Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Nεα εκδοση του Skyfire σε v1.1.0

Κυκλοφορισε σημερα στο γνωστο μερος.

 

Την δοκιμασα πριν λιγο και μου αρεσε αρκετα. Μεχρι τωρα ειχα για δευτερο browser το Ο3 αλλα τωρα κραταω αυτο!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Nεα εκδοση του Skyfire σε v1.1.0

Κυκλοφορισε σημερα στο γνωστο μερος.

 

Την δοκιμασα πριν λιγο και μου αρεσε αρκετα. Μεχρι τωρα ειχα για δευτερο browser το Ο3 αλλα τωρα κραταω αυτο!

 

oυτε το ο3 ουτε το skyfire εχουν επιλογη αποθηκευσης ιστοσελιδας,γιατι?

Samsung Galaxy A50
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις απαντησεις αλλα γι αυτην την εφαρμογη ηθελα να πω οτι μου βγαζει "αρχειο κατεστραμμενο" οταν παω να την εγκαταστησω..Καμμια εναλλακτικη?Ευχαριστω και παλι...:O

μαλλον κατεβαζεις την εφαρμογη απο το κινητο. δοκιμασε το απο τον υπολογιστη και στειλε το sis κατευθειαν στο κινητο, οχι το rar.

Link to comment
Share on other sites

το skyfire εχει επιλογη αποθήκευσης.πατας το 4 και σου αποθηκεύει..

 

αυτο φιλε μου ειναι αποθηκευση σελιδοδεικτη οχι ιστοσελιδας

Samsung Galaxy A50
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας επανερχομε..υπαρχη εφαρμογη που να εχει επικοινωνια γραπτως με ηχο και καμερα ...κατι οπωσ ειναι το msn

η συνδεση να ειναι με ασυρματο δυκτιο

την επικοινωνια θελω να την κανω με e66 και e55 . τωρα εχω το ovi επαφες ειναι πολυ καλο αλλα μονο φωνητικο μυνημα στελνει...

και το πιο βασικο να ειναι free μην χρεωνει με μηνυματα

Link to comment
Share on other sites

Η ιστοσελιδα οπου κατεβαζεις το Rotateme δεν δουλευει.Μηπως υπαρχει καποια αλλη που να κανει το ιδιο πραγμα??
If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

 

Η ιστοσελιδα αυτη γραφει symbian σκετο. Δεν επρεπε να εγραφε symbian 3rd?:confused:

If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Δεν πειραζει θα κανει κανονικα εγκατασταση στην συσκευη σου..

 

Εdit:

Εαν δεν ανοιγει στην συσκευη σου θα πρεπει να κανεις εγκατασταση και το N95AccelerometerPlugin.sis που θα το βρεις στο πρωτο link που σου εδωσα.

 

Οριστε και μια νεοτερη version του rotateMe v2.00(7)

http://www.speedyshare.com/673381482.html

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειραζει θα κανει κανονικα εγκατασταση στην συσκευη σου..

 

Εdit:

Εαν δεν ανοιγει στην συσκευη σου θα πρεπει να κανεις εγκατασταση και το N95AccelerometerPlugin.sis που θα το βρεις στο πρωτο link που σου εδωσα.

 

Οριστε και μια νεοτερη version του rotateMe v2.00(7)

http://www.speedyshare.com/673381482.html

Σφαλμα πιστοποιητικου.Επικοινωνηστε με των προμηθευτη της εφαρμογης.

Δοκιμασα και με τους δυο τροπους!

If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Πριν κανεις εγκασταση το rotateMe θα πρεπει να το υπογραψεις. Πριν λιγο το δοκιμασα στο 5800 αλλα στο Ν82 μου και εκανε κανονικα εγκατασταση..

 

Για να μαθεις πως μπορεις να το υπογραψεις θα πρεπει να διαβασεις το παρακατω θεμα:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=208801

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει ενα προγραμματακι που συμπιεζει τα sms αλλα πρεπει να εχει και ο αλλος το ιδιο για αποσυμπιεσει. ετσι μπορεις να στειλεις διπλασιους χαρακτηρες. δε το εχω δοκιμασει...ξερει κανεις τιποτα?
Link to comment
Share on other sites

Mπορεις να μας πεις το ονομα του? Σε γενικες γραμμες νομιζω οτι δεν θα ειναι πολυ πρακτικο.. Οπως ειπες θα πρεπει να το εχει και ο αλλος εγκατεστημενο στην συσκευη του πρεπει να ασχολειται κ.τ.λ.π.

 

Ειχα βρει ενα προγραμμα που μπορουσε να στειλει sms με κωδικο αλλα για να το ανοιξει αυτος που το ελαβε επρεπε να εχει το ιδιο προγραμμα. Δεν το χρησιμοποιησα ποτε :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!

Μπορειτε να μου προτεινετε τον καλυτερο file manager και video player για symbian??

Μολις αγορασα ενα 5630 και εχω πληρη αγνοια για το ποια προγραματα θεωρουνται κορυφη...

ευχαριστω :)

:)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!

Μπορειτε να μου προτεινετε τον καλυτερο file manager και video player για symbian??

Μολις αγορασα ενα 5630 και εχω πληρη αγνοια για το ποια προγραματα θεωρουνται κορυφη...

ευχαριστω :)

 

Ε τότε ρίξε μια ματιά και στο παρακάτω! ;)

Ποιες είναι κατά την γνώμη σας οι καλύτερες εφαρμογές;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Θελω την βοηθεια σας.Εχω εγκαταστησει το FreeFSWP αλλα οταν βαζω μια εικονα σε ολη την οθονη μου την γυρνα προς τα δεξια (πλαγια αντι να μπει καθετα).Κανω μηπως εγω κατι λαθος?Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει. FreeUnRAR λέγεται.

 

ΥΓ: Με μια αναζήτηση θα το έβρισκες...

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μήπως καμία εφαρμογή που να επιτρέπει την αλαγή του ήχου μηνυμάτων και των διαφορετικών ήχων για κάθε επαφή χωρίς να χρειάζεται να φτιάχνει τη λίστα μ'όλα τ'αρχεία πολυμέσων;

Για να σας δώσω να καταλάβετε, έχω ένα τηλέφωνο με εσωτερική μνήμη 50 MB και κάρτα μνήμης 16 GB. Όταν λοιπόν προσπαθώ ν'αλάξω κάποιον απ'τους ήχους μέσα απ'τα Προφύλ, με την κάρτα μέσα δε φαίνεται ν'ανοίγει ποτέ τη λίστα... Για την αλαγή του γενικού ήχου κλήσης μπορούμε εναλακτικά μέσα απ'τη μουσική να επιλέξουμε αυτό που θέλουμε.

Ξέρω οτι μπορώ να περάσω στη μνήμη τηλεφώνου τους ήχους που μ'ενδιαφέρουν αλλά για περιπτώσεις σαν τη δική μου που θέλω να'χω διαφορετικά mp3 για ορισμένες επαφές αυτό είναι κουραστικό.

Έχετε υπόψη σας κάτι;

Σιγνώμη για το ζάλισμα.

Να κλείσει μια για πάντα το τυφλάδικο και να μείνουν άνεργοι όλοι οι χαφιέδες που'χει για προσωπικό!
Link to comment
Share on other sites

Χαιρεται!

παρατηρησα χτες στο ν86 οτι στην εξοικονομηση ενεργειας μενουν αναμενα τα γραμματα-νουμερα της ημερομηνιας-ωρας, ενω η υπολοιπη οθονη εντελως σβηστη. αυτο υπαρχει τροπος να γινει στο ν82?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...