Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82 (Pre-Release)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αντε με το καλό να έρθει να το αποκτήσουμε.

:rolleyes:

 

Ναι, αλλά πότε όμως....

Ακόμα αυτή η Nokia... :X

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά πότε όμως....

Ακόμα αυτή η Nokia... :X

 

δεν θέλω βιασύνες το καλό πράγμα αργεί να γίνει.. μετά τον Ιανουάριο όμως θα αρχίσω να τα παίρνω :happy:

Link to comment
Share on other sites

δεν θέλω βιασύνες το καλό πράγμα αργεί να γίνει.. μετά τον Ιανουάριο όμως θα αρχίσω να τα παίρνω :happy:

 

Το θέμα είναι να το είχαμε μέσα στις γιορτές, που και οι δουλειές είναι λιγότερες, για να μπορεί να ασχοληθεί σοβαρά κάποιος με το τηλέφωνο. :cool:

 

Μέχρι αρχές του χρόνου πρέπει να αρχίσει να κυκλοφορεί πάντως.

Βλέπω να το παίρνω από Γερμανό πάλι (όπως και το 3230 μου).

Παρεμπιπτόντως, ο Γερμανός φέρνει παραεισαγωγές ή γνήσια τηλέφωνα (με ελληνικό product code) ???

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

παιδια το πηρα και γω απο kinitomania φοβερα απλα θα το κρατησω πολυ καιρο με ολα του...να κανω ομως 2 ερωτησεις!εσας στο μενου σας εχει καθολου εικονιδιο θεματα?η τα αλλαζεις πλεον απο τις ρυθμισεις?αα και μολις μπω στο μενου και πατησω επιλογες την λιστα με τις επιλογες μου την βγαζει αγγλικα...σε ολους ετσι ειναι?κατα τα αλλα αξιζει πολυ και ειναι πιο ομορφο απο τις φωτογραφιες!
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Παρεμπιπτόντως, ο Γερμανός φέρνει παραεισαγωγές ή γνήσια τηλέφωνα (με ελληνικό product code) ???

Και από Alpha Copy φέρνει και παρα-εισαγωγή... για καλό και κακό ρίξε του μια ματιά πριν το αγοράσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Και από Alpha Copy φέρνει και παρα-εισαγωγή... για καλό και κακό ρίξε του μια ματιά πριν το αγοράσεις.

 

κατσε να το φερουν πρωτα γιατι πηγα σε 3 διαφορετικους Γερμανους σημερα,και οταν τους ειπα για ποτε περιμενουν αφιξη του Ν82 με κοιταζαν σαν σπανιο ζωο!!:lol:παλι καλα που δεν με ρωτησαν τι ειναι αυτο...:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Και από Alpha Copy φέρνει και παρα-εισαγωγή... για καλό και κακό ρίξε του μια ματιά πριν το αγοράσεις.

 

Πάντως το 3230 μου που είχα αγοράσει από το Γερμανό ήταν γνήσιο, γιατί είχα κανονικά εγγύηση από Alpha Copy (δωρεάν αναβαθμίσεις κλπ).

Μάλιστα μέσα στο πακέτο του τηλεφώνου υπήρχε ένα συνοδευτικό φυλλάδιο στο οποίο η Alpha Copy δήλωνε ότι ο Γερμανός είνια αξιόπστος πωλητής των γνήσιων προϊοντων της Nokia κλπ...

 

Το θέμα είναι, ξέρουμε ποιο είναι το ελληνικό product code??? :confused:

Δεν το πρόσεξα, έχει αναφερθεί ήδη??? :O

 

Edit:

[...]στο μενου σας εχει καθολου εικονιδιο θεματα?η τα αλλαζεις πλεον απο τις ρυθμισεις?[...]

Η εφαρμογή "Θέματα" έχει πλέον ενσωματωθεί στην εφαρμογή "Ρυθμίσεις" (νομίζω είναι στην καρτέλα "Προσωπικές ρυθμίσεις" ή κάτι τέτοιο, ψάξτο, εκεί μέσα είναι κάπου).

