Jump to content

[S60 3rd Edition] Garmin Maps Mobile XT


aristotelhs2060
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δε μπορώ να βρω λύση, απλά ότι χάρτη και να βάλω όταν το έχω συνδεδεμένο το τηλέφωνο παίζει, όταν το βγάζω από το usb δε μπαίνει καν.
cypherth
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επιτελους εχω το i560 στα χερια μου.

Ερωτηση. Μπορω απλως τωρα να προσθεσω τους χαρτες που εχει ανεβασει ο φιλτατος να τους ξεκλειδωσω και να παιζουν κανονικα?

απο οτι ειπωθη της Αναβασης ειναι ξεκλειδωτος. Αρα ξεκλειδωμα θα θελει μονο ο 1.30

Θα λειτουργουν μπαμ ή πρεπει να περασω αλλο Garmin,και οχι αυτο που μου εδωσαν μεσα στην καρτα???

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου προτεινει καποιο χαρτη για Αμερικη?Συγκεκριμενα τον θελω για Νεα Υορκη και Ουασιγκτον και για να παω απο την πρωτη πολη στη δευτερη
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου προτεινει καποιο χαρτη για Αμερικη?Συγκεκριμενα τον θελω για Νεα Υορκη και Ουασιγκτον και για να παω απο την πρωτη πολη στη δευτερη

 

απο Washington DC tha pareis to 395 . sti sinexia ekdodos sto I-95 kai olo eftheia gia 2 wres ( pernas ekso apo Baltimore .. prosoxi exi mia megali dixala o I-95 esi pas deksia pros New Jersey alios se paei mesa apo Philly ) Sinexizeis eftheia me katefthinsi New Jersey Pike . se 3 ores meta ftaneis sto Veragano Bridge NY kai mpeneis apo Staten Island sto Brooklyn .

 

Eftases NY

sinolo 5 wres peripou , 250milia

P1i - starsnav BT-74s && BT GPS Royaltek
Link to comment
Share on other sites

Επιτελους εχω το i560 στα χερια μου.

Ερωτηση. Μπορω απλως τωρα να προσθεσω τους χαρτες που εχει ανεβασει ο φιλτατος να τους ξεκλειδωσω και να παιζουν κανονικα?

απο οτι ειπωθη της Αναβασης ειναι ξεκλειδωτος. Αρα ξεκλειδωμα θα θελει μονο ο 1.30

Θα λειτουργουν μπαμ ή πρεπει να περασω αλλο Garmin,και οχι αυτο που μου εδωσαν μεσα στην καρτα???

Mονο ο Auto Drive Hellas v.1.30 θελει ξεκλειδωμα ο Αναβασης δεν θελει. Λογικα θα λειτουργουν κανονικα δεν χρειαζεται να περασεις το σπασμενο. Υπαρχουν οδηγειες εγκαταστασης 1 ποστ του παροντος.

ibiza2003 αλαξα χαρτες και την πρωτη φορα μπηκε και τους ειδα τωρα παω να κσαναμπω μου διχνη το logo του GARMIN και σβηνη πρωτη φορα μου το κανει αυτο.:( βγαζω τους χαρτες και φορτωνη εχεις καμια ιδεα?

Kαι εγω εχω το ιδιο προβλημα εδω και μια ωρα δεν μπορω να καταλαβω τι φταιει. Θα ξαναπρωσπαθησω το βραδι και ελπιζω να τα καταφερω τοτε. Ποιο επανω ο tron13[/member] ειπε οτι δουλευει κανονικα οπως και στον ibiza2003[/member] που τον δοκιμασε χθες πριν τον ανεβασει. Καποιο κωλυμα θα τρωει το Garmin ελπιζω να το βρουμε :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

παιδια πως καταλαβαινουμε οτι ειναι ενταξει ο ναυτικος χαρτης? εμενα μου βγαζει καποιες διαδρομες απο τον πειραια προς καποια νησια μου δειχνει καποια βαθη και καποιες ξερες... πρεπει να δειχνει και κατι αλλο?
Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε Εργαλεια/ Διαχειριση δεδομ./ Συνολα χαρτων/ MapSource/ .... και δεν εαν υπαρχει μεσα :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

παιδια πως καταλαβαινουμε οτι ειναι ενταξει ο ναυτικος χαρτης? εμενα μου βγαζει καποιες διαδρομες απο τον πειραια προς καποια νησια μου δειχνει καποια βαθη και καποιες ξερες... πρεπει να δειχνει και κατι αλλο?

