Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιζει κανένα πρόγραμμα που να κάνει το φλάς του ν95 φακό?

 

κατεβασα χθες την καινουρια opera mini στο κινητο και στην κεντρικη σελιδα που ανοιγει εχει καποια bookmarks ετοιμα προς χρηση.Μεσα σε αυτα υπαρχει κ ενα που λεγεται free downloads και σου ανοιγει ενα site με free παιχνιδια. Ενα απο αυτα τα παιχνιδια λεγεται Magic Lights κ οταν το κατεβασα και το ανοιξα μεσα σε ολες τις επιλογες που ειχε εχει κ μια που λεει flash light η οποια ανοιγει ενα εντονο ασπρο χρωμα σε ολη την οθονη(φανταζομαι οτι και η ενταση φοτεινοτητας οθονης που εχει ορισει ο καθενας παιζει ρολο).Το δοκιμασα σε ενα σκοτεινο μερος και ομολογω οτι λειτουργει καλα αν θες να κατεβεις σκαλες ας πουμε να ψαξεις μια τσαντα η κατω απο ενα κρεβατι...δεν ειναι για να φωτισει ενα δωματιο βεβαια.Αν σε βολευει...τσεκαρε το.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια έιχα απο εποχές ν70 το Interactive Voice Call Master και συνεχίζω να το έχω γιατι είναι κορυφαίο. Κάνει τα πάντα! Είναι ακριβώς ίδιο με το Phone pilot μόνο που αυτό έχει και αυτόματο τηλεφώνητή.

 

Μπορώ να κάνω αρκετές λίστες στις οποίες αντιστοιχούν όσοι αριθμοί θέλω και μπορώ στην κάθε μία να του βάλω να λέει ότι θέλω.

πχ. είναι κλειστό, δεν χρησιμοποιείται, ειναι κατηλλειμένο, να με παίρνουν και να μην ακούγεται, εκτροπή συγκεκριμένης λίστας σε συγκεκριμένο αριθμό, ότι ενέργεια θέλω σε κλήσεις με απόκρυψη (έχω βάλει να λέει αυτό), δημιουργία μενου εντολών(πχ. πατηστε το 1 για "χ" το 2 για "χ" και πάει λέγοντας. Γίνονται και υπομενού εντολών), ηχογράφηση (επιλεγμένων η όλων των) κλήσεων χωρίς μπιπ και πολλά άλλα.

 

Και ένα offtopic: Το πρόγραμμα που έχω να κάνει την φωνή της απόκρυψης είναι το loquendo. Υπάρχει στην σελίδα το demo όπου μπορείς να γράψεις ότι θέλεις και να στο μετατρέψει σε φωνή αλλα το μόνο μειονέκτημα είναι ότι έχει έναν ήχο στο background μου σπάει τα νεύρα. Η full έκδοση κυκλοφορεί σε torrent και την έχω κατεβάσει αλλά δεν βγάζω άκρη στην εγκατάσταση του.

Όποιος μπορεί η ξέρει κάτι ας βοηθήσει (με pm, μη γεμίσουμε offtopics) γιατί είναι πολύ ωραίο προγραμματάκι και σε συνδιασμό με το IVCM μπορούν να γίνουν πολλά :)

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια έιχα απο εποχές ν70 το Interactive Voice Call Master και συνεχίζω να το έχω γιατι είναι κορυφαίο. Κάνει τα πάντα! Είναι ακριβώς ίδιο με το Phone pilot μόνο που αυτό έχει και αυτόματο τηλεφώνητή.

 

Μπορώ να κάνω αρκετές λίστες στις οποίες αντιστοιχούν όσοι αριθμοί θέλω και μπορώ στην κάθε μία να του βάλω να λέει ότι θέλω.

