Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το ειχαμε αναφερει πριν καποιες μερες

εχω και εγω αυτο το προβλημα οπως και αλλοι

χρηστες που δουλευουνε με αυτο το προγραμμα

ο λογος αγνωστος.

σου προτεινω να βαλεις καποια αλλη εφαρμογη παρομοια.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα παιδια.

Καποιος που δουλευει το Live Messenger μπορει να μας πει αν συνδεεται κανονικα?

Εδω και ενα μηνα μου βγαζει ενα μηνυμα ''Windows Live Messenger Is Not Available Right Now.Please Try Again Later''.

Τα mail και τα contacts δουλευουν κανονικα.

 

Δεν συνδεεται με τιποτα στο Messenger :(

 

Σε εμένα μια χαρά δουλεύει στο Ε65, μόνο κάποιες φορές δε μπαίνει με τη πρώτη αλλά με τη δεύτερη προσπάθεια είναι οκ

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

το ειχαμε αναφερει πριν καποιες μερες

εχω και εγω αυτο το προβλημα οπως και αλλοι

χρηστες που δουλευουνε με αυτο το προγραμμα

ο λογος αγνωστος.

σου προτεινω να βαλεις καποια αλλη εφαρμογη παρομοια.:)

αυτο ειναι που δινει η νοκια; αν ναι πως να συνδεθειτε αφου δεν υποστηριζεται ακομα η Ελλαδα; http://europe.nokia.com/A4487158

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι που δινει η νοκια; αν ναι πως να συνδεθειτε αφου δεν υποστηριζεται ακομα η Ελλαδα; http://europe.nokia.com/A4487158

 

οχι εχω βαλει αυτο που εδινε το xxxxxxxxxxxx

και δουλευε μια χαρα χωρις κανενα προβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οχι εχω βαλει αυτο που εδινε το xxxxxxxxxxxx

και δουλευε μια χαρα χωρις κανενα προβλημα.

 

Και εγω το ειχα κατεβασει απο το xxxxxxxxxxxxxx και εμπαινε μια χαρα αλλα εχει ενα μηνα που δεν μπαινει με τιποτα....

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια η Symbiansigned τα αλλαξε ολα παλι και θα μας κανει παλι την ζωη δύσκολη.Ενω μεχρι χθες μπορουσα να χρησιμοποιησω το Genialsis κανονικα, σημερα δεν κανει τιποτα.Μπηκα και στο site της Symbiansigned και γραφει οτι ο τροπος για sign αλλαξε.
Τελικα πρεπει να ειναι ωραια στον απαλο κοσμο του Souplin
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερετε καποιο προγραμμα που να εχει καποιο χαρτη της Κυπρου και ας μην ειναι λεπτομερεις; Θελω απλα να παιξω λιγο με το GPS χωρις την χρηση του ιντερνετ οπως θελει το Νοκια μαπς. Επισης, ποιο προγραμμα προτεινετε για το N82 και ας μην εχει χαρτη για την Κυπρο;
Link to comment
Share on other sites

προβλημα προβλημα....!!!!

ρε σεις, εχω κατεβασει το προγραμμα που γραφεται στο 2ο βημα του οδηγου της πρωτης σελιδας αλλα δεν μου το εγκαθιστα με τπτ...

ειχε κανενας αλλος το ιδιο προβλημα?

για πειτε καμια ιδεουλα....

 

Δοκίμασε να το κατεβάσεις από αυτό το link. Αν και πάλι δεν σου δουλεύει εδώ είμαστε...

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να το κατεβάσεις από αυτό το link. Αν και πάλι δεν σου δουλεύει εδώ είμαστε...

 

πολυ ωραιος φιλε μου...

μου το εγκατεστησε...!!!!

ας ελπισω οτι δε θα ξαναχρειαστει να σας τα πρηξω μεχρι να το φτιαξω....;)

θεεεεεεεεεεεενξ...........

 

και κατι τελευταιο...

οταν γινουν ολα τα βηματα, κι ενω εχω το certification, δεν θα επρεπε να δουλευει?

πρεπει να ξαναγινει κατι μεσω symbiansigned?

υγ: το security certificate αρχειο μου το εχει φτιαξει ενα παληκαρι απο δω....

:(

Link to comment
Share on other sites

και κατι τελευταιο...

οταν γινουν ολα τα βηματα, κι ενω εχω το certification, δεν θα επρεπε να δουλευει?

πρεπει να ξαναγινει κατι μεσω symbiansigned?

υγ: το security certificate αρχειο μου το εχει φτιαξει ενα παληκαρι απο δω....

:(

 

Τι πρέπει να κάνεις:

  • Βάζεις το αρχείο εγκατάστασης της εφαρμογής (sis/sisX) που θέλεις να υπογράψεις κάθε φορά μέσα στο φάκελο αυτό.
  • Το μετονομάζεις σε xyz.sis ή xyz.sisX ανάλογα.
  • Τρέχεις το "auto_signsis.bat". Αυτό σου δημιουργεί αυτόματα το υπογεγραμμένο πρόγραμμα xyz_signed.sis ή xyz_signed.sisX αντίστοιχα.

Στη περίπτωση που έχεις ένα sisX αρχείο προς υπογραφή, θα πρέπει να τροποποιήσεις το περιεχόμενο του "auto_signsis.bat" κάνοντας δεξί κλικ και πατώντας "Επεξεργασία".

