Jump to content

Sony Ericsson T610i


Tomby
 Κοινοποίηση

tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?  

38 members have voted

  1. 1. tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?

    • NAI
      13
    • OXI
      25


Recommended Posts

Την Παρασκευή έκανα αναβάθμιση στην Πανεπιστημίου και μου έβαλαν R3C οπότε οι κοπέλες επάνω απλά συνήθως δεν γνωρίζουν τι τους γίενται...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν ξέρω αν είναι bug αλλα σας ρωτάω...στην έκδοση R1A που έχω εγώ όταν είμαι στα τασκς και π.χ ανοίξω ένα και το κάνω edit, όταν πατάω το κουμπί για να γυρίσω με φέρνι στην αρχή και πρέπει να ξαναπάω όλο το δρόμο κάτω για να ανοίξω το επόμενο τασκ να το κάνω edit! βεβαίως χρησιμοποιώ και το Οutlook αλλά όταν δεν το έχω βασανίζομαι να κάνω εdit τα τασκς! :mad:
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

τελικα ρε παιδια εσεις τι κανετε με το τ9 οταν δεν εχει μια λεξη?την γραφετε με εθν.χαρακτηρες η πως εχετε λυσει το προβλημα που αναφερα στη σελ.12?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον SKALP

 

sorry an exei eidi apantithei , alla yparxei se kamia eteria to kinitaki se allo xroma ektos apo to asimi ? eida to mple se photo kai moy arese poli ... apo tin alli an den einai diathesimo poy mporei na brethei ?

 

 

Μπορείς να το αγοράσεις στο ασημί και να πας σε ένα SE center να σου αλλάξουν την πρόσοψη ;)

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kamilaris

 

τελικα ρε παιδια εσεις τι κανετε με το τ9 οταν δεν εχει μια λεξη?την γραφετε με εθν.χαρακτηρες η πως εχετε λυσει το προβλημα που αναφερα στη σελ.12?

 

Προσωπικά αποθηκεύω τις λέξεις που δεν έχει ώστε να τις έχει όταν τις ξαναχρειαστώ. Εξάλλου με αυτόν τον τρόπο γράφονται και την ίδια στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως από αυτές που του έχω περάσει άλλες τις εμφανίζει με το πάτημα των ανάλογων πλήκτρων και άλλες όμως πρέπει να πατήσω μόνο το πρώτο πλήκτρο και να την ψάξω αλλιώς δεν την βρίσκει :wacko:

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Johny-B

 

Προσωπικά αποθηκεύω τις λέξεις που δεν έχει ώστε να τις έχει όταν τις ξαναχρειαστώ. Εξάλλου με αυτόν τον τρόπο γράφονται και την ίδια στιγμή.

 

εχεις δοκιμασει το πχ που ειπα με την λεξη "μυστικα" στη σελ 12?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kamilaris

 

εχεις δοκιμασει το πχ που ειπα με την λεξη "μυστικα" στη σελ 12?

 

Μάλλον δεν είχα το κινητό τότε. Τώρα μόλις το δοκίμασα και ενώ το δέχεται, την επόμενη φορά βγάζει πάλι ότι η λέξη δεν υπάρχει στο λεξικό! :wacko:

Αν και δεν έχω συναντήσει το πρόβλημα με άλλη λέξη μέχρι στιγμής, μάλλον θα έχει κι άλλες να υποθέσω;

Το πρόβλημα αυτό μήπως λύνεται με την R3C; :worry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Johny-B

 

Μάλλον δεν είχα το κινητό τότε. Τώρα μόλις το δοκίμασα και ενώ το δέχεται, την επόμενη φορά βγάζει πάλι ότι η λέξη δεν υπάρχει στο λεξικό! :wacko:

Αν και δεν έχω συναντήσει το πρόβλημα με άλλη λέξη μέχρι στιγμής, μάλλον θα έχει κι άλλες να υποθέσω;

Το πρόβλημα αυτό μήπως λύνεται με την R3C; :worry:

 

μακαρι να λυνοταν!τους εχω στειλει email μπας και ξυπνησουν καποτε :mad:
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω το Τ610 αλλά για δοκίμασε να πατήσεις (για τη λεξη μυστικά) 6,8,7,8,4,5,2 δηλαδή για μ αντι να πατήσεις το 5 πάτησε 6. Δουλεύει;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον VangosT

 

