Jump to content

Apple iPod Touch: Σχόλια και ερωτήσεις


alexism
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Fair enough.

 

Πάντως ακόμη να αποφασίσω αν θα την βάλω τελικά. Όταν αποφασίσω θα ενημερώσω. :p

Bάλτην !Το copy-cut-post είναι τρομερά!Και το Spotlight!Η αναζήτηση!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Bάλτην !Το copy-cut-post είναι τρομερά!Και το Spotlight!Η αναζήτηση!

 

We'll see.

 

Υ.Γ.

Αν δεν σου είναι κόπος στείλε μου ένα PM με πληροφορίες για το πως να την βάλω δωρεάν...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Είναι για να το συνδέεις με stereo σύστημα.

Θα μας τρελανεις σημερα εσυ? Μια με τα Vista μια με το Bluetooth sto touch? To iPhone εχει bluetooth OXI to touch. Ελεος πια:X

Link to comment
Share on other sites

Θα μας τρελανεις σημερα εσυ? Μια με τα Vista μια με το Bluetooth sto touch? To iPhone εχει bluetooth OXI to touch. Ελεος πια:X

 

το touch 2g εχει bluetooth.και δεκτη fm radio.και τα δυο ηταν απενεργοποιημενα αλλα με την 3.0 OS ενεργοποιησαν το bluetooth...το αλλο δεν νομιζω να το ενεργοποιησουν ποτε...

Link to comment
Share on other sites

Έχει Bluetooth αφού πριν την 3.0 ήταν το μόνο που είχε την επιλογή για το Nike+, τώρα με την 3.0 υπάρχει και κουμπί Bluetooth στις ρυθμίσεις.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Θα μας τρελανεις σημερα εσυ? Μια με τα Vista μια με το Bluetooth sto touch? To iPhone εχει bluetooth OXI to touch. Ελεος πια:X

Αν την βάλεις θα δεις! Είναι για να το συνδεεις μέσω Bluetooth κάπου. Ψάξε και στην σελίδα του Μηλου.

Link to comment
Share on other sites

το touch 2g εχει bluetooth.και δεκτη fm radio.και τα δυο ηταν απενεργοποιημενα αλλα με την 3.0 OS ενεργοποιησαν το bluetooth...το αλλο δεν νομιζω να το ενεργοποιησουν ποτε...

έχει ράδιο; :blink:

δεν μπορείς να ακούσεις με κάποιο app; Η και από το cydia;

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε παιδια δεν τσακοθουμε κι ολας...!

οχι προς το παρον δεν μπορεις να το χρησιμοποιησεις ως ραδιο!αν μπορουσες θα ηταν τελειο!

Link to comment
Share on other sites

Προβλημα!!

Εβαλα την 3.0 εκδοση και οταν παω να περασω τραγουδια στο ipod touch με τα εξωφυλλα τους στο ipod touch τα δειχνει μαυρα..εχετε καμια ιδεα???:worry::!:

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Το 2g έχει και gps μέσα?? ήξερα ότι όχι, σήμερα κοιτάζοντας κάποια προγράμματα στο ipod touch μου, μου βρήκε την θέση μου το δοκίμασα έξω αλλά αργεί πολύ να κάνει refresh στον χάρτη. μόλις έχω κάτι νεότερο θα σας ενημερώσω.
ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ!
Link to comment
Share on other sites

Το 2g έχει και gps μέσα?? ήξερα ότι όχι, σήμερα κοιτάζοντας κάποια προγράμματα στο ipod touch μου, μου βρήκε την θέση μου το δοκίμασα έξω αλλά αργεί πολύ να κάνει refresh στον χάρτη. μόλις έχω κάτι νεότερο θα σας ενημερώσω.

