Jump to content

Ποιος πιστεύετε ότι είναι ο καλύτερος πάροχος αυτή την στιγμή;


 Κοινοποίηση

Ποιος πιστεύετε ότι είναι ο καλύτερος πάροχος αυτή την στιγμή;  

539 members have voted

  1. 1. Ποιος πιστεύετε ότι είναι ο καλύτερος πάροχος αυτή την στιγμή;

    • Otenet (ondsl,conn-x)
      263
    • Forthnet
      111
    • On Telecoms
      18
    • Hellas on Line
      47
    • Tellas
      42
    • Netone
      20
    • Vivodi
      10
    • Altec
      7
    • Άλλος
      21


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 114
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είναι αναλόγως την περιοχή. Για παράδειγμα ενώ οι περισσότεροι παραπονιούνται για την forthnet εγώ έχω τις καλύτερες των εντυπώσεων. Αντίθετα με την Otenet έτσι κι έτσι...
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονίκη. Επίσης στα +- είναι και η εξυπηρέτηση που παρέχει η εκάστοτε εταιρεία. ΟΤΕ τους βρίσκεις σχεδόνα αμέσως σε αντίθεση με την forthnet που πρέπει να κάνεις τάμα για να βρεις κάποιον.
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια είναι όλοι όταν κανείς δεν τους ελέγχει.Απλά ο ΟΤΕ είναι καθεστώς και σαν καθεστώς υπάρχει παντού και πάντα αρνητικά και θετικά.
Link to comment
Share on other sites

H forthnet τελευταία δεν πήγαινε και πολύ καλά.

Επίσης Οτενετ δεν ψηφίζω γιατί είναι πανάκριβη!

Ψηφίζω HOL και hibox αν και δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα!:O

Link to comment
Share on other sites

H forthnet τελευταία δεν πήγαινε και πολύ καλά.

Επίσης Οτενετ δεν ψηφίζω γιατί είναι πανάκριβη!

Ψηφίζω HOL και hibox αν και δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα!:O

Η ερώτηση είναι ποιος είναι ο καλύτερος. Όχι ποιος έχει την καλύτερη απόδοση προς τιμή.

η HOL πάντως σίγουρα δεν είναι η καλύτερη. :p

Link to comment
Share on other sites

Οτενετ , γιατι ειναι η μονη πυ εχει σωστη υποστηριξη

Εχω δοκιμασει αρκετες , και ολες οι υπολοιπες στηριζονται σε ερασιτεχνικες μεθοδους

 

φιλικα

Link to comment
Share on other sites

Η ερώτηση είναι ποιος είναι ο καλύτερος. Όχι ποιος έχει την καλύτερη απόδοση προς τιμή.

η HOL πάντως σίγουρα δεν είναι η καλύτερη. :p

 

:lol:

Όντως εγώ αυτό είχα στο μυαλό μου όταν απαντούσα.

Αν δεν παίζει ο παράγοντας τιμή δεν μπορώ να απαντήσω γιατί πχ η ΟΤΕΝΕΤ δεν προσφέρει 24 mbps αλλά έχει καλή εξυπηρέτηση ενώ πχ για τη φορθνετ ισχύει το ανάποδο.

Κάθε εταιρεία έχει τα καλά της και τα κακά της!:)

Link to comment
Share on other sites

Αμα σου βαλουν την συνδεση μια χαρα ειναι ολες ελαχιστα τα προβληματα, το θεμα ειναι ποτε θα αξιωθει καποιος να το κανει.....το μπαχαλο ειναι στην αναμονη της συνδεσης που υπαρχουν ατομα που περιμενουν 2 και 3 μηνες μεχρι να τον συνδεσουν!!!

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

psifisa forthnet an kai perimena 2 mhnes gia to 2play.. synde8hke h familia egw eimai e3wteriko gia ligo kai den exw parei geush.. pantws gia thn e3yphrethsh enw akouw ta xeirotera h aderfh mou pou xreiastike na epikoinwnisei eperne sto 13830 h kati tetoio kai thn e3yphretoysan amesws sxedon

epishs 8etiko psifo edwsa giati opou nanai 8a exoume kliseis se 24 xwres:)))