Δεν εχω το Τ610 αλλά για δοκίμασε να πατήσεις (για τη λεξη μυστικά) 6,8,7,8,4,5,2 δηλαδή για μ αντι να πατήσεις το 5 πάτησε 6. Δουλεύει;

 

Noop.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον VangosT

 

Δεν εχω το Τ610 αλλά για δοκίμασε να πατήσεις (για τη λεξη μυστικά) 6,8,7,8,4,5,2 δηλαδή για μ αντι να πατήσεις το 5 πάτησε 6. Δουλεύει;

 

πρεπει εκτος απο αυτο να πατησεις και το 9 για το Υ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ 8 που ειναι το ελληνικο Υ!!! :blink:
Link to comment
Share on other sites

kalimera

 

eixa valei extes to vradi an fortizetai to kinito kai to proi pou sikothika rida oti akoma fortize meta dialdi apo 8 ores. mporeite na mou peite ti mporei na exei? ftaiei i mpataria? to kinito? i o fortistis ? kai ti mporo na kano

 

efxaristo

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον GiorgosH

 

Thanx kalimieri alla den yparxei allos tropos na to kanw? Ta exei idi se positions kai prepei na kanw browse mesa se 380 numera gia na ta vrw...

Pantws otan dokimazw na kanw kapoio speed dial pernei allo apo auto pu exei sta positions list... Giati etsi?

 

 

Δεν υπάρχει άλλος τρόπος! Ένα μικρό tip για να το κάνεις πιο γρήγορα όταν έχεις πολλά νούμερα στη μνήμη:

 

Αν πληκτρολογήσεις έναν αριθμό όταν είσαι στο position list, θα σε πάει στην αντίστοιχη θέση. Για να φτιάξεις λοιπόν τα speed dials παίρνεις τη λίστα από την αρχή (δεν είναι αλφαβητικά) και όταν συναντήσεις τηλέφωνο που θες να μπει σε speed dial:

- Σημειώνεις στο μυαλό σου τον αριθμό του στη λίστα

- Το επιλέγεις

- Πατάς το νούμερο του speed dial όπου θέλεις να μπεί (οπότε σε πάει στην αντίστοιχη θέση)

- Επιλέγεις (για να γίνει η ανταλλαγή των αριθμών)

- Πληκτρολογείς τον αριθμό που θυμάσαι από το πρώτο βήμα για να επανέλθεις στο σημείο που σταμάτησες και συνεχίζεις!

 

 

Σχετικά με το ερώτημα γιατί παίρνει άλλο νούμερο από αυτό που υπάρχει στο position list:

Το position list είναι η σειρά των τηλεφώνων στη μνήμη του τηλεφώνου. Τα speed dials αντιστοιχούν στη σειρά των τηλεφώνων στην κάρτα SIM. Για να "δουλέψουν" λοιπόν τα νούμερα που βλέπεις στο position list σαν speed dials πρέπει να κάνεις "copy all to SIM". Όταν αλλάξεις τη σειρά στο position list θα δεις ότι σου το λέει όταν πας να βγεις.

 

 

Μια που το ανοίξαμε, για να εξαντλήσουμε το θέμα των speed dials:

 

- Τα speed dials είναι από το 1 μέχρι και το 9. Το 1 είναι και speed dial και τηλεφωνητής (γιατί κάπου αναφέρθηκε ότι δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως speed dial!). Πατάς 1 και μετά call για το speed dial, ενώ κρατάς πατημένο το 1 για τηλεφωνητή.

 

- Ένα feature που αναφέρεται στα ψιλά γράμματα στα βιβλία οδηγιών αλλά μπορεί να είναι χρήσιμο για να "αυξηθεί" ο αριθμός των speed dials: Όταν γράψεις ένα νούμερο και μετά πατήσεις το # σε βγάζει στο "call from SIM" στο νούμερο που βρίσκεται στην αντίστοιχη θέση στο SIM και μπορείς να πάρεις τηλέφωνο κατευθείαν. Οπότε μπορείς να βάλεις και κάποια επιπλέον συχνά χρησιμοποιούμενα νούμερα σε βολικές θέσεις (π.χ. πατάς 5, call για το κινητό κάποιου, 55#, call για το σπίτι! :))

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bettytsa

 

kalimera

 

eixa valei extes to vradi an fortizetai to kinito kai to proi pou sikothika rida oti akoma fortize meta dialdi apo 8 ores. mporeite na mou peite ti mporei na exei? ftaiei i mpataria? to kinito? i o fortistis ? kai ti mporo na kano

