Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορείς να τα αναπαράγεις με το QuickTime:)

 

Ναι, έχεις δίκιο, μόλις το δοκίμασα και δουλεύει άψογα.

Σε ευχαριστώ. :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kalimera,

mipos mporei na pei kaneis kata ti gnomi tou ton kalitero server voip gia nokia n82 (sindesi wi-fi me linksys)? (an exei k kana odigo me rythmiseis sto kinito, akomi kalitera)

(i nokia proteinei gizmo, brika kapou enan onomati voipbuster enw gia voipdiscount den exo brei rythmiseis gia mobile).

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω την επόμενη φορά να έχω μαζί μου το Garmin για να δω και τις επιδόσεις του στην κάλυψη επαρχιακών περιοχών (δεν το έβαλα λόγω του γνωστού bug με το πλήκτρο #):!::!::!::!::!:oταν βαλεις το προγραμμα θα παθεις ειναι φανταστικο και πληρως ενημερωμενο
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

και πληρως σπαστικο. απορω πως δε σας ενοχλει το θεμα με τη #.

 

Ενοχλεί εννοείται σε κάποιες περιπτώσεις εφαρμογών κλπ. μακάρι να ξεπεραστεί και αυτό με την επερχόμενη αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

oταν βαλεις το προγραμμα θα παθεις ειναι φανταστικο και πληρως ενημερωμενο

 

και πληρως σπαστικο. απορω πως δε σας ενοχλει το θεμα με τη #.

 

μας ενοχλει αφανταστα γι αυτο και δεν το βαζουμε

 

Ενοχλεί εννοείται σε κάποιες περιπτώσεις εφαρμογών κλπ. μακάρι να ξεπεραστεί και αυτό με την επερχόμενη αναβάθμιση.

 

 

 

Συμφωνώ με το nikoskat. Απόλυτα σπαστικό. :mad:

Το δοκίμασα και αμέσως το ξαναέβγαλα.

Ας ελπίσουμε σε μία αναβαθμισμένη έκδοση.

 

Πιστεύω ότι είναι πιθανό να δούμε πολύ σύντομα τη νέα έκδοση, λόγω του ότι μιλάμε για το Ν82 και όχι για κάποιο κινητάκι της σειράς. :p

 

 

Πάντως εδώ οφείλω να επαναλάβω τις χθεσινές μου εντυπώσεις από το Ν82.

Κάθε μέρα που περνάει δικαιώνει την επιλογή μου. :)

Δεν έχω λόγια, πραγματικά. :happy:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, έχουμε και λέμε

Το κινητό το έχω από εχτές το πρωί.

Οι εντυπώσεις μου είναι πολύ καλές.

Θα αναφερθώ λίγο στα πλήκτρα που έχουν ακουστή αρκετά.

Τα πλήκτρα είναι μικρά.

Τα πλήκτρα είναι μικρούτσικα

Τα πλήκτρα είναι μικροσκοπικά

Αλλά

Είναι ικανοποιητικά. Η NOKIA έχει καταφέρει (κατά την γνώμη μου) να δώσει όσο χώρο ακριβώς (στην κυριολεξία) χρειάζονταν ανάμεσα στα πλήκτρα καθώς με το κατάλληλο σχήμα και ύψος έτσι ώστε να αξιοποίηση στο έπακρο όλοι την επιφάνεια του κινητού και να του χωρέσει όλα τα καλούδια που έχει.

Ο συνδυασμός (απόσταση μετάξι τους - ύψος – πλάτος - μάκρος) είναι απλά άπαιχτος. Αν και μικρά δεν σε προβληματίζει στην πληκτρολόγηση και δεν πατάς κατά λάθος άλλα πλήκτρα.

