Jump to content

Δωρεάν SMS μέσω Internet


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το logolove.gr ananeothike se version3 :) kai fisika ta dorean sms einai kai pali sto proskinio :D

 

Kali diaskedasi!!!

 

Ναι , είναι ,αλλά χωρίς καμία καλή λύση μέχρι τώρα...:(

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει μία καινούρια σελίδα με τσάμπα sms.

http://sfeuh.free.fr/sms.php

Δεν ξέρω για πόσο θα λειτουργεί ακόμα. Πάντος δουλεύει κανονικά αρκεί στο νούμερο να βάλετε κανονικά το +3069******** και να γράφετε με λατινικούς χαρακτήρες. Δεν ξέρω περισσότερα. Τώρα την έμαθα και εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

efxaristw gia to site!!
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μία καινούρια σελίδα με τσάμπα sms.

http://sfeuh.free.fr/sms.php

Δεν ξέρω για πόσο θα λειτουργεί ακόμα. Πάντος δουλεύει κανονικά αρκεί στο νούμερο να βάλετε κανονικά το +3069******** και να γράφετε με λατινικούς χαρακτήρες. Δεν ξέρω περισσότερα. Τώρα την έμαθα και εγώ.

 

 

Distixos doulepse gia ligo...

Link to comment
Share on other sites

οτι είναι τζάμπα δεν κρατάει για πολύ...
Link to comment
Share on other sites

loipon paidia epeidi ki o theos plirwse gia mas kanei anthrwpous yparxei mia symferousa lysi gia olous to mono xreiazetai kapoios einai na exei modem.... kapoios eixe pei edw gia to http://www.viva.gr. Afti einai i lysi se periptwsi megalis anangis gia sms otan den yparxei karta sto kinito. Sygoura to sms tha to xrewthite ston logariasmo tou OTE ton opoio omws ton plirwnete etsi ki alliws kapoia stigmi...to sms omws tha stalei kai i doulia sas tha ginei. makari na vrethei kati pou na einai dwrean. ws tote ypomoni.
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν υπαρχει προγραμμα κινητού τηλεφώνου με το οποιο μπορείς να διαβαζεις sms που στέλνει άλλο κινητό. Εγω εχω ακουσει οτι υπάρχει...
Geo7
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παντως δωρεαν γραπτα στελων και απο το voibuster που εχω εγγραφει και κανω τηλεφωνικες κλησεις μεσω Ιντερνετ. Το εχει δοκιμασει και κανενας αλλος φιλος? Σε μενα ερχεται με το nickname μου μηνυμα..
Link to comment
Share on other sites

Δε βλέπω πουθενά free.

At this moment you can only send a text message to country codes starting with +1, +3 and +4. Sending a text-message costs 5Ct. and will be settled via your VoipBuster account.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μα καριβως αυτο σημαινει οτι επειδη στην Ελλαδα χρησιμοποιετια το +3 0 αλλα σε μενα τουλαχιστον δεν ειδα χρεωση στο λογαριασμο μου οταν το εστειλα στο κινητο μου. Θα το ξανακοιταξω παντως..
Link to comment
Share on other sites

Μα καριβως αυτο σημαινει οτι επειδη στην Ελλαδα χρησιμοποιετια το +3 0 αλλα σε μενα τουλαχιστον δεν ειδα χρεωση στο λογαριασμο μου οταν το εστειλα στο κινητο μου. Θα το ξανακοιταξω παντως..

Μόλις τώρα έστειλα:

2006-09-28 11:38:17 SMS to +306946xxxxxx 00:00:00 € 0.0500

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...