Αυτα που ειπες + υποβρυχια καλωδια,ακαλυπτους βραχους,ναυαγια,αγκυροβολια,φαρους,Ραδιοφαρους,και σημεια info,λιμενες σκαφων αναψυχης.Αυτα μπορει να ξεχασα και κατι..Παντως κατι ναυαγια που ξερω οντως τα εχει σημειωμενα.Ελπιζω να βοηθησα.

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Kαι εγω εχω το ιδιο προβλημα εδω και μια ωρα δεν μπορω να καταλαβω τι φταιει. Θα ξαναπρωσπαθησω το βραδι και ελπιζω να τα καταφερω τοτε. Ποιο επανω ο tron13[/member] ειπε οτι δουλευει κανονικα οπως και στον ibiza2003[/member] που τον δοκιμασε χθες πριν τον ανεβασει. Καποιο κωλυμα θα τρωει το Garmin ελπιζω να το βρουμε :)

 

πρειν 2ωρες τον κσαναβαλα :blink: και δουλευη τον δοκιμασα σε μια διαδρομη περιπου 45λεπτα :) και κανενα προβλημα:p

TOMMIS RODOS ;)
Link to comment
Share on other sites

πρειν 2ωρες τον κσαναβαλα :blink: και δουλευη τον δοκιμασα σε μια διαδρομη περιπου 45λεπτα :) και κανενα προβλημα:p

 

Μηπως εκανες κατι πειραξες κατι και δεν το θυμασαι? :)

 

Εγω ψαχνω να δω τι φταιει αλλα νομιζω οτι δεν θα βγαλω ακρη :(

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ενώ ξαναέβαλα την 4.10.60 πλατφόρμα με τους παλιούς χάρτες πάλι κολλάει, τι στο καλό μπορεί να συμβαίνει????
Link to comment
Share on other sites

Μηπως εκανες κατι πειραξες κατι και δεν το θυμασαι? :)

 

Εγω ψαχνω να δω τι φταιει αλλα νομιζω οτι δεν θα βγαλω ακρη :(

 

:OΕιλικρινα χθες καθεισα ως της 3 το πρωι απο τα νευρα μου δεν ειχα βγαλει ακρη σημερα τον εβαλα 1φορα και :blink:εκατσε.Δεν καταλαβαινω.

TOMMIS RODOS ;)
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον λιγο ασχοληθηκα οσο περιμενα να ανεβουν καποιοι χαρτες

λαμβανοντας υποψη αυτα που ειπωθηκαν

ΚΑΙ

βρηκα λυση!

 

 

να πω οτι αυτο απευθυνεται σε αυτους που εχουν προβλημα με το ανοιγουν χαρτες στην νεα εκδοση,οι αλλοι δε χρειαζεται να κανουν τιποτα

 

η ακολουθια εγκαταστασης ειναι η εξης.

1)αρχικα διαγραψτε ολο φακελο garmin και φυσικα απεγκαταστηστε το προγραμμα απο τη διαχειριση εφαρμογων να αρχισουμε απο την αρχη (να πω εδω οτι διεγραψα τους φακελους sys ,system,resource,private αλλα αυτο το εκανα για να αφαιρεσω με την ευκαιρια αχρηστα αρχεια απο την καρτα μνημης γενικως απο ολα τα προγραμματα που εχω βαλει κατα καιρους.κατι σαν format αρχειων συστηματος οχι καρτας.δε νομιζω οτι χρειαζεται.καντε τα παρακατω και βλεπουμε απο τα αποτελεσματα)

 

2)εγκαταστηστε την παλια εκδοση.οταν λεω εγκαταστηστε εννοω βαλτε τον φακελο garmin και εγκαταστηστε το παλιο sis αρχειο.για οσους το διεγραψαν θα το ανεβασω συντομα το παλιο.

