Jump to content

Sony Ericsson T610i


Tomby
 Κοινοποίηση

tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?  

38 members have voted

  1. 1. tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?

    • NAI
      13
    • OXI
      25


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δοκιμασε να κανεις edit στα wbmp αρχεια

που σου ερχονται και να αλαξεις το υψος

της εικονας ωστε να παει να κατσει κατω

απο το ονομα της εταιριας. αυτο εχω κανει

εγω.

 

τα logo του 3330 ειναι αποκλειστικα και μονο

για το ονομα του παροχεα, καποιος ειχε την

ιδεα να βαλει φοτογραφια εκει, για αυτο δεν

υπαρχει πλεον στα κινιτα μας.....

Link to comment
Share on other sites

nai auto thelo ki ego na antikatastiso to onoma tou paroxea.. ama dokimaso na stilo kana logo gia 3330 sto T610 mou apo logolove lete na piasei? who knows? tha dokimaso kai tha sas po ama einai
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mojiro (29 Αύγ. 2004 , 11:16)

 

δε νομιζω ρε φιλε να καταφερεις.

 

μακαρι, γιατι μου την σπαει να βλεπω TIM & VODAFONE.

 

θελω TELESTET & PANAFON !!!!!!

 

 

Mipws to antitheto???

Pio wraio re si einai to TIM GR!!! Pio xlidi.... :whistle:

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ναι οκ, αλλα οταν αλλαζει το ονομα της μια εταιρια σαν αυτες σημαινει οτι χανει μετοχικο μεριδιο και απο εκει που Ντακος & Κοκκαλης ειχαν 10% της εταριας τους τωρα εχουν λιγοτερο απο 9.5%

 

ειναι λιγοτερο ελληνικες πλεον.....

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΕΝΑ T610 ΜΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΙΜ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΝΕΡΓΩΠΟΙΗΣΩ ΤΟΝ E-MAIL CLIEND ΓΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΚΑΙ ΛΗΨΗ E-MAIL. ΠΟΙΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ; :blink:
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν client και όχι client (και κλύτερα να μη γράφεις κεφαλαία)

 

Τώρα, για να λειτουργήσει πρέπει να πας στο Connectinity > Data Comm. > Data accounts και να βεβαιωθείς ότι έχεις κάποιο λογαρισμό (Grps ή gsm) για σύνδεση με το internet. Αν έχεις, οκ. Αν δεν έχεις ή θα πρέπει να βάλεις gprs ή θα συνδέεσαι απλά (και αργά) μέσω του λογαριασμού που έχεις για να συνδέεσαι στο ιντερνετ από το ΠιΣι σου. πχ Αν συνδέεσαι στο ιντερνετ από το ΠιΣι μέσω Forthnet, πρέπει να φτιάξεις στο κινητό σου account (εκεί που είπα πριν) με τα χαρακτηριστικά της σύνδεσής σου, δηλ τηλέφωνο 8965χχχχχ, username και password). Πλεόν το κινητό σου μπορεί να συνδεθεί στο ίντερνετ.

Τώρα πρέπει να πας στα Options του email client και Edit Account > New Account. Τώρα συμπλήρωσε τα πεδία με τις πληροφορίες που είχες βάλει και στο Outlook/Outlook Express,δηλ

 

καταρχήν όνομα λογαριασμού > βάλε ό,τι θες

 

connect using > εκεί βάλε αυτό που έφτιαξες στο προηγούμενο βήμα,

 

στο Protocol βάλε POP3 ή IMAP ανάλογα με το είδους του email που διαθέτεις,

 

μετά βάλε incoming server και outgoing server τις διευθύνσεις των servers του mailbox σου όπως και στο Outlook, εδώ να σημειώσω ότι πιθανό να χρειάζεται τις IPs και όχι τις διευθύνσεις, οπότε μάλλον πρέπει να πάρεις τηλέφωνο ή να στείλεις email στην εταιρεία που έχεις mailbox για να στις πούνε

 

μετά δώσε το password σου

 

στην επιλογή Download, καλύτερα να τσεκάρεις το Headers Only για να μην κατεβάζει πράγματα που δεν χρειάζεσαι και χρεώνεσαι άχρηστα

 

και βεβαιώσου ότι το Check Interval είναι στο Off (γιατί θα συνδέται μόνο του και θα σε χρεώνει πάλι).

Looks like the sun is going down.

I wanter will i dream....

- Mitch Connor

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά προσπαθώ να περάσω την εφαρμογή btbrowser (που υπάρχει στα myfiles του myphone). Στέλνω το jar αρχείο (από windows explorer δεξί κλικ send --> bluetooth --> @antonis_wrx Το κινητό δέχεται το αρχείο κανονικά αλλά δεν εκίνει την εφαρμογή. Βγάζει Invalid aplication... Το jad αρχείο δεν το δέχεται καθόλου...
Link to comment
Share on other sites

Δε χρειάζεται το jad αρχείο στα sony ericsson... Το invalid application πρέπει να οφείλεται στο ότι το jar που του στέλνεις δεν είναι έγκυρο. Είχα δοκιμάσει και εγώ να το βάλω και μου έβγαζε το ίδιο μήνυμα!
Link to comment
Share on other sites

σε κάνεναν που να έχει τρέξει καμία παρόμοια εφαρμογή?
Link to comment
Share on other sites

ναι... καλά πως μπορείς και ζεις ακόμα με την r1a? κάνεις την ζωή σου δύσκολη χρησιμοποιώντας μια παλιά έκδοση γεμάτη bugs... άμα βάλεις την r6c (η πιο νπρόσφατη που κυκλοφορεί) ή οποιαδήποτε πάνω από r1l θα νομίζεις ότι έχεις τελείως διαφορετικό καινούργιο κινητό...

άμα είναι εντός εγγύησης και πεις στο service ότι έχει προβλήματα (κολλάει κλπ) θα στο κάνουν δωρεάν, αλλίως είναι κάπου στα 15Ε

Link to comment
Share on other sites

αποκλείεται να τους ξεγελάσεις άμα έχει λήξει η εγγύηση... εγώ είχα παέι χωρίς απόδειξη και το τσέκαραν μόνοι τους από το ΙΜΕΙ αν είναι μέσα στην εγγύηση πριν πω ότιδηποτε εγώ.
Link to comment
Share on other sites

Το Μ55 δηλαδή ή το Μ50 θα τό κανες μόνος σου? Οχι οτι δεν γίνεται αλλα η iemens ξέρεις δεν εχει στο site αναβαθμίσεις γι αυτά και άλλα κινητα.

Δεν είναι τίποτα τα 15 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Χθες προσπαθουσα να στειλω απο το κινητο μου [Τ610] εναν ηχο σε gx15 μεσω bluetooth και μου ζητουσε [οπως και στον χρηστη του gx15] κωδικο. Τι πρεπει να βαλουμε εκει? Μεχρι τωρα εστελνα παντου χωρις κωδικους, γιατι δεν χρειαζοταν να προσθεσω τις συσκευες των αλλων για να στειλω δεδομενα.

 

Παιδια βοηθεια! Οποιος γνωριζει ας δωσει τα φωτα του.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T610i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...