Jump to content

Sony Ericsson T610i


Tomby
 Κοινοποίηση

tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?  

38 members have voted

  1. 1. tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?

    • NAI
      13
    • OXI
      25


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον bettytsa

 

paidia vgike kainourgia sw version gia to t610? R3B i paramenei i R1L

 

Η R3B είναι η τελευταία έκδοση. :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Gka

 

Η R3B είναι η τελευταία έκδοση. :)

 

Ξέρεις μήπως ποιες είναι οι διαφορές της με την R1L και πότε θα είναι διαθέσιμη στα ελληνικά service centers;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Gka

 

Η R3B είναι η τελευταία έκδοση. :)

 

μολις τωρα πηρα το εξουσιοδοτημενο σερβις της sony-ericsson και μου ειπαν οτι η τελευταια βερσιον ειναι η R1L και οχι η R3B!ποιος λεει το σωστο? :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (T610 live @myphone: SonyEricssonT610/R201 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την kamilaris

Αρχικό Μήνυμα από τον Gka

 

Η R3B είναι η τελευταία έκδοση. :)

 

μολις τωρα πηρα το εξουσιοδοτημενο σερβις της sony-ericsson και μου ειπαν οτι η τελευταια βερσιον ειναι η R1L και οχι η R3B!ποιος λεει το σωστο? :wacko:

 

Kai emena auto mou lene alla sto site ths se alla leei.Epishs kapoios apo edw ebale thn r3b!

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχει βγει αλλά δεν είναι ακόμη διαθέσιμη στην Ελλάδα.

Το παιδί που την έβαλε, την έβαλε σε Service ή μόνος του;

Link to comment
Share on other sites

H R3B, όπως έχει ξανααναφερθεί, διορθώνει μόνο τα προβλήματα συμβατότητας της java (πιστεύω να μην χαλάει κάτι άλλο!) και θα είναι πιστεύω σύντομα διαθέσιμη-αν δεν περιμένουν την επόμενη! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά...απαντήστε μου αυτή την ερώτηση....

Στο calendar τα tasks ή τα appointments δεν κλειδώνουν έτσι ? Όπως για παράδειγμα βάζεις κωδικό για να δεις τις προσωπικές σου υποχρεώσεις και tasks.... :rolleyes:

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα (1-ο post)!

Επειδή τις επόμενες μέρες σκέφτομαι να αγοράσω το Τ610 θα ήθελα να μου πείτε εάν έχετε διαπιστώσει κάτι αρνητικό (σοβαρό) στην εν λόγω συσκευή! Η μνήμη που έχει είναι αρκετή; Σκέφτομαι επίσης να προμηθευτώ "μπλε δόντι" ή υπέρυθρες! Υπάρχει κάποια λειτουργία που μπορεί να εκτελέσει το ένα ενώ το άλλο όχι;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Painter

 

Με την R3B παντως τα AMR recordings που έχω τα παίζει πλέον δυνατά αν και δέν βρήκα να μπορείς να τα βάλεις σαν ringtones.

 

που την εβαλες την νεα εκδοση αν επιτρεπεται?αφου μενεις αθηνα εδω την εβαλες?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Painter

 

Με την R3B παντως τα AMR recordings που έχω τα παίζει πλέον δυνατά αν και δέν βρήκα να μπορείς να τα βάλεις σαν ringtones.

 

 

Θελω και εγωωωωω!!!!! :'(

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον nik16v

 

Καλώς σας βρήκα (1-ο post)!

Επειδή τις επόμενες μέρες σκέφτομαι να αγοράσω το Τ610 θα ήθελα να μου πείτε εάν έχετε διαπιστώσει κάτι αρνητικό (σοβαρό) στην εν λόγω συσκευή! Η μνήμη που έχει είναι αρκετή; Σκέφτομαι επίσης να προμηθευτώ "μπλε δόντι" ή υπέρυθρες! Υπάρχει κάποια λειτουργία που μπορεί να εκτελέσει το ένα ενώ το άλλο όχι;

Ευχαριστώ!

 

Kαλωςόρισες....και καλή διαμονή! :)

 

Για τις απορίες σου και οτιδήποτε άλλο σχετικό με το 610, δες πρώτα και μελέτησε το FAQ και μετά τα ξαναλέμε....http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=3005

Link to comment
Share on other sites

Πάντως βρε παιδιά, επειδή κάποιοι είχαν παράπονα από την διάρκεια της μπαταρίας, μπορώ να πω ότι η μπαταρία φαίνεται πολύ καλή.

Με την πρώτη φόρτιση μου έχει κρατήσει 3 συνεχόμενα 24ωρα με αρκετά τηλέφωνα, πολύ ψάξιμο, κανά 20λεπτο στο wap και αρκετή χρήση των υπέρυθρων. :)

Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνάμε και την ερωτησούλα μου 7 ποστ πιο πάνω! :rolleyes: Όπιος γνωρίζει απαντάει βέβαια... :)
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Johny-B

 

Πάντως βρε παιδιά, επειδή κάποιοι είχαν παράπονα από την διάρκεια της μπαταρίας, μπορώ να πω ότι η μπαταρία φαίνεται πολύ καλή.

