Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατέβασα το Germin 4.10.060.

Πάω να πατήσω trial για να περάσω μετά το key αλλά δεν με αφήνει και μου ζητάει coupon code.

 

 

Τι κάνουμε?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τις ρυθμίσεις στη "Διαχείριση Εφαρμογών" τις έχεις κάνει;

 

Πήγαινε τις ρυθμίσεις της "Διαχείρισης Εφαρμογών" και βάλε στο

Εγκατάσταση Λογισμικού: Όλα

Έλεγχος Πιστοποιητικών: Απενεργοποίηση

 

nai kai mena etsi einai apo mono tu kai den to bazei.....

 

Ετσι ειναι. θα το πεταξω απο το παραθυρο. να του κανω αναβαθμηση στην πιο προσφατη λες και το μετανιωση και την εγκαταστηση; ακουσα οτι μετα σερνετε

Link to comment
Share on other sites

Είχα εγκαταστήσει το Irremote και πρίν λίγες μέρες μου έληξε!!!

 

Έχω ένα αρχειάκι που λέγεται cra***.unsigned αλλα ενώ το κάνω sign δεν μπορώ να το εγκαταστήσω με τίποτα!

 

Τι μπορώ να κάνω??

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

Χαρτη για το Garmin εδω http://rapidshare.com/files/60853886/Greece.img.

Ιασων.

 

kane swsta ti douleia re pedi :P kante upload Tin vesion pou exeis gia ton garmin kai to xarti oxi misa misa ;/

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταφέρει να λειτουργήσει κανείς το Mail for Exchange? Στο εταιρικό μου mail πρέπει να σηκώνω VPN για να το βλέπω, αλλά δεν μπορώ να κάνω το Ε65 να συνδεθεί δυστυχώς.. Καμία ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

Βοηθεια παιδια. Γιατι το Ν95 8GB δεν με αφηνει να εγκαταστησω καμια εφαρμογη. Ολες μου λενε "περιορισμος πιστοποιητικου". Υποψιν εχω ενεργοποιημενη την εγκατασταση ολων και απενεργοποιημενο τον ελεγχο πιστοποιητικων. HELP
Link to comment
Share on other sites

Βοηθεια παιδια. Γιατι το Ν95 8GB δεν με αφηνει να εγκαταστησω καμια εφαρμογη. Ολες μου λενε "περιορισμος πιστοποιητικου". Υποψιν εχω ενεργοποιημενη την εγκατασταση ολων και απενεργοποιημενο τον ελεγχο πιστοποιητικων. HELP

Οι εφαρμογές αυτές είναι υπογεγραμμένες;

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Οι εφαρμογές αυτές είναι υπογεγραμμένες;

 

ναι. εκτος και αν εχει παθει κατι ο φακελος με τα αρχεια. Τον ειχε φτιαξει ο gianpithio τον αυγουστο. δεν νομιζω να εχει ληξει. στο Ν73 τις περνουσα μια χαρα και τωρα...

Link to comment
Share on other sites

ναι. εκτος και αν εχει παθει κατι ο φακελος με τα αρχεια. Τον ειχε φτιαξει ο gianpithio τον αυγουστο. δεν νομιζω να εχει ληξει. στο Ν73 τις περνουσα μια χαρα και τωρα...

 

Αυτό που θα πω μπορεί να είναι βλακεία ή πολύ απλοϊκό, αλλά το Ν73 σου προφανώς έχει διαφορετικό IMEI από το Ν95 8GB σου.

 

Ο φάκελος που είχες φτιάξει για το Ν73 σου προορίζεται μόνο για αυτή τη συσκευή.

 

Πρέπει να φτιάξεις νέο φάκελο με καινούργια αρχεία .csr και .cer για το Ν95 8GB, γιατί το πιστοποιητικό που σου δίνει το http://www.symbiansigned.com είναι μοναδικό για κάθε συσκευή.

 

Αυτό το έλαβες υπόψη σου???? ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου πει καποιος γιατι δεν μπορω να ανοιξω τον χαρτη για το garmin? εχω δοκιμασει και το magiciso και το power iso....καμια βοηθεια?
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που θα πω μπορεί να είναι βλακεία ή πολύ απλοϊκό, αλλά το Ν73 σου προφανώς έχει διαφορετικό IMEI από το Ν95 8GB σου.

ΔΕΝ είναι βλακεία φίλε Πάνο!

ΑΥΤΟ φταίει!!!;)

 

 

 

ναι. εκτος και αν εχει παθει κατι ο φακελος με τα αρχεια. Τον ειχε φτιαξει ο gianpithio τον αυγουστο. δεν νομιζω να εχει ληξει. στο Ν73 τις περνουσα μια χαρα και τωρα...

 

Δώσε μου το imei σου να σου φτιάξω το φάκελο για το Ν95-2 σου.:)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Χαρτη για το Garmin εδω http://rapidshare.com/files/60853886/Greece.img.