πχ. είναι κλειστό, δεν χρησιμοποιείται, ειναι κατηλλειμένο, να με παίρνουν και να μην ακούγεται, εκτροπή συγκεκριμένης λίστας σε συγκεκριμένο αριθμό, ότι ενέργεια θέλω σε κλήσεις με απόκρυψη (έχω βάλει να λέει αυτό), δημιουργία μενου εντολών(πχ. πατηστε το 1 για "χ" το 2 για "χ" και πάει λέγοντας. Γίνονται και υπομενού εντολών), ηχογράφηση (επιλεγμένων η όλων των) κλήσεων χωρίς μπιπ και πολλά άλλα.

 

Και ένα offtopic: Το πρόγραμμα που έχω να κάνει την φωνή της απόκρυψης είναι το loquendo. Υπάρχει στην σελίδα το demo όπου μπορείς να γράψεις ότι θέλεις και να στο μετατρέψει σε φωνή αλλα το μόνο μειονέκτημα είναι ότι έχει έναν ήχο στο background μου σπάει τα νεύρα. Η full έκδοση κυκλοφορεί σε torrent και την έχω κατεβάσει αλλά δεν βγάζω άκρη στην εγκατάσταση του.

Όποιος μπορεί η ξέρει κάτι ας βοηθήσει (με pm, μη γεμίσουμε offtopics) γιατί είναι πολύ ωραίο προγραμματάκι και σε συνδιασμό με το IVCM μπορούν να γίνουν πολλά :)

ποιο εχει αυτοματο τηλεφωνητη?το IVCM η το phone pilot?
Link to comment
Share on other sites

ποιο εχει αυτοματο τηλεφωνητη?το IVCM η το phone pilot?

To ivcm.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

To ivcm.
1--μπορω να φτιαξω ενα δικο μου προφιλ?με δικους μου κανονες?

2--υπαρχει ενδειξη στην αρχικη οθονη του κινητου που να δειχνει τις κλησεις που φαγανε πορτα απο το συστημα?στο mcleaner δειχνει ενα μικρο φακελακι εαν καποιος παρει και του κλεισει το τηλ το προγραμμα.

3--αλλη εφαρμογη που να σου επιτρεπει να φτιαξεις δικες σου λιστες αλλα και να εχει ενδειξη για τις κλησεις που απορριφθηκαν υπαρχει?το handyblacklist δεν εχει τιποτα απο τα δυο απο οτι ξερω

Link to comment
Share on other sites

κατεβασα τωρα την trial εκδοση να το δοκιμασω.μου φαινεται λιγο πολυπλοκο η μου φαινεται?

 

http://www.mobisophy.com/download/ivcm_s60_2nd_v1.50_userguide.pdf

 

 

οδηγειες χρησης

Link to comment
Share on other sites

Το γεγονος παντως του οτι προλαβαινει να χτυπαει κληση στα symbiαn μου φαινεται περιεργο.

 

Σε samsung Που δοκιμασα την λιστα αποκλεισμου παντως,προλαβαινει και την κλεινει μια χαρα χωρις να ακουστει τιποτα.Επισης αντε για ηχο τουτ τουτ τουτ στελενει ενα συνεχες τουυυυττττττ.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

κατεβασα τωρα την trial εκδοση του phone pilot απο το site του κατασκευαστη αλλα στο τελος ζηταει Licence number!μας δουλευει?αφου ειναι trial?
Link to comment
Share on other sites

kalimera paidia.thelo mia efarmogi-programma sto opoio na vlepo tainies sto kinito,all na ipostirizei kai ipotitlous se morfi srt.iparxei kati?

exo to divx player alla den eimai ikanopoiimenos,giati kollaei arketa kai den ipostirizei ipotitlous.

 

thanks.sorry gia ta greeklish alla den ta ipostirizei to pc.

 

Mπορεις να βαλεις το SmartMovie και να μετονομασεις τους υποτιτους σε .sub

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2355384#post2355384

 

H να ενσωματωσεις τους υποτιτλους στο .avi με το PocketDivXEncoder με αυτες της ρυθμισεις.

