Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξέρω, το θέμα είναι ότι με τον ενσωματωμένο browser του τηλεφώνου που είναι συμβατό με FlashLite 3 μπαίνω κανονικά στο YouTube και τα βλέπω κανονικά.
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μολις εγκατεστησα το nokia energy profiler και μου λεει οτι οι μετρησεις γινονται μονο σε 60 3rd edition. εχω το ν73. επισεις θελω ενα καλο προγραμμα που να μπορω να ρυθμισω τισ εφαρμογες που ανοιγουν κατα την εκινηση του τηλεφωνου! ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

μολις εγκατεστησα το nokia energy profiler και μου λεει οτι οι μετρησεις γινονται μονο σε 60 3rd edition. εχω το ν73.

The application is available as a SIS package for for Nokia S60 3rd Edition devices, but measurement works only in 3rd Edition, Feature Pack 1 (or newer).

 

Το N73 είναι μόνο S60 3rd Edition, και όχι Feature Pack 1.:)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

The application is available as a SIS package for for Nokia S60 3rd Edition devices, but measurement works only in 3rd Edition, Feature Pack 1 (or newer).

 

Το N73 είναι μόνο S60 3rd Edition, και όχι Feature Pack 1.:)

Και τι κάνει αυτό το πρόγραμμα?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Και τι κάνει αυτό το πρόγραμμα?

Forum Nokia - Nokia Energy Profiler

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Thx, δεν φαίνεται και πολύ χρήσιμο για προσωπική χρήση.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

To κολπο για να μην λειτουργει ο ηχος της καμερας απο την εφαρμογη ROMPatcher το δοκιμασε κανεις σε Ν82? Λειτουργει?
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Thx, δεν φαίνεται και πολύ χρήσιμο για προσωπική χρήση.

Εμενα με βολευει γιατι λεει περιπου ποσος χρονος ζωης μενει στη μπαταρια σου, αναλογα παντα με τις εφαρμογες που εχεις ανοιγμενες

Link to comment
Share on other sites

Το ROMPatcher τι κάνει?

Διάβασε xxxxxxxxxxx, θα καταλάβεις.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

The application is available as a SIS package for for Nokia S60 3rd Edition devices, but measurement works only in 3rd Edition, Feature Pack 1 (or newer).

 

Το N73 είναι μόνο S60 3rd Edition, και όχι Feature Pack 1.:)

 

ευχαριστω πολυ! δε το ηξερα...

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα σας, έχω ενεργοποιήσει την υπηρεσία της vodafone με τα 3μιση ευρώ που δίνει δωρεάν πρόσβαση στο vodafone life και 30mb δωρεάν internet και έχω εγκαταστήσει τα IM+ Messenger v6.14 και windows live messenger και κανένα από τα δύο δε μπορεί να συνδεθεί. Να σημειώσω ότι γενικότερα internet έχω, εφόσον από τον browser του κινητού μπαίνει κανονικά μέσω του σημείου πρόσβασης vodafone life postpaid. Τι φταίει? Υπάρχει κάποια άλλη εφαρμογή που να συνδέεται με το συγκεκριμένο πρόγραμμα?
Link to comment
Share on other sites

Ίσως δεν είναι δυνατή η σύνδεση σε τέτοια υπηρεσία λόγω του σημείου πρόσβασης. Να το περιορίζει η ίδια η εταιρία αυτό.

Δοκίμασε και το fring. Είναι παρόμοιο με το IM+.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Α μάλιστα, οπότε πρέπει να ρωτήσω τη vodafone. Έλεος, μόνο για αυτό το ενεργοποίησα το πρόγραμμα, αν δεν αφήνουν το msn το κλείνω πάλι. Θα δοκιμάσω και αυτό που μου είπες, ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα σας, έχω ενεργοποιήσει την υπηρεσία της vodafone με τα 3μιση ευρώ που δίνει δωρεάν πρόσβαση στο vodafone life και 30mb δωρεάν internet και έχω εγκαταστήσει τα IM+ Messenger v6.14 και windows live messenger και κανένα από τα δύο δε μπορεί να συνδεθεί. Να σημειώσω ότι γενικότερα internet έχω, εφόσον από τον browser του κινητού μπαίνει κανονικά μέσω του σημείου πρόσβασης vodafone life postpaid. Τι φταίει? Υπάρχει κάποια άλλη εφαρμογή που να συνδέεται με το συγκεκριμένο πρόγραμμα?

