Jump to content

[S60 3rd Edition] Garmin Maps Mobile XT


aristotelhs2060
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα παιδια. επειδη αυριο το πρωι φεύγω για τουρκια και δεν εχω χάρτη μπορει καποιος να μου πει και να μου δώσει και το link? ευχαριστώ προκαταβολικα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπέρα παιδια. επειδη αυριο το πρωι φεύγω για τουρκια και δεν εχω χάρτη μπορει καποιος να μου πει και να μου δώσει και το link? ευχαριστώ προκαταβολικα

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2338504#post2338504 :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

@karapantzopou1 εχεις pm.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

εχω βαλει τον χαρτη 5 σε 1.οταν ο χαρτης ειναι σε μικρο ζουμ παρουσιαζονται καποιες πρασινες γραμμες που σχηματιζουν πολλα τετραγωνα,ξερει κανεις τι δειχνουν αυτες οι γραμμες?

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

:blink:

 

επειδη ειμαι ενας νεος κατοχος απο αναβαθμιση ενος nokia n82 μπορει καποιος

να με βοηθησει να βαλω καποιο καλο προγραμμα για πλοηγηση εκτος της nokia που σιγουρα δε χρησιμοποιει κανενας σας φανταζομαι,εχετε να προτεινετε καποιο προγραμμα η link με οδηγιες ;ψαχτηκα λιγο στις αρχικες σελιδες του garmin maps mobile xt εδω στο forum,αλλα δεν καταλαβαινω τι ειναι το pm που ζηταει... ευχαριστω πολυ παιδια

Link to comment
Share on other sites

:blink:

 

επειδη ειμαι ενας νεος κατοχος απο αναβαθμιση ενος nokia n82 μπορει καποιος

να με βοηθησει να βαλω καποιο καλο προγραμμα για πλοηγηση εκτος της nokia που σιγουρα δε χρησιμοποιει κανενας σας φανταζομαι,εχετε να προτεινετε καποιο προγραμμα η link με οδηγιες ;ψαχτηκα λιγο στις αρχικες σελιδες του garmin maps mobile xt εδω στο forum,αλλα δεν καταλαβαινω τι ειναι το pm που ζηταει... ευχαριστω πολυ παιδια

 

pm= προσωπικο μήνυμα στο χρήστη. Πατώντας στο όνομα του χρήστη έχεις διάφορες επιλογές. Μια από αυτές είναι "Αποστολή προσωπικού μηνύματος"

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να μην μπορει το προγραμμα να εκμεταλλευτει την καρτα επιταχυνσης γραφικων των κινητων? θα πηγαινε σφαιρα μετα η 3D πλοηγηση.:blink::mad:
The Sailor Man! ;-P
Link to comment
Share on other sites

δυστηχως εχω προβλημα με την εγκατασταση! λοιπον εχουμε και λεμε εχω κανει Install ολο το προγραμμα και πρεπει να περασω τον χαρτη συγκεκριμενα το autodrive 1.κατι τι πρεπει να κανω??

 

Plz help!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά με το θέμα που έχει προκύψει με τον 5 σε 1 χάρτη, έχετε κάτι νεότερο?

Εγώ πάντως ότι κι αν δοκίμασα δεν μπορει να γίνει αναζήτηση στα ελληνικά.

Δοκίμασα να απενεργοποιήσω τους χάρτες σε όλους τους πιθανούς συνδιασμούς χωρίς αποτέλεσμα.

Καταρχάς σε όλες τις περιπτώσεις στην "Εγγραφή Χώρας" βγάζει μόνο "Ellada", "Ellas", Elliniki Dimokratia", "Italia" και δε σε αφήνει να αναζητήσεις οτιδήποτε στα ελληνικά. Με την παλαιότερη κατάσταση βγάζει μόνο "Ελλάδα" και σε αφήνει να ψάξεις στα ελληνικά κανονικότατα.

Link to comment
Share on other sites

προσπαθω ν αποθηκευσω το sis και μου γραφει κατεστραμενο αρχειο

Καταρχην καλως ηρθες..

