Jump to content

Τάσεις φορητότητας


 Κοινοποίηση

Σκοπεύετε να αλλάξετε δίκτυο όταν εφαρμοστεί η φορητότητα;  

572 members have voted

  1. 1. Σκοπεύετε να αλλάξετε δίκτυο όταν εφαρμοστεί η φορητότητα;

    • Cosmote->Cosmote (παραμένω)
      115
    • Cosmote->Vodafone
      30
    • Cosmote->Wind
      30
    • Cosmote->Q
      9
    • Vodafone->Cosmote
      61
    • Vodafone->Vodafone (παραμένω)
      106
    • Vodafone->Wind
      40
    • Vodafone->Q
      22
    • Wind->Cosmote
      20
    • Wind->Vodafone
      26
    • Wind->Wind (παραμένω)
      60
    • WInd->Q
      9
    • Q->Cosmote
      11
    • Q->Vodafone
      7
    • Q->WInd
      10
    • Q->Q (παραμένω)
      16


Recommended Posts

Ανοιγω ενα Poll το οποια συζητηθηκε στα News:

θα χρησιμοποιησετε την φορητοτητα και αν ναι σε ποια κατευθυνση?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 203
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Bravo :) δεν ξερω τι ειχα κανει λαθος..

Παντως πιστεψε με, αμα ψηφισει βεβαια αρκετος κοσμος, τα αποτελεσματα θα διαβαστουν με ΠΟΛΥ ενδιαφερoν απο αρκετο κοσμο..

 

Rgrds

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι το πότε θα εφαρμοστούν για όλους και για όλα?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Dromeas ( 9 Ιαν. 2004 , 13:04)

 

Exo Telestet kai parameno Telestet, kaliptei apolita tis anagkes mou kai eimai apolita eyxaristimenos apo ayti :)

 

 

Έχω την εντύπωση ότι οι περισσότερες ψήφοι θα είναι για παραμονή στα δίκτυα. Στον Dromeas μην δήνετε σήμασία είναι γνωστός εγκάθετος :p

 

Υ.Γ (Ακόμα να έρθεις για καφέ)

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Έχω Τelestet B-free εδώ και τέσσερα χρόνια, όταν το πήρα ήταν μονόδρομος (άσε που είχε και 20.000 χρόνο ομιλίας :eek: :eek: :eek: )δεν είμαι όμως καθόλου ευχαριστημένος από την εξέλιξή του και αν έχω την δυνατότητα θα πάω σε Vodafone CU κατά πάσα πιθανότητα.... :confused: :worry: :whistle:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DeathAngel ( 9 Ιαν. 2004 , 13:09)

 

Έχω την εντύπωση ότι οι περισσότερες ψήφοι θα είναι για παραμονή στα δίκτυα.

 

Εμμέσως όμως θα δούμε τα ποσοστά του δικτύου εκκίνησης στο δείγμα που ψηφίζει. ;)

Είμαστε όλοι εδώ
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ νομίζω ότι είναι μια από τις πιο ενδιαφέρουσες δημοσκοπίσεις που έχουνε γίνει στο myphone και από την οποία θα βγουνε πολλά χρήσιμα συμπεράσματα.

Επίσης καλό θα ήταν για να την δουν όσο περισσότεροι συμφορουμίτες γίνεται να μπει σχετική ανακοίνωση στην πρώτη σελίδα.

 

Στο δια ταύτα τώρα:

Ψήφισα παραμονή στην Τελεστέτ κι αυτό διότι φαίνεται να κάνει μια μεγάλη προσπάθεια για να μειώσει/εξαλείψει το μεγαλύτερο μειονέκτημά της, την κάλυψη (δίκτυο). Έτσι θα προβώ εντός του Ιανουαρίου στην ανανέωση του συμβολαίου μου, αλλά αν του χρόνου τέτοια εποχή δω ότι εξακολουθούν να υπάρχουν προβλήματα κάλυψης σε περιοχές που μετακινούμαι συχνά τότε μάλλον με βλέπω για μετακίνηση μάλλον προς Cosmote. Ίδωμεν!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Αρχιμήδης ( 9 Ιαν. 2004 , 13:24)

 

Εμμέσως όμως θα δούμε τα ποσοστά του δικτύου εκκίνησης στο δείγμα που ψηφίζει. ;)

 

 

Ναι αλλά υπάρχει πάντα ο φόβος να γίνει TelestetVsCosmoteVsVodafoneVsQ. Καλό θα ήταν να υπάρχει η επιλογή Δεν θα χρησημοποιήσω την φορητότητα. :)

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Μα μπορείς απλά να ψηφίσεις ότι παραμένεις στην ίδια εταιρεία :)

 

Εγώ πάντως από c-ote με βλέπω για q. Αν δεν ισχύσει για τα καρτοκινητά, κάνω το what's up σύνδεση και καπάκι q.