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι, ξέρουμε ποιο είναι το ελληνικό product code??? :confused:

Δεν το πρόσεξα, έχει αναφερθεί ήδη??? :O

 

0551523: RM-313 GREECE/CYPROS

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

παιδια το πηρα και γω απο kinitomania φοβερα απλα θα το κρατησω πολυ καιρο με ολα του...να κανω ομως 2 ερωτησεις!εσας στο μενου σας εχει καθολου εικονιδιο θεματα?η τα αλλαζεις πλεον απο τις ρυθμισεις?αα και μολις μπω στο μενου και πατησω επιλογες την λιστα με τις επιλογες μου την βγαζει αγγλικα...σε ολους ετσι ειναι?κατα τα αλλα αξιζει πολυ και ειναι πιο ομορφο απο τις φωτογραφιες!

 

 

Λευτερη μεγαλη μουκια φαε....Σιγα μην κρατησεις εσυ κινητο πανω απο μηνα....:lol:Τα θεματα ειναι στις προσωπικες ρυθμισεις.Αυτο που λες με της επιλογες εμενα της βγαζει κανονικα στα Ελληνικα.Για ψαξτο λιγο.

Link to comment
Share on other sites

λολχαχαχχα μπα θα το κρατησω καλο μου φενεται:Pνα σ πω Ηλια εσενα στις ρυθμισεις γλωσσα τηλεφωνου ειναι στο αυτοματο η στα ελληνικα?
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

λολχαχαχχα μπα θα το κρατησω καλο μου φενεται:Pνα σ πω Ηλια εσενα στις ρυθμισεις γλωσσα τηλεφωνου ειναι στο αυτοματο η στα ελληνικα?

 

Στα Ελληνικα το εχω.

Link to comment
Share on other sites

To Apogevma apektisa apo Alpha Copy N82 (14/12/2007 18:35). Exoun erthi arketa komatia apoti katalava kai stin "apothiki" ginetai o xamos. To kouti grafi Made In Finland, kai to enxiridio itan finlandiko. Proti endiposi elafri, gia to megethos tou poli elafri. Grigoro, to menou exei simbiknothi diladi to folder "office" einai se ena folder " Aplications" sto opoio einai to calendar, calculator, clock, camera klp. Sxetika kali othoni kai asingrita grigores kai piotikes fotografies se xamilo fotismo.
Link to comment
Share on other sites

To Apogevma apektisa apo Alpha Copy N82 (14/12/2007 18:35). Exoun erthi arketa komatia apoti katalava kai stin "apothiki" ginetai o xamos.

 

Καλοριζικο ! :)

Οταν λες Alpha Copy εννοεις απο τα κεντρικα ή Νοκια σοπ?

Μεσω γνωστου ηρθε στα χερια σου ή διατιθεται κανονικα ?

Αν οντως ξεκινησε η κυκλοφορια του ,η πηγη μου ειχε τελικα δικιο για 15/12..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

To Apogevma apektisa apo Alpha Copy N82 (14/12/2007 18:35). Exoun erthi arketa komatia apoti katalava kai stin "apothiki" ginetai o xamos. To kouti grafi Made In Finland, kai to enxiridio itan finlandiko. Proti endiposi elafri, gia to megethos tou poli elafri. Grigoro, to menou exei simbiknothi diladi to folder "office" einai se ena folder " Aplications" sto opoio einai to calendar, calculator, clock, camera klp. Sxetika kali othoni kai asingrita grigores kai piotikes fotografies se xamilo fotismo.

Ζηλεύωωωωωωωω !!!!!! :D:D:D

Καλορίζικο και ...καλοτάξιδο... :p

 

Καλοριζικο ! :)

Οταν λες Alpha Copy εννοεις απο τα κεντρικα ή Νοκια σοπ?

Μεσω γνωστου ηρθε στα χερια σου ή διατιθεται κανονικα ?

Αν οντως ξεκινησε η κυκλοφορια του ,η πηγη μου ειχε τελικα δικιο για 15/12..