Ιασων.

Ούτε εγώ κατάφερα να βρω το αντίστοιχο Map Id... :(

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Δώσε μου το imei σου να σου φτιάξω το φάκελο για το Ν95-2 σου.:)

 

μπορεις να κανεις και για εμενα ενα φακελο?ειναι για το N93

IMEI 35884200284

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να κανεις και για εμενα ενα φακελο?ειναι για το N93

IMEI 35884200284

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

:) Θα το κάνω, ανεβαίνει σε λίγο!

 

Λάθος imei!!!!!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα , να ρωτήσω και εγώ κάτι

έχω παραγγείλει το ν95 8gb και διάβαζα το thread για να είμαι έτοιμος όταν θέλω να εγκαταστήσω προγράμματα

στην πρωτη σελιδα λέει ότι : Το πιστοποιητικό έχει ισχύ για 6 μήνες

μετά τους 6 μήνες τί γίνεται??

βλέπεται είμαι απο την εποχή 6600 και έχω μείνει λίγο πίσω

ευχαριστώ

Ο Επιμένων Νικά
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα , να ρωτήσω και εγώ κάτι

έχω παραγγείλει το ν95 8gb και διάβαζα το thread για να είμαι έτοιμος όταν θέλω να εγκαταστήσω προγράμματα

στην πρωτη σελιδα λέει ότι : Το πιστοποιητικό έχει ισχύ για 6 μήνες

μετά τους 6 μήνες τί γίνεται??

βλέπεται είμαι απο την εποχή 6600 και έχω μείνει λίγο πίσω

ευχαριστώ

Οι εφαρμογές από το Symbian 9.1 και μετά πρέπει υποχρεωτικά να είναι ψηφιακά υπογεγραμμένες για να σου επιτραπεί η εγκατάστασή τους στο κινητό.

Τα πιστοποιητικά ισχύουν για κάποιο καθορισμένο χρονικό διάστημα. Αυτό το διάστημα είναι 6 μήνες. Σε περίπτωση που αυτοί οι 6 μήνες έχουν περάσει, για να κάνεις εγκατάσταση μια εφαρμογή θα πρέπει να γυρίσεις -μόνο κατά τη διαδικασία της εγκατάστασης- την ημερομηνία της συσκευής πίσω για να "πέσεις" στη περίοδο που ίσχυε το πιστοποιητικό.

 

Σε αυτό το θέμα αναφέρονται τα πάντα για τη διαδικασία που πρέπει να κάνει κάποιος για να μπορεί να υπογράφει τις εφαρμογές του.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

αυτος δεν ειναι που οταν τον ανοιγεις λεει δεν υποστηριζει routing?η τελευταια version 4.10.60 παντως βγηκε και σε Multilanguage και εχει και ελληνικο μενου εκτος απο ελληνικη φωνη!

 

Aυτος ειναι ο μονος που εχουν προς το παρον,και απ οτι ειδα δεν εχει route,σου δειχνει ομως που εισαι και ειναι αρκετα ενημερωμενος για επαρχια-χωρια.φιλικα Ιασων

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που θα πω μπορεί να είναι βλακεία ή πολύ απλοϊκό, αλλά το Ν73 σου προφανώς έχει διαφορετικό IMEI από το Ν95 8GB σου.

 

Ο φάκελος που είχες φτιάξει για το Ν73 σου προορίζεται μόνο για αυτή τη συσκευή.

 

Πρέπει να φτιάξεις νέο φάκελο με καινούργια αρχεία .csr και .cer για το Ν95 8GB, γιατί το πιστοποιητικό που σου δίνει το http://www.symbiansigned.com είναι μοναδικό για κάθε συσκευή.

 

Αυτό το έλαβες υπόψη σου???? ;)

 

Το καταλαβα τελικα χτες το βραδυ. εχεις απολυτο δικιο

Link to comment
Share on other sites

Για όσους δεν το πήρανε είδηση:

 

xxxxxxxxxx IS ALIVE AGAIN!!!

 

:yahoo: :yahoo: :yahoo: :w00t: :up: :up: :food:

 

meh, ακομα και οταν ηταν ανοιχτο προτιμουσα το xxxxxxxxxx. Καλο ειναι ομως να εχουμε τις επιλογες μας;)

Link to comment
Share on other sites

Δώσε μου το imei σου να σου φτιάξω το φάκελο για το Ν95-2 σου.:)

 

φιλε μου με σωζεις

IMEI: 356983013463572

Link to comment
Share on other sites

meh, ακομα και οταν ηταν ανοιχτο προτιμουσα το xxxxxxx. Καλο ειναι ομως να εχουμε τις επιλογες μας;)

 

Αν κάτι μου αρέσει στο xxxxxxxxxx είναι το ότι έχει τις εφαρμογές σε κατηγορίες και όχι χύμα όπως το xxxxxxxx. Βοηθάει πολύ όταν ψάχνεις κάτι...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...