 

3)ανοιξτε το (επιλεξτε ρυθμισεις γλωσσας και φωνης)

 

4)μετα χωρις να απεγκαταστησετε τιποτα βαλτε τον φακελο garmin απο την νεα εκδοση

5)ανοιξτε το.θα δειτε σας τα βγαζει χαλια.δε πειραζει.κλειστε το

 

6)εγκαταστηστε την νεα εκδοση (το νεο sis δηλαδη)απο πανω απο την παλια (χωρις να απεγκαταστησετε την παλια).

 

7)βαλτε οποιον χαρτη δε σας ανοιγε για δοκιμη!τα μυνηματα φυσικα ειναι σωστα πλεον

 

εμενα αυτο δουλεψε και βλεπω τον 3 σε 1 στην νεα εκδοση.μεχρι πριν ενα τεταρτο δεν τον εβλεπε με τιποτα.εκλεινε

 

 

 

 

 

δοκιμαστε το και πειτε μου!σε εμενα δουλεψε μια και καλη

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

"αν το κανατε σωστα πατε στις ρυθμισεις συστημα και επιλεγετε το 1.εκει πρεπει να σας εμφανισει το card id σας στην αναγνωριση μοναδας που ειδατε πριν και διπλα το σημα full. αυτο δε σημαινει οτι εχει συνδεθει με δορυφορους αλλα οτι το προγραμμα αναγνωρισε το εσωτερικο gps.θα συνδεθει με δορυφορο οταν ανοιξετε το χαρτη."

 

Eμενα ρε γμτ εκει δε μου γραφει τπτ μονο αναζητηση....Help

Link to comment
Share on other sites

Thanks ,το εχω δοκιμασει απο τα τοσα που εκανα.

Λειτουργει κανονικα την 1η φορα που ανοιγεις

την εφαρμογη αλλα μετα ,δεν...

(τουλαχιστον σε μενα)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Thanks ,το εχω δοκιμασει απο τα τοσα που εκανα.

Λειτουργει κανονικα την 1η φορα που ανοιγεις

την εφαρμογη αλλα μετα ,δεν...

(τουλαχιστον σε μενα)

 

για την διαδιακασια που λεω αναφερεσε?προσεξε μηπως δεν εκανες ακριβως ετσι κατι απο αυτα που ειπα.εμενα ανοιξε και τη δευτερη και τη τριτη και ουτω καθεξης.αν εχετε προβλημα τοτε εχω κατι αλλο στο μυαλο μου.απλα πρωτα να ειστε σιγουροι οτι κανατε τα βηματα ακριβως οπως τα ειπα.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

aristotelhs το έχω ήδη δοκιμάσει αυτό που λες

όντως αν έχεις εγκαταστήσει την παλιά έκδοση μπορείς να κάνεις αναβάθμιση περνώντας την καινούρια από πάνω γιαυτό και δε χρειάζονται οι υπόλοιποι φάκελοι, μάλιστα αν δεν πειράξεις κανένα φάκελο βγάζει τα γράμματα σε λάθος μεριές και πρέπει να ξέρεις απέξω το μενού του προγράμματος. αυτό αν έχεις επιλογή τα ελληνικά γιατί αν έχεις τα αγγλικά είναι λίγο καλύτερα. το πρόβλημα διορθώνεται αντικαθιστώντας ένα συγκεκριμένο υποφάκελο που βρίσκεται μέσα στο φάκελο garmin, κάτω από τον υποφάκελο symbian και κάτω από τον apps και λέγεται res. Εκεί μέσα τα 2 αυτά αρχεία κάνουν όλη τη δουλειά.

