Jump to content

[S60 3rd Edition] Sygic GPS Navigator Mobile


ibiza2003
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια ειχα ενα προβλημε με την Μνημη κ εκανα φορματ.

Μετα περασα ολα τα αρχεια παλι πισω κ τωρα το Sugic λεει πως οι χαρτες δεν ειναι συμβατοι με το προγραμμα αυτο ενω πριν δουλευε μια χαρα ξερετε τι φταιει;;;

Ευχαριστω

Ακομα μαθαίνω......
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κανονικά δεν θα έπρεπε να στο λέει αυτό. Μήπως έχει σβηστεί ο κωδικός ενεργοποίησης;
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά δεν θα έπρεπε να στο λέει αυτό. Μήπως έχει σβηστεί ο κωδικός ενεργοποίησης;

 

και τι κανω τώρα ;

Πως θα δω οτι εχει σβηστει κ πως θα ξαναμπει;

Ακομα μαθαίνω......
Link to comment
Share on other sites

Αν λείπει ο κωδικός, τότε, μόλις ανοίγεις την εφαρμογή σε βάζει να διαλέξεις κάποιον χάρτη. Μόλις επιλέξεις λέει οτι χρειάζεται να ενεργοποιήσεις τον χάρτη. Αν στο πει, ξαναβάζεις τον ίδιο κωδικό που είχες βάλει την προηγούμενη φορά.

 

Αν όχι, κάνε απεγκατάσταση, σβήσε τα αρχεία απο την κάρτα μνήμης και ξαναβάλτα όλα απο την αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Για το Sygic απο οσο γνωριζω δεν υπαρχει ! Εαν θελεις υπαρχει χαρτης της Κυπρου για το Garmin :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ξανά αλλά όσο έψαξα δεν βρήκα κάτι...

Έχω παρατηρήσει ότι κατά την πλοήγηση, κόβεται η τελευταία συλλαβή από κάθε λέξη. Συμβαίνει και σε άλλους; Μπορώ να κάνω κάτι για αυτό;

Έχω το Ν78 με το Sygic version 7.0 / bulid 89 d και map version 5.67.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ξανά αλλά όσο έψαξα δεν βρήκα κάτι...

Έχω παρατηρήσει ότι κατά την πλοήγηση, κόβεται η τελευταία συλλαβή από κάθε λέξη. Συμβαίνει και σε άλλους; Μπορώ να κάνω κάτι για αυτό;

Έχω το Ν78 με το Sygic version 7.0 / bulid 89 d και map version 5.67.

 

Εχει αναφερθει μια σελιδα ποιο πισω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2467412#post2467412

Διαβασε απο το 1494 post μεχρι το 1497 post

 

Μαλλον αυτο συμβαινει στο Ν78 :confused:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και παλι σε ολους και καλο φθινοπωρο!!!

Χρησιμοποιω το Sygic εδω και 9 μηνες περιπου και μπορω να πω πως ειμαι πολυ ευχαριστημενος, μιας και με εχει βγαλει ασπροπροσωπο σε πολλες περιπτωσεις. Θα μπορουσα να πω πως, κατα τη γνωμη μου, σε καποια σημεια υπερτερει του Destinator 7, μιας και το θεωρω πιο ευκολα παραμετροποιησιμο.

Παμε τωρα στο προβλημα: προσφατα εγινα κατοχος ηχοσυστηματος/GPS για το αυτοκινητο μου. Το μοντελλο ειναι το Witson T720V και εχει λειτουργικο Windows CE net 5.0. Γνωριζει καποιος εαν υπαρχει καποιος τροπος να μου υποδειξει για να αποκτησω το συγκεκριμενο προγραμμα (Sygic) για το συγκεκριμενο συστημα-λειτουργικο??

Ευχαριστω εκ των προτερων για την οποια πιθανη βοηθεια....