Το ίδιο συμβαίνει και με το wind plus(gwap) με τον live messenger.

Είναι θέμα της σύνδεσης.Αν όμως βρείς ένα wifi hot spot και μπείς από εκεί δεν θα έχει πρόβλημα.

Υπάρχουν πάντως πολλές εφαρμογές για msn και πιστεύω κάποιες θα λειτουργούν με το πρόγραμμα της vodafone

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής δοκίμασα 4 και κανένα δε δουλεύει... Windows live messenger, im+ , agile messenger (που έχει και diagnostics, μου βγάζει ότι δε συνδέεται καθόλου, ενώ όταν επιλέγω σαν σημείο πρόσβασης web vodafone δε συνδέεται μεν αλλά το diagnostic tool μου δείχνει ότι όλα είναι οκ) και το fring που δε ξεκίναγε καν.. Λέτε να κόβουν τα msn για να πληρώνεις μηνύματα...?

 

edit: Με λίγο επιπλέον ψάξιμο βρήκα το shmessenger το οποίο έχει επιλογή connection type στην οποία για να δουλέψει το σημείο πρόσβασης vodafone life πρέπει να επιλέψει κανείς το http wap. Δουλέυει λοιπόν και είναι μια χαρά messenger, έχει και file transfer. Απλά πριν το εγκαταστήσετε πρέπει να κάνετε register στη σελίδα του.

 

Μια ερώτηση που έκανα και στο thread του Ν95-2: Υπάρχει τρόπος ή εφαρμογή να συνδέσω το κινητό με το router όταν στο router είναι απενεργοποιημένα τα upnp και dhcp?

Link to comment
Share on other sites

πιο προγραμα προτινετε για απωφυγη ανεπηθυμητων sms για το Ν95

 

Εγώ έχω το callman.

Λίγο περίπλοκο, αλλά πλήρες.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το callman.

Λίγο περίπλοκο, αλλά πλήρες.

 

αυτο εχω αλλα οταν βαζω εναν αριθμω στιν λιστα ενω δεν φενετε το μυνημα ,ο ηχος λιψεις ακουγετε!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους ειναι το πρωτο post μου εαν και χρονια μελος δεν ξερω αν καποιος

το εχει ξανα δωσει μου φαινεται οτι ειναι η λυση για το προβλημα με της φωτογραφιες και τα υπολοιπα που υπαρχουν χυμα μεσα στην εκθεση γενικα στα ΝΟΚΙΑ

Νova.Epoc.Systems.MediaSafe.v2.0.8.S60v3.SymbianOS 9.1.*****ed-BiNPDA

 

Media Safe - Keeps photo/audio/video/note files secure and private on your mobile phone. Protect your important media files!

Link to comment
Share on other sites

PC Application: Nokia Communication Center

 

 

Key features: * Create and send messages easily

* Receive, view, forward, and reply to messages as they arrive

* Compose multimedia messages effortlessly with easy access to the images on both PC and device

* Manage messages, and sort and group them to quickly find what you are looking for

* Display all your messages in a timeline

* Manage all the contacts stored on your device

* Add new contacts with ease

* Create contact cards complete with thumbnail images

 

Before you download Nokia Communication Center, make sure that you have Nokia PC Suite version 6.86.9.0 or later installed.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

αυτο εχω αλλα οταν βαζω εναν αριθμω στιν λιστα ενω δεν φενετε το μυνημα ,ο ηχος λιψεις ακουγετε!

 

SMS Spam Manager :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

SMS Spam Manager :)

 

Συμφωνώ και επαυξάνω, αξιόπιστο, αθόρυβο, αποτελεσματικό . . . να υπήρχε κάτι και για τα MMS.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Killer Mobile BlackBaller γραφει πως ειναι και για τα MMS αλλα δεν το εχω δοκιμασει γιατι μου αρεσε το SMS Spam Manager..

 

Eαν το δοκιμασεις πες μας :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...