Για να βοηθήσω σε όσους το ψάχνουν (σαν πρώην κάτοχος του Ν73 στη συνέχεια Κ850ι και τώρα N82) θέλω επισημάνω της διαφορές

---------------------------Ν73---K850i---Ν82

Κάμερα---------------------8------7------10

Πλήκτρα Αριθμητικά---------8------5------10

Πλήκτρο joystick-----------10------5-------8

Λοιπά πλήκτρα--------------7------6------10

Οθόνη---------------------10------6------10

Μενού---------------------9-------3------10

Ταχύτητα μενού------------8------4-------10

Μενού φωτογραφίας--------8------9------10

Μέγεθος-------------------8------10------8

Ήχος----------------------10-----7------10

Μπαταρία------------------9------10------9

Σήμα----------------------10-----7------10

Ευχρηστία-----------------10------6------10

Συνδεσιμότητα-------------9------7-------10

 

Στα παραπάνω θέλω να συμπληρώσω ότι το κινητό πραγματικά αξίζει τα λεφτά του.

Με το 10 θέλω να τονίσω που το κινητό δίνη αυτά που υπόσχεται

Link to comment
Share on other sites

οκ παιδια, σορρυ αν ηταν λιγο επιθετικο το υφος μου για τη # :O

 

@agriniopk, thanks για το mini review. πολλα 10αρια βλεπω, ε; :p

 

οι δικες μου βαθμολογιες ειναι αυτες πανω κατω, μονο για το Ν82...

 

Κάμερα---------------------9-10

Πλήκτρα Αριθμητικά---------10

Πλήκτρο joystick-----------7

Λοιπά πλήκτρα---------------8-9

Οθόνη---------------------8

Μενού---------------------10

Ταχύτητα μενού------------10

Μενού φωτογραφίας--------10

Μέγεθος-------------------9

Ήχος----------------------9

Μπαταρία------------------9

Σήμα----------------------10

Ευχρηστία-----------------10

Συνδεσιμότητα-------------10

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, τα φώτα σας γιατί έσπασα το κεφάλι μου και λύση δε βρήκα (ίσως να είναι απλό και δεν πάει το μυαλό μου):

 

Αν θέλω να ακούσω μουσική από το κινητό μου, είναι λογικό να δημιουργήσω ένα φάκελο Music ή Μουσική στην κάρτα μνήμης και εκεί να ρίξω όλα τα τραγούδια που θέλω.

 

Αυτό το έκανα και ο Music Player τα βλέπει κανονικά, όπως προβλέπεται από την εφαρμογή.

 

Έλα όμως που στα προφίλ αντί να έχω διαθέσιμους μόνο τους ήχους που βρίσκονται στους φακέλους C:/data/sounds και E:/sounds, αντ' αυτού μου δείχνει και όλα τα αρχεία ήχου που έχω στο E:/Music.

 

Καμία λύση???? :help:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί το Ν82 να πάρει το ΤΟΜ ΤΟΜ και να συνεργαστεί με το ενσωματομένο του GPS ή υπάρχει πρόβλημα όπως και στο Ν95;
Less is more...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το Ν82 παινρει εφαρμογες σαν το Ν73??

s60v3 os9.1 η οs 9.2????

Ericsson 388 -> Nokia 6110 -> Nokia 6150 -> Ericsson T29 ->Nokia 8210 -> Nokia 6510 Nokia -> 8850 Nokia -> Nokia 3650 -> Nokia 6630 Ericsson K750i->Nokia N70 -> Nokia N73 ->Nokia N82 ->N79->N97 Mini
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το Ν82 παινρει εφαρμογες σαν το Ν73??

s60v3 os9.1 η οs 9.2????

Ναι, μπορείς να κάνεις εγκατάσταση κανονικά εφαρμογές N73. :)

Το N82 είναι Symbian OS 9.2, το οποίο είναι απολύτως συμβατό με παλιότερες εφαρμογές Symbian OS 9.1.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, τα φώτα σας γιατί έσπασα το κεφάλι μου και λύση δε βρήκα (ίσως να είναι απλό και δεν πάει το μυαλό μου):

 

Αν θέλω να ακούσω μουσική από το κινητό μου, είναι λογικό να δημιουργήσω ένα φάκελο Music ή Μουσική στην κάρτα μνήμης και εκεί να ρίξω όλα τα τραγούδια που θέλω.

