Jump to content

Πώς γνωρίσατε τον/την ερωτικό/-ή σας σύντροφο?


GameBoy
 Κοινοποίηση

Πώς γνωρίσατε το μωρό σας;  

50 members have voted

  1. 1. Πώς γνωρίσατε το μωρό σας;

    • από το ΙΝΤΕΡΝΕΤ
      12
    • από φίλους [συνοικέσειο :-)] είναι πρώην φίλου κλπ....
      8
    • από το πανεπιστήμιο/σχολείο/δουλειά κλπ....
      20
    • από το δρόμο/παραλία/club....
      5
    • άλλο.. (αναφέρετε!!! )
      5


Recommended Posts

Δεδομένου ότι το ΙΝΤΕΡΝΕΤ έχει εισβάλει πολύ στην... ερωτική μας ζωή, καλείσθε να απαντήσετε στην ερώτηση...

 

"Πώς γνωρίσατε το έτερον σας ήμισυ?" Αποτυπώστε και τις εμπειρίες σας..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν είχα μέχρι τώρα μωρό ούτε κυριολεκτικά ούτε μεταφορικά ώστε να ψηφίσω και σε αυτή τη δημοσκόπηση. Πιστεύω πάντως ότι το ρίσκο σε μια γνωριμία μέσω ίντερνετ είναι πολύ υψηλό. Εδώ ένας άντρας κάνει σχέση με κοπέλα που γνωρίζονται χρόνια και δεν τα βρίσκουν. Αυτό δεν σημαίνει φυσικά ότι οι γνωριμίες μέσω Ίντερνετ δεν οδηγούν σε μόνιμο δεσμό, γάμο αλλά σίγουρα κρύβουν περισσότερες "εκπλήξεις" κάθε είδους από αυτές που γίνονται με παραδοσιακούς τρόπους. Φιλικά,

Δημήτρης Αβαγιανός

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sallax (10 Ιαν. 2004 , 00:04)

 

Εννοείς δεν είχες μωρό τύπου (φτου γαμώτο! είπα τη λέξη από ταφ) γκέημ-μπόη ή πάσας φύσης? Γιατί μπερδεύτηκα και με το υπονοούμενο του θρεντ γενικώς :wacko:

 

 

Σαλλαξ εισαι απαιχτος..τυπου :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sallax (10 Ιαν. 2004 , 00:04)

 

τύπου (φτου γαμώτο! είπα τη λέξη από ταφ)

xaxaxa prepei na zhthsw copyrights!! ton diko mou ton gnwrisa se periergh fash pou ta lew twra :)
Link to comment
Share on other sites

ego gnorisa tin kopelia mou propersi tin porotoxonia se ena spiti kai meta apo 6 mines arxisame na milame sto til etsi asxeta, kai telika ta ftiaksame. Mia xara ta pame mexri stigmis klpklp. Tora den ksero tis sas peirazei o dimiourgos tou thread. to oti einai omofilofilos den simainai pos to thread periorizetai se mia omada anthropon. o kathenas mporei na apantisei edo an to thelei xoris kompleksarismous!

 

Kali sas mera , panta filika,

Petran The Jeeper.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6408ktinos.jpg

 

Η ζωη αρχιζει μετα την ασφαλτο...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την γνώρισα σε ένα chat. Ξεκινήσαμε χαλαρά παρέα και χαβαλέ και καταλίξαμε παντρεμένοι. :)

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DeathAngel (10 Ιαν. 2004 , 13:50)

 

Εγώ την γνώρισα σε ένα chat. Ξεκινήσαμε χαλαρά παρέα και χαβαλέ και καταλίξαμε παντρεμένοι. :)

 

 

πλάκα κάνεις????

πω πω κουφάθηκα τώρα....

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος palaboul156 (10 Ιαν. 2004 , 09:09)

Tora den ksero tis sas peirazei o dimiourgos tou thread. to oti einai omofilofilos den simainai pos to thread periorizetai se mia omada anthropon. o kathenas mporei na apantisei edo an to thelei xoris kompleksarismous!

 

 

Σωστά :) Το θέμα δεν είναι αποκλειστικά για ομοφυλόφιλους :confused: Αλλωστε, αν συνέβαινε κάτι τέτοιο θα το είχα ήδη αναφέρει

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος cddaraa (10 Ιαν. 2004 , 15:30)

 

πλάκα κάνεις????

πω πω κουφάθηκα τώρα....

