Jump to content

Μαύρα Mεσάνυχτα (Mega)


jim19
 Κοινοποίηση

Ποιος ειναι ο αγαπημενος σας χαρακτηρας?  

244 members have voted

  1. 1. Ποιος ειναι ο αγαπημενος σας χαρακτηρας?

    • Θρασος
      47
    • Σιλβη
      34
    • Λενα
      5
    • Αγγελα
      1
    • Πενυ
      30
    • Βασιλης
      6
    • Τζια
      41
    • Ματσουλας
      5
    • Ζαν-Κλοντ
      56
    • Λαζαρος
      19


Recommended Posts

μηπως ξερει καποιος ποιο τραγουδακι παιζει στο πρωτο επεισοδιο οταν η κορη κλαιει στο δωματιο?

Ευχαριστω

A man is walking home one dark night in Belfast. Suddenly a figure with a gun moves out of the shadows and says:

"What religion are you?"

The fellow replies "I'm an atheist", to which the gunman replies,

"Yeah, but a catholic or protestant atheist?"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 712
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια η σειρα ειναι αλλο πραγμα! σχετη απολαυση!

οι δυο μπραβοι ειναι ολα τα λεφτα.

Θεικη ατακα του Λάζαρου: ταινια γυριζουμε! ταινια!

το σεναριο ειναι καταπληκτικο και απογειωνεται με την σκηνοθεσια.

αλλα περισσοτερο εντυπωση μου κανουν οι ηθοποιοι που στην κυριολεξια πανε τους ρολους τους σε αλλη διασταση!

ας πουμε δεν περιμενα με τιποτα την Μαλφα τοσο καλη!

Η goth κορη ειναι επισης καλη σε εναν υπερβολικο ρολο, που ομως τον βγαζει με τετοια φυσικοτητα!

Και οι ηθοποιοι που παιζουν τους Λαζαρο και Ζαν Κλωντ δειχνουν να το απολαμβανουν οσο τιποτε αλλο!

Link to comment
Share on other sites

χτες προτιμησα να δω τις αληθινες ιστοριες(μεγαλη πατατα το χτεσινο,αφηστε) και δεν ειδα την συγκεκριμενη σειρα

 

θα παιξει σε επαναληψη;

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

χτες προτιμησα να δω τις αληθινες ιστοριες(μεγαλη πατατα το χτεσινο,αφηστε) και δεν ειδα την συγκεκριμενη σειρα

 

θα παιξει σε επαναληψη;

 

Παρασκευή 18 Ιανουαρίου 2008,

22:00;);)

 

 

δηλαδη το Κοκκινο Δωματιο τελειωσε?????:blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

Παρασκευή 18 Ιανουαρίου 2008,

22:00;);)

 

 

δηλαδη το Κοκκινο Δωματιο τελειωσε?????:blink::blink:

 

Δεν νομιζω,απλα θα ''μετακομισε'' σε αλλη ωρα και μερα,μαλλον.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω,απλα θα ''μετακομισε'' σε αλλη ωρα και μερα,μαλλον.

Όντος θα το δείξει ξανά την παρασκευή ιδού η απόδειξη : http://www.megatv.com/programma/movies.asp?id=1_927960

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Η κοπέλα που παίζει την κόρη, έχει παίξει και κάπου αλλού παλιότερα; Κάτι μου θυμίζει, αλλά δεν θυμάμαι τι...
Link to comment
Share on other sites

Η κοπέλα που παίζει την κόρη, έχει παίξει και κάπου αλλού παλιότερα; Κάτι μου θυμίζει, αλλά δεν θυμάμαι τι...

Στην "Ιωάννα της καρδιάς" ;)

Link to comment
Share on other sites

Η κοπέλα που παίζει την κόρη, έχει παίξει και κάπου αλλού παλιότερα; Κάτι μου θυμίζει, αλλά δεν θυμάμαι τι...

 

Από ένα mini search που έκανα βρήκα ότι είχε παίξει στις σειρές..."Ιωάννα της Καρδιάς", "Η αδερφή της αδερφής της αδερφής μου", "Οι Μάγισσες της Σμύρνης", Τα παιδιά της νιόβης"....

