεδομενων κ.α επιλεγοντας το Pc Suite ολα πανε καλα. Αν επιλεξω την μεταφορα δεδομενων μου εμφανιζει το εξης μηνυμα "Ενεργοποιηση μεταφορας αδυνατη. Η καρτα μνημης χρησιμοποιειτε απο αλλη εφαρμογη". Αν κλεισω το κινητο κ το ανοιξω συνδεετε κανονικα στην μεταφορα δεδομενων. Πρεπει να βγαλω μια μια εφαρμογη για να δω ποια φταει?

 

( Οι εφαρμογες που εχω περασμενες ειναι : S603rdSigner, Messenger, ROMPatcher, SecMan, MobileMath, LightSaber, Solution, StepCounter, nAlertme, Garmin, X-plore, Panoman. Και το θεμα που εχω ειναι αποθηκευμενο στην καρτα μνημης. )

Το μεγαλύτερο online football manager --> εδώ
Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμισεις μηνυματων λεει "μνημη σε χρηση : μνημη τηλεφωνου"
Το μεγαλύτερο online football manager --> εδώ
Link to comment
Share on other sites

Βάλε το jbak taskman ή best taskman και πήγαινε στα prossecces να δεις τι ακριβώς τρέχει. Κάποιο απο αυτά δημιουργεί το πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Περασα το Best Taskman και στις εφαρμογες που ειναι ανοικτες δεν μπορεσα να βρω καποια που να εχω περασει εγω. Ολες μου φανηκαν του κινητου. Δοκιμασα να τις κλεισω ολες μεσα απο το Taskman και να δοκιμασω να μπω με μεταφορα δεδομενων αλλα παλι το ιδιο μηνυμα βγαζει
Το μεγαλύτερο online football manager --> εδώ
Link to comment
Share on other sites

Αλλο ειδα πριν μαλλον. Σορρυ. Τωρα πηγα εκει που ειπες και εχει αυτα : TaskMan, wpServices.exe, WlServices.exe, AcControl, TSRAutoStart.exe

Να πω την αληθεια δεν ξερω κανενα απο αυτα τι ειναι

Το μεγαλύτερο online football manager --> εδώ
Link to comment
Share on other sites

Το TSRAutoStart.exe το κλείνεις σίγουρα. Είναι απο το garmin. Για τα άλλα δεν είμαι σίγουρος. Κάνε να τα κλείσεις να δούμε τι σου λέει. Αν είναι processes συστήματος δεν σε αφήνει.

 

Ξανακάνε την διαδικασία που το δέχεται συνδεμένο σε μαζική αποθήκευση και δες ποια τρέχουν και ποια όχι.

Link to comment
Share on other sites

Τα εκλεισα ολα και μπηκε κανονικα στην μεταφορα δεδομενων. Τωρα θα δοκιμασω να τα κλεισω ενα-ενα για να δω ποιο δημιουργει το προβλημα. Αν το βρω πως θα ξερω τι ειναι? Απο ποια εφαρμογη?
Το μεγαλύτερο online football manager --> εδώ
Link to comment
Share on other sites

Τα wpServices.exe, WlServices.exe δεν εμφανιζονται τωρα. Αφου τα εκλεισα. Εκανα και restart το κινητο. Θα περιμενω να το ξαναδω αυριο μηπως τρεχουν οταν ανοιξω καποια εφαρμογη. Απο το ονομα φαινεται πως ειναι απο την ιδια εφαρμογη και τα δυο. Μπορει να μην λυθηκε τελειως το προβλημα αλλα θα μπορω να τα κλεινω απο το task manager για να μπαινω στην μεταφορα δεδομενων και να μην κανω restart καθε φορα. Ευχαριστω πολυ. Αν εχω καποιο νεο αυριο θα το ποσταρω γιατι ειδα οτι κ καποιος ακομα εχει το ιδιο προβλημα με μενα
Το μεγαλύτερο online football manager --> εδώ
Link to comment
Share on other sites

Καθαρίζοντας με τον xplore παλιά αρχεία και εικόνες έσβησα τους φακέλους /PTN με τις μικροφωτογραφίες των φωτογραφιών και οι οποίες χρειάζονται στην προεπισκόπηση στο menu εικόνες/video. Τώρα κάθε φορά που προσπαθώ να ανοίξω τις εικόνες το τηλέφωνο κολλάει σαν να προσπαθεί να ξαναδημιουργήσει αυτές τις μικροφωτογραφίες. Στο παρελθόν που είχα κάνει το ίδιο, την πρώτη φορά καθυστερούσε αρκετά μέχρι να τις δημιουργήσει αλλά στη συνέχεια δούλευε κανονικά. Τώρα όμως έσβησα πολλές εκατοντάδες και κάπου πρέπει να ζορίζεται. Ιδέα κανείς;
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς να κάνεις κάτι...

Απλά θα πρέπει να το αφήσεις να τις δημιουργήσει και πάλι.

 

Κακώς τις έσβησες.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς να κάνεις κάτι...

Απλά θα πρέπει να το αφήσεις να τις δημιουργήσει και πάλι.

 

Κακώς τις έσβησες.

 

Σκέφτομαι να τις μεταφέρω τις φωτογραφίες από το τηλέφωνο στο PC και να τις περνάω σταδιακά για να μπορεί να φτιάχνει τμηματικά τις μικροφωτογραφίες. Βρήκαμε δουλειά :(.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά κάθε φορά που ο φάκελος images γεμίζει επικίνδυνα με φωτογραφίες, τις συγχρονίζω με το image store του PC Suite στον υπολογιστή και τα διαγράφω από το κινητό (από την κάρτα μνήμης εννοείται). Έτσι και δε χρειάζεται να διαγράφω τόσα αρχεία thumbnails ούτε και υπάρχει θέμα με το να γίνεται πολύ αργό το κινητό όταν προσπαθεί να τα ξαναδημιουργήσει. ;)
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...