Jump to content

[S60 3rd Edition] Sygic GPS Navigator Mobile


ibiza2003
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν θέλεις να λάβεις τον κωδικό ενεργοποίησης, θα μπείς εδώ:

 

 

Στο στέλνω με pm δε ξέρω αν μπορώ να το αναφέρω εδώ...

 

(με πρόλαβαν!!!)

 

1000 ευχαριστω κ στους 2 :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ειχα καιρο να χρησιμοποιησω το Sygic λόγω του οτι κυκλοφορουσα στην Αθηνα ειχα το garmin. Στη Λευκάδα ομως αναγκάστηκα να βαλω το Sygic που ειχε χαρτη της περιοχης. Ειχα μια παλια εκδοση ομως και ειχα τα γνωστα προβληματα με την αποσυνδεση του GPS. Κατεβαζω την εκδοση 7.52.409. θα λυθεί το πρόβλημα? γενικοτερα τι προτεινετε να κανω?
Link to comment
Share on other sites

Περασε την καινουρια version εαν θυμαμαι καλα αυτο γινοταν πολυ παλια στην πρωτη version του Sygic που ειχαμε. Εαν θελεις βαλε την 7199 ειναι παλιοτερη αλλα τρεχουν ολοι οι ελληνικοι χαρτες.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μαγκες

μια ερωτηση που εχει ξανααναφερθει αλλα αντε να ψαχνεις τοσες σελιδες...

πως μπορω να αλλαξω τα attributes των φςτογραφιων του συτζικ ετσι ςστε να μην εμφανιζονται στην εκθεση? ποιες φωτο πειραζω απο που και τι ατριμπιουτς τους δινω? ευχαριστω θερμα

Link to comment
Share on other sites

Θα ανοίξεις το X-plore, θα μπείς στον φάκελο Sygic/Icons και θα πας σε όλα τις φωτο που βρίσκονται ΣΕ ΟΛΟΥΣ τους υποφακέλους και θα κλικάρεις στα attributes, system και hidden.
Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart

παιδια εγω κατεβασα την 7.52.409 υποτι8εται,κι ομως μου λεει οτι εχω την 7.50 στο about.

τι τρεχει?τι να κανω?υπαρχει η 7.52.409 η ειναι μουφα?

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart

Aψογος!Χιλια ευχαριστω!Πρεπει να τα διευκρινιζουνε ομως αυτα στα φορουμ βρε παιδια για να μη γινονται ασκοπες ερωτησεις

και παλι χιλια ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά με το Sygic γίνεται χαμός με τις διαφορετικές εκδόσεις που κυκλοφορούν. Όλες όμως είναι ίδιες (οι διαφορές είναι στις προσφερόμενες γλώσσες που έχει το κάθε πακέτο). Οπότε όποια και να βάλεις είσαι καλυμένος.
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα τίποτα. Περιμένουμε τον νέο αναλυτικό χάρτη, οπού μάλλον δεν θα υπάρχει πρόβλημα με προσθήκη νέων POIs.
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα τίποτα. Περιμένουμε τον νέο αναλυτικό χάρτη, οπού μάλλον δεν θα υπάρχει πρόβλημα με προσθήκη νέων POIs.

 

Σε ευχαριστώ!

Είμαι και γω ένας Freemuser...
Link to comment
Share on other sites

Θα ανοίξεις το X-plore, θα μπείς στον φάκελο Sygic/Icons και θα πας σε όλα τις φωτο που βρίσκονται ΣΕ ΟΛΟΥΣ τους υποφακέλους και θα κλικάρεις στα attributes, system και hidden.
se υπερευχαριστς φιλε
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!

 

Έβαλα και γω την 7199 σε Ν78 me ton Q3.Το προβλημα ειναι οτι οι ελληνικες φωνες ειναι κομμενες στο τελος και στην αρχη(π.χ αντι για στριψτε λεει τριψτε!)Σε Ν73 που το δοκιμασα δουλεει ΟΚ.Καμμια ιδεα?Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να παρεις της ελληνικες φωνες απο καποια αλλη εκδοση του προγραμματος μηπως και αλλαξει κατι (που δεν νομιζω) η να βαλεις καποια νεωτερη..
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Φίλε gerost, η έκδοση 7.199 έχει αντρική αλλά και γυναικεία φωνητική καθοδήγηση. Για προσπάθησε να κάνεις εναλλαγή μεταξύ τους μήπως και διορθωθεί. Απ'ότι θυμάμαι καιμια φορά κόλλαγε αλλά μετά απο επανεκκίνηση οι οδηγίες δεν είναι πλέον αυτό το πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε gerost, η έκδοση 7.199 έχει αντρική αλλά και γυναικεία φωνητική καθοδήγηση. Για προσπάθησε να κάνεις εναλλαγή μεταξύ τους μήπως και διορθωθεί. Απ'ότι θυμάμαι καιμια φορά κόλλαγε αλλά μετά απο επανεκκίνηση οι οδηγίες δεν είναι πλέον αυτό το πρόβλημα.

