Jump to content

Ποιο κινητό της Sony Ericsson να επιλέξω;


MaNoS-7-
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την καλυτερη επιλογη εκανε ;) :up:

 

Το εύχομαι....

 

ΜΑΥΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

 

Μαλλον για προς τα κει κλείνει..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 861
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ehete upopsin sas kapia suskevi tis se pou na kanei videoklisi alla na ehi eksodo akoustikon 3.5 mm?
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

ehete upopsin sas kapia suskevi tis se pou na kanei videoklisi alla na ehi eksodo akoustikon 3.5 mm?

w995 που θα ρθει κ απο wm το xperia

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gia sas, loipon , apofasisa oti thelw na alaksw kinito epidi to palio mou (w580i) taftise. To pio spastiko me to palio mou kinito itan oti espagan ta koumpia. Loipon, stelnw pola sms, akouw arketi mousiki, kai exw k arketoutsikes fotografies. Opote thelw, kali poiotita ixou ( me akoustika ) metria kamera, kai kalo keypad etsi oste na mporw na grafw grigora, dia8eto peripou 200-290 euro, ti mou protinete? Mou arese to w595i ti exete na pite? Euxaristw...

 

 

Twra teleutaia eida kai to w910i to opoio pleon kostizei mono 150 euro:blink:.... loipon?

Link to comment
Share on other sites

Gia sas, loipon , apofasisa oti thelw na alaksw kinito epidi to palio mou (w580i) taftise. To pio spastiko me to palio mou kinito itan oti espagan ta koumpia. Loipon, stelnw pola sms, akouw arketi mousiki, kai exw k arketoutsikes fotografies. Opote thelw, kali poiotita ixou ( me akoustika ) metria kamera, kai kalo keypad etsi oste na mporw na grafw grigora, dia8eto peripou 200-290 euro, ti mou protinete? Mou arese to w595i ti exete na pite? Euxaristw...

 

 

Twra teleutaia eida kai to w910i to opoio pleon kostizei mono 150 euro:blink:.... loipon?

 

Εγω που εχω το w595 εχω να σου πω οτι απο ποιοτητα ηχου ειναι παρα πολυ καλο...Η καμερα του ειναι μετρια αλλα αν την θες για απλες φωτο θα σε βολεψει...Οσο για τα μηνυματα επειδη στελνω γυρω στα 40 με 50 μηνυματα την μερα εχω να σου πω πως με βολευει παρα πολυ! Αρχικα αργουσα μεχρι να το συνηθησω αλλα μετα ολα ok! Τωρα εσυ κοιτα και αλλες συσκευες και η επιλογη δικη σου! Αυτα απο μενα!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Καλησπέρα σε όλο τον κόσμο,

ελπίζω πρώτα από όλα να άνοιξα το topic μου στο σωστό section, είμαι και εγώ ένας από τους πολλούς fan της SE.

θα ήθελα τη βοήθειά σας:

έχω επιδότηση απο τον πάροχό μου[cosmote], και θα ήθελα να με συμβουλέψετε για το "καλύτερο-αξιόπιστο" :D κινητό μέχρι 350€...σε κάτι πιο business, έχω και το X1, αλλά θα το ήθελα για πιο "καθημερινό" [ατυχής έκφραση???:confused:]...

 

Περιμένω τις απόψεις σας...

 

Για να κάνω την αρχή:

σκέφτομαι πολύ σοβαρά το C903, είχα το c905 Και μου έβγαλε την πίστη...:cry:

paniwnioi...ligoi kai kaloi
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλο τον κόσμο,

ελπίζω πρώτα από όλα να άνοιξα το topic μου στο σωστό section, είμαι και εγώ ένας από τους πολλούς fan της SE.