 

 

κατεβασα τωρα την trial εκδοση του phone pilot απο το site του κατασκευαστη αλλα στο τελος ζηταει Licence number!μας δουλευει?αφου ειναι trial?

 

Κατεβασε το σπασμενο απο το xxxxxxxxxxxxx θελει sign :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασε το σπασμενο απο το xxxxxxxxxxxxxx θελει sign :)

δεν υπαρχει περιπτωση να προσπαθησω να κανω sign εφαρμογη:blink:

μια φορα προσπαθησα και μου βγηκαν τα ματια!η απορια μου ειναι οτι κατεβασα απο 3 διαφορετικα σαιτ την trial version του phone pilot ακομα και απο του κατασκευαστη την σελιδα και ζηταει license code!

Link to comment
Share on other sites

Tην κατεβασα και εγω αλλα δεν την δοκιμασα, το περιεργο ειναι οτι δεν μου εδωσε ουτε και σε εμενα license code μηπως πρεπει να συνδεθεις?

 

Οσο για το sign διαβασε το 1 ποστ εδω απλα γραψε μας το imei σου και τα αλλα θα τα κανονισουμε εμεις :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Όποιος μπορεί η ξέρει κάτι ας βοηθήσει (με pm, μη γεμίσουμε offtopics) γιατί είναι πολύ ωραίο προγραμματάκι και σε συνδιασμό με το IVCM μπορούν να γίνουν πολλά :)

έχεις pm

Link to comment
Share on other sites

1--μπορω να φτιαξω ενα δικο μου προφιλ?με δικους μου κανονες?

2--υπαρχει ενδειξη στην αρχικη οθονη του κινητου που να δειχνει τις κλησεις που φαγανε πορτα απο το συστημα?στο mcleaner δειχνει ενα μικρο φακελακι εαν καποιος παρει και του κλεισει το τηλ το προγραμμα.

3--αλλη εφαρμογη που να σου επιτρεπει να φτιαξεις δικες σου λιστες αλλα και να εχει ενδειξη για τις κλησεις που απορριφθηκαν υπαρχει?το handyblacklist δεν εχει τιποτα απο τα δυο απο οτι ξερω

1) Μόνο ένα? Όσα θες.

2)Όχι δεν εμφανίζεται τίποτα. Δεν σε ενοχλεί καθόλου.

Για να τον έχεις βάλει στην μαύρη λίστα άρα δεν θέλεις να βλέπεις κλήσεις του, γιαυτό και δεν σε ειδοποιεί. Ωστόσο μπορείς να βλέπεις το τι γίνεται σε κάθε κλήση στο dialog monitor πχ. πότε σε πήρε, πότε το έκλεισε, πόση ώρα χτύπησε, τι ενέργεια έγινε κτλ.

Το μόνο που εμφανίζεται στην οθόνη είναι το μήνυμα. Αν σου αφήσει κάποιος μήνυμα τότε στο λέει.

3)Δε γνωρίζω.

 

έχεις pm

Ευχαριστώ για την βοήθεια :D

Θα σου είμαι υπόχρεος :)

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

παιδια βλεπω μεγαλο ντορο με τα προγραμματα που λετε

 

εγω το mcaller exv. blackballer, advanced call manager τα γειωσα γιατι ειχαν ελειψεις που δεν εχει το μκολερ. για αυτον που λεει τοτι το μκολερ εμφανιζει φακελακι, εγω σου λεω οτι δεν εμφανιζει. υπαρχει επιλογη στο μενου

το κακο με το μκολερ και με ολα τα αλλα προγραμματα που δοκιμασα ειναι οτι δε μπορει παρολο που το κινητο ειναι ανοιχτο οταν σε παιρνει ο αλλος, να το κανει να ακου ο αλλος οτι καλει απλα δε το σηκωνω