gianpithio kai mirrorofsorrow ευχαριστω αλλα τα εχω ήδη δοκιμασει και το προβλημα παραμένει!!Θα δοκιμασω να μπασταρδεψω ακομα μεταξυ των builds μηπως βρω λυση..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα σας,

Έχω το ΝΟΚΙΑ Ε60 και θέλω να του φορτώσω χάρτες. Δεν έχω gps module και ούτε πρόκειτε να αγοράσω μια που μάλλον θα πάρω το ΜΙΟ Ρ560 για αυτή τη δουλειά.

Θέλω τους χάρτες για καβάντζα ώστε να μπορώ απλά να βρίσκω που είναι κάποιος δρόμος στην αθήνα. Επειδή δε ξέρω απο gps, γίνετε αυτό που ρωτάω?

 

Αν μπορεί κάποιος ας μου στείλει το link για το sygic με pm...

http://mowned.com/sig/mybestmobiles.smart.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα σας,

Έχω το ΝΟΚΙΑ Ε60 και θέλω να του φορτώσω χάρτες. Δεν έχω gps module και ούτε πρόκειτε να αγοράσω μια που μάλλον θα πάρω το ΜΙΟ Ρ560 για αυτή τη δουλειά.

Θέλω τους χάρτες για καβάντζα ώστε να μπορώ απλά να βρίσκω που είναι κάποιος δρόμος στην αθήνα. Επειδή δε ξέρω απο gps, γίνετε αυτό που ρωτάω?

 

Αν μπορεί κάποιος ας μου στείλει το link για το sygic με pm...

 

Φυσικά και γίνεται.

 

Μπες xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx, και κάνε αναζήτηση για Sygic.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά !

 

Δε το ήξερα αυτό το Site. Κατέβαζα απο τους κινέζους μέχρι τώρα.

 

xxxxxxxxxxxxxxxx

 

Το ''Device id" που μου ζητά είναι το IMEI?

http://mowned.com/sig/mybestmobiles.smart.jpg
Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν είναι το ΙΜΕΙ. Θα ανοίξεις το πρόγραμμα, θα πας ρυθμίσεις και Σχετικά και εκεί σου έχει το Card ID της συσκευής σου. Αυτό δίνεις και παίρνεις τον κωδικό ενεργοποίησης των χαρτών.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όλα δούλεψαν τέλεια στο Ε60. Πέρασα το Sygic 7.199 και είμαι κατενθουσιασμένος με το αποτέλεσμα. Μη μου ζητήσετε σχόλια διότι όπως σας είπα είμαι (ήμουν) τελείως άσχετος με όλα αυτά.

 

Χάρη σε σας και το ρώσικο φόρτωσα ένα απλό κινητό των 200€ με τόσα προγράμματα και εφαρμογές που ποτέ δε το φανταζόμουν ότι θα μπορούσε ποτέ να γίνει. Φανταστείτε ότι το πήρα για πλάκα το κινητό επειδή είχε WIFI μήπως και καταφέρω να βλέπω κανένα e-mail και τώρα :

1. Σερφάρω

2. Κατεβάζω e-mail και εφαρμογές

3. Διαβάζω Βιβλία pdf, word, pdb κ.α.

4. Βλέπω ταινίες

5. Και απο σήμερα βρίσκω και το δρόμο που ψάχνω (και ίσως τις φωτοκάμερες) που τις έχω χρυσοπληρώσει.

 

Ευχαριστώ ξανά.!

http://mowned.com/sig/mybestmobiles.smart.jpg
Link to comment
Share on other sites

Και πού'σαι ακόμα. Οι δυνατότητες των series 60 συσκευών είναι τεράστιες καθώς υπάρχουν εκατοντάδες εφαρμογές που προσθέτουν ή επεκτείνουν τις δυνατότητές τους.

 

Για πλοήγηση και διαχείρηση σημείων ενδιαφέροντος, πάρα πολύ καλό είναι και το Garmin. Κάνε μια βόλτα απο το αντίστοιχο θέμα να πάρεις μια ιδέα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...