Jump to content

[S60 3rd Edition] Garmin Maps Mobile XT


aristotelhs2060
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αμα βρεις να τον κατεβασεις για αλλη μια φορα.ειμαι σιγουρος οτι καποιοι εδω μεσα την κανουν τη δουλεια.
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αμα βρεις να τον κατεβασεις για αλλη μια φορα.ειμαι σιγουρος οτι καποιοι εδω μεσα την κανουν τη δουλεια.

Αμφέβαλλες ποτέ; Εγώ πάντως όχι.. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

αυτη τη φορα εσβησαν το φακελο απο τη ριζα με τη μια διαγραφοντας και αρχεια που δεν χρειαζοταν.προφανως τα <<ατομα>> περιμενουν λιγο να ανεβουν αρχεια και μετα τα διαγραφουν.
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

αυτη τη φορα εσβησαν το φακελο απο τη ριζα με τη μια διαγραφοντας και αρχεια που δεν χρειαζοταν.προφανως τα <<ατομα>> περιμενουν λιγο να ανεβουν αρχεια και μετα τα διαγραφουν.

 

Άρη ποιος δημιουργεί το πρόβλημα??

Γιατί τέτοιο σαμποτάζ?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Tώρα το πρωί έγινε η δουλειά γιατί πριν καμμιά ώρα δούλευε...

 

Ειλικρινά, μεγάλο κόλλημα έχουν οι τύποι..

 

Να προτείνω κάτι φίλε Άρη.. Φτιάξε όποτε μπορέσεις έναν νέο φάκελο και δώσε άσχετες ονομασίες στα αρχεία. Στη συνέχεια εδώ με post όποιος ενδιαφέρεται (εννοείται από αυτούς που σίγουρα είναι ενεργά μέλη και όχι αυτούς των 2 και 5 posts, για ευνόητους λόγους...) να ζητάει τη λίστα με την "αποκωδικοποίηση των ονομάτων των αρχείων, την οποία θα παίρνει με ΡΜ από σένα ή όποιον την έχει ήδη...

 

Μετά επειδή όπως έχω δει λειτουργείς παράλληλα να το νήμα που έχεις ανοίξει στο xxxxxxxx, κάνε και εκεί το ίδιο.

 

Ξέρω, ακούγεται κάπως μανούρα (μπορούν πιστεύω να βοηθούν στα ΡΜ και όσοι από μας θα έχουμε τη λίστα ώστε να σε αποφορτώσουμε) αλλά ίσως είναι η μόνη στεγανή λύση για να μην έχεις πάλι πρόβλημα με διαγραφές των μαγκάκων του ράπιντ.. ;)

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

αυτο εκανα φυσικα.τωρα πλεον ειμαι σιγουρος οτι ειναι καποιοι απο αυτους που ζητουσαν το φακελο οποτε εχουν το Link και μπαινουν και τα διαγραφουν ολα πλεον.
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς πρόκειται για ανθρωπάκια. Εκεί που τους παίρνει εκεί τα κάνουν. Ας τα βάλουν και με τα μαγαζάκια και με τόσα site που δίνουν τα συγκεκριμένα προγράμματα. ;)
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

πριν καμια ωρα δουλευε,ποιος κολλημεννος τα κανει αυτα.στο rapid υπαρχουν οτι ειδους αρχεια θελεις.ασε που παγκοσμιως θα υπαρχουν εκατονταδες σαιτ που τους κατακλεβουν.καποιος εδω μεσα ειναι τσατσος της garmin.πρεπει να βρεθει μια λυση για να τον ξεφορτωθουμε.οτι καταφεραν οι εταιριες μουσικης με τα πειρατικα cd θα καταφερει και η garmin.το limewire αραγε δεν θα μπορουσε να αποτελεσει μια οριστικη λυση,ασε που δεν μπορει να διωχθει και να διαγραφη.παντως οποιος εδω μεσα κανει τον ρουφιανο της garmin ας βρει κατι πιο αντρικο να ασχοληθει.εγω του τη λεω στα μουτρα,ας μου την πει και αυτος!

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

αυτο εκανα φυσικα.τωρα πλεον ειμαι σιγουρος οτι ειναι καποιοι απο αυτους που ζητουσαν το φακελο οποτε εχουν το Link και μπαινουν και τα διαγραφουν ολα πλεον.

 

Έχεις δίκιο.

 

Ίσως άλλος φάκελος (δεν δουλεύω ραπιντ και μπορεί να λέω άσχετα) αν δημιουργείται καινούργιος και μετρημένα και διαλεχτά το λινκ πλέον... :cool:

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

οι ιδιοι κατακλεβουν τον κοσμο πουλωντας πανακριβα προγραμματα που στο εξωτερικο εχουν μιση τιμη.τι φταιει η ακριβεια ή ο φπα?λαθος το καθαρο κερδος που βγαζουν ειναι δυσκολο να το αντιληφτει ενας κοινος ανθρωπος.αν με αυτον τον τροπο νομιζουν οτι θα τα αγοραζουν περισσοτερα ατομα ας σκεφτουν ποσο κερδος βγαζουν οι νεοι και μη σημερα για αν εχουν τη δυνατοτητα να τα αγορασουν.αλλα αυτοι εκει πονταρουν.δε στοχευουν στους πολλους οι λιγοι φτανουν για να βγαλουν μεγαλο κερδος.