 

Αυτό το έκανα και ο Music Player τα βλέπει κανονικά, όπως προβλέπεται από την εφαρμογή.

 

Έλα όμως που στα προφίλ αντί να έχω διαθέσιμους μόνο τους ήχους που βρίσκονται στους φακέλους C:/data/sounds και E:/sounds, αντ' αυτού μου δείχνει και όλα τα αρχεία ήχου που έχω στο E:/Music.

 

Καμία λύση???? :help:

 

Δεν νομίζω πως υπάρχει λύση... Το κινητό κάνει αυτόματα αναζήτηση για αρχεία ήχου όταν πας να επιλέξεις ήχο για το προφίλ σε όλους τους φακέλους. Με τον ίδιο τρόπο λειτουργεί και ο music player αλλά και η έκθεση αντίστοιχα για τις φωτογραφίες. Αν θες να μην βγαίνουν τα αρχεία έτσι χύμα τότε μπορείς να φτιάξεις ένα φάκελο με το όνομα temp μέσα στην κάρτα μνήμης. Τα αρχεία που θα βάλεις εκεί δεν θα εφανίζονται στην έκθεση, ούτε στον music player ούτε στα προφίλ. Θα μπορείς να τα βλέπεις μόνο με την διαχείριση αρχείων ή με κάποιον file manager.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, τα φώτα σας γιατί έσπασα το κεφάλι μου και λύση δε βρήκα (ίσως να είναι απλό και δεν πάει το μυαλό μου):

 

Αν θέλω να ακούσω μουσική από το κινητό μου, είναι λογικό να δημιουργήσω ένα φάκελο Music ή Μουσική στην κάρτα μνήμης και εκεί να ρίξω όλα τα τραγούδια που θέλω.

 

Αυτό το έκανα και ο Music Player τα βλέπει κανονικά, όπως προβλέπεται από την εφαρμογή.

 

Έλα όμως που στα προφίλ αντί να έχω διαθέσιμους μόνο τους ήχους που βρίσκονται στους φακέλους C:/data/sounds και E:/sounds, αντ' αυτού μου δείχνει και όλα τα αρχεία ήχου που έχω στο E:/Music.

 

Καμία λύση???? :help:

 

Δεν νομίζω πως υπάρχει λύση... Το κινητό κάνει αυτόματα αναζήτηση για αρχεία ήχου όταν πας να επιλέξεις ήχο για το προφίλ σε όλους τους φακέλους. Με τον ίδιο τρόπο λειτουργεί και ο music player αλλά και η έκθεση αντίστοιχα για τις φωτογραφίες. Αν θες να μην βγαίνουν τα αρχεία έτσι χύμα τότε μπορείς να φτιάξεις ένα φάκελο με το όνομα temp μέσα στην κάρτα μνήμης. Τα αρχεία που θα βάλεις εκεί δεν θα εφανίζονται στην έκθεση, ούτε στον music player ούτε στα προφίλ. Θα μπορείς να τα βλέπεις μόνο με την διαχείριση αρχείων ή με κάποιον file manager.

 

 

Όλα τα άλλα λειτουργούν έτσι, Έκθεση, Music Player κλπ.

 

 

Στα Προφίλ η αναζήτηση γίνεται μόνο στους φακέλους C:\Data\Sounds και E:\Sounds και στους υποφακέλους αυτών.