αν εσυ θες να μην εμφανιστει η κληση πρπει να την αποριψεις

και την αποριπτει ειτε λεγωντας οτι ειμαι κατειλημενοσς(κακο αυτο γιατι θα ξαναπαρει αργοτερα η γκομενα) ειτεηχογραφημενο μηνυμα(βλακειες δηλαδη0 ειτε προωθηση που με βολευει εμενα. γιατι αναλογα την περισταση εχω ενα κινητο αλλο σπιτι. αν το εχω κλειστο τοτε λεει οτι ειμαι και στο κανονικο κινητο κλειστος. αλλιως το αφηνω να βαραει και σε μενα δε λεει τιποτα. εχει και φοβερο λογκ το μκολερ

 

ομως ρε παιδια στις κλησεις ολα τα προγραμματα ανοιγουν την οθονη στιγμιαια...

 

στο προγραμμα που λετε εσεις ανοιγει η οθονη στιγμιαια η οχι? στα αποριφθεντα μηνυματα τα αποθηκευει το λογκ και να μπορεις να απαντησεις σε αυτα μεσω του προγραμματος?

 

τις κλησεις εχει να τισ προοθησεις? η μηπως εχει ιντεργκρειντιντ να τισ κανει να φαινονται σαν να εισαι εκτοσ δικτυου ή πιθανως απενεργοποιημενος

 

εχει μπαγκς ή οχι?

πλιζ πειτε και ποια βερσιον εχετε να τη δοκιμασω. ελπιζω να μην εχει μπαγκς γιατι αλλιως....

 

1) Μόνο ένα? Όσα θες.

2)Όχι δεν εμφανίζεται τίποτα. Δεν σε ενοχλεί καθόλου.

Για να τον έχεις βάλει στην μαύρη λίστα άρα δεν θέλεις να βλέπεις κλήσεις του, γιαυτό και δεν σε ειδοποιεί. Ωστόσο μπορείς να βλέπεις το τι γίνεται σε κάθε κλήση στο dialog monitor πχ. πότε σε πήρε, πότε το έκλεισε, πόση ώρα χτύπησε, τι ενέργεια έγινε κτλ.

Το μόνο που εμφανίζεται στην οθόνη είναι το μήνυμα. Αν σου αφήσει κάποιος μήνυμα τότε στο λέει.

3)Δε γνωρίζω.

ωχωχ κακο αυτο αν το καταλαβα καλα. στο μκολερ τα μηνυματα δεν εμφανιζονται αλλα κρατιουνται στο λογκ. σε αυτο το προγραμμα δε γινεται αυτο?

Link to comment
Share on other sites

παιδια βλεπω μεγαλο ντορο με τα προγραμματα που λετε

 

εγω το mcaller exv. blackballer, advanced call manager τα γειωσα γιατι ειχαν ελειψεις που δεν εχει το μκολερ. για αυτον που λεει τοτι το μκολερ εμφανιζει φακελακι, εγω σου λεω οτι δεν εμφανιζει. υπαρχει επιλογη στο μενου

το κακο με το μκολερ και με ολα τα αλλα προγραμματα που δοκιμασα ειναι οτι δε μπορει παρολο που το κινητο ειναι ανοιχτο οταν σε παιρνει ο αλλος, να το κανει να ακου ο αλλος οτι καλει απλα δε το σηκωνω

αν εσυ θες να μην εμφανιστει η κληση πρπει να την αποριψεις

και την αποριπτει ειτε λεγωντας οτι ειμαι κατειλημενοσς(κακο αυτο γιατι θα ξαναπαρει αργοτερα η γκομενα) ειτεηχογραφημενο μηνυμα(βλακειες δηλαδη0 ειτε προωθηση που με βολευει εμενα. γιατι αναλογα την περισταση εχω ενα κινητο αλλο σπιτι. αν το εχω κλειστο τοτε λεει οτι ειμαι και στο κανονικο κινητο κλειστος. αλλιως το αφηνω να βαραει και σε μενα δε λεει τιποτα. εχει και φοβερο λογκ το μκολερ

 

ομως ρε παιδια στις κλησεις ολα τα προγραμματα ανοιγουν την οθονη στιγμιαια...