Φίλε nervous μία παράκληση:

Αν έχεις κάποιον insider στην Alpha Copy (αυτή την εντύπωση έχω... :)), πες του ότι ...καημένοι (:mad:) εδώ στα τοπικά Nokia shops δεν έχουν καμία ενημέρωση, δεν ξέρουν τι τους γίνεται...

Ο άλλος εδώ στο Βόλο τις προάλλες - εμμέσως πλην σαφώς - με απέτρεψε από το να κάνω προπαραγγελία... :X

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο ! :)

Οταν λες Alpha Copy εννοεις απο τα κεντρικα ή Νοκια σοπ?

Μεσω γνωστου ηρθε στα χερια σου ή διατιθεται κανονικα ?

Αν οντως ξεκινησε η κυκλοφορια του ,η πηγη μου ειχε τελικα δικιο για 15/12..

Apo Nokia Shop stin Athina (Omonoia) .

Prepei na exoun erthi stin Alpha Copy kai apo avrio se kapia magazia na emfanisti. Kai apo evdomadas tha gemisi i agora. Mallon tha erthi prota sta katastimata WIND kai meta sta ipolipa (ston katalogo Dekemvriou tou cosmote den iparxi, stin WIND iparxei, to plaisio akoma den evgale ton katalogo tilepikinonies kai perimeni... klp...) Min zilevete se kana dio mines tha anakinosoun to N82 8GB opos kai me to N95 (etsi tin epatha kai tin perasmeni fora.). Tora pou mas emathan tha mas madisoun.

Link to comment
Share on other sites

τελικα το εκανα μια φορα στα ελληνικα και το ξαναγυρισα αυτοματο και τωρα κομπλε αψογο τηλεφωνο μονο το gps δεν ειναι καλα ενημερωμενο...καμια αλλη λυση?γιατι εχει η κοπελα μου το 6110 και με παταει :P xD
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

To Apogevma apektisa apo Alpha Copy N82 (14/12/2007 18:35). Exoun erthi arketa komatia apoti katalava kai stin "apothiki" ginetai o xamos. To kouti grafi Made In Finland, kai to enxiridio itan finlandiko. Proti endiposi elafri, gia to megethos tou poli elafri. Grigoro, to menou exei simbiknothi diladi to folder "office" einai se ena folder " Aplications" sto opoio einai to calendar, calculator, clock, camera klp. Sxetika kali othoni kai asingrita grigores kai piotikes fotografies se xamilo fotismo.
Μάλλον το ίδιο με το δικο μου,δηλαδή παραεισαγωγη θάναι αλλιώς πως γίνεται να έχει το φινλανδικό εγχειρίδιο σε επισημα εισαγώμενο κινητό της Alpha Copy για την ελληνική αγορά;

Εχει ελληνικούς χαρακτήρες στο πληκτρολόγιο;

Link to comment
Share on other sites

Για διάθεση απο vodafone κανένα νέο?:confused:

 

Απο οσο ξερω ,δεν εχει μπει ακομα στον καταλογο.

Αναμενουμε ..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Πηρα πριν λιγο τηλεφωνο σε Wind και Πλαισιο και δεν εχουν καμια επισημη ενημερωση για ημερομηνια...Αναμενουμε λοιπον

Ισχυει οτι θα εχει 3 μηνες δωρεαν φωνητικη πλοηγηση?

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΦΩΝΗΤΙΚΗ ΠΛΟΗΓΗΣΗ ΚΤΛ. ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΕΑΝ ΜΟΝΟ Η ΠΛΟΗΓΗΣΗ ΚΑΙ ΧΡΕΩΝΕΤΕ Η ΦΩΝΗΤΙΚΗ?
Link to comment
Share on other sites

Έτοιμο και το preview του myphone
3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΦΩΝΗΤΙΚΗ ΠΛΟΗΓΗΣΗ ΚΤΛ. ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΕΑΝ ΜΟΝΟ Η ΠΛΟΗΓΗΣΗ ΚΑΙ ΧΡΕΩΝΕΤΕ Η ΦΩΝΗΤΙΚΗ?

Σου έχει 3 μήνες δωρεάν, αλλά μετά χρεώνεσαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...