Jump to content

Ποιο κινητό της Sony Ericsson να επιλέξω;


MaNoS-7-
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια εβαλα δημοσκοπηση..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 861
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά έβαλε το Πλαίσιο το Κ550i για προπαραγγελία με τιμή 325 ευρώ!!! Έλεος? εντωμεταξύ έχει το Κ800 με 313 ευρώ σε προσφορά! Ποιός τρελός θα παραγγείλει το Κ550 με τέτοια τιμή?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

παιδιά καλησπέρα, θα ήθελα τη γνώμη σας. Τα χριστούγεννα είχα αγοράσει το w900i, όπως ξέρετε εξαιρετικό τηλέφωνο είμαι πολλύ ευχαριστημένος, αλλά το μέγεθος με προβληματίζει λίγο. Σκεφτόμουνα να το άλλαζα με το κ800ι. Το βλέπετε σωστό;;;

Ευχαριτώ.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα, θα ήθελα τη γνώμη σας. Τα χριστούγεννα είχα αγοράσει το w900i, όπως ξέρετε εξαιρετικό τηλέφωνο είμαι πολλύ ευχαριστημένος, αλλά το μέγεθος με προβληματίζει λίγο. Σκεφτόμουνα να το άλλαζα με το κ800ι. Το βλέπετε σωστό;;;

Ευχαριτώ.

 

An 8es na allakseis soni kai kala einai kali epilogi

An kai egw 8a sou proteina na perimeneis ligo mexri to kalokairi pou 8a er8ei to neo k810i:p;)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Εάν θές ένα μουσικό κινητό τηλέφωνο, τότε κράτησε το Sony Ericsson w900i.Εάν, όμως, θές ένα φωτογραφικό κινητό τηλέφωνο, τότε αγόρασε το Sony Ericsson k800i.:D
Link to comment
Share on other sites

Δεν αξίζει η αλλαγή,το w900 είναι ανώτερο σχεδόν σε όλα.

Μόνο στις νυχτερινές photo υστερεί,πουθενά αλλού.

Μην το πάρεις,θα το μετανιώσεις,πεταμένα χρήματα.

Περίμενε για νέο s.e που αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν αξίζει η αλλαγή,το w900 είναι ανώτερο σχεδόν σε όλα.

Μόνο στις νυχτερινές photo υστερεί,πουθενά αλλού.

Μην το πάρεις,θα το μετανιώσεις,πεταμένα χρήματα.

Περίμενε για νέο s.e που αξίζει.

 

Oi aposeis diis8ante

H epilogi einai diki sou file dvotsis;):p

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Oi aposeis diis8ante

H epilogi einai diki sou file dvotsis;):p

Κοίταξε,το w900 υπερέχει κατά κράτος στην αναπαραγωγή μουσικής,η ένταση τόσο απο το ηχείο όσο και απο τα ακουστικά ειναι πιο ποιοτική και δυνατή,αισθητή διαφορα και μάλιστα μεγάλη.

Εχει μεγαλυτερη οθόνη

Καλύτερη ποιότητα κατασκευης

Πολύ καλύτερο βίντεο

Ισάξια κάμερα την ημέρα.

Στο μόνο που υπερτερει το κ800 ειναι στις φωτογραφίες το βράδυ.

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε,το w900 υπερέχει κατά κράτος στην αναπαραγωγή μουσικής,η ένταση τόσο απο το ηχείο όσο και απο τα ακουστικά ειναι πιο ποιοτική και δυνατή,αισθητή διαφορα και μάλιστα μεγάλη.

Εχει μεγαλυτερη οθόνη

Καλύτερη ποιότητα κατασκευης

Πολύ καλύτερο βίντεο

Ισάξια κάμερα την ημέρα.

Στο μόνο που υπερτερει το κ800 ειναι στις φωτογραφίες το βράδυ.

 

File mou o ka8enas sximatizei tin apopsi tou me ayta pou vlepei xrisimopoiei ktl

Kaneis dn eipe oti to w900 dn einai kalo san tilefwno dioti to eixa kai egw kapote!!!

Akrivws gia auto ton logo egrapsa oti egrapsa prin

 

Have Fun

 

Scottas;)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Ναι σίγουρα,οκ,ο καθένας αλλη αποψη μπορει να έχει.

Δεν εχω κάποιο απο τα τηλέφωνα αυτα,εκτος απο καποιο μικρό χρονικο διάστημα,και τα δυο ειναι παρα πολυ καλά,απλα προτιμώ το w900.:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ειναι δυνατον;;..

1,31 στα 10 γρ

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εχω το W900i και σκεφτομαι να το κρατησω αλλά να παρω και ενα καινουριο. Ποιο SE πιστευετε οτι ειναι το καλυτερο αυτη τη στιγμη;...:worry: Οτι αξιζει τα χρηματα του και δεν εχει τζαμπα το ονομα;...
Ποτέ μην λές ποτέ :!:
Link to comment
Share on other sites

Χαλαρά το W880 για μενα, το έχω περίπου 2 εβδομάδες και είμαι υπέρευχαριστημένος!! Είναι κορυφαίο!!
Link to comment
Share on other sites

εγω αν ειχα τα φραγκα θα χτυπούσα σίγουρα ένα W950 ή Μ600. Αυτο το symbian σε SE με οθόνη αφής με βάζει σε πειρασμό!!!! Η έλειψη κάμερας δεν με ενοχλεί. Αφου έχω την τηλεφωνάρα (βλέπε W900)!!!!!!!

 

@angelvasil92

Συμαντική διαφορά κατ' εμέ είναι πως στο 810 το πορτάκι της κάμερας είναι χωνευτό! Οπότε (λογικά) δεν θα ανοίγει όταν το βάζεις στην τσέπη!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα παρω κινητο και θα ηθελα να ρωτησω αν πιστευετε οτι Κ800 ειναι καλη επιλογη απο όλες τις αποψεις.... και αν περιμενω λιγο, αν θα το βρω κατω απο 250 ευρω

 

ευχαριστω

Band Of Brothers Fan!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

leo mipos pesei giati tha kikloforisei to K810i.., opote i timh tou mpoei na pasei aisthita....

Ναι αμα περιμενεις κανενα μηνα ακομη η τιμη του θα πεσει..αλλα αν εχεις χρονο περιμενε για καινουργιο κινητο και οχι γι'αυτο,γνωμη μου :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι αμα περιμενεις κανενα μηνα ακομη η τιμη του θα πεσει..αλλα αν εχεις χρονο περιμενε για καινουργιο κινητο και οχι γι'αυτο,γνωμη μου :cool:

 

opos? poio kinito?:confused:

Band Of Brothers Fan!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

opos? poio kinito?:confused:

Για μενα το w580i.Μου αρεσει περισσοτερο απο το κ800ι.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Ποιο κινητό της Sony Ericsson να επιλέξω;
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...