 

στο προγραμμα που λετε εσεις ανοιγει η οθονη στιγμιαια η οχι? στα αποριφθεντα μηνυματα τα αποθηκευει το λογκ και να μπορεις να απαντησεις σε αυτα μεσω του προγραμματος?

 

τις κλησεις εχει να τισ προοθησεις? η μηπως εχει ιντεργκρειντιντ να τισ κανει να φαινονται σαν να εισαι εκτοσ δικτυου ή πιθανως απενεργοποιημενος

 

εχει μπαγκς ή οχι?

πλιζ πειτε και ποια βερσιον εχετε να τη δοκιμασω. ελπιζω να μην εχει μπαγκς γιατι αλλιως....

Δεν γίνεται να μην ανάβει η οθόνη στιγμιαία με κανένα πρόγραμμα.

 

Το ivcm δεν έχει σχέση με μηνύματα. Το μόνο σχετικό που έχει με μηνύματα είναι να βάλεις πχ. εναν κανόνα σε κάποια λίστα ο οποίος θα λέει ότι είσαι κατηλλημένος και καπάκι θα στείλνει ένα sms που έχεις ορίσει εσύ.

 

Τις κλήσεις μπορείς να τις προωθήσεις σε έναν ή και σε πολλούς ταυτόχρονα(μέχρι 5 αφήνουν τα δίκτυα).

 

Εντόπισα ένα bug βαρβάτο.

Σε αυτούς με απόκρυψη, έχω βάλει να λέει ξανακαλέστε χωρίς απόκρυψη η αφήστε μήνυμα. Όλα ωραία μέχρι εδώ. Φαίνεται το μήνυμα κανονικά και το πρόγραμμα δουλεύει κανονοκά. Αν ξαναπάρεις όμως με απόκρυψη τότε το πρόγραμμα κολλάει και κλείνει....

 

ωχωχ κακο αυτο αν το καταλαβα καλα. στο μκολερ τα μηνυματα δεν εμφανιζονται αλλα κρατιουνται στο λογκ. σε αυτο το προγραμμα δε γινεται αυτο?

 

Εννοώ τα φωνητικά μηνύματα έτσι? Όχι γραπτα.

Αν εννοείς κι εσύ φωνητικά τότε δεν γίνεται να μην εμφανίζεται η ειδοποίηση. Δεν υπάρχει επιλογή δηλαδή.

Υπάρχει όμως τρόπος!

Βγάζεις την τελευταία έκδοση (2,21) και βάζεις την αμέσως προηγούμενη(2.20) που δεν έχει αυτή τη δηνατότητα ;)

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Για τα sms δοκιμαστε το SMS Spam Manager

 

 

PS : @PCMan καλως ηρθες και στα 3rd edition :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

φιλε pcman εγω ελεγα για γραπτα μηνυματα...

 

ο λογος που θα εβαζα το προγραμμα που λες σε σχεση με το μκολερ ποιος ειναι?

 

μπορεισ σε παρακαλω να μου πεις οταν καποιος με παρει τηλεφωνο, το κινητο τι επιλογες μου δινει για να διαχειριστω την κληση? για να τσεκαρω. σε ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

@gianpithio καλως σας βρήκα!!! :D

 

@BURNIN_AMBITION

 

To mcaller δεν το ξέρω ούτε το έχω για να μπορέσω να συγκρίνω.

 

Το τελευταίο που ρωτάς το γράφω σε προηγούμενο ποστ μου.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

φιλε pcman εγω ελεγα για γραπτα μηνυματα...

 

ο λογος που θα εβαζα το προγραμμα που λες σε σχεση με το μκολερ ποιος ειναι?

