Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

να ρωτήσω αν υπάρχει εφαρμογή που κρατάει το fash του κινιτού ανοιχτό ώστε να γίνεται φακός?

με λευκό χρώμα όμως γιατί μια εφαρμογή παλιότερη το έκανε κόκκινο...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kαι κατι αλλο επειδη τοσο καιρο βρισκω τις καταλληλες ρυθμισεις για την μετατροπη ενος βιντεο και ολο τις ξεχναω , εσεις εχετε βρει καποιες στανταρντ για καλη αναπαραγωγη βιντεο?

Η ανάλυση να είναι 320x240 τα frames/second 25 και το bitrate το βάζω συνήθως στα 480.

 

 

να ρωτήσω αν υπάρχει εφαρμογή που κρατάει το fash του κινιτού ανοιχτό ώστε να γίνεται φακός?

με λευκό χρώμα όμως γιατί μια εφαρμογή παλιότερη το έκανε κόκκινο...

Όχι δυστυχώς δεν υπάρχει.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει, αλλά πρακτικά δεν το χρειάζεσαι διότι δεν υπάρχει ιός για S60 3rd Edition.

Τσάμπα θα επιβαρύνεις το κινητό σου.

Αν παρόλα αυτά επιμένεις, δες το f-secure antivirus.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Ξέρει κάποιος που μπορώ να βρώ το πρόγραμμα profile scheduler.

Το κατέβασα από το symbian-freak.com και μου γράφει πρόβλημα πιστοποιητικού

Link to comment
Share on other sites

To προγραμμα που κατεβασες ειναι μια χαρα! Διαβασε το παρακατω για να βρεις που ειναι το προβλημα:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253298#post2253298

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Μηπως καποιος φιλος γνωριζει αν υπαρχει καποιο προγραμμα τυπου

Spb GPRS Monitor, να μετραει κ να υπολογιζει δηλαδη τα kb του gprs ?

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς και μέσω του Μητρώου.

Θα πας στο εικονίδιο Πακέτα δεδομένων.

Αλλιώς και πάλι από το Μητρώο πας στη δεξιά καρτέλα και βρίσκεις μεμονωμένες τις συνδέσεις όπου μπορείς να δεις τον όγκο κάθε μίας.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς και μέσω του Μητρώου.

Θα πας στο εικονίδιο Πακέτα δεδομένων.

Αλλιώς και πάλι από το Μητρώο πας στη δεξιά καρτέλα και βρίσκεις μεμονωμένες τις συνδέσεις όπου μπορείς να δεις τον όγκο κάθε μίας.

 

Ναι το γνωρίζω, απλά έλεγα μήπως υπάρχει καθεαυτού εφαρμογή, any way ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!

Link to comment
Share on other sites

Yπάρχει πρόβλημα με το Mobilex.

Το scroll είναι πολύ απότομο και έτσι δεν μπορώ να διαβάσω ολόκληρα τα λήμματα.

Τι μπορεί να γίνει;

Link to comment
Share on other sites

@Tempora καταρχην καλως ηρθες... :)

 

Εγκατεστησε στην συσκευη σου το MobiLex_v3_0_3

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart

Για να κανω backup/restore των επαφων μου χρησιμοποιω εδω και χρονια το πολυ καλο και δοκιμασμενο contacts transfer που κανει export to file *.csv

Τι γινεται στην περιπτωση που αυτες τις επαφες θελησω να τις περασω σε windows mobile ppc?μου κανει το προγραμμα αυτο η πρεπει να παω σε αλλο προγραμμα η αλλο τροπο?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα,

 

Θα ήθελα να ρωτήσω μερικά

1. πραγματάκια ποιο κατά τη γνώμη σας screensaver (που μεγαλώνει την ώρα) χρησιμοποιεί τη λιγότερη μνήμη και μπαταρία.

Δοκίμασα το largetime 1.0.4 και cclock 1.21 αλλά την στραγγίζουν σε 1 και μισή μέρα.

2. Ποιο reader μπορώ να χρησιμοποιήσω για pdb αρχεία εκτός του isilo?

Δοκίμασα τους emobile 2.0.2 και Qreader αλλά δεν μπορούν να διαβάσουν ένα βιβλιο σε pdb που έχω.

3. Τέλος πείτε μου αν υπάρχει πρόγραμμα σα το Switch Off που να μπορεί όμως να ανοίγει κιόλας το κινητό!

http://mowned.com/sig/mybestmobiles.smart.jpg
Link to comment
Share on other sites

Για να κανω backup/restore των επαφων μου χρησιμοποιω εδω και χρονια το πολυ καλο και δοκιμασμενο contacts transfer που κανει export to file *.csv

Τι γινεται στην περιπτωση που αυτες τις επαφες θελησω να τις περασω σε windows mobile ppc?μου κανει το προγραμμα αυτο η πρεπει να παω σε αλλο προγραμμα η αλλο τροπο?

