Jump to content

LG KU990: Java παιχνίδια, εφαρμογές & Hacks


Stephen
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μολις εβαλα το theme manager.πολυ καλο!!αλλα πως μπορω να βαλω ενα αλλο θεμα που εχω κατεβασει?που το περναω?το περασα στον φακελο themes του theme manager αλλα δεν μου το εμφανιζει
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 272
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γεια σας παιδια..

Υπαρχει περιπτωση να γινει τιποτα ωστε να εχουμε και internet μεσω του οικιακου δυκτιου?

 

θα ηταν πολυ καλο αυτο!

Link to comment
Share on other sites

Στα themes που κατεβάζετε απο το ιnternet (πχ αυτά που έχει μέσα το theme manager), αν επιλέξω ελληνική γλώσσα στο κινητό, θα εμφανίζει ελληνικούς τίτλους στα εικονίδια ή μόνο αγγλικά; (sorry gia to doubleposting)
Πάλι πήρες κινητό ρε;
Link to comment
Share on other sites

πριν λιγο καιρο εγκατεστησα το theme manager και περασα τα θεματα στην μνημη κινητου.τωρα εβαλα μια καρτα μνημης και θελω να τα περασω εκει.τι διαδικασια χρειαζεται?ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά

Μπορεί κάποιος να μου δώσει το θέμα με το ψαράκι γιατί το έσβησα δηλ. θέλω το theme_bg3 και επείσης ΄θέλω και τον φάκελο LGAPP/MEDIA/Theme εκεί έχει 3 φακέλους θέλω το 1 δηλ. το δεύτερο ευχαριστώ!

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους σας και χρόνια πολλά. Θέλω να περάσω καινούργια θέματα στο Viewty, αλλά με αγχώνει λίγο η διαδικασία, γιατί βλέπω συνέχεια και αναφέρουν "do it on your own risk" και θα χρειαζόμουν τα φώτα σας και ειδικότερα αυτών που το έχουν κάνει με επιτυχία. Επίσης ο καθένας youtuber, blogger προτείνει το δικό του τρόπο για backup και δε ξέρω ποιος είναι ο ιδανικότερος. Ποια είναι η ενδεδειγμένη μέθοδος να κάνω backup? Aυτό εδώ το pdf με καλύπτει --> http://www.pspmyspace.com/techstuffs/files/how_to_backup_viewty_files.pdf ? Επίσης όταν κιτρινίσει η οθόνη και μου βγάλει το refreshing πότε αποσυνδέω το τηλέφωνο (θα μου γράψει κάτι); Σας ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Aν ακολουθησετε κατα γραμμα ολα τα παραπανω δεν θα εχετε κανενα προβλημα.

Σε εμενα δουλεψε μια χαρα και backup δεν εκανα.

Ειναι κατι προσθετο δε παθαινει τιποτα το τηλεφωνο.Το πολυ πολυ

να μην εχετε το δευτερο θεμα(στη χειροτερη).

 

Υ.Γ.: Οι οδηγιες ειναι πολυ αναλυτικες για το theme manager και κατανοητες απο ολους ας αναφερθουμε σε κατι καινουριο..

Link to comment
Share on other sites

Aν ακολουθησετε κατα γραμμα ολα τα παραπανω δεν θα εχετε κανενα προβλημα.

Σε εμενα δουλεψε μια χαρα και backup δεν εκανα.

Ειναι κατι προσθετο δε παθαινει τιποτα το τηλεφωνο.Το πολυ πολυ

να μην εχετε το δευτερο θεμα(στη χειροτερη).

 

Υ.Γ.: Οι οδηγιες ειναι πολυ αναλυτικες για το theme manager και κατανοητες απο ολους ας αναφερθουμε σε κατι καινουριο..

 

Tο έκανα με επιτυχία. Το κακό είναι ότι χάνονται τα themes μετά το ανοιγοκλείσιμο του κινητού.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας !! Αποκτησα το viety και μεχρι τωρα ειναι ολα καλα! Το μονο μου προβλημα ειναι οτι οταν αποθηκευω κατι στην εξωτερικη μνημη αποθηκευεται αυτοματως και στην μνημη του κινητου.Πιθανον σαν συντομευση! Μπορειτε σας παρακαλω να μου δωσεται καποιες οδηγιες για το πως θα το αλλαξω
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας !! Αποκτησα το viety και μεχρι τωρα ειναι ολα καλα! Το μονο μου προβλημα ειναι οτι οταν αποθηκευω κατι στην εξωτερικη μνημη αποθηκευεται αυτοματως και στην μνημη του κινητου.Πιθανον σαν συντομευση! Μπορειτε σας παρακαλω να μου δωσεται καποιες οδηγιες για το πως θα το αλλαξω

 

πήγαινε στο ρυθμίσεις τηλεφώνου->διαχείριση μνήμης->ρυθμιση κύριας αποθήκευσης->εξωτερική μνήμη.