Link to comment
Share on other sites

Σημερα αν δεν κανω λαθος επαιξε σε επαναληψη της Δευτερας,αν πηγε καλα σε ποσοστα,δεν θα μου φανει περιεργο να ''μετακομισει'' καποια στιγμη σε αλλη ωρα κι μερα.Γιατι πιστευω αν παει στης 10 π.χ. Παρασκευη θα παει ακομα καλυτερα.Θυμηθητε κι απο περυσι με το 50-50.
Link to comment
Share on other sites

Μ'αρεσει πολυ αν και ξεκινησα να το βλεπω για πλακα, δεν περιμενα να μ'αρεσει. Η κορη θεα. Το παλικαρι επισης. ο Μαινας επισης. :p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παντως προσωπικα οσον αφορα τα φετινα ειναι η μοναδικη σειρα που πραγματικα δεν εχω μετανοιωσει που ξεκινησα να τη βλεπω.!!Ενω η μαλφα κι ο μαινας αν δεν κανω λαθος πρεπει να ειναι η πρωτη φορα που παιζουν τετοιους ρολους κι δειχνουν να τα καταφερνουν αρκετα καλα ως τωρα!!
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή είναι αλλά περιμένετε να δούμε.

Ακόμα στο 2ο επεισόδιο είμαστε ρε παιδιά.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Από ένα mini search που έκανα βρήκα ότι είχε παίξει στις σειρές..."Ιωάννα της Καρδιάς", "Η αδερφή της αδερφής της αδερφής μου", "Οι Μάγισσες της Σμύρνης", Τα παιδιά της νιόβης"....

 

Και σε δύο ΣΥ-ΓΚΛΟ-ΝΙ-ΣΤΗ-ΚΑ επεισόδια από τις "Ιστορίες μυστηρίου"....

Link to comment
Share on other sites

To ergo eine fovero...Mou arese para poly.kai ok paidia.milame gia tin kopelitsa alla mi ksexasoume tin panagiota vlanti.Ti gineka?kai glika kai sexy.Ola teleia ta exei...
[sIGPIC][/sIGPIC]VW Golf_TSI 1400cc 140ps + Honda Innova125 +AEK + Panserraikos = My passions
Link to comment
Share on other sites

λοιπον εγω τα ειδα και τα δυο μαζι τα επεισοδια, και δεν ειχα μπει καθολου στο θεμα, γιατι ηθελα να εχω γνωμη πρωτα!!! νομιζω οτι ειναι μακραν απο τα καλυτερα σιριαλ της σεζον, ωραιοι ηθοποιοι, ωραιο σεναριο, δεμενο, βγαζει και το γελιο του, αλλα δεν σε αφηνει να χαρεις και πολυ... εχει μια ισορροπια γενικα! η βλαντη ειναι κουκλαρα, η μαλφα δεν μου αρεσει με το καστανο σκουρο καθολου, παλια ηταν πιο ομορφη, αλλα το κατανοω γιατι ο ρολος ειναι τετοιος, ο μαινας πολυ καλος, πειστικος! η κορη τρελο γελιο, ο γιος ολο μασαμπουκιαζει(ψευτικη η κοιλια του ετσι;;;)!

 

παντως ειναι λιγακι βαρυ σε κατι στιγμες, αφενος εκει με το πτωμα, αφετερου στο τελος του δευτερου επεισοδιου πεθανε η γιαγια;;;;:cry::cry::cry::cry: οχι ρε ****το, απο τωρα αρχισανε τα θανατικα... :cry:

 

ωραιο ειναι ομως, θα το παρακολουθω, αλλα εμένω στην αποφαση μου να το βλεπω μεσημερι και οχι στις εντεκα το βραδυ!!!!:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

παντως ειναι λιγακι βαρυ σε κατι στιγμες, αφενος εκει με το πτωμα, αφετερου στο τελος του δευτερου επεισοδιου πεθανε η γιαγια;;;;:cry::cry::cry::cry: οχι ρε ****το, απο τωρα αρχισανε τα θανατικα... :cry:
Πως είσαι σίγουρη ότι πέθανε και π.χ. δεν λιποθύμησε από τον φόβο της; Μήπως δεν αναφέρεται στους μόνιμους συντελεστές της σειράς; :worry:

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Πως είσαι σίγουρη ότι πέθανε και π.χ. δεν λιποθύμησε από τον φόβο της; Μήπως δεν αναφέρεται στους μόνιμους συντελεστές της σειράς; :worry:

 

βασικα δεν ειμαι αλλα νομιζω οτι ειδα και κατι αιματα... ελπιζω να ειναι του πορτιερη που λογικα ηταν μαζι της κι οχι δικα της!!! δνε ξερω... θα δουμε...:confused::confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...