 

 

Καθόλου πλάκα δεν κάνω. Είναι αλήθεια :)

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το Internet ψήφισα, αν και, όσες σχέσεις έχω κανει εως τώρα από εκεί ξεκίνησαν με τις καλύτερες βάσεις και κατέληξαν σε άχημο χωρισμό. :(

 

Μόνο ΜΙΑ σχέση έχει μείνει στην καρδιά μου, και αυτή την έκανα μέσω DATE της Telestet! :D

Entexnos Fm

Το νέο μουσικό ραδιόφωνο!

Link to comment
Share on other sites

Plaka plaka to internet eixe eisbalei gia ta kala stin zoi mas...

Ego prosopika eimai sigouros oti sto mellon 9/10 gnorimies 8a ginonte apo ekei...

Ego apo tis teleutaies 5 sxeseis mou oi 3 itan gnorimia meso internet!!!

Ta pleonektimata polla...

mporeis na deis foto, na deis ta endiaferonta tou allou...prin epilekseis na bgeis mazi tou...

 

Genika ean zeis se mia mikri poli/xorio, ok ekei einai anousio...alla ean zeis se kapoia megali poli einai poly symantiko afou to pio pi8ano einai oti den 8a ton gnorizes pote auton ton an8ropo...

 

Apo empeiria mou se internet dating mporo na sas po oti sto Los Angeles einai entelos diaforetika ta pragmata se auto ton tomea (poly pio mprosta) se sxesi me tin A8ina...

Edo arketes kopeles bazoun aggelies eno anti8eta stin ellada i analogia einai 7antres 3gynaikes...

Link to comment
Share on other sites

Είχα κάνει πολλές γνωριμίες απο IRC, λίγες απο αυτές κατέληξαν σε "σχέση"

 

However την κοπέλα μου την γνώρισα στο σχολείο μου :)

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DeathAngel (10 Ιαν. 2004 , 13:50)

 

Εγώ την γνώρισα σε ένα chat. Ξεκινήσαμε χαλαρά παρέα και χαβαλέ και καταλίξαμε παντρεμένοι. :)

 

 

Same here, same here. ;)

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Πάντως όχι μέσω ίντερνετ και πότε δεν θα έκανα κάτι τέτοιο μέσω ίντερνετ... Υπάρχουν τόσοι άλλοι τρόποι! Κ στην ψηφοφόρια... το μέσω φίλων δεν νομίζω ότι σημαίνει κατ' ανάγκη συνοικέσιο... συμβαίνουν σε παρέες αυτα με τη γνωστή της φίλης κλπ κλπ
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος antonis_wrx (12 Ιαν. 2004 , 14:08)

δεν νομίζω ότι σημαίνει κατ' ανάγκη συνοικέσιο... συμβαίνουν σε παρέες αυτα με τη γνωστή της φίλης κλπ κλπ

 

 

Aν βγείτε μαζί, ναι... :) ..αν στη γνωρίσει φίλος/φίλη τότε είναι συνοικέσειο.. :happy: :whistle:

Entexnos Fm

Το νέο μουσικό ραδιόφωνο!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jimavagianos ( 9 Ιαν. 2004 , 23:56)

 

Εγώ δεν είχα μέχρι τώρα μωρό ούτε κυριολεκτικά ούτε μεταφορικά ώστε να ψηφίσω και σε αυτή τη δημοσκόπηση.

 

Φιλικά,

Δημήτρης Αβαγιανός

 

γκουχ γκουχ..... :p :p

Entexnos Fm

Το νέο μουσικό ραδιόφωνο!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο Λύκειο είχα την τύχη να κάνω πολλές γνωριμίες, και απο τις άλλες τάξεις.Είχα γνωρίσει μια κοριτσοπαρέα απο την 2α όταν εγώ ήμουν 3η.Μόλις τελείωσα το σχολείο και αφού τα χάλασα με την πρώην μου είδα μετά απο πολύ καιρό μια κοπέλα απο αυτή τη παρέα.Μαζί της ήταν και ένα νέο πρόσωπο που δεν το γνώριζα.. αφου την γνωρισα μετά απο 5 μέρες τα φτιάξαμε.. ακόμα είμαστε μαζί :D
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Σ ενα κλαμπακι ενα σαββατοβραδο, γιατι η αδελφη της τα εχει με τον κολλητο μου και ειχαμε βγει ολοι παρεα. Οταν λεω ολοι εννοω και εκεινη με...το τοτε ερωτα της! Ειμαστε μαζι 2μιση χρονια!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
Σ ενα κλαμπακι ενα σαββατοβραδο, γιατι η αδελφη της τα εχει με τον κολλητο μου και ειχαμε βγει ολοι παρεα. Οταν λεω ολοι εννοω και εκεινη με...το τοτε ερωτα της! Ειμαστε μαζι 2μιση χρονια!

 

Kι εγώ σε κλαμπ. Δουλεύαμε μαζί. ;)

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...