Δε θέλω πάγια και συσκευή αγοράζω πάντα μόνος.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DeathAngel ( 9 Ιαν. 2004 , 14:48)

 

Ναι αλλά υπάρχει πάντα ο φόβος να γίνει TelestetVsCosmoteVsVodafoneVsQ. Καλό θα ήταν να υπάρχει η επιλογή Δεν θα χρησημοποιήσω την φορητότητα. :)

 

 

Ο κίνδυνος που λες είναι κίνδυνος εφ όσον κάποιοι θελήσουν να ψηφίσουν πολλές φορές. Ελπίζω να είμαστε αρκετά ώριμοι για να δούμε ποια είναι η αλήθεια. Άλλωστε ποια είναι τα ποσοστά των χρηστών των δικτύων είναι πάνω κάτω γνωστά. Αν βγει π.χ. ότι 30% έχει Q για παράδειγμα, είναι φανερό πως η δημοσκόπηση δεν έχει αξία (είτε γιατί το δείγμα είναι επίτηδες πειραγμένο, είτε γιατί πραγματικά το 30% που ψήφισαν έχει Q).

Είμαστε όλοι εδώ
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή δημοσκόπηση!!!

Απο τις καλύτερες που έχουν γίνει στο my phone!!!!

Μπράβο παιδιά!!!!

Είμαι Cosmote και παραμένω Cosmote, έτσι και αλλιώς είμαι απόλυτα ευχαριστημένος!!!

Εύχομαι να φερθούμε όλοι όριμα και να βγεί ένα αντιπροσωπευτικό αποτέλεσμα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ψήφισα παραμονή στην Telestet... Θα έφευγα "αύριο" αν η Vodafone έβαζε Friends & Family γιατί οι περισσότερες επαφές μου έχουν Vodafone και θα είχα μεγάλο κέρδος (δεν πιστεύω να έχει κάτι τέτοιο και να μην το πήρα χαμπαρι!) :eek:

 

Επειδή συμφωνώ ότι -όπως ειπώθηκε- υπάρχει ο κίνδυνος να γίνει TelestetVsCosmoteVsVodafoneVsQ ελπίζω να συνεχιστεί αυτό που γίνεται ως τώρα. Δηλαδή να δίνουμε όλοι αυστηρά το λόγο παραμονής/αλλαγής χωρίς γενικότερη κριτική των εταιρειών...

Link to comment
Share on other sites

Βασικα ειμαι κοσμοτε αλλα εχω ενα απαιχτο νουμερακι q και θα το μεταφερω στην κοσμοτε και θα το χρησιμοποιω ως βασικη γραμμη πλεον
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Dromeas ( 9 Ιαν. 2004 , 13:04)

 

Exo Telestet kai parameno Telestet, kaliptei apolita tis anagkes mou kai eimai apolita eyxaristimenos apo ayti :)

 

 

so do i... :)

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να αλλαξω? ευχαριστημενος ειμαι και στο κατω κατω δεν τους τα χρωσταω τα τελη για την μεταφορα του msisdn μου απο τον εναν provider στον αλλο. Παντως βλεπω μια ταση για παραμονη απο τους περισσοτερους και σιγουρα πολλοι θα <<φρεναρουν>> λογω τιμων. Αναμενουμε.
Link to comment
Share on other sites

Παραμένω βόντα.. Δεν βλέπω λόγο να άλλαξω... Όλες τα ίδια έχουν καταντήσει πλέον...
Link to comment
Share on other sites

Αν υπαρχει κίνηση όμως πελατών μεταξύ των εταιριών,το λογικό δεν ειναι οι χρεώσεις να γίνουν πιο ελκυστικές?(Δηλαδή να μειωθούν ελάχιστα..αφού τα πλακάκια είναι δεδομένα..)Μακάρι να δούμε να κυνηγάει ο ένας τον πελάτη του άλλου..
:wacko: :wacko: :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Άμα δεν τα κάνουν πλακάκια και στην φορητότητα και αρχίσουν τις προσφορές τότε θα αποκτήσει περισσότερο ενδιαφέρον η υπόθεση. ;) :whistle:
Link to comment
Share on other sites

Παραμενω Cosmote μαλλον.

Αποριας αξιον: Ποσο χρεωνεται η φορητοτητα απο το ενα δικτυο στο αλλο? Ειναι σιγουρο οτι θα ισχυσει και στα καρτοκινητα?

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...