Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο πρώτος που θα το βάλει, please ας ενημερώσει αν διορθώθηκε το πρόβλημα με τη λάθος ώρα της αποστολής των αναφορών λήψης των μηνυμάτων.

Ο μόνος λόγος που θα με κάνει να κάνω αναβάθμιση, μιας και δεν μπορώ να κάνω "υποβάθμιση".

 

 

αυτη η αναβαθμιση ειναι για το music edition και οχι για το απλο....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

an tin valei kapios as mas pei ti diorthonei.:)

 

διορθωνει τα bugs της καμερας...δεν εχει αναφερθει μεχρι τωρα κατι αλλο...

Link to comment
Share on other sites

Padia geia sas...thelw na rwtisw kati..i gnwmi sas gia to N73 Music Edition poia einai?Psaxnw kinito kai einai to mono pou me ikanopoiei mexri stigmis...Thnks perimeno apantiseis...:cool::wink::help:

 

pragmatika para poly kalo thlefono se poly kali timi pia.

 

ixos teleios, para poly kali entasi, pedakathari othoni kai megali. poly kali kataskeui, symbian pou opos katalaveneis den prokeite na to varetheis, camera ''eksairetiki'' kai an mou eleges na valo vatmo, prosopika tha evaza 10/10. dyskolo na valeis tetoio vatmo alla to aksizei kai me to parapano.:) prosferei kai 2gb sto paketo. den tha to metanioseis me tipota:D

Link to comment
Share on other sites

Ο πρώτος που θα το βάλει, please ας ενημερώσει αν διορθώθηκε το πρόβλημα με τη λάθος ώρα της αποστολής των αναφορών λήψης των μηνυμάτων.

Ο μόνος λόγος που θα με κάνει να κάνω αναβάθμιση, μιας και δεν μπορώ να κάνω "υποβάθμιση".

 

μηνυμα δεν εχω λαβει ακομα και δεν εχω στειλει επισης για να δω αυτο που λες ,αλλα η καμερα εχει διορθωθει απολυτα κι εχει και το νοκια maps απο μονο του πλεον εγκατεστημενο

Link to comment
Share on other sites

παιδια θα ηθελα να μου πειτε πως γινεται να εγκαταστησω χαρτες στο ν73 music edition χωρις να κανω αναβαθμιση.
Link to comment
Share on other sites

παιδια θα ηθελα να μου πειτε πως γινεται να εγκαταστησω χαρτες στο ν73 music edition χωρις να κανω αναβαθμιση.

 

Απο εδω :)

http://smart2go.com/en/download

Υπαρχει αναλογο θεμα :!:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μιας και αναμένεται καινούργια έκδοση firmware

θέλω να ρωτήσω τι γίνεται με τις "χιλιάδες" εφαρμογές που έχω εγκατεστημένες

χρειάζεται να επανεγκατασταθούν;

υπάρχει τρόπος να το αποφύγω;

μόλις έβαλα το garmin και όλα πάνε ρολόι

τι γίνεται όμως αν κάνω αναβάθμιση;

Link to comment
Share on other sites

Μιας και αναμένεται καινούργια έκδοση firmware

θέλω να ρωτήσω τι γίνεται με τις "χιλιάδες" εφαρμογές που έχω εγκατεστημένες

χρειάζεται να επανεγκατασταθούν;

υπάρχει τρόπος να το αποφύγω;

μόλις έβαλα το garmin και όλα πάνε ρολόι

τι γίνεται όμως αν κάνω αναβάθμιση;

Χάνονται όλα. Το κινητό είναι όπως την πρώτη φορά που το βγαλες από το κουτί.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος οδηγός για τη διαδικασία αναβάθμισης Ν73 ΜΕ;

 

To τηλέφωνο είναι vodafone live, χρειάζεται από τι είδα ξεχωριστή αναβάθμιση και οχι τις κανονικές, σωστά;

 

Εχει την v 3.0638.0.0.30

30-10-2006

RM-133

 

Υπάρχει καινούρια;

Link to comment
Share on other sites

βρες στο google το product code του ελληνικου Ν73 ΜΕ και αλαξέτω με το NEMESIS μετα κάνε αναβάθμιση και νομίζω πως θα έχει γινει Ν73 ΜΕ!!αλλά αν είναι περίμενε να σου πει και κάποιος άλλος γιατι δεν έχω ασχολειθει καθόλου!!