όπως και να χει το πρόγραμμα ανοίγει κανονικά μεν αλλά οι χάρτες δεν εμφανίζονται.

είμαι από χτες σε επικοινωνία με μέλος του φόρουμ μπας και βρούμε λύση. έχω δοκιμάσει πίστεψέ με τα πάντα. το πιο κουλό είναι το εξής, όταν το τηλέφωνο είναι συνδεδεμένο μέσω usb σε pcsuite τότε ανοίγει το πρόγραμμα, όταν το αποσυνδέω, δεν μπαίνει καν, δες παρακάτω σε ποιο σημείο έχω φτάσει .

μακάρι να παίξει σε άλλους αυτό που λες αλλά σε προλαβαίνω λέγοντάς σου ότι το πρόβλημα δε βρίσκεται στις κάρτες μνήμης αλλά στο τηλέφωνο.

υπόψιν στην καινούρια κάρτα έχει αλλάξει το id, άρα σίγουρα δεν πρέπει να παίζει θέμα με αυτό.

 

πριν καμιά ώρα μου έδωσαν μια φορμαρισμένη κάρτα από 6110 navigator, η κάρτα αυτή δεν περιέχει τίποτα μέσα απολύτως. ούτε συστήματος φακέλους ούτε τίποτα, πέρασα την καινούρια έκδοση του προγράμματος καθαρή μέσα, πρώτον με το που ξεκίνησα την εγκατάσταση με ρώτησε αν θέλω να αντικαταστήσω το πρόγραμμα, αυτό σημαίνει ότι έχει υπολείματα στη μνήμη τηλεφώνου που δεν έχω βγάλει. δεύτερον, το πρόγραμμα ανοίγει κανονικά μέσα έχοντας τον ενσωματωμένο και τον autodrive.

για να δει τους χάρτες ύστερα από πολλές δοκιμές πλέον κάνω το εξής: συνδέω το τηλέφωνο, περνάω κάποιο χάρτη μέσα και ανοίγω το πρόγραμμα, κλείνω το πρόγραμμα και αποσυνδέω το τηλέφωνο. ξαναμπαίνω και ο χάρτης εμφανίζεται. το έκανα 3 φορές και μία για να σβήσω τον ενσωματωμένο και να πάρει τη θέση του ο autodrive.

έτσι έχω και τους 3 χάρτες μέσα ενώ μέχρι και πριν τον ναυτικό δε μπορούσα να τον δω με καμία δύναμη. για τον 3 σε 1 τον καιινούριο του ibiza δεν έχω βρει ακόμα λύση αφού ότι και να κάνω δε γίνεται τίποτα.

 

να υπενθυμίσω ότι το πρόγραμμα έχει ως ελάχιστες απαιτήσεις 512 μνήμη και 6mb ελεύθερα ram σύμφωνα με ένα αρχείο που βρήκα μέσα στο σύστημά του και το γράφει.

cypherth
Link to comment
Share on other sites

αυτο με τη μνημη δε το καταλαβαινω.εγω εχω 8gb και πριν δεν ανοιγαν.αυτο με τη ram οκ.τι να σας πω.εμενα δουλεψε.
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Tελικά αυτόν τον καινούργιο 3 σε 1 (με τον 3.50 και τον 1.30 μέσα εννοώ), που τον βρίσκουμε ρε παιδιά, για να δοκιμάσουμε και μεις με τον τρόπο του Αρη ??? :worry: :worry:

 

Αν γίνεται ένα ΡΜ .... ευχαριστώ... :)

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

συντομα στο folder μου.

 

λοιπον δοκιμαστε να διαγραψετε χειροκινητα αφου απεγκαταστησετε την καινουργια εκδοση οτι αρχεια εχει μεσα σε ολους τους φακελους (εκτος του garmin στο φακελο private κτλ) της νεας εκδοσης.και καντε ξανα αυτα που ειπα επανω.