 

Άρα κάτι παίζει...:shifty:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω πως υπάρχει λύση... Το κινητό κάνει αυτόματα αναζήτηση για αρχεία ήχου όταν πας να επιλέξεις ήχο για το προφίλ σε όλους τους φακέλους. Με τον ίδιο τρόπο λειτουργεί και ο music player αλλά και η έκθεση αντίστοιχα για τις φωτογραφίες. Αν θες να μην βγαίνουν τα αρχεία έτσι χύμα τότε μπορείς να φτιάξεις ένα φάκελο με το όνομα temp μέσα στην κάρτα μνήμης. Τα αρχεία που θα βάλεις εκεί δεν θα εφανίζονται στην έκθεση, ούτε στον music player ούτε στα προφίλ. Θα μπορείς να τα βλέπεις μόνο με την διαχείριση αρχείων ή με κάποιον file manager.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση.

 

Το θέμα είναι ότι τα αρχεία ήχου που θέλω δε χρειάζεται να τα βάλω σε άλλο φάκελο, απλά το φάκελο Music που έφτιαξα χύμα στο E:/ (E:/Music) πρέπει να τον κάνω κρυφό από έναν file manager. Τότε φυσικά δε θα τα βλέπει η εφαρμογή των προφίλ που είναι το ζητούμενο, αλλά επιπλέον δεν θα τα βλέπω ούτε στον Music Player, που δε με βολεύει, αφού τον Music Player τον θεωρώ πολύ εύχρηστο.

 

Έχω σκεφτεί να βάλω έναν άλλο music player (π.χ. LCG Jukebox), οποίος φυσικά θα μπορεί να δει τα κρυφά αρχεία, αλλά τότε δε θα μπορώ να ελέγχω τα κομμάτια μου με πλήκτρα του hansdfree (play/pause/stop/FF/Rew - συν το γεγονός ότι ο LCG Jukebox εν προκειμένω έχει χαμηλότερη ένταση από ό,τι θέλω).

 

Το θέμα είναι αν μπορώ να κάνω τα κομμάτια μου να μη φαίνονται από τα προφίλ, αλλά να φαίνονται στον Music Player.

 

Κανείς άλλος κάποιο λύση??? :help:

 

 

Edit #1:

 

Όλα τα άλλα λειτουργούν έτσι, Έκθεση, Music Player κλπ.

 

 

Στα Προφίλ η αναζήτηση γίνεται μόνο στους φακέλους C:\Data\Sounds και E:\Sounds και στους υποφακέλους αυτών.

 

Άρα κάτι παίζει...

 

Όχι, εμένα μέσα από τα προφίλ φαίνονταν τα κομμάτια που είχα βάλει στον E:/Music, που δεν είναι υποφάκελος των default φακέλων κλιπ ήχου.

Πραγματικά μου φαίνεται παράξενο.

 

Το μόνο που δε δοκίμασα είναι μόλις μεταφέρω αυτά τα κομμάτια στο συγκεκριμένο φάκελο να κάνω ένα restart, γιατί η εφαρμογή των προφίλ έχει ένα τερτίπι να εμφανίζει τα ονόματα αρχείων ήχου ακόμα και αν τα έχεις μετακινήσει από τον default φάκελο. Απλά αν επιλέξεις κάποιο από αυτά για ήχο ringtone δεν το παίζει και πρέπει να κλείσεις την εφαρμογή για να ανανεώσει την πραγματική λίστα των ήχων. Ίσως κρατάει τα ονόματά τους σε κάποιο αρχείο temp, κάποιο buffer ή κάτι τέτοιο. ;)

 

Όντως, πώς δεν το σκέφτηκα νωρίτερα.

Θα το δοκιμάσω και θα σας πω. :)

 

 

 

Edit #2:

Τελικά όντως δε γίνεται.

