Jump to content

Ποιο κινητό της Sony Ericsson να επιλέξω;


MaNoS-7-
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 861
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από αυτά τα τρία, προσωπικά θεωρώ το W580 καλύτερο. SAR 0.74

 

Σε σχέση με κινήτά γενικότερα μέχρι αυτά τα χρήματα?

Πχ. ισως το 6300 (nokia όμως..)

Link to comment
Share on other sites

w580 για το καταπληκτικο design του και τις πολλές δυνατότητες που ενσωματώνει.Πιστεύω όμως οτι το w810 θα αποδειχθεί πολύ πιο αξιόπιστο,συμπαγές και με μεγαλύτερη διάρκεια ζωής!
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα στα αντίστοιχα topics για προγραμματάκια.Πάντως εγώ που είχα το Κ750 έπαιρνε τα ίδια προγράμματα&θέματα με το w810i που σε ενδιαφέρει!
Link to comment
Share on other sites

θέλω κινητό από 300-400 ευρώ!!!ποιο με προτείνετε????να έχει bluetooth,πάνω από 3 Mp κάμερα+καλό βίντεο,όχι απαραίτητα ράδιο+καλή αυτονομία!!!
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, το sony ericsson K810i -αν δεν αντέχεις οικονομικά να πάρεις το Κ850i...Απο τα καλύτερα κινητα τηλεφωνάκια...και με εξαιρετική κάμερα....

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, εχω ενα κ750 κ παρολο την κακομεταχειρηση (νερα, λασπες)που εχει υποστει απο μενα δουλευει ακομη μετα απο δυο χρονια!!(πρωτογνορο για δικο μου κινιτο).Θελω να το αλλαξω με ενα ιδιων δυνατοτητων κ χαρακτηριστικων κ μεχρι 250 Ευρω.Σημαντικο ειναι ο φακος, να ειναι candy bar κ 2g.Λογω δουλειας δεν εχω αρκετο χρονο οποτε θα ηθελα την γνωμη των ειδικων.Σας ευχαριστω εκ των προτερων

 

Νικος

Link to comment
Share on other sites

:) δες τα..

 

K550i (179 ευρώ)

W610i (215 ευρώ)

K770i (275 ευρώ)

Link to comment
Share on other sites

Κι αν προλάβεις το w810i, το είδα πρόσφατα στα 150€ :w00t:
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ποιο να πάρω???Θέλω Sony-Ericsson,και να είναι Walkman.Τείνω προς το W610i.Θέλω να είναι έως 250€.Ποιο να πάρω???
Link to comment
Share on other sites

exo kai apo ta 2.i aderfi m to 580 ki ego t 810...den to diakindinevo ksana me ta pliktra...
Link to comment
Share on other sites

Λίγο παλιό δεν είναι το Κ800;

 

Παλιο αλλα διαχρονικο!!!! Είναι ενα εξαιρετικο κινητο για τα 255 ευρω που κανει.... Βεβαια αν θες πιο καινουριο παρε το Κ810:p αλλα το μονο που θα πληρωσεις θα ειναι η εμφανιση μιας και Κ800 με Κ810 ειναι ακριβως τα ιδια

Link to comment
Share on other sites

Εμένα προσωπικά ποτέ δεν μου άρεσε το συγκεκριμένο κινητό. Γι'αυτό το λόγο δεν το προτείνω κιόλας!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κι αν προλάβεις το w810i, το είδα πρόσφατα στα 150€ :w00t:

 

και αν δεν προλαβει την προσφορα :rolleyes: μπορει να το παρει απο εδώ στα 172 ευρο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Ποιο κινητό της Sony Ericsson να επιλέξω;
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...