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος οδηγός για τη διαδικασία αναβάθμισης Ν73 ΜΕ;

 

To τηλέφωνο είναι vodafone live, χρειάζεται από τι είδα ξεχωριστή αναβάθμιση και οχι τις κανονικές, σωστά;

 

Εχει την v 3.0638.0.0.30

30-10-2006

RM-133

 

Υπάρχει καινούρια;

δες στο πρωτο ποστ, υπαρχουν ολα μαζεμενα :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=189729

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση:

Ψάχνω σε διάφορα sites ενα File Manager για το n73.Κάποιοι που βρήκα δεν ήταν συμβατοί με τη συσκευή και αυτό που είχα στο n72 επίσης δεν είναι συμβατός για ευνόητους λόγους..Υπάρχει κάποιο FileMan που να "κουμπώνει" στο n73????

Thanx

Link to comment
Share on other sites

Μιας και αναμένεται καινούργια έκδοση firmware

θέλω να ρωτήσω τι γίνεται με τις "χιλιάδες" εφαρμογές που έχω εγκατεστημένες

χρειάζεται να επανεγκατασταθούν;

υπάρχει τρόπος να το αποφύγω;

μόλις έβαλα το garmin και όλα πάνε ρολόι

τι γίνεται όμως αν κάνω αναβάθμιση;

 

Τουλάχιστον για το Garmin - πιστεύω πως - δεν πρέπει να ανησυχείς. Κράτα backup τον φάκελο Garmin από το κινητό (στο PC) και μετά την αναβάθμιση ξαναβάλτον στην κάρτα και τρέξε το sis του φακέλου για να εγκατασταθεί το πρόγραμμα. Λογικά θα πρέπει να δουλέψει κανονικότατα αφου οι χάρτες θα είναι έτοιμοι με τα κλειδιά τους.

 

Ερώτηση:

Ψάχνω σε διάφορα sites ενα File Manager για το n73.Κάποιοι που βρήκα δεν ήταν συμβατοί με τη συσκευή και αυτό που είχα στο n72 επίσης δεν είναι συμβατός για ευνόητους λόγους..Υπάρχει κάποιο FileMan που να "κουμπώνει" στο n73????

Thanx

 

O Y-Browser, και είναι free.

 

μηνυμα δεν εχω λαβει ακομα και δεν εχω στειλει επισης για να δω αυτο που λες ,αλλα η καμερα εχει διορθωθει απολυτα κι εχει και το νοκια maps απο μονο του πλεον εγκατεστημενο

 

Αν λάβεις κανένα όσο το είχες κλειστό, για κοίτα λίγο την ώρα αποστολής please και ρίξε ένα post να δούμε μπας και διορθώθηκε. Ή όποιος άλλος το παρατηρήσει.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ξέρω αν έγινα σαφής παραπάνω , μόλις πήρα το ν 73 Music Edition Vodafone Live και θέλω απλώς να το αναβαθμίσω στην καινούρια filmware.

 

Διάβασα εδώ οτι δεν κάνει η κανονική αναβάθμιση του ω73 ΜΕ αλλά χρειάζεται ειδική της vodafone live.

 

Οχι οτι εχω πρόβλημα να φυγει το vodafone live αλλά φοβάμαι μη χασω την εγγύηση.

 

Τι συμβαίνει με την εγγύηση δεν έχω καταλάβει ακόμα, ποτε ισχυει ή οχι.

 

Αν το συνδεσω με το nokia updater αυτό θα βρεί αυτόματα την αναβάθμιση για το κανονικό ν 73 ΜΕ και οχι για το vodafone live που είναι το δικό μου.

 

Διάβασα όλες τις σελίδες του μέρους ΙΙ αλλά δεν βρήκα άκρη.