Link to comment
Share on other sites

Για windows den νομίζω να υπάρχει το sygic... Μάλλον θα πρέπει να ψάξεις για άλλο... ίσως destinator ή igomyway που συνεργάζονται με windows...
iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

Για windows den νομίζω να υπάρχει το sygic... Μάλλον θα πρέπει να ψάξεις για άλλο... ίσως destinator ή igomyway που συνεργάζονται με windows...

 

Φιλε dnik69 καλημερα κι ευχαριστω για την απαντηση. 2 ερωτηματα εχω να σου θεσω:

1/ Αν δεν υπαρχει το Sygic για Windows, τοτε τι λειτουργικο "φορανε" τα GPS που κυλοφορουν στο εμποριο και εχουν ενσωματωμενο το συγκεκριμενο προγραμμα??

2/ Αν οντως το Sygic δεν υπαρχει για Windows, ποια λυση και απο που θα προτεινες να ακολουθησω για να εχω επιτελους πλοηγηση στο αυτοκινητο???

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο λίγο ψάξιμο στο site της sygic είδα ότι υπάρχει και για windows mobile κανονικά! Τώρα δεν ξέρω τι παίζει με το δικό σου Windows CE net 5.0... Καλύτερα να πάρεις να ρωτήσεις.. Ή να ψάξεις στα γνωστά μαγαζάκια να κατεβάσεις την έκδοση για windows mobile και να δοκιμάσεις αν δουλέυει. Απλά! :)
iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

κατι που ισως δε παρατηρησατε.στο Ν95 ME TO TELEYTAIO FIRMWARE αν βαλετε αυτοματη περιστροφη και ανοιξετε το sygic και περιστρεψετε την οθονη περιστρεφεται και το sygic.

 

αυτο δε γινεται αν κλεισετε την αυτοματη περιστροφη και απλα ανοιξετε τα πληκτρα multimedia.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους και παλι!!

Το σιγουρο ειναι οτι υπαρχει για Windows, το θεμα ειναι πια εκδοση πρεπει να κατεβασω και που υπαρχει???

Ο φιλος ibiza η καποιος αλλος, μηπως θα μπορουσε να μας δωσει τα φωτα του???

Link to comment
Share on other sites

προχτες εβαλα και εγω το sygic ειχα μονο το garmin .το προβλημα που εχω ειναι οτι οταν παω να βαλω διευθυνση δεν μου βγαζει να γραψω ελληνικα και ετσι δεν μπορει να αναγνωρισει την πολη...απο οσο εψαξα δεν βρηκα λυσει ...μηπως μπορειτε να βοηθεισετε:)
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το αρχείο βάλτο στον φάκελο Sygic και αντικατέστησε το ήδη υπάρχον.

 

 

ευχαριστω mirrorofsorrow φιλε μου τη να πω με εχεις βοηθειση πολλες φορες:)

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Μπηκα στο μαγαζακι και ειδα οτι υπαρχει νεα εκδοση του Sygic η v7.60.731 την δοκιμασε κανεις?
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα στο μαγαζακι και ειδα οτι υπαρχει νεα εκδοση του Sygic η v7.60.731 την δοκιμασε κανεις?

 

Μόλις τη πέρασα αφού πριν απεγκατάστησα τη προηγούμενη γιατί έβγαζε σφάλμα ενημέρωσης

Πλέον το πρόγραμμα αναφέρεται σαν Traffic GPS

έχω ένα πρόβλημα όμως, δε μου φορτώνει το χάρτη :(

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Eγω μαλλον θα το δοκιμασω αυριο.. :O

 

Πoιο χαρτη περασες αυτον που τρεχει σε ολες τις εκδoσεις του sygic η τον τελευταιο που ειχαμε? :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Πoιο χαρτη περασες αυτον που τρεχει σε ολες τις εκδoσεις του sygic η τον τελευταιο που ειχαμε? :)

 

Τον Q3 πέρασα

 

edit

Εντάξει λύθηκε το πρόβλημα, πέρασα τον Q3 for 75beta που είχα και πριν και λειτουργεί

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...