θα ήθελα τη βοήθειά σας:

έχω επιδότηση απο τον πάροχό μου[cosmote], και θα ήθελα να με συμβουλέψετε για το "καλύτερο-αξιόπιστο" :D κινητό μέχρι 350€...σε κάτι πιο business, έχω και το X1, αλλά θα το ήθελα για πιο "καθημερινό" [ατυχής έκφραση???:confused:]...

 

Περιμένω τις απόψεις σας...

 

Για να κάνω την αρχή:

σκέφτομαι πολύ σοβαρά το C903, είχα το c905 Και μου έβγαλε την πίστη...:cry:

W705 και εχει και wifi και θα γλυτωσεις και χρημα (220 euros) και πολυ καλο τηλεφωνο

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως το σωστο σημειο γιαυτο το θεμα ειναι οι διαξιφισμοι.:happy:

Ναι σιγουρα το w705 ειναι μια πολυ καλη λυση ισως και το g705 που ειναι πανω κατω το ιδιο.

Για το c903 νομιζω πως δεν αξιζει τα λεφτα του. Για δευτερο κινητο ειναι καλο αλλα νομιζω ειναι ψηλα ακομη σαν τιμη.

Επισης καλα λογια εχω ακουσει και για το w890.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παίδες τις γνώμες σας παρακαλώ.

 

Σκέφτομαι να πάρω το συγκεκριμένο κινητό στα 165€ http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones/Sony-Ericsson-T700Black-1217-0807.htm

 

Είμαι όμως ανάμεσα σε αυτό, στο C702 και στο C510 χωρίς βέβαια να αποκλείω το W395 (lol? :blink:)

 

Όπως καταλάβατε, εντελώς αναποφάσιστος και μπερδεμένος :p

Ποιο θεωρείτε-πιστεύεται ότι είναι καλύτερο από αυτά; Ή αν έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο SE στα maximum 180€.

 

Να σημειώσω ότι δεν με απασχολεί και πολύ η ποιότητα των φωτογραφιών όπως και επίσης η ποιότητα των mp3. Κυρίως με ενδιαφέρει η αντοχή της μπαταρίας.

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Παίδες τις γνώμες σας παρακαλώ.

 

Σκέφτομαι να πάρω το συγκεκριμένο κινητό στα 165€ http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones/Sony-Ericsson-T700Black-1217-0807.htm

 

Είμαι όμως ανάμεσα σε αυτό, στο C702 και στο C510 χωρίς βέβαια να αποκλείω το W395 (lol? :blink:)

 

Όπως καταλάβατε, εντελώς αναποφάσιστος και μπερδεμένος :p

Ποιο θεωρείτε-πιστεύεται ότι είναι καλύτερο από αυτά; Ή αν έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο SE στα maximum 180€.

 

Να σημειώσω ότι δεν με απασχολεί και πολύ η ποιότητα των φωτογραφιών όπως και επίσης η ποιότητα των mp3. Κυρίως με ενδιαφέρει η αντοχή της μπαταρίας.

Aπο αυτα που αναφερεις καλυτερο ειναι το C510 με διαφορα.στο προτεινω!!

αμα θες κνητο με μπαταρια επελεξε ενα με κακα χαρακτηριστικα.(χωρις καμερα,μικρη οθονη) και θα βλεπεις αναμονες 1 βδομαδας :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Aπο αυτα που αναφερεις καλυτερο ειναι το C510 με διαφορα.στο προτεινω!!

αμα θες κνητο με μπαταρια επελεξε ενα με κακα χαρακτηριστικα.(χωρις καμερα,μικρη οθονη) και θα βλεπεις αναμονες 1 βδομαδας :lol:

 

Ευχαριστώ για την απάντησή σου.

 

Ναι κι εγώ αυτό σκέφτομαι, κανένα nokia π.χ. 3310 :p

 

Αυτό που με ξενίζει στο C510 είναι τα εξής 3 που είδα στο site του plaisio.