 

και να πω οτι εκτος απο τον 3 σε 1 εχω και τον europe nt 2008 (που τον εβλεπε και πριν φυσικα) αλλα φανταστειτε τι χαρτης εμφανιζεται τωρα.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

φίλε αριστοτέλη, σου γράφω παρακάτω ότι θυμάμαι ότι έχω κάνει μέχρι στιγμής

 

σήμερα το μεσημέρι μου έκανε και το εξής, δεν έμπαινε ο 3.50, έβαλα τον 3,43, μπήκε κανονικά, βάζω τον 3.50 συνδέω το τηλέφωνο, ανοίγει μπάινω μέσα και ξεμαρκάρω το ένα από τα δύο ανάβασις, το κλείνω αποσυνδέω το τηλέφωνο και ως διαμαγείας δούλεψε. πρέπει να είναι τυχαίο γεγονός όμως γιατί το έκανα και στον ναυτικό και στον 3-1 τον καινούριο και τζίφος.

 

1.καθαρή εγκατάσταση (έλεγχος με unsis) της 60 έκδοσης. τα πάντα παίζουν κανονικά. μειονεκτήματα, αργό μενού λίγο πιο αργό λοκάρισμα, και το πρόβλημα με τη δίεση.

2. αναβάθμιση της 80 χωρίς να περαστεί τίποτα και κανένα αρχείο από πάνω αφού η 60άρα ήταν ήδη σπασμένη.γρήγορο μενού απίστευτα γρήγορο λοκάρισμα, λύσιμο προβλήματος με τη δίεση. μειονέκτημα, στο ελληνικό μενού γράφει άλλα ντι άλλων, πρέπει να ξέρεις απέξω το μενού για να βγάλεις άκρη, με αγγλικό μενού λίγο καλύτερα τα πράγματα αλλά πάλι με πρόβλημα σε κάποια σημεία.οι 2 χάρτες παίζουν, ο ναυτικός όχι, ο 3-1 όχι. οι χάρτες ανοίγουν κανονικά όταν το τηλέφωνο είναι συνδεδεμένο με pcsuite

3. καθαρή εγκατάσταση της 80 μαζί με τα αρχεία της αφού χωρίς αυτά δεν είναι σπασμένη. οι χάρτες ανοίγουν με τον ίδιο τρόπο όπως και επάνω. όταν αποσυνδέω το τηλέφωνο μόνο ανάβασις και ότοντράιβ παίζουν και όντας χωριστά.

4.περασμένη η 60, από πάνω η 80 με αναβάθμιση και αντικατάσταση μόνο του φακέλου apps, λύνεται το πρόβλημα με το μενού και ξέρω και ποιο αρχείο συγκεκριμένα κάνει όλη τη δουλειά. είναι κωδικοποιημένο όμως και δεν παραβλέπεται. οι χάρτες τίποτα.

5. απεγκατάσταση όλων των εφαρμογών μου σχεδόν! έχω μέινει μόνο με, nokia maps, metro, worldmate, google maps, sygic, woman, sportstracker, xplore, smartmovie, emtube, nokmote, pysystamutitliew, truphone, symtorrent, messenger, yahoo go, opera mini, office suite, mobilex, mobireader, msdict, slovoed, pdf+, adobe pdf.....όλα τα άλλα τα έσβησα, είναι πολύ παίδεμα να σβήσω και τα βασικά....

6. περιμένω από εξωτερικό την 8άρα, πριν κάνω κλώνο της 2άρας που έχω θα περάσω μόνο το γκάρμιν σαν καθαρή εγκατάσταση της 80 έκδοσης. αν και τότε δε δουλέψει τότε δεν είναι η κάρτα το πρόβλημα αλλά κάτι υπάρχει στη μνήμη του τηλεφώνου....