  • δηλαδή από: signsis xyz.sis xyz_signed.sis xyz.cer xyz.key 12345
  • πρέπει να το κάνεις έτσι: signsis xyz.sisx xyz_signed.sisx xyz.cer xyz.key 12345

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

περασα το google maps στο κινητο μου απο το σαιτ της google μεσω του browser του κινητου νοκια αλλα μολις το απεγκατεστησα στον app manager ξεμεινε ενα αρχειο 2000cea2.sis το οποιο λεει απο κατω "μη εγκατεστημενη".ουτε εγκατασταση γινεται ουτε απεγκατασταση!αν ξαναεγκαταστησω το google maps αυτο το αρχειο εξαφανιζεται!ξερετε πως μπορω να το σβησω?εχω τον X-plore αλλα δεν μπορω να το βρω!help please!
Link to comment
Share on other sites

συνδεσε το σε μεταφορα δεδομενων και κανε search στην καρτα για αυτο το αρχειο.
Link to comment
Share on other sites

συνδεσε το σε μεταφορα δεδομενων και κανε search στην καρτα για αυτο το αρχειο.
να κανω search απο που ?απο το nokia pc suite λεει οτι ειναι συνδεδεμενο με non-compatible mode

 

EDIT:εισαι φοβερος thank you!!το βρηκα!

Link to comment
Share on other sites

πως βάζω τα αρχεία .ir στο IRremote?

 

edit:το βρήκα απλά πρέπει να γίνει αλαγή σε hex editor ο πρώτος αριθμός από 8 σε 9

 

αν όντως ισχύει αυτό με έσωσες!!!

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

παιδια πηρε ο αδερφος μου το n95 8g.....

 

και μου το δινει σε ανταλλαγή με το απλο 95 μου.......:):)

το προβλημα μου ειναι οτι δεν μπορω να ανοιξω λογαριασμο στο /www.symbiansigned.com/ με αποτελεσμα να μην μπορω να βαλω καμια εφαρμογη....

(μου βγαζει system error και κατι τετοια....)

υπαρχει καποιος που μπορει να βοηθησει....??

(αν σας δωσω ιμει κτλ μπορει να γινει τιποτα...?)

Link to comment
Share on other sites

παιδια πηρε ο αδερφος μου το n95 8g.....

 

και μου το δινει σε ανταλλαγή με το απλο 95 μου.......:):)

το προβλημα μου ειναι οτι δεν μπορω να ανοιξω λογαριασμο στο /www.symbiansigned.com/ με αποτελεσμα να μην μπορω να βαλω καμια εφαρμογη....

(μου βγαζει system error και κατι τετοια....)

υπαρχει καποιος που μπορει να βοηθησει....??

(αν σας δωσω ιμει κτλ μπορει να γινει τιποτα...?)

Ναι, αν θες στείλε μου το imei σου μέσω pm να σου φτιάξω τον απαραίτητο φάκελο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου με σωζεις.....:)

 

σου στελνω pm....σε λιγα δευτερόλεπτα:)

Link to comment
Share on other sites

παιδια, το ξερω οτι σας τα εχω κανει κουδουνια (:() αλλα δεν γινεται τπτ με το signing......

τα εχω κανει ολα ακριβως οπως αναφερονται στον οδηγο, το certificate μου το εκανε ενας φιλος απο εδω αλλα μολις του βαζω να κανει ενα αρχειο sign δεν ανταποκρινεται.....

δεν μπορω να καταλαβω...:cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

ανεβασε μας τον φακελο που εκανες σε rapidshare εδω να τον δουμε :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα το QuickOffice Premier Upgrade v4.5.14.8 S60v3 Unsigned xx-BiNPDA και δεν εκανα sing και τα δυο αρχεια που ειχε μεσα.Εβαλα την εφαρμογη στην καρτα χωρις να την κανω sing και μετα το @@@ με sing.Οταν ανοιξα την εφαρμογη ηθελε serial number.Ετσι το ξανακανω απο την αρχη και με τα δυο αρχεια sing.Παντα μου λεει σφαλμα ενημερωσης χωρις να μου βγαλει την οθονη επιλογης για το που θα εγκατασταθει.Προσπαθησα με παλιοτερη εκδοση αλλα ελεγε το ιδιο "σφαλμα ενημερωσης".Εβαλα ακομα πιο παλια απο την μαμα nokia αλλα τιποτα ειτε μνημη τηλ.ειτε καρτα το ιδιο.Το ωραιο ειναι οτι δεν μπορω να το απεγκαταστησω.Καμια λυση υπαρχει γιατι δεν θελω να κανω format μιας και τωρα εκανα και εβαλα πολλα... μεσα Garmin,rotate me....games....:blink:
Link to comment
Share on other sites

Εαν δεν κανω λαθος το QuickOffice Premier Upgrade κανει εγκατασταση απο μονο του στο C (διoρθωσε με εαν κανω λαθος) :) εαν ειναι ετσι φοβαμαι πως δεν μπορεις να κανεις τιποτα εκτος εαν το βρεις στην διαχ. εφαρμογων και το διαγραψεις απο εκει :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αν θες στείλε μου το imei σου μέσω pm να σου φτιάξω τον απαραίτητο φάκελο.

 

φιλε μου ελπιζω να μην ξεχασες να δεις τα Pm σου.....:p

 

ρε παιδια τι παιζει με το /www.symbiansigned.com ??

ουτε να παρεις τους χαμενους κωδικους σου δεν μπορεις....

ειχα λογαριασμο για το n95 μου....ξεχασα τους κωδικους τους ζηταω και κολαει η σελιδα.....συνεχως.....

 

ποοοο θα σκασω μιλαμε.....:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...