 

Μπορεις να γινει λιγο ποιο σαφης?

Τι συσκευη εχεις?

Θελεις να πεις πως προσπαθεις να το κανεις εγκατασταση το .sis και δεν κανει?

 

δυστηχως εχω προβλημα με την εγκατασταση! λοιπον εχουμε και λεμε εχω κανει Install ολο το προγραμμα και πρεπει να περασω τον χαρτη συγκεκριμενα το autodrive 1.κατι τι πρεπει να κανω??

 

Plz help!

Τα γραφει ολα στο 1 ποστ..

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να μην μπορει το προγραμμα να εκμεταλλευτει την καρτα επιταχυνσης γραφικων των κινητων? θα πηγαινε σφαιρα μετα η 3D πλοηγηση.:blink::mad:

 

καλη ιδεα .στελε emal στη garmin.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ξαφνικά σταμάτησε να λειτουργεί το Garmin (4.10.80) στο κινητό μου

ξεκινάει και μετά την αρχική οθόνη με πετάει έξω:mad:

Έβγαλα όλους τους χάρτες και ξεκίνησε αλλά μου ζήτησε όπως την πρώτη φορά να επιλέξω γλώσσα, μονάδες μέτρησης κτλ

Ξαναέβαλα τους χάρτες και πάλι τα ίδια

 

Τι μπορεί να συμβαίνει;:confused:

 

 

--edit--

 

Επανήλθε και δουλεύει πάλι

 

(δε ξέρω αν παίζει ρόλο αλλά το πρόβλημα εμφανίστηκε όταν πέρασα τη καινούρια έκδοση του Nokia Maps και έσβησα τους χάρτες με το Map Loader και διορθώθηκε όταν τους ξαναπέρασα, ίσως να είναι και τυχαίο απλά το αναφέρω)

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

n95 εχω περναω με το καλωδιο μεταφορα δεδομενων τον φακελο mmc και sis στην memory card και δεν κανει εγκατασταση το αρχειο sis καθε φορα που προσπαθω να κανω εγκατασταση, μου εμφανιζει προετοιμασια εγκαταστασης - εγκατασταση garmin mobile xt - στοιχεια - και μετα μου γραφει κατεστραμενο αρχειο.
Link to comment
Share on other sites

Εαν σου γραφει κατεστραμμενο αρχειο θα πρεπει να το ξανα κατεβασεις μαλλον δεν κατεβηκε σωστα.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Σή

 

(δε ξέρω αν παίζει ρόλο αλλά το πρόβλημα εμφανίστηκε όταν πέρασα τη καινούρια έκδοση του Nokia Maps και έσβησα τους χάρτες με το Map Loader και διορθώθηκε όταν τους ξαναπέρασα, ίσως να είναι και τυχαίο απλά το αναφέρω)

 

τυχαιο ηταν.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

απο οτι καταλαβα μας πηραν και απο εκει ειδηση.αρη βρες γρηγορα κατι αλλο γιατι ηταν τελεια και αφανταστα χρησιμη η δουλεια σου.αυτα τα αρχεια στοιχιζουν μια περιουσια κυριολεκτηκα!!!!!!!!!!!

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

πραγματι...πολυ κριμα....εσπασα τοση ωρα το κεφαλι μου και εγω..αλλα τιποτα...παιδια εχουμε καμια ιδεα για να αξοιποιησουμε το gps μας;
Link to comment
Share on other sites

απο οτι καταλαβα μας πηραν και απο εκει ειδηση.αρη βρες γρηγορα κατι αλλο γιατι ηταν τελεια και αφανταστα χρησιμη η δουλεια σου.αυτα τα αρχεια στοιχιζουν μια περιουσια κυριολεκτηκα!!!!!!!!!!!

 

Αυτο ειναι το προβλημα.μη μας βαλουν και μεσα.αλλο και να βρω θα τα ξαναβρουν.εφαγα πολλες ωρες και πολυ κοπο να τα κανω για να τα διαγραψουν.sorry

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...