7. έκανα και άλλες δοκιμές με τους χάρτες

ότι πιθανό συνδυασμό μπορείς να φανταστείς με τις ονομασίες, πλέον ξέρω πως γράφει το πρόγραμμα τον κάθε χάρτη ανάλογα μτ την ονομασίς που θα επιλέξει κάποιος απέξω. ότι λειτουργούσε επανερχόταν πίσω, μέχρι και την κωδικοποίηση όταν έκανα save τα unl άλλαξα από ansi σε utf8, μέχρι και συγκρίσεις των χαρτών με το mapedit αυτών που παίζουν με αυτών που δεν πάιζουν δίπλα δίπλα να δω τι ρυθμίσεις μπορεί να έχει κάνει η εταιρεία, μέχρι και το όνομα άλλαξα από αυτό που έχει βάλει η εταιρεία στος χάρτες που δεν παίζουν, είτε σε ελληνικά είτε σε αγγλικά είτε σε greeklish είτε στο καρμπόν όνομα του ενσωματωμένου αρχικά μπας και το μπερδέψω!!!

έχω τρελαθεί!

έχω βγάλει τώρα τελείως τον ενσωματωμένο και έχω κάνει για ενσωματωμένο τον ότοντραίβ πλέον και από κάτω τον ανάβασις 3.50

 

το τελευταίο να δοκιμάσω όπως είπα παραπάνω μια 512 φορμαρισμένη, τζίφος και πάλι τζίφος.

cypherth
Link to comment
Share on other sites

συντομα στο folder μου.

 

λοιπον δοκιμαστε να διαγραψετε χειροκινητα αφου απεγκαταστησετε την καινουργια εκδοση οτι αρχεια εχει μεσα σε ολους τους φακελους (εκτος του garmin στο φακελο private κτλ) της νεας εκδοσης.και καντε ξανα αυτα που ειπα επανω.

 

και να πω οτι εκτος απο τον 3 σε 1 εχω και τον europe nt 2008 (που τον εβλεπε και πριν φυσικα) αλλα φανταστειτε τι χαρτης εμφανιζεται τωρα.

Αριστοτέλη για ποιόν Private μιλάς? εγώ βάζω κάθε φορά στο 6120 μόνο τον φάκελο Garmin, το κάνω λάθος δλδ?

Link to comment
Share on other sites

λοιπον δοκιμαστε να διαγραψετε χειροκινητα αφου απεγκαταστησετε την καινουργια εκδοση οτι αρχεια εχει μεσα σε ολους τους φακελους (εκτος του garmin στο φακελο private κτλ) της νεας εκδοσης.και καντε ξανα αυτα που ειπα επανω.

 

 

Ποιά είναι όμως τα αρχεία του GARMIN στους άλλους φακέλους ??? Και το κυριότερο .... σε ποιούς ακριβώς φακέλους ???

 

Δύσκολα πράματα... :X:X

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

εχετε δικιο.δεν εχει αλλους φακελους.απορω που το ειδα.με τοσα παραθυρα ανοιχτα τα μπερδεψα με κατι αλλο μαλλον.ακυρο μονο φακελος garmin υπαρχει στην νεα εκδοση.sorry

 

τελικα αυτο που μπορω να πω με σιγουρια ειναι οτι δε φταιει καποιο αρχειο στην μνημη τηλεφωνου (αφου δεν αλλαξα κατι.ειναι ιδια αρχεια οταν δεν ανοιγε ο 3 σε 1 και ιδια τωρα που ανοιγει).δοκιμαστε τα βηματα που ειπα στο 3265.

 

παντως καντε μια προσπαθεια να κανετε unmake το sis της νεας εκδοσης (με sisware πχ) καντε την extract και δειτε ποια αρχεια εγκαθιστανται με το sis στους φακελους εκτος garmin.αφου απεγκαταστησετε την νεα εκδοση δειτε αν εχει μεινει κανενα απο αυτα και διαγραωτε το χειροκινητα.αν δεν ειναι κατι απο αυτα...

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...