 

το Link του φακελου οπως το ξερετε δε θα υπαρξει ξανα ποτε να ξερετε.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

αν αλλαξεις λινκ και μοιραζεται με προσοχη;ή αν αναλαμβαναν αυτα τα αρχεια να τα ανεβασουν και αλλα ατομα,οχι μονο στο rapid,αλλα και σε αλλα σαιτ με αλλαγμενα ονοματα αρχειων.εχω προσβαση σε υπολογιστες τει(δηλαδη ανωνυμια),οπου μπορω να βοηθησω

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν το ανεβάζετε σε torrent;

Από Ομάδα Διαχείρισης: Απαγορεύονται οι υπογραφές εκτός των κανονισμών. Παρακαλώ προς συμμόρφωση σύμφωνα με τα ανωτέρω.

Link to comment
Share on other sites

αυτο εκανα φυσικα.τωρα πλεον ειμαι σιγουρος οτι ειναι καποιοι απο αυτους που ζητουσαν το φακελο οποτε εχουν το Link και μπαινουν και τα διαγραφουν ολα πλεον.

 

Χωρις να εχω κατι υποψη μου , προσοχη στα νεα και περιστασιακα

μελη. Μονο αυτο μπορει να σκεφτω ...

Δεν καταλαβα κατι ομως ,εκτος απο το ιδιο το rapishare και

λογικα και σενα , δινεται η δυνατοτητα και στους υπολοιπους

να διαχειριζονται τους φακελους ? :worry:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Θα συμμφωνήσω μα το savdown.Να τα ανεβάσεις σε torrent.Στα "άτομα" τις κατάρες μου να 'χουν.
Link to comment
Share on other sites

εγω δεν την υποστηριζω γιατι δεν εχω περασει ουτε τις ρυθμισεις και η ταχυτητα που τα κατεβαζεις δεν ειναι σταθερη
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Eπεδη εχουν γινει πολλα μηνυματα που δεν βοηθουν στο φορουμ το θεμα θα κλειδωθει μεχρι να μπει ο nervous[/member]

 

Συγνωμη για την αναστατωση :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Eπεδη εχουν γινει πολλα μηνυματα που δεν βοηθουν στο φορουμ το θεμα θα κλειδωθει μεχρι να μπει ο nervous[/member]

 

Συγνωμη για την αναστατωση :)

 

Ελπιζω να μην το πηρε στραβα καποιος απο εσας και να καταλαβατε γιατι κλεισαμε το θεμα για λιγο.

 

Σας ευχαριστω :bow:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να βρεθεί λύση στο θέμα, παράκληση: ας γίνει αθόρυβα. Ο νοών νοείτω.

 

Hello Big Brother. :rolleyes:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν έχω αγοράσει πρόγραμμα, χωρίς να το δοκιμάσω εξουθενωτικά σπασμένο πριν.

Αν αξίζει, μετά, το αγοράζω. (και έχω σκάσει αρκετά χιλιάρικα € σε software για το pc κ.α.)

Αν δεν υπήρχε το συγκεκριμένο "διαθέσιμο" δεν θα το δοκίμαζα και προφανώς ποτέ δεν θα το αγόραζα (εξάλλου για το αμάξι υπάρχει και PNA)

 

(Ετσι άφηνε "ξεκλείδωτα" τα προγράμματά της, συνειδητά, η micro$oft και έφτασε εκεί που έφτασε...)

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς. Και με τα Vista είπε να μας ζορίσει αλλά μόλις είδε ότι δεν περπατούσαν, άρχισαν να λασκάρουν αμέσως τα μέτρα ασφαλείας.

Όπως τους βολεύει.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρόκειται να δώσω δεκάρα ποτέ για πρόγραμμα της Garmin. Σαμποτάζ αυτοί;Μποϊκοτάζ εγώ. Κ σίγουρα μόνο στην Ελλάδα θα γινόταν αυτό..
Sent from my Galaxy s7 edge
Link to comment
Share on other sites

εγω δεν την υποστηριζω γιατι δεν εχω περασει ουτε τις ρυθμισεις και η ταχυτητα που τα κατεβαζεις δεν ειναι σταθερη

 

ναι αλλα με το torrent δε μπορει να σου πει κανεις τιποτα αφου πανε κατευθειαν απο το η/υ σου αλωστε θα βοηθαμε ολοι στο μοιρασμα να μην επιβαρυνεσαι μονο εσυ εγω προσωπικα σε παρακαλω καντο αν θες ..........

[sIGPIC][/sIGPIC]ant gag
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...