Jump to content

LG KU990: Java παιχνίδια, εφαρμογές & Hacks


Stephen
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 272
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απο ολα τα themes που βρηκα μεχρι τωρα το μονο που αξιζει, ειναι το theme που εχει το ku990 σε συνδιασμο με το Enhanced shortCut που εκτος απο τα δυο επιπλεον tabs και διαφορα σχεδια για να παιζεις, εχει και μια επιπλεον λειτουργια να παιζει flash για background.
Link to comment
Share on other sites

εμενα ειναι σαν την αριστερή εικόνα και θα ήθελα να μάθω πως γίνεται σαν την δεξιά!!!χιχιχι

 

εγω που θελω σαν την αριστερη εικονα να το κανω.... πως????

Link to comment
Share on other sites

mporoyme na antalaxoyme kinita!!!xexexe

θα το δοκιμασω αν γηνει με την αλαγη λογισμικου με version v10c λογικα θα αντικατασταθουν ολα swf κ μαλλον θα γηνει εγω εχω v10b εσυ???

κανενας hacker για το κινιτο μας η μα ξεχασαν ολοι !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια...υπαρχει καινουριο λογισμικο για τ κινητο?αν ναι πλζ δωστε λινκ η' κτ τετοιο...Επισησ..Τ λινκ για το moby explorer Cra-cke-d π αναφερθηκε σε προηγουμενη σελιδα μπορει καποιοσ ν τ ποσταρει?Κ για να μη κανω ολη την ωρα ερωτησεισ, να δωσω κ εγω κατι! καλεστε 3854#*990# κ θα εμφανιστει secret menu
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια...υπαρχει καινουριο λογισμικο για τ κινητο?αν ναι πλζ δωστε λινκ η' κτ τετοιο...Επισησ..Τ λινκ για το moby explorer Cra-cke-d π αναφερθηκε σε προηγουμενη σελιδα μπορει καποιοσ ν τ ποσταρει?Κ για να μη κανω ολη την ωρα ερωτησεισ, να δωσω κ εγω κατι! καλεστε 3854#*990# κ θα εμφανιστει secret menu

UK

http://uk.lgmobile.com/web/web.product.manualSoftwareRF.laf

Greek

http://gr.lgmobile.com/web/web.product.manualSoftwareRF.laf

Link to comment
Share on other sites

Κανω οτι μ λεει αλλα μ βγαζει οτι δν υποστηριζει το LG upgrader..Τωρα χρειαζομαι μια αλλαγη λογισμικου οσο ποτε αλλωτε!Διεγραπσα ολο τν φακελο LGAPP κ προσπα8ω ν τν 3αναβαλω απο τ backup π ειχα κανει...!Help!!!!!!δν 3ερω τ αλλο ν κανω...
Link to comment
Share on other sites

Κανω οτι μ λεει αλλα μ βγαζει οτι δν υποστηριζει το LG upgrader..Τωρα χρειαζομαι μια αλλαγη λογισμικου οσο ποτε αλλωτε!Διεγραπσα ολο τν φακελο LGAPP κ προσπα8ω ν τν 3αναβαλω απο τ backup π ειχα κανει...!Help!!!!!!δν 3ερω τ αλλο ν κανω...

 

οχ οχ βλακια !!!!! μονος σου το διεγραψες???

 

δοκιμασε εδω αν γινετε δεν εχεις να χασεις κατι

http://www.4shared.com/get/52243064/754f5682/LGAPP_v10a_THREE.html

http://www.4shared.com/file/59908727/c7245141/LGAPP.html

 

ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΡΧΙΑ ΣΤΟ LGAPP_v10a_THREE ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΓΙΑ ΔΕΣ ΛΙΓΟ Κ ΠΕΣ ΜΑΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ v10Β AN EXEI v10a KATA 80% ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ!!!! ΜΙΝ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙΣ !!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι σορυ π δν ειπα τ εγινε...ΤΥ για τ βοη8εια Chris ειναι σπανια...Τλκ τ ειχα κανει backup κ τωρα δουλευει χαλαρα...Αλλα ακομα τ προβλημα μ μ τν updater παραμενει...μ λεει οτι δν ειναι συμβατο τ τηλεφωνο...πειτε καμια ιδεα!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια για να μην παιδευεστε το online update της LG εχει προβλημα και αν θελετε να του κανετε αναβαθμιση πρεπει να το πατε στο service. Αν το κινητο σας δουλευει καλα μην μπειτε σε αυτη τη διαδικασια.. εγω πηρα το κινητο με τη v10d αλλα απ'οτι εχω καταλαβει και η b με την c ειναι περιπου τα ιδια! Αν δεν σας κολλαει και να σβηνει η να κανει επαννεκινησεις συχνα η αναβαθμιση δεν εχει να προσφερει κατι παραπανω εκτος του να διορθωσει αυτα τα προβληματα...
Link to comment
Share on other sites

Ναι σορυ π δν ειπα τ εγινε...ΤΥ για τ βοη8εια Chris ειναι σπανια...Τλκ τ ειχα κανει backup κ τωρα δουλευει χαλαρα...Αλλα ακομα τ προβλημα μ μ τν updater παραμενει...μ λεει οτι δν ειναι συμβατο τ τηλεφωνο...πειτε καμια ιδεα!

τωρα που το ειδα κ σ εμενα το εβγαλε αυτο το προβλημα αλλα τσπ θα περιμενουμε κ λιγο κερο !!!! μεχρι να γινει παντος ο Γερμανος κανει αναβαθμισοι στο καταστιμα κ απο τι ξερω κανει περιπου 2 ωρες!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν εχει ληξει η εγγυηση θα δωσεις γυρω στα 25-30 ευρω για την αναβαθμιση.

 

συμφονω με το φιλο μας Conception

Αν εχει ληξει η εγγυηση θα το πιγενα στο γερμανο

Αν ειναι τοσο σοβαρω θα πιγενα στη LG για μαλλαν θα ξερουν κατι παραπανω!!!!! απο το γερμανο!!! θα ποιο ενημερομενοι !!! αυτο θα εκανα εγω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κανενα αρχειο rar η zip με touchscreen παιχνιδια μονο υπαρχει??? Για να μην περναω οτι να ναι μεσα στο κινητακι
Την βρήκα και θα την παντρευτώ :X ..................
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ρε παιδιά πήρα το viewty πριν απο μια βδομάδα και δεν είχε ούτε καλώδιο usb ούτε handsfree ούτε cd.. στην αρχή δεν το θεώρησα σοβαρό αλλά από ότι βλ΄ςπω όλοι έχετε καλώδιο
Link to comment
Share on other sites

Εχει αναφερθει στο επισημο θεμα του Viewty οτι πλεον δεν διατιθεται απο ολους με καλωδιο usb και handsfree κλπ. Δεν ξερω γιατι εγινε τετοια κινηση αφου και εγω τα θεωρω απαραιτητα αλλα ειπαμε αβυσσος η ψυχη της LG...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ρε παιδιά, πώς περνώ επιπλέον θέματα στο Theme Manager? Ένα θέμα Renoir θέλω να περάσω και δε γίνεται με τίποτα...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μπορεί κάποιος να ανεβάσει το default black θέμα??
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG KU990: Java παιχνίδια, εφαρμογές & Hacks

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...