Jump to content

Ποιο κινητό της Sony Ericsson να επιλέξω;


MaNoS-7-
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 861
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πως βρισκει το SAR των κινητων? υπαρχει κανα σιτε?

 

Apo to site tis sonyericsson i apo to :google:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλώς όρισες. :)

 

Καλύτερα το θέμα σου να το βάλεις στους διαξιφισμούς εκεί θα πάρεις περισσότερες απαντήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες. :)

 

Καλύτερα το θέμα σου να το βάλεις στους διαξιφισμούς εκεί θα πάρεις περισσότερες απαντήσεις.

 

Τι ενοείς διαξιφισμούς?

Πωσ θα το βαλω στους διαξιφισμούς?:(

RoLLin CO.
Link to comment
Share on other sites

geia sas. eimai neos xristis kai tha ithela na me boithisete. thelw na mou peite pragmatika poio apo ta parapano kinita sas aresei kai giati.

 

eyxaristo

elpizw na boithisete!:ninja:

Ενα θα σου πω...απο τα 3 κινητα που συγκρινεις τα 2 εχουν αποσυρθει απο την αγορα.τωρα το κ550ι ειναι ωραιο τηλεφωνο(χωρις i-mode) αλλα σε αυτα τα χρηματα μπορεις να επιλεξεις κατι πολυ πιο καλυτερο..οπως το w810i :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ενα θα σου πω...απο τα 3 κινητα που συγκρινεις τα 2 εχουν αποσυρθει απο την αγορα.τωρα το κ550ι ειναι ωραιο τηλεφωνο(χωρις i-mode) αλλα σε αυτα τα χρηματα μπορεις να επιλεξεις κατι πολυ πιο καλυτερο..οπως το w810i :)

 

Egw ta brika se ena katastima vodafone kai ta tria:mad:

RoLLin CO.
Link to comment
Share on other sites

Egw ta brika se ena katastima vodafone kai ta tria:mad:

Εισαι τυχερος.προκειτε για stock.ακομη και το επισημο site της vodafone μια συσκευη εχει v630i και αυτη ειναι μεταχειρησμενη.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά του forum.

Λέω από τον άλλο μήνα να αναβαθμιστώ και να αγοράσω κανένα καινούργιο κινητό. Τα κινητά που μου αρέσουν είναι το K850i και το W960i. Εσείς ποιο από τα 2 κινητά θα πέρνατε....; Το πρόβλημά μου είναι πως θέλω όσο γίνετε καλή κάμερα (δλδ το K850i) αλλά από την άλλη μου αρέσει πολύ η γραφίδα και η ιδέα τον 8gb (δλδ το W960i) !!

Τώρα το κινητό που έχω είναι ένα Ν73 και είμαι πολύ ευχαριστημένος απλά λέω να το πουλήσω και να πάρω κάτι άλλο.

 

Ευχαριστώ πολύ.

 

Υ.Γ. Μην μου προτείνεται κανένα άλλο κινητό εκτός από αυτά τα 2 που λέω π.χ. Ν95 ή Ν93i μιας και τα είχα και τα πούλησα.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μάλλον προς αυτό "γέρνω" περισσότερο....

Πήρα τηλ. σήμερα σε ένα μαγαζί και μου είπαν ότι ίσως να το έχουν κι από αυτή την παρασκευή!

Link to comment
Share on other sites

:)tha protimousa to w960i ine katapliktiko kinito kai to pio kalo ine oti aggizis tin othini kai me ta daxtila ektos apo tin grafida!! pados auto tha dialega an imouna anamesa se auta ta dio tora an se endiaferi mono i camera kalitera k850i alios enoite to w960
Link to comment
Share on other sites

Είχα πάρει όλα τα Ρχχχ (από το Ρ800 μέχρι και το Ρ910i) και μου άρεσαν πάρα πολύ. Τα επόμενα Ρχχχ δεν ήταν τόσο καλά.... Για μένα ήταν χειρότερα... Μπορώ να βάλω χάρτες για

δρόμους και στα 2 ή σε κανένα;;

Link to comment
Share on other sites

Έχετε κάποια πληροφορία για το πότε θα κυκλοφορήσουν στην αγορά? και επίσης σχετικά με την οθόνη αφής είναι εύχρηστη? έχω δει σε samsung U600 που δεν τολμούσες να αγγίξεις εκείνα τα σημεία και άλλαζε.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μαγκες!!

Λοιπόν ΘΕΛΩ να αγοράσω κινητό αυτή την βδομάδα, στο μυαλό μου έχω το κ850i αλλά εγώ είμαι φανατικός της σειράς walkman και θα έπαιρνα το w960i αλλά υστερεί σε κάμερα της τάξεως τον 5mgpixels που το χρειάζομαι και αυτό το χαρακτηριστικό ... !!συμβουλές, προτάσεις σχολεία ιδέες πληροφορίες όλα αυτά δεκτά !!

Link to comment
Share on other sites

θέλω ένα κινητο, που να έχει:κάμερα,βίντεο πολύ καλο!!2)bluetooth,καλή αυτονομία,καλή διαγώνιο >2,1,>262000χρ.κ καλό πακέτο αγοράς!!!! (ράδιο όχι απαραίτητα,όχι οτι με χαλάει),ΟΧΙ SMARTFON.
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω τωρα το n70 ..ee den eixa minei euxaristimenos oso eixa minei me to w800i ..

 

Πάρε το p1 να βρεις την υγεια σου!

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

θέλω ένα κινητο, που να έχει:κάμερα,βίντεο πολύ καλο!!2)bluetooth,καλή αυτονομία,καλή διαγώνιο >2,1,>262000χρ.κ καλό πακέτο αγοράς!!!! (ράδιο όχι απαραίτητα,όχι οτι με χαλάει),ΟΧΙ SMARTFON.

Το βασικοτερο δεν ειπες!!! ποσα χρηματα διαθετεις??? :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το βασικοτερο δεν ειπες!!! ποσα χρηματα διαθετεις??? :blink:

 

Πράγματι αν θες κάτι κοντά στα 300ευρώ πάντως κ800!!;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μαγκες!!

Λοιπόν ΘΕΛΩ να αγοράσω κινητό αυτή την βδομάδα, στο μυαλό μου έχω το κ850i αλλά εγώ είμαι φανατικός της σειράς walkman και θα έπαιρνα το w960i αλλά υστερεί σε κάμερα της τάξεως τον 5mgpixels που το χρειάζομαι και αυτό το χαρακτηριστικό ... !!συμβουλές, προτάσεις σχολεία ιδέες πληροφορίες όλα αυτά δεκτά !!

Παρα ενα walkman κινητο..π.χ. w810i και δωσε και 200 ευρο και παρε μια ψηφιακη μηχανη..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Ποιο κινητό της Sony Ericsson να επιλέξω;
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...