Link to comment
Share on other sites

Tο έκανα με επιτυχία. Το κακό είναι ότι χάνονται τα themes μετά το ανοιγοκλείσιμο του κινητού.

ναι αυτο συμβαίνει αλλα δε το έψαξα καθόλου για να σου πω :-p

Link to comment
Share on other sites

ολα τα link ειναι με ιο..μπορει καποιος να μου στελει τα δυο προγραμματα μεσο εμαιλ χωρις ιους?βαρεθηκα να ψαχνομαι...σας παρακαλω...:wacko::(
:devil:
Link to comment
Share on other sites

ολα τα link ειναι με ιο..μπορει καποιος να μου στελει τα δυο προγραμματα μεσο εμαιλ χωρις ιους?βαρεθηκα να ψαχνομαι...σας παρακαλω...:wacko::(

 

κανενασ δεν ειχε τετοιο προβλημα κι εγω να στ στειλω θα ειναι αυτα που εβαλαν πριν απ εμενα τα παιδια οποτε παλι θα εχεισ το ιδιο προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά άκουσα πως υπάρχει και θέμα tocco απο το samsung f480!Ισχύει?Αν ναι,που το βρίσκουμε?

 

Το έψαξα,το βρήκα,το έβαλα και απλα τα σπάει!!!

Link to comment
Share on other sites

Δες μας λες και εμάς από που ακριβώς το βρήκες και πως το πέρασες; Υπόψιν έχω ήδη περασμένα αρκετά θέματα εδώ και ένα χρόνο [ένα πακετάκι που κυκλοφορούσε τότε].

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης

http://img12.imagehosting.gr/out.php/i428939_00.png

 

Κατεβάστε τώρα 6 νέα Windows Vista Wallpapers, για το LG Viewty KU990 σας και όχι μόνο!

 

Διαστάσεις των Wallpapers: 240x400

 

http://rapidshare.com/files/191115338/LG_Viewty_Vista_Wallpapers.rar

 

Special thanks to rapidsharez.gr for this stuff!

More coming soon!

Link to comment
Share on other sites

εχει δοκιμασει κανεις το CYLManager? το βρηκα εδω http://www.mygreatphone.com/forum/themes/11934-cylmanager-0-3-1-0-a.html και μου φανηκε ενδιαφερον, δεν το εχω ψαξει ομως
Link to comment
Share on other sites

εβαλα το theme manager, καλη φαση ειναι αλλά εχω μια απορια. στα θεματα που βαζω μεσω theme manager δεν μπορω να βαλω εικονα της επιλογης μου για wallpaper?
Link to comment
Share on other sites

παιδια πραγματικα τελεια τα θεματα..εγω εβαλα το viewty ultimate

στο θεμα viewty ultimate δν μπορουμε να αλαξουμε την εικονα οταν πας να βαλεις τν κοδικο??

και κατι ακομα,δν μπορουμε να βρουμε τροπο ετσι ωστε οταν κλεινουμε το κινητο να μην χανεται το θεμα??

 

edit:greenglish

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

iPad Pro M4

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το theme από το vtocco θα το βρείτε εδώ

http://www.mygreatphone.com/forum/themes/7837-vtocco-support.html

και οταν ανοίγουμε το κινητό,για να μην χάνεται το θέμα πρέπει στον φάκελο theme με όλα τα θέματα που αντιγράψαμε στο κινητό στο themelist.txt να βάλεις στην λίστα με τα θέματα πρώτο αυτό που θές εσύ να ανοίγει το κινητό!!Ετσι δεν θα χάνετε το θέμα!!Α δείτε και αυτήν την σελίδα http://viewtyfulthemes.webs.com/

Έχει μέσα μερικά θέματα.Δοκίμασα το πρώτο απο το HTC Diamond πολύ καλό και στα ελληνικά παρακαλώ!!!Δοκιμάστε το!!!

Link to comment
Share on other sites

αμα θελουμε να περασουμε αλλα θεματα εκτος απο αθτα που εχει το theme manager πως τα βαζουμε??

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

iPad Pro M4

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • The title was changed to LG KU990: Java παιχνίδια, εφαρμογές & Hacks

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...