 

efxaristo

 

 

Δες πρωτα αν φταιει ο φορτιστης

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον nervous

 

Δες πρωτα αν φταιει ο φορτιστης

 

 

to evala sto grafeio mou na fortizetai kai edeixe endixi oti teliose

 

eno sto spiti den deixnei oti teliose i fotisi

 

ara ti mporei an simvainei? ftaiei i briza?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bettytsa

kalimera

 

eixa valei extes to vradi an fortizetai to kinito kai to proi pou sikothika rida oti akoma fortize meta dialdi apo 8 ores. mporeite na mou peite ti mporei na exei? ftaiei i mpataria? to kinito? i o fortistis ? kai ti mporo na kano

 

efxaristo

 

Mεταξύ σοβαρού και αστείου μάλλον και το κινητό κοιμάται.... :p

 

Μου έχει συμβεί και σε μένα και εξεπλαγην....Νομίζω πως δεν συμβαίνει πάντα....Τώρα θα το παρακολουθήσω επισταμένα!

 

Πάντως όταν το έβγαλες από την μπρίζα, η ένδειξη φόρτισης ήταν πλήρης, ε;

 

Μήπως έχετε παρατηρήσει ότι η πρώτη γραμμή της μπαταρίας πέφτει σχετικά γρήγορα;

 

Πάντως πιστεύω ότι στα περισσότερα SE, ιστορικά θα έλεγα...., η μπαταρία αποτελεί την αχίλλειο πτέρνα τους!!! :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον christ-k

 

 

1)Μήπως έχετε παρατηρήσει ότι η πρώτη γραμμή της μπαταρίας πέφτει σχετικά γρήγορα;

 

2)Πάντως πιστεύω ότι στα περισσότερα SE, ιστορικά θα έλεγα...., η μπαταρία αποτελεί την αχίλλειο πτέρνα τους!!! :(

 

1)Πράγματι. Το ίδιο ακριβώς συμβαίνει και με τα Τ300 και Τ310. :worry:

 

2)Γιατί το λες αυτό; Αν εξαιρέσουμε το γεγονός ότι η Ericsson άργησε να βάλει στα κινητά της μπαταρίες λιθίου, δεν νομίζω ότι είχαν κάποιο πρόβλημα. :o

Link to comment
Share on other sites

Paidia exw problima.

Pira OMNIUS CL.2 USB BLUETOOTH ADAPTOR.

Ekana egkatastasi kanonika sta XP.

Mporesa ekana Sixronismo apo to Outlook kai leitourgise kanonika.

Simera pou piga na kanw den mporese na ksekinisi ton sixronismo apo to outlook. Apo to programa pou exoun ta Bluetooth mporese ekana suxronismo alla auto esbise ta tilefona anti na ta kanei enimerosi!!! Sto outlook esbise ta tilefona alla eutixos itan sto kado anakiklosis. Alla to thema einai oti den mporw na ta ksana balw sto tilefono giati den kanei sixronismo. :mad: :mad: :wacko: :'(

 

Ti na kanw pite mou :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Johny-B

2)Γιατί το λες αυτό; Αν εξαιρέσουμε το γεγονός ότι η Ericsson άργησε να βάλει στα κινητά της μπαταρίες λιθίου, δεν νομίζω ότι είχαν κάποιο πρόβλημα. :o

Το λέω εξ αφορμής της περίεργης φόρτισής τους, στο ότι μάλλον υπάρχει πρόβλημα με την βαθμινόμισή τους και βέβαια γιατί όλα τα Τ 18 γνωστών και φίλων έχουν πεταχτεί από το ίδιο πρόβλημα, σβήνουν ακανόνιστα....Αρχικά είπαμε ότι φταίει η μπαταρία, αλλά μάλλον το πρόβλημα βρίσκεται στο συνδυασμό μπαταρίας-συσκευής!

 

Πιστεύω και ελπίζω, όσοι κρατήσουν διαχρονικά (κανένα δύο χρόνια δηλ.!) το 610, να μην αντιμετωπίσουν το ίδιο πρόβλημα.....

Link to comment
Share on other sites

Όπως έχω προαναφέρει το κινητό μου που το έχω ήδη αγοράσει μπορώ να το πάρω για αναβάθμιση και αλλαγή cover δωρεάν ακόμα και αν το cover που έχω τώρα είναι λιγάκι χτυπημένο ? :worry:
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T610i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...