1) Δεν έχει Java (ε να μη παίζω κανένα παιχνιδάκι τις κρίσιμες ώρες της τουαλέτας; )

2) Δεν έχει ανοιχτή ακρόαση (ε πως θα κάνω ρεζίλι τον συνομιλητή μου στους υπόλοιπους παρευρισκόμενους; )

3) Δεν έχει Τ9?! wtf?!

 

EDIT: Μόλις του έριξα και μια ματιά από το site της Sony Ericsson. Τα τσακαλάκια στο Πλαίσιο έκαναν πάλι το θαύμα τους :p Αυτά τα ελλείμματα που ανέφερα και με ξένιζαν, τελικά δεν υφίστανται! Εκτός και αν πρόκειται για διαφορετικό μοντέλο :s

Οπότε μάλλον πάει για αγορά.

 

Περιμένω και άλλες γνώμες βέβαια.

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ολα αυτα που αναφερεις ειναι ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ του καταστηματος!! :down:

 

μπορεις κανονιακ να φορτωσεις τοι εφαρμογη java θελεις.

επισης εχει ανοιχτρη ακροαση και μαλιστα με καθαρο ηχο.και Τ9 εχει κανονικα.

τωρα απο Νοκια δεν εχω ιδεα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Θα ήθελα να μου προτείνετε ένα Sony Ericsson με τα εξής χαρακτηριστικά:

- Εύχρηστο

- Με Bluetooth

- Κάμερα με πολύ καλή ανάλυση

- Βιντεοκάμερα

- Ιδανικό για πλοήγηση στο Internet (browser κτλ.)

 

Αν γίνεται πείτε μου συγκεκριμένα μοντέλα διαφόρων τιμών.

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι το Aino είναι μια αρκετά καλή πρόταση.

 

Εκτός βέβαια κι αν αναφέρεσαι σε κάποιο smart phone οπότε αλλάζουν τα πράγματα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά στο site της SE. Εκεί μπορείς να επιλέξεις τα χαρακτηριστικά που επιζητάς από την μελλοντική σου συσκευή και να σου προτείνει ποια τα υποστηρίζει. ;)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι το Aino είναι μια αρκετά καλή πρόταση.

 

Εκτός βέβαια κι αν αναφέρεσαι σε κάποιο smart phone οπότε αλλάζουν τα πράγματα.

 

τι τιμη εχει??

Link to comment
Share on other sites

εγω θα ελεγα τωρα που το xperia επεσε στα 300 ευρω χτυπα το οσο υπαρχουν αποθεματα...ενα χρονο το εχω και ειμαι πολυ ικανοποιημενος σε οτι ζητας. η καμερα την ημερα βγαζει τελειες φωτο. την νυχτα δυσκολευεται...σε ολα τα αλλα κομπλε
:)
Link to comment
Share on other sites

Η χαμηλότερη αυτή τη στιγμή στην αγορά είναι στα 369 Ευρώ

επίσης και στα 335 ευρο ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια γνωμη για W995-Aino, βασικα εχουν καποιες διαφορες, σαν πρωτη επιλογη ειχα το W αλλα ειδα και το Aino και ειπα να αλλαξω λιγο αλλα αξιζει? Ειμαι fan τον walkman(w800,w300,w302,w850) και μολις ειδα το W995 κατι με επιασε, αλλα λεω να αλλαξω(Aino) η να μεινω πιστος
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια γνωμη για W995-Aino, βασικα εχουν καποιες διαφορες, σαν πρωτη επιλογη ειχα το W αλλα ειδα και το Aino και ειπα να αλλαξω λιγο αλλα αξιζει? Ειμαι fan τον walkman(w800,w300,w302,w850) και μολις ειδα το W995 κατι με επιασε, αλλα λεω να αλλαξω(Aino) η να μεινω πιστος

για μενα aino γιατι η τιμη του εχει πεσει αρκετα και για την οθονη του! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Ποιο κινητό της Sony Ericsson να επιλέξω;
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...