Δεν ξέρω, η εφαρμογή των προφίλ παρουσιάζει μια περίεργη συμπεριφορό. Ακόμα κι αν διαγράψω ή κάνω hidden τα κομμάτια μουσικής από το φάκελο που τα είχα (από οποιονδήποτε φάκελο και όχι μόνο τους default C:/Data/Sounds και E:/Sounds ;) ), όταν μπω σε κάποιο προφίλ για να διαλέξω ήχο για ringtone, θυμάται τα αρχεία που είχα πριν και τα εμφανίζει στη λίστα. Φυσικά αν πάω να επιλέξω κάποιο δεν το παίζει. Αν κάνω ένα restart στη συσκευή, τότε αν μπω και πάλι στα προφίλ και πάω πάλι να διαλέξω ήχο για ringtone, πριν μου δώσει τη λίστα περιμένει 1-2 sec και γράφει "Άνοιγμα". Η λίστα που μου δείχνει είναι η πραγματική. Προφανώς ανανεώνει την πραγματική λίστα των rigntones μόνο μετά από restart. :!:

 

Ο music player έχει πιο προβλέψιμη συμπεριφορά. Παρακολουθεί τα αρχεία μουσικής που υπάρχουν στη συσκευή και αν κάποια τα διαγράψω ή τα κάνω hidden, με μία ανανέωση απλά δεν τα δείχνει.

 

Το πρόβλημα επομένως είναι η εφαρμογή των προφίλ.

 

Μάλλον έχουμε να κάνουμε με bug... ;)

 

Πάντως αν έχεις κομμάτια μουσικής είναι ένα θεματάκι αυτό.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μετά από 2 μέρες με το κινητό μπορώ να πω πως είναι πολύ ωραίο. Αν εξαιρέσεις δε πως κατέβασα από xxxxxxxxx κάποιες εφαρμογές οι οποίες κόλλησαν το κινητό ( powermovie νομίζω) και αναγκάστηκα να κάνω format την κάρτα μέσω του υπολογιστή και πως ένα αρχείο από xxxxxxxx που κατέβασα είχε μέσα ένα trojan...όλα καλά. Βρε σεις, όλοι από εκεί κατεβάζετε? Έχω μείνει λίγο πίσω βασικά. Το xxxxxxxx δεν είναι πια αξιόπιστο?

 

Βοηθήστε με λίγο γιατί όταν λέω κόλλησε, έκανε restart συνέχεια μέχρι που αφαίρεσα την κάρτα μνήμης. Από που να κατεβάζω αρχειάκια και ποια από αυτά θα ξέρω πως είναι συμβατά με το N82.

 

Τhanks

Aπό το περίσσευμα της καρδιάς μιλάει το στόμα...;)
Link to comment
Share on other sites

...αναγκάστηκα να κάνω format την κάρτα μέσω του υπολογιστή...

 

 

Αυτό το έκανα κι εγώ προχτές και από τότε δεν έχω φωνητική πλοήγηση. Δε θέλω να το πολυσκέφτομαι, αλλά μάλλον με το φορμάρισμα της κάρτας χάνεται η άδεια, ακόμα κι αν έχεις πάρει backup της κάρτας στο PC. Πρέπει να υπάρχουν αρχεία στην εργοστασιακή κάρτα μνήμης που δεν είναι προσβάσιμα από το card reader ή από το PC (όταν έχεις πάρει backup με USB transfer mode). :X

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω, ήταν πολύ λυπητερό να βλέπω τα συνεχόμενα restart σε κινητό μιας ημέρας (φυσικά δεν φταίει το τηλέφωνο). Γι' αυτό ρώτησα για το xxxxxxxxxxxxxxx. Και παλαιότερα που κατέβαζα είχα προβλήματα. Κάπου εκεί μέσα πρέπει να υπάρχουν και bad guys....
Aπό το περίσσευμα της καρδιάς μιλάει το στόμα...;)
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μετά από 2 μέρες με το κινητό μπορώ να πω πως είναι πολύ ωραίο. Αν εξαιρέσεις δε πως κατέβασα από xxxxxxxxx κάποιες εφαρμογές οι οποίες κόλλησαν το κινητό ( powermovie νομίζω) και αναγκάστηκα να κάνω format την κάρτα μέσω του υπολογιστή και πως ένα αρχείο από xxxxxxxxxx που κατέβασα είχε μέσα ένα trojan...όλα καλά. Βρε σεις, όλοι από εκεί κατεβάζετε? Έχω μείνει λίγο πίσω βασικά. Το xxxxxxxxxx δεν είναι πια αξιόπιστο?