Από ότι είδα το πρόγραμμα συμπιέζει το CSV του, η μέθοδος συμπίεσης είναι κάποια μορφή ZIP (.Z) δικιάς του επινόησης (το πρώτο byte πρέπει να είναι το φυσικό μέγεθος του CSV...), αν δεν υπάρξει κάποιος αποσυμπιεστής δεν νομίζω ότι μπορείς να κάνεις και πολλά πράγματα.

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

X-Plore_v1.22_EL_Unsigned

 

 

http://img395.imageshack.us/img395/353/xploreae5.jpg

 

 

 

Download

 

Μπορεί καποιος να το ανεβάσει?

Εχει διαγραφεί..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

Για να κανω backup/restore των επαφων μου χρησιμοποιω εδω και χρονια το πολυ καλο και δοκιμασμενο contacts transfer που κανει export to file *.csv

Τι γινεται στην περιπτωση που αυτες τις επαφες θελησω να τις περασω σε windows mobile ppc?μου κανει το προγραμμα αυτο η πρεπει να παω σε αλλο προγραμμα η αλλο τροπο?

Σε αυτή τη περίπτωση καλύτερα κάνε συγχρονισμό με το outlook.

 

 

3. Τέλος πείτε μου αν υπάρχει πρόγραμμα σα το Switch Off που να μπορεί όμως να ανοίγει κιόλας το κινητό!

Καλημέρα.

Μια χαρά δουλεύει το πρόγραμμα, απλά θα πρέπει να το υπογράψεις.

Αργά ή γρήγορα θα το βρεις μπροστά σου και άλλες φορές, οπότε καλό θα ήταν να βγάλεις ένα πιστοποιητικό. Άλλωστε δεν θα χρειαστεί να κάνεις τίποτα, το imei της συσκευής σου θα μας δώσεις μόνο. Διάβασε αυτό.

 

 

 

Μπορεί καποιος να το ανεβάσει?

Εχει διαγραφεί..

Δεν χρειάζεται...

Μπορείς να κάνεις αυτό:

Κατέβασε αυτό το αρχειάκι και βάλε το στη κάρτα μνήμης, μέσα σε αυτό το root LCG Lang\Explorer. Φυσικά θα πρέπει να δημιουργήσεις αυτούς τους φακέλους εσύ.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα σε ολους.εχω μερικες ερωτησεις.1 ποια ειναι η καλυτερη εφαρμογη για ανεπιθυμητες κλησεις και σμσ για ε90 δεν θελω να δεχομαι τιποτα απο συγκεκριμενους αριθμους.2η ιδια εφαρμογη για 6630 και απο που μπορω να τις κατεβασω.ευχαριστω

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

παιδια, εχω ενα μικρο προβλημα με το secman.

βρηκα απο τα γνωστα μερη το coreplayer, για την ακριβεια το

CoreCodec.CorePlayer.v1.2.4.S60v3.SymbianOS9.1.Unsigned.*****ed-BiNPDA.sis

ακολουθω τις οδηγιες και τρεχω το secman αφου εχω εγκαταστησει το ΤRK αλλα κολλαει οταν προσπαθει να βρει το metroTRK com port. εχει συμβει σε αλλους; καμια ιδεα;

 

edit: οκ, βρηκα μια αλλη εκδοση του secman που ετρεξε κανονικα, sorry παιδες

Link to comment
Share on other sites

καλα πιανει το ατιμο. Μπραβο φιλε, με ενα κλικ εγινε ελληνικοτατο.

 

το MobiLex_v3_0_3 σε μενα δεν γινεται εγκατασταση. Μου λεει το αρχειο δεν υποστηριζεται.

TCe
Link to comment
Share on other sites

Θυμαμαι οτι ειχα δει στο θεμα αυτο ενα προγραμμα για να βλεπυμε την ωρα πανω δεξια στην οθονη σε οποιο υπομενου κι αν βρισκομαστε .

Δυστυχως δεν μπορω να τη βρω . Αν θυμαται καποιος ας μου πει το ονομα της :)

Link to comment
Share on other sites

Θυμαμαι οτι ειχα δει στο θεμα αυτο ενα προγραμμα για να βλεπυμε την ωρα πανω δεξια στην οθονη σε οποιο υπομενου κι αν βρισκομαστε .

Δυστυχως δεν μπορω να τη βρω . Αν θυμαται καποιος ας μου πει το ονομα της :)

Time bar ......

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...