με γιατί κανείς ερωτήσεις αφού λες στην υπογραφή σου ΜΗΝ ΔΙΝΕΤΕ ΣΗΜΑΣΙΑ;:)

όχι δεν έχει gps. Καλαει επειδή η νέα είναι έτσι. Συνέχεια κολλάει. Χάλια είναι. :X

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω τo ipod touch 4 gb εδω και τρεις μηνες κ ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος!!!!:) Μια ερωτησουλα μονο... Που μπορω να βρω free;) εφαρμογες και ολοκληρα παιχνιδια (οχι μονο demo απο το itunes) ? Υπαρχει τροπος για να τα αποκτησω free:p ????
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω τo ipod touch 4 gb εδω και τρεις μηνες κ ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος!!!!:) Μια ερωτησουλα μονο... Που μπορω να βρω free;) εφαρμογες και ολοκληρα παιχνιδια (οχι μονο demo απο το itunes) ? Υπαρχει τροπος για να τα αποκτησω free:p ????

Πρέπει να είναι jailbreak. Από εδώ τα βρίσκεις πάντως http://www.appulo.us. Το πρώτο έχεις;

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είναι jailbreak. Από εδώ τα βρίσκεις πάντως http://www.appulo.us. Το πρώτο έχεις;

 

αν καταλαβα τι εννοεις εχω αυτην την εκδοση με το μαυρο κουτι (οχι το διαφανες που πουλιεται) χωρις εξωτερικα ηχεια... Το jailbreak που το βρισκω? Το εχεις δοκιμασει?:):)

Link to comment
Share on other sites

αν καταλαβα τι εννοεις εχω αυτην την εκδοση με το μαυρο κουτι (οχι το διαφανες που πουλιεται) χωρις εξωτερικα ηχεια... Το jailbreak που το βρισκω? Το εχεις δοκιμασει?:):)

ναι! Αυτό εννοώ. Είδα που είπες πως έχει 4GB και το κατάλαβα!

Πάρε και το link που λέει ο Δημος! http://allabouttechnology.8forum.info/forum-f1/topic-t6.htm

 

οι περισοτεροι το εχουν δοκιμασει!θα σου δωσει ο ισιδορος λινκ με τον σχετικο οδηγο....

το έχεις μαθει βλέπω!:D

έχεις δει τι έχω γράψει;

Link to comment
Share on other sites

ναι! Αυτό εννοώ. Είδα που είπες πως έχει 4GB και το κατάλαβα!

Πάρε και το link που λέει ο Δημος! http://allabouttechnology.8forum.info/forum-f1/topic-t6.htm

 

 

το έχεις μαθει βλέπω!:D

έχεις δει τι έχω γράψει;

 

ευχαριστω ισιδωρε!!!!:):) Ελπιζω να τα καταφερω, καποτε το ειχα βαλει, κ ειχε γινει το μηλαρακι, ανανας!!!αυτο ηταν? αλλα μετα απο λιγο καιρο ξαναεγινε μηλο:lol::lol: μαλλον εκανα κανενα update:lol: ομως ποτε δεν μπορεσα να περασω προγραμματα εκτως απο Itunes:(

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είναι jailbreak. Από εδώ τα βρίσκεις πάντως http://www.appulo.us. Το πρώτο έχεις;

ισιδωρε απο εδω εχω κατεβασει πολλα

αλλα πρεπει να τα παω στο touch μεσω itunes ...πως? αφου ειναι και ...racked..!

 

αχ,,,δεν ειμαι καλος μαθητης,,,το παραδεχομαι!

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

ισιδωρε απο εδω εχω κατεβασει πολλα

αλλα πρεπει να τα παω στο touch μεσω itunes ...πως? αφου ειναι και ...racked..!

 

αχ,,,δεν ειμαι καλος μαθητης,,,το παραδεχομαι!

δες και εσυ το link που πόσταρα λίγο πιο πάνω:D. Είναι το 2ο πιο μεγάλο ποστ(όταν πας στην σελίδα μου)

Την 3.0 δεν έχεις!

Link to comment
Share on other sites

δες και εσυ το link που πόσταρα λίγο πιο πάνω:D. Είναι το 2ο πιο μεγάλο ποστ(όταν πας στην σελίδα μου)

Την 3.0 δεν έχεις!

thanks οχι την 2

 

δηλαδη cydia + installous για κατεβασμα απευθειας μεσω hackulo στο touch και

cydia + impatch + appulo στο PC για μεταφορα μεσω itunes στο touch

 

σωστα ? παιρνω 10?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...