 

μπορεισ σε παρακαλω να μου πεις οταν καποιος με παρει τηλεφωνο, το κινητο τι επιλογες μου δινει για να διαχειριστω την κληση? για να τσεκαρω. σε ευχαριστω πολυ

το mcaller που το εχω βαλει εγω ,αν σε παρει τηλ η στειλει μηνυμα καποιος απο την μαυρη λιστα ΔΕΙΧΝΕΙ διπλα στο ονομα του προφιλ ενα γαλαζιο φακελακι οτι δηλαδη καποιος σε πηρε απο την μαυρη λιστα!για μενα ειναι χρησιμο γιατι δεν θελω να κοιταω καθε 5 λεπτα το log του προγραμματος για να βλεπω αν πηρε και ποιος πηρε απο την μαυρη λιστα.με βολευει που σε ειδοποιει με ενα διακριτικο ,πολυ μικρο φακελακι!φυσικα υπαρχει επιλογη να μην φαινεται το φακελακι εννοειται!εχει και MUTE RING! αυτο δεν λες?αν σε παιρνει καποιος να μην του το κλεινει αλλα να μην χτυπησει ο ηχος του κινητου
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, ήθελα κι εγώ ένα καλό πρόγραμμα διαχείρισης ανεπιθύμητων εισερχομένων κλήσεων.

Αυτό το "mcaller" που λέτε έτσι λέγεται??? Δε μπόρεσα να το εντοπίσω στα "μαγαζάκια". :ninja:

Μήπως έχει άλλο όνομα??? :confused:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Mπορεις να βαλεις το SmartMovie και να μετονομασεις τους υποτιτους σε .sub

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2355384#post2355384

 

H να ενσωματωσεις τους υποτιτλους στο .avi με το PocketDivXEncoder με αυτες της ρυθμισεις.

 

 

 

 

Κατεβασε το σπασμενο απο το xxxxxxxxxxx θελει sign :)

 

 

 

 

σε ευχαριστω πολυ!θα το δοκιμασω αυτο με το smartmovie.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, ήθελα κι εγώ ένα καλό πρόγραμμα διαχείρισης ανεπιθύμητων εισερχομένων κλήσεων.

Αυτό το "mcaller" που λέτε έτσι λέγεται??? Δε μπόρεσα να το εντοπίσω στα "μαγαζάκια". :ninja:

Μήπως έχει άλλο όνομα??? :confused:

εγω παντως το αγορασα...
Link to comment
Share on other sites

το mcaller που το εχω βαλει εγω ,αν σε παρει τηλ η στειλει μηνυμα καποιος απο την μαυρη λιστα ΔΕΙΧΝΕΙ διπλα στο ονομα του προφιλ ενα γαλαζιο φακελακι οτι δηλαδη καποιος σε πηρε απο την μαυρη λιστα!για μενα ειναι χρησιμο γιατι δεν θελω να κοιταω καθε 5 λεπτα το log του προγραμματος για να βλεπω αν πηρε και ποιος πηρε απο την μαυρη λιστα.με βολευει που σε ειδοποιει με ενα διακριτικο ,πολυ μικρο φακελακι!φυσικα υπαρχει επιλογη να μην φαινεται το φακελακι εννοειται!εχει και MUTE RING! αυτο δεν λες?αν σε παιρνει καποιος να μην του το κλεινει αλλα να μην χτυπησει ο ηχος του κινητου

ειμαι λιγο χαζος και αυτο που θα ρωτησω δε το εχω ςαξει.to mute ring κανει αυτον που καλει απλα να ακου οτι δε το σηκωνεις?ενω στο δικο σου κινητο δε χτυπα? θενξ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πώς μπορούμε να αγοράσουμε το πρόγραμμα με τη μαύρη λίστα; Βρήκα κάποια προγράμματα στα μαγαζάκια, αλλά είχαν trial. Με πιστώτική;

Επίσης υπάρχει δωρεάν κάπου κάποιο τέτοιο πρόγραμμα, ή όλα είναι με trial;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...