 

Βοηθήστε με λίγο γιατί όταν λέω κόλλησε, έκανε restart συνέχεια μέχρι που αφαίρεσα την κάρτα μνήμης. Από που να κατεβάζω αρχειάκια και ποια από αυτά θα ξέρω πως είναι συμβατά με το N82.

 

Τhanks

δεν ξέρω, ήταν πολύ λυπητερό να βλέπω τα συνεχόμενα restart σε κινητό μιας ημέρας (φυσικά δεν φταίει το τηλέφωνο). Γι' αυτό ρώτησα για το xxxxxxxxxxx. Και παλαιότερα που κατέβαζα είχα προβλήματα. Κάπου εκεί μέσα πρέπει να υπάρχουν και bad guys....

Βασικά ο,τι είναι Symbian OS 9.1/9.2 είναι συμβατά, αλλά υπάρχουν και περιπτώσεις όπου, εφαρμογές έχουν περίεργη συμπεριφορά ή προκαλούν προβλήματα στο λειτουργικό γενικότερα. Καλό θα ήταν να βλέπεις τι γράφουν στα posts οι διάφοροι χρήστες για να παίρνεις μια ιδέα περί τίνος πρόκειται.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

@melanitty εαν και λιγο παλιο εχει ακομη πολα χρησιμα πραγματα που θα σου χρειαστουν, οχι μονο σε εσενα αλλα και σε πολους νεους χρηστες στα Symbian καλο θα ειναι να το διαβασετε οσοι θελετε να μαθετε περισσοτερα για το κινητο σας :)

 

Nokia Series 60 FAQ: Διαβάστε το... πριν ρωτήσετε!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

απλά στα posts δεν αναφέρουν ακόμη για n82 (όσα είδα τουλάχιστον)

Βλέποντας τα post ξέρεις τι προβλήματα αντιμετώπισαν άλλοι άνθρωποι με συμβατά κινητά, οπότε παίρνεις μια ιδέα του τι θα συναντήσεις... δεν είναι ανάγκη να γράφουν ειδικά για το Ν82.

 

Είναι αλήθεια πως τα πράγματα είναι λίγο ρευστά... αν δεν δοκιμάσεις δεν μπορείς να ξέρεις 100%.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

@melanitty εαν και λιγο παλιο εχει ακομη πολα χρησιμα πραγματα που θα σου χρειαστουν, οχι μονο σε εσενα αλλα και σε πολους νεους χρηστες στα Symbian καλο θα ειναι να το διαβασετε οσοι θελετε να μαθετε περισσοτερα για το κινητο σας :)

 

Nokia Series 60 FAQ: Διαβάστε το... πριν ρωτήσετε!

 

σ' ευχαριστώ gianpithio (αν και δεν χρησιμοποιούσα για 1 χρόνο s60 με σώζει το ότι δούλεψα 2 χρόνια σε nokia shop και είχα πρόσβαση σε αρκετά δεδομένα :) όπως επίσης το ότι ξεκίνησα δειλά από το 6630 για να φτάσω στο Ν73 και κάπου εκεί βαρέθηκα). Σ' ευχαριστώ πάντως για το ενδιαφέρον. Καλό το faq αλλά δεν αναφέρει τίποτα για τα trojan σε αρχεία που κατεβάζουμε από το xxxxxxxxx:p

Anyway, βολεύομαι καλύτερα με το xxxxxxxxxx. ;)

Δεν ξέρω αν το είπαμε ήδη, πάντως η έκδοση ****** που παίζει σωστά στο Ν82 του Χ-plore (lonely cat games) είναι η 1.20. Τested!

Aπό το περίσσευμα της καρδιάς μιλάει το στόμα...;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...