 

Σας ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ξέρω αν έγινα σαφής παραπάνω , μόλις πήρα το ν 73 Music Edition Vodafone Live και θέλω απλώς να το αναβαθμίσω στην καινούρια filmware.

 

Διάβασα εδώ οτι δεν κάνει η κανονική αναβάθμιση του ω73 ΜΕ αλλά χρειάζεται ειδική της vodafone live.

 

Οχι οτι εχω πρόβλημα να φυγει το vodafone live αλλά φοβάμαι μη χασω την εγγύηση.

 

Τι συμβαίνει με την εγγύηση δεν έχω καταλάβει ακόμα, ποτε ισχυει ή οχι.

 

Αν το συνδεσω με το nokia updater αυτό θα βρεί αυτόματα την αναβάθμιση για το κανονικό ν 73 ΜΕ και οχι για το vodafone live που είναι το δικό μου.

 

Διάβασα όλες τις σελίδες του μέρους ΙΙ αλλά δεν βρήκα άκρη.

 

Σας ευχαριστώ πολύ.

Θα την χάσεις την εγγύηση, δυστυχώς!

Αν το συνδέσεις με το NSU, θα σου βγάλει την αναβάθμιση που θα υπάρχει –αν υπάρχει- για την VL έκδοση του λογισμικού.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Θα χάσω την εγγύηση της Vodafone, η εγγύηση της alpha copy θα ισχύει;

 

Έχει κανένας καμιά εμπειρία από τη επόμενη έκδοση (αν υπάρχει) του Ν 73 ΜΕ Vodafone Live?

 

Λετε να το επιχειρήσω;

Link to comment
Share on other sites

διορθωνει τα bugs της καμερας...δεν εχει αναφερθει μεχρι τωρα κατι αλλο...

Σε ποια bugs αναφέρεσαι? Δεν έχω προσέξει κάτι.

Επίσης ξέρει κανείς τι κάνει ο περιβόητος αισθητήρας φωτός που βρίσκεται στο εμπρός μέρος? Δεν έχω δει τίποτα που να δηλώνει την παρουσία του.

Link to comment
Share on other sites

Σε ποια bugs αναφέρεσαι? Δεν έχω προσέξει κάτι.

Επίσης ξέρει κανείς τι κάνει ο περιβόητος αισθητήρας φωτός που βρίσκεται στο εμπρός μέρος? Δεν έχω δει τίποτα που να δηλώνει την παρουσία του.

αυξομοιωνει τη φωτεινοτητα της οθονης και αναβοσβηνει το φωτισμο των πληκτρων αναλογα με την ενταση του φωτισμου του περιβαλλοντος.

Link to comment
Share on other sites

αυξομοιωνει τη φωτεινοτητα της οθονης και αναβοσβηνει το φωτισμο των πληκτρων αναλογα με την ενταση του φωτισμου του περιβαλλοντος.

 

Για πιον αισθητηρα φωτος λετε ρε παιδια?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Για πιον αισθητηρα φωτος λετε ρε παιδια?

 

Βρίσκεται ανάμεσα στο ακουστικό και την εμπρόσθια κάμερα. Όταν αφήσεις το κινητό σε αδράνεια για κάποιο χρονικό διάστημα, αρχίζει να αναβοσβήνει ένα μπλε φωτάκι ακριβώς στον αισθητήρα.

Link to comment
Share on other sites

Βρίσκεται ανάμεσα στο ακουστικό και την εμπρόσθια κάμερα. Όταν αφήσεις το κινητό σε αδράνεια για κάποιο χρονικό διάστημα, αρχίζει να αναβοσβήνει ένα μπλε φωτάκι ακριβώς στον αισθητήρα.

 

A!Ναι καταλαβα για πιο λες :)

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: Έχω το n73, αλλά ο κωδικός κλειδώματος είναι αλλαγμένος (όχι 12345) και δεν τον βρίσκω. Μπορώ μόνος μου να του κάνω "format" ή αναβάθμιση για να πάει ξανά στο default, ή πρέπει να το πάω στη Nokia???Αν μπορώ, πως?Είναι εφικτό, όπως π.χ να το μετατρέψω σε music edition?

Thanx a lot!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...