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Φανατικός τις forthnet επί 6 χρόνια φέτος όμως έπαιξαν με τα όρια μου απαράδεκτη τηλεφωνική εξυπηρέτηση αναμονή που άγγιζε και τα 40 λεπτά.... και φυσικά τους τελευταίους 7 μήνες απαράδεκτες ταχύτητες (πόλη Ξάνθη) και μονίμως η ίδια δικαιολογία "Φταίει ο ΟΤΕ" και να μην ξεχνάμε την κοροϊδία με το ιδιόκτητο δίκτυο που για την Ξάνθη η ημερομηνία έχει αλλάξει 5 φορές από το καλοκαίρι με τελευταία τις 14 Φεβρουαρίου και σήμερα βλέπω στο site αναφέρει 28/2 δηλαδή και άλλη αναβολή!!! εδώ και 1 μήνα περίπου είμαι στην WIND (Tellas) και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος και ταχύτητες αλλά και εξυπηρέτηση. Ψηφίζω Tellas!
fake! :X
Link to comment
Share on other sites

Τα αποτελέσματα της δημοσκόπησης πάντως είναι εντυπωσιακά. Οι δύο εταιρείες που συγκεντρώνουν τα χειρότερα σχόλια βρίσκονται στις 2 πρώτες θέσεις!!!

Και μάλιστα με διαφορα.

Εκτίμηση: Ο ΟΤΕ, ως η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών και η Forthnet που αποτελεί την πρωτοπόρο του internet έχουν χαραχτεί στη συνείδηση των καταναλωτών!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω ψηφισα ΟΤΕ μονο και μονο επειδη λογω παλαιοτητας ειναι κρατος στο χωρο.Εχω χρονια φορθνετ και τωρα ειμαι στο ιδιοκτητο και δοξα το θεο δεν εχω αντιμετωπισει κανενα προβλημα μεχρι τωρα!ειμαι απολυτα ευχαριστημενος!σιγα σιγα ολα θα φτιαξουν και στη χωρα μας. απλα οπως παντα καποιος πρεπει να πληρωσει για να γινουν καποια πραγματα!ο τελικος καταναλωτης δηλαδη!
Η γνώση είναι για όλους
Link to comment
Share on other sites

Kαι εγω ψηφισα ΟΤΕ αφου δεν αντιπετωπισα προβλημα συνδεσης συν οτι εχει πολυ καλη εξυπηρετηση.Το μονο κακο ειναι οι τιμες σε σχεση με αλλους παροχους αλλ εμενα δεν με πειραζει εχω το φοιτητικο και ειναι μειωμενο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εντυπωσιαζομαι!

 

Με τοσο φανατισμο εναντια στον ΟΤΕ περιμενα διαφορετικα αποτελεσματα...

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

εντυπωσιαζομαι!

 

Με τοσο φανατισμο εναντια στον ΟΤΕ περιμενα διαφορετικα αποτελεσματα...

 

ειναι σαν τον δικομματισμο...

ολοι τους βριζουν αλλα αυτους επιλεγουν..

ολα ειναι φυσιολογικα στην Ελλαδα.

 

..απο την ζωη βγαλμενα ειναι ολα..

Link to comment
Share on other sites

ψηφιζω ΟΤΕΝΕΤ

 

Δεν ειχα ποτε προβλημα βεβαια ουτε απο βιβοντι ουτε απο τελλας αλλα τωρα με οτενετ στα 24...ειμαι μια χαρα...γιατι αν περιμενα απο την τελλας....αστα να πανε....

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
H Net One.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Θα ψήφιζα ΟΤΕ εαν, για την 24 σύνδεση μου, οι χρεώσεις του ήταν ανάλογες της Forthnet που έχω.
Ας αφήσουμε τους εγωισμούς και ας κοιτάξουμε λίγο τον εαυτό μας.
Link to comment
Share on other sites

αυτό με ενδιαφέρει κι εμένα...είμαι ανάμεσα σε αυτά τα 2, ΟΤΕ και Φορθνετ...Φόρθνετ 2play έχω στο πατρικό μου και εκτός ελαχίστων στιγμών - μέσα σε 3 μήνες ίσως κόπηκε 3 φορές η γραμμή ενώ μιλούσαμε - είμαι αρκετά ευχαριστημένη, επειδή όμως ο ΟΤΕ είναι ΟΤΕ θα ήθελα να ξέρω τι συμβαίνει κι εκεί για τηλ και ιντερνετ μαζί, τιμές κτλ συγκριτικά με Φόρθνετ πάντα...
'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στην Vivodi στο προγραμμα cabletv και ειναι ολα τελεια.Αλλα εαν δεν αλλαξει τιμες οταν τελειωσει το 12 μηνο θα δω καποιο αλλο.

Η Vivodi όμως κάνει κάτι αιώνες να σε ενεργοποιήσει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...