Με την πρώτη φόρτιση μου έχει κρατήσει 3 συνεχόμενα 24ωρα με αρκετά τηλέφωνα, πολύ ψάξιμο, κανά 20λεπτο στο wap και αρκετή χρήση των υπέρυθρων. :)

 

 

Τυχερέ :'(

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον emufear

 

Τυχερέ :'(

 

:eek: Φτου, φτου! Θα μου το ματιάξεις! :p

Ούτε η καινούργια που σου έδωσαν στο service είναι καλή;

 

@xraysr0x

 

Κοίταξε έχουν γραφτεί διάφορες απόψεις. Σοβαρό πρόβλημα κατ'εμέ είναι μόνο το ότι η οθόνη κάτω από ήλιο είναι λιγάκι δύσκολο να δεις τι γράφει!

Κατά τ'άλλα είναι ένα αρκετά πλήρες κινητό και σίγουρα στα λεφτά του δύσκολα βρίσκεις άλλο με τα ίδια χαρακτηριστικά + το πολύ καλό service της εταιρίας.

Υπέρηθρες μπορείς να πάρεις για να συνδέεις το κινητό με το PC (σε αρκετά χαμηλή τιμή) ενώ μπορείς αν θες να χρησιμοποιήσεις κάποιο gadget με bluetooth όπως handsfree, car-kit κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε η καινούρια...

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή δεν έχω χρόνο να ψάξω, μήπως μπορείτε να μου πείτε τις διαφορές της R3B απο την R1A??

 

Σας παρακαλώ να μην απαντήσετε σε στυλ "Πολλές" κλπ

Link to comment
Share on other sites

@dimant

Δες το 3ο ποστ αυτής της σελίδας. ;)

 

@emufear

Μήπως δεν φταίει η μπαταρία;

Δες μήπως δεν φορτίζει κανονικά. Μπορεί να φταίει ο φορτιστής, ή και το κινητό. :worry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Johny-B

 

 

@emufear

Μήπως δεν φταίει η μπαταρία;

Δες μήπως δεν φορτίζει κανονικά. Μπορεί να φταίει ο φορτιστής, ή και το κινητό. :worry:

 

 

kai gw exw to idio provlima.den fortizei kanonika to diko m(+a8lios xronos anamonis) alla den 8a mantepsw egw ti ftaiei,ipoti8etai ekeinoi einai texnikoi kai ekeinoi otan tous to peis 8a katalavoun ti exei.ipoti8etai oti den 8a sou dwsoun kainopuria mpataria kai na vgei kai auti provlimatiki.poios tous eipe me tosi sigouria oti ftaiei i mpataria.8a dikaiologountan an toulaxiston elegxan to kinito tou filou mas,simpairenontas oti kai i deuteri mpataria itan elatomatiki.alla... mporei ontws na einai,alla den einai oti kalitero mera para mera na pigaineis sto service center...

ekei pou 8elw na kataliksw einai gt na ksanapaei sto service deteri fora enw mporouse na li8ei ap tin prwti...

Link to comment
Share on other sites

Οντως εχεις δικιο , αυτοι πρεπει να κοιταξουν το τηλεφωνο να δουν τι εχει αλλα συνηθως τα se service centers κοιτανε την ευκολη λυση και πως να σε διωξουν πιο γρηγορα .Η καλυτερη λυση ειναι να τους πεις να στειλουν το κινητο στο κεντρικο service που ειναι η σουιδικη τηλεφωνια. Εμενα στο κινητο τρεμοπαιζε η οθονη και ειχε καμενο pixel και ο τεχνικος του εκανε αναβαθμιση στο software μπας και φτιαξει (λες και ηταν μαγικο!!).Εντελει το κινητο πηγε στο κεντρικο service στην αθηνα και γυρισε μετα απο 2 εβδομαδες με καινουργια οθονη.

Η οθονη ακομη τρεμοπαιζει λιγο στα παιχνιδια και οταν το ειπα στον τεχνικο στο se service center μου ειπε το κλασικο¨οταν ερθει η καινουργια εκδοση R3B να την περασουμε μπας και φτιαξει¨( αντε παλι τα ιδια ). :p :p :p

Κάθε χαρισματικός ξένος μπορεί να είναι όπως ένας σώφρον Έλληνας και κάθε μη συνετός Έλληνας χειρότερος και από έναν Βάρβαρο.

Μέγας Αλέξανδρος

 

Η μοναδική γλώσσα στον κόσμο είναι η Ελληνική, όλες οι άλλες είναι απλώς τρόπος επικοινωνίας.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως εχω εκνευριστεί

'Ολο χάνει σήμα ακόμα και σε μέρη που το ΜΕ45 μου είναι Φουλ σε σήμα (me vodafone κ τα 2 !!!) ... Τι να κάνω? Αναβάθμιση θέλει ? Τι %$%$#%$##%$ θέλει ??